Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
BINO LIVIA wygrałaś paczkę dobrych pierniczków.Mówiłam,że nagroda murowana. Nie wiedziałam,że na placu "do wszystkiego" na osiedlu jest dzisiaj balanga.Muzykę słyszę w mieszkaniu.Przecież mogłyśmy się spotkać na tej imprezie - przyznaję przegapiłam. Nic to - lato przed nami mam nadzieję ,że balangi będą organizowane. Bez Was również nie będę uczestniczyć!!!!! Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiasta i ja liwiażyczymy ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Lomiu
usiądz tak jak jak ja,na storciu bielizny do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale wy jesteście
kocham Was,muślę o Was - a koza beczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebewe
normalnie,ryczycieć mi dsię chce. Moje drogie,bierzcie mnie poważnie. Jestem zWami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO -- nie bardzcie za bardzo czerwone Idę spać..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza 525
Ja robię to samo,siadamna ładnie złożśonej bieliżnie------ Lonia - boli mnie brzuch -------------- co mi dałaś ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje Drogie -uciekł mi ddzieś Mietek !!!!!!!, Napisałam o nim i zwiał. Jak Ratowali Robinsonsa -latało vcoś międezy nim a kozami. Ratrownicy zapytali - jak masz na imię ?? Mieeetek-- be. be,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie snem spokojnym i sprawiedliwym. Odarzaw Was od nocy i rana uśmiechem bbeeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiasta
mam do Ciebie zapytanie - podobam Ci się ? A może Ty mi tez ??????? Potrafię być śmie4rtelnie poważna ,mam opuszczony smutnie ogon - a reszta wisi mi,Tobie też?. Cze4kam na odpowidż. pa .. pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo,widzę,że nie było nudy. Ja po balandeze .Było nudeno bez Was i kozy.Dobrej nocy staruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień zaczynam od powitania Po wczorajszych balangach dziewczyny śpią. Cichutko otwieram klubik. Jak zawsze stoliczek przygotowany. Ja zaczynam dzień spacerkiem po balkonie, ale ziiiiiimno!! Dobrego, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! .::B ´\"`B: ·... ·:B ´\"`.B::. B::::::::::: (3)::::::::::::B : `B:::::::: ^)^::::::::B ::::: `B:::::: (::::::.B ::::::::::B::: ¦:::B .............`!B!´......... ...............Y.......**CUDOWNEGO** ............../...... ...........(......**DNIA** ...........)... ........./.. **ŻYCZĘ** ......../. …../. ....!.......(.).____.(.)... .(........\'/...............,.....) .)....... | .....................I.. ..i... _.| ...(a). _ .. (a)..|... ...!.. =.i .......`._.´......./.=. .....!......\'.-..____..-.\'. .....!.....`.././.___././`*,.;. .......!..../.I..o.......o.*/.,*; ........! (_.| ...............|._). ..............|____.,____| .(¨`•.•´¨). ............. (____.|____)...`•¦•´ Globus - dzięki za kawkę. Piję z Tobą, bo pewnie reszta dziewczyn jeszcze sobie posypia w niedzielny poranek :) I bardzo dobrze. Sen to zdrowie :) Dorcia - hasky to piękne i bardzo mądre pieski. Pewnikiem jest Twoim oczkiem w głowie. 👄 Ja też jakaś niemrawa jestem, pewnie to wynik pogodowej huśtawki. Pozdrawiam Was wszystkie. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - Witajcie Livia jak tam po grillu, żyjesz ?. Bo właśnie ugotowałam zupę i został mi kwas z kiszonych ogórków. Jak by co to wal śmiało, co masz się męczyć. Co to byłby za grill bez spirytu, jeszcze w taką zimnice. Jeśli chodzi o rysopis to nie wykręcaj się.....a może by tak od końca ? Pospałam sobie dziś do 10- ej, jeszcze się ruszam jak mucha w smole. Na szczęście świeci słoneczko, jakoś tam będzie, nie ma co smęcić. Globusiu dzięki za kawkę, jak zwykle się spózniam......niestety poprawy nie mogę obiecać. Loniu......ładnie rysunkowo nas powitałaś. Dorciu fajnego masz pieska, z opisu wynika że ładna panienka, na pewno ma wielu wielbicieli. Pogodnej Niedzieli na resztę dnia Nam życzę. Jeszcze nie wiem co ja będę robić, ale jakoś trzeba sobie umilać życie, zbyt szybko ucieka, nie trzeba marnować dnia ani godziny. http://zabek72.wrzuta.pl/audio/86SO35nq4xQ/krzysztof_krawczyk_-_przezyc_wszystko_jeszcze_raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po obiedzie , najedzona i leniwa jestem. Mogę tylko pisać do Was. ANDZIU jak pierwszy raz usłyszałam tę piosenkę K.Krawczyka zanosiłam od płaczu. Tak zostało do dziś.Słucham jej wtedy kiedy jestem sama.Chyba MM poczuł się urażony moim zachowaniem. LONIU dziękuję za serce jest piękne , zresztą jak cały rysunek. ANULA pozdrowienia, LIVIA pozdrowwienia, DORCIA na wybiegu dla piesków widzę również "piesa " hasky. To śliczne pieski i zawsze są radosne , tym mnie ujmują. Na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje możliwości zrobiłam razem z Bąblem długi spacer w moje dzikie pola :) Rzepak już prawie przekwita, ptaki się uwijają niestrudzenie, tyle roślinek kwitnie, pszczoły brzęczą, w okolicznych niewielkich bagienkach słychać rechotanie żab, pięknie i niesamowicie ! Jest tyle piękna dookoła nas, chyba nie zdajemy sobie z tego sprawy. Glubus - wypoczywaj , wszak ŁYKENT mamy :D Tyle, że my emeryci czy renciści co dzień go mamy :D Gdzie mieszkam? Niedaleko siedziby Krzyżaków. To chyba wszyscy wiedzą gdzie :) Andziu - czasem trzeba pospać i odpocząć. Nie czyń sobie wyrzutów. A kawkę - wiadomo, fajnie się przed kompem pije - bo się poczyta i zawsze coś tam skrobnie. Pozdrawiam Cię bardzo. Dorcia - gdzie zniknęłaś? A może też grilujesz ? Jutro będziemy miały wieści od Anuli, oby szczęśliwie wróciła. Tego jej życzę. Livio - bo cały dzionek prześpisz :D Widzisz, jednak z Nami zabawa bardziej by się udała. A dlaczego nas nie zaprosiłaś ? Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LONIU wiem, wiem,wiem MALBORK . Ode mnie żabi skok!!!! Dziękuje za piosenki❤️. ANDZIU w Twoim kierunku skierowany mam "kompas" , ale nic nie mogę odczytać, gdzie Ty mieszkasz?:) Do później!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No WitAM Was z samego rana o godzinie 7 o5. woda z ogórków - Andzia - dziękuję OOOOMMMATKO - toż t 19 o5,gdzie mi się schował dzień? już więcej na żadne gryyyle nie chodzę - SZKODA PRZECHODZIĆ SYNDROM DNIA POPRZEDNIEGO. Jutro nędzie - ok.więc do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam \" Ranczo\" i czuje wielki niedosyt ! Kurczę, szkoda że to ostatni odcinek. Oby nakręcili następne , no i nie schrzanili. Livio - jutro będzie lepiej :D Znasz to: Co użyjem to dla Nas ! Dobranoc. Do jutra. 👄 dla każdej z Was. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Obudziła mnie P.M.Rodowicz piosenką w radiu: " O mała zaszalej, bo masz już 80 lat, no zapal i nalej tak mało dał Ci świat" Śmieszne słowa , a ile mądrości życiowej. Pozdrawiam Was z rana. Dzień zapowiada się słoneczny. Po przebudzeniu częstujcie się kawą. Dobrego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - teraz już godzinę odczytuję prawidłowo. Fakt - słowa tej piosenki wg mnie prawdziwe. Od rana Globus wpędziłaś mnie w refleksje. ile dał mi ŚWIA? Dużo,oj dużo - za większość \"serdeczne dzięki\" Poniedziałek - nowy tydzień - do roboty,do roboty Livia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny zaszalałam. Tylko nie polałam, ale wypiłam kawę i zapaliłam:) Nie jest mi dzisiaj do śmiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk - puk Dzień dobry 🌻 Klubik otwarty, kawką się częstuję i przysiadam do stoliczka :) Livio - Globus Dzień i u mnie zapowiada się wspaniale, do zrobienie jest wiele toteż pomalutku będę ogarniać wszystko. Najważniejsze, że dobrze się czuję. Milutkiego dnia i swoistych sukcesów. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!Witam sredecznie miłe panie.W końcu zapowiada się fajna pogoda.Będzie cieplutko. Widzę że Globusik otworzył dzisiaj klubik i częstował kawą.Wypiłam i dzięki bardzo.Smaczna i aromatyczna jest.Co prawda troszkę już przestudzona ale co tam i tak smakuje.Glibusiku,czy Ty palisz papieroski?Pytam bo ja też kopce i bardzo się tego wstydze.Rok nie paliłam,lecz znowu mi odbiło i kopcę aż strach. Loniu,fajnie że się dobrze czujesz.Przesyłam Ci najlepszą energię jaką mogę zsiebie wydobyć.Tak trzymaj!! Livio,oj zaszalałaś,zaszalałaś na tym grilu.Czy woda od Andzi pomogła?Na pewno tak.Bo to zawsze pomaga.Wiem co mówię z własnego doświadczenia. Andzia zajęta ,mało nas odwiedza więc zasyłam jej gorące pozdrowienia.Odpoczywaj też troszkę.Nie tylko pracą człowiek żyje.Dobrze mi mówić ale ja też mam trochę zajęć.Chociaż od pewnego czasu trochę spasowałam i staram się żyć dużo ,dużo wolniej. Anulko,brakuje mi Ciebie.Czekam z niecierpliwością aż się odezwiesz. Mnie także jest szkoda że ostatni odcinek Rancza był wczoraj.To był świetny serial. Pozdrowionka dla wszystich Pań i pamiętajmy: Jest jeden sposób,aby ośiągnąć szczęście: nie przejmować się tym ,na co nie mamy wpływu. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wykonałam dzisiaj "syzyfowe prace" , część z nich suszy się na balkonie. Jutro to co "kocham" najbardziej - prasowanie. LIVIO już odpokutowałaś, nie pracuj cały dzień, czas na dymka;) Ciąg dalszy będzie , ktoś idzie , muszę kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przepraszam, próbny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×