Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Cały czas lata mi tu kumulacja totka. Kurczę, może wysłać. No tak, a jak wygram będę - wściekła ! Bo na co mi tyle kasy? Livio - tośmy się spotkały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na żadne kumulacje nie daję się nabierać. Ale Loniu proszę Cię próbuj - bo a nuż - podzielisz się z nami. skreśl liczby - niech każda poda jedną - ode mnie - 30, Komputer osobisty w naszych głowach - nadaje..nadaje...nie tylko u Ciebie.No chyba że przejmie go ten niemiec,jak mu tam... acha Alzheimer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje szczęśliwe liczby to : 5 i 11. Zawsze w tych dniach spotyka mnie coś fajnego. A pomysł fajny. Dziewczyny podawajcie liczby. Teraz na pewno idę do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu ode mnie niech będzie 26 i 54. Coś na rozgrzewkę by się przydało, u mnie też nadal zimno. Może jutro zaświeci słoneczko. Livia szkoda że do Twojego dzikiego ogrodu daleko, tak bardzo lubię piwonie. Dzisiaj kupiłam na cmentarz, po 1.50 za sztukę. Jeszcze czuję ich zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik jeszcze chyba baluje,nie wpadł do nas to chyba bawi się świetnie.Loniu zapisałam wszystkie podane liczby,tylko nie wiem co mam zrobić z 54 Andzi.Oj nie płacisz podatku od marzeń.Ja gram systematycznie i jak bym wygrała to naprawdę bym wiedziała co mam zrobić.Dokładam liczbę 21.Czekam na jeszcze jedną.A może dodać 5+4=9. Życzę kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje Was chetnie
dzisiaj zostal przyjety na oddzial pacjent,nazwisko Globus.Od razu skojarzenie z przemila Pania ztego klubu❤️.Pozdrawiam z Kanady,u nas juz jest fajnie,deszcz lal przez dwa ostatnie dni,od dziasiaj Slonce i przyjemny wietr.Moje piwonie zakwitna lada moment,pewnie w ten week-end.Pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz mnie osobiście , patrzysz tylko na moją fotografię. I z twarzy próbujesz wyczytać, o czym myślę i co potrafię. Czy kocham i czy wierzę ? Spójrz na ludzi, których mijasz co dnia. Czy któryś z nich Ciebie zna, czy poda Ci rękę jak ja ? Witam Cię co rano i żegnam wieczorem, co z tego,że przed monitorem ? Takie życie, ale myśli moje , z myślami zawsze przy Tobie stoję. Znajdziesz mnie wszędzie, dla Ciebie jestem nawet wierszem. A kiedy zamarzysz, będę gwiazdką na niebie. Dla Ciebie jestem po prostu internetowym, prawdziwym Przyjacielem. Milych snow zycze 👄 dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anulko.Miło się czyta takie rzeczy . Dobranoc,kolorowych snów i twórczych.Dobrej weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Na dobre i na złe\" obejrzałam i więcej nic ciekawego w tv nie ma. Loniu no właśnie,...... \"może będzie lepiej a nie gorzej\" - jak w Twoim wierszu. Dlaczego my zawsze z góry zakładamy że będzie żle. Jeżeli będzie faktycznie żle, to jeszcze zdążymy się martwić. Globusiku fajnego masz kolegę. Czy Twoja \"B\' to ta sama osoba o którą tak się martwiłaś ?. Pisałaś nam na początku że wyjeżdża z facetem żeby zamieszkać z nim w jakiejś \"dziurze\". Ciekawe jak potoczyły się jej losy- czy jest zadowolona. Dorciu dopiero załapałam o co chodzi z moim 54, widać że nie gram - ha,ha A może powinnam ?, podobno mam szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka.....i właśnie za to WIELKIE CI DZIĘKI. Witaj Alicjo, też Cię pozdrawiam cieplutko. Cieszę się że do nas wpadłaś -jak się masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzyniczna wariatka
buzi👄 buzi👄 moje kochane baboszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzyniczna wariatka
Dora1950 coś to przez komin przeleciałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzyniczna marysi.a
Dobranoc wspaniałe kobiety dorcia nie przejmuj się takie małe figle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czy można bez Was żyć? NIE!!!! Jestem spóźniona dzisiaj bo przecież byłam na balu. Ale kawa czeka dla wszystkich chętnych. Mam zaległości w korespondencji, ale szybko nadrobię straty. Tyle miłych listów w klubie. Młoda dziewczyno z Kanady.Dziękuję , Panu Globusowi zyczę zdrowia.Dla Ciebie bukiecik konwalii 🌻 z pozdrowieniami. Teraz krótko o balu. Jak przystało na JUNIORKA JUBILATA - był torcik i dwie świeczki. Ja - jako ciocia - dowiedziałam się,że mam oczy koloru - ble ble to znaczy niebieskie:) Wszędzie jest dobrze , ale w domu najlepiej. Dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Miłego dnia. Globusiu ja dziś pierwsza chętna na kawkę. Dosiadam się, włączam muzyczkę - zaczynam nowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę przed tym oknem na świat i zastanawiam się ...i myślę - o niczym i o wszystkim. Niczego nie wymyślę. Jakaś zadra od wczoraj siedzi mi w myślach - jak zwykle z rana ponurych. Nie będę Wam pisała co mi się śniło......bo to przygnębiające,mogę tylko napisać,że wdepnęłam w cuuś paskudnego i toto zmywałam. Feeeeeeee - jest tu jakaś "mądra głowa" od snów? Muszę dodać,że wczoraj miałam 2 telefony od rodzeństwa - to pewnie po nich ten sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liwia, dopiero Cię dojrzałam. Nie jestem jednak pierwsza chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Andzia - stuknęłyśmy się kelychami YYYYYYYYYYYY,nie glowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ten mój sen,jest proroczy dla Loni i jej totka? Lonia - zebrałaś już 6 liczb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia sny trzeba odbierać pozytywnie. Może czeka Cię duża KASA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia no widzisz ?- myślałyśmy o tym samym. Coś w tym jest, oby się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą cooś napisałam i komp się zawiesił. Ciekawe,czy u Was też tak bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - poczytałam kiedyś od ciebie coś cudownego - masz męża pogodnego i zadowolonego z życia. Mój MM,to akurat zupełnie na odwrót. ciekawe - jak to jest,masz pewnie fajne życie i pogodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Globusiku nie podałaś liczby, mam tylko pięć - a w dużym potrzeba sześć. Livio - wg mojej babci, jak się wdepnęło w g.....no , to spotka Cię szczęście. Takie ponoć jest tłumaczenie. Oby się sprawdziło. Piję kawkę z Wami. Smaczniutka :D U mnie dzisiaj Komunie. Jakoś te alby do mnie nie trafiają. Pamiętam moje dzieci, a szczególnie dziewczynki. Jak one czekały - szczególnie na te przepiękne skieneczki i wianuszki. Ni diabła spać nie chciały. A teraz brak mi tego uroku. Dora - witaj z rańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie obudzilam :D albo kawa nie działa ;) Andzia - sorry ! :D Myślałam o Tobie a napisałam o Dorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio teraz tak jest jak piszesz, ale nie zawsze tak było. W młodości był "wolnym ptaszkiem"- rzadko bywał w domu.Koledzy na pierwszym miejscu, sama musiałam się wszystkim zajmować ,jakoś to wytrzymałam . Odkąd zachorował bardzo się zmienił, teraz dopiero jest taki jak zawsze chciałam. Trochę póżno, ale co zrobić. Ot ! - widzisz....i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu nie szkodzi, wiem jak to jest jak pisze się jednym okiem. Witaj , miłego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu - tak sobie myślę,że może być kłopot z tą szóstą liczbą. Globusa w klubie pewnie zastąpił Cień - może nie odezwaą się do podwieczorka ? Może zawołajmy razem GLOBUS - hop..hop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ale gwarno w klubiku od samego rana.Szybko odpijam kawę i lecę do pracy.Jeszcze zakupy jakieś muszę zrobić.Dzisiaj nie pada,wiatr mniejszy.Może się w końcu wypogodzi. Livio,Twój sen to duża forsssssa.Nie znam się na snach,ale mam przeczucie że o to chodzi.Wyślij totka.Ja wysyłam wszystkie wasze numery.Ostatni numer to 9/dodałam 5+4/. Pozdrowienia i miłego dnia!! Tzyniczna wariatko,wytężam szare komórki i nie mogę nic wymyślić.Co oznacza to powiedzenie?Mam nadzieję,że nic złego.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×