Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Powyższe dwa wpisy zgłosiłam do usunięcia. Wyobraźcie Sobie, że mieliśmy dwa wirusy.Ostatnio były ostrzeżenia!!!! Właśnie ściągnęliśmy informatyka, oczyścił kompa , powinno być wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ciąg dalszy mojego wpisu. DORCIA też się wstydzę ale palę. Trochę mam ciężko bo MM nie pali i mnie goni.W tym względzie nie mam nic do powiedzenia:) Z moim stanem nerwicowym nie wiem czy dała bym rade nie palić? ANDZIA - nowy tydzień i nowe obowiązki? Zaglądaj do nas! ANULA :) LONIA ostatnią piosenką M.Torzewskiego tak się zachwycił MM,że przeniósł ja do swojego pliku i ciągle jej słucha. W imieniu M wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje pracusie! 🖐️ Zabiegane , zapracowane ale juz po kawce . A ja po powrocie musialam zaliczyc doktorow, potem poprac, popraspwac i obiadek zrobic. A teraz laba lece do Was do klubiku, na kawke juz za pozno to moze herbatka z cytrynka. Dzis dostalam wiadomosc od mojej Kuzynki, zmarl Jej maz, mial dopiero 51 lat. Wiecie co czasami sie zastanawiam jaka to sprawiedliwosc . Moja Corka pracuje w szpitalu i mowi mi, ze umieraja sami mlodzi ludzie. Przesyłam Wam promyczek radości zawarty w słońca pięknie, by z każdej chwili mogło płynąć szczęście, przy którym serce mięknie. Uchylam sercem rąbka nieba aby codzienność nie gnębiła urealniając swe marzenia poczujesz, że w nich drzemie siła. Na wzgórzach myśli baśń jaśminów, pokłon błękitu składa w ciszy, - ja mówię zawsze, że Was lubię choć tak daleko … czy to słyszysz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie Twe serce wybiera . Choć wokół problemów zawiłość, co w sercu ma żyć, nie umiera . . . To wiara, nadzieja i miłość . Codziennie Twe serce człowiecze o wybór najlepszy się stara, przywraca, co nieraz uciecze . . . To miłość, nadzieja i wiara … 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jesteśmy... ║ Jutro nas nie ma... ║ Na tym polega sens istnienia ║ Dziś ktoś nas kocha ... ║ Jutro odchodzi ... ║ Więc nawet nie raz ║...i miłość zawodzi ║ Może czasem los z nas sobie drwi? ║ A może poprostu już tak ma być? ║ Życie jest walką ... ║ Więc trzeba walczyć, ║ z przeciwnościami losu ║ Chronić nie raz swe serce ║ -od bolesnych ciosów ║ Mieć serce otwarte dla wszystkich ║ Lecz ufać niewielu... ║ Wiedzieć komu powiedzieć ║ "Mój przyjacielu" ║ Być zawsze dobrym ║ Choć nie zawsze dobroć popłaca ║ Lecz czasem bywa tak ║ Że z nawiązką do nas wraca! ║ Kiedy coś zawodzi... ║ Trzeba wierzyć ,że się uda ║ Czasem wiara czyni cuda . ║ Jeśli stracimy sens istnienia... ║ To można powiedzieć , ║ -że już nas nie ma ║ Więc trzeba walczyć ,trzeba żyć ║ Trzeba po prostu sobą być !!!! Milego wieczorku , ide Was poczytac tyle napisalyscie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj ANULA. Już jest cieplej na sercu.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - Livia pali, a nawet kopci. Z tym,że ja się tego nie wstydzę. no dobra moje pracusie , jesteśmy chyba w komplecie ,nasza Amulka jest z nami i jej refleksyjne wiersze - Dzisiaj gorąco - jutro ma być jeszcze bardzej. W ogrodzie susza - podlewalam moje roślinki. Piją jak somk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fajny test do rozwiązania, a odpowiedzi podam jutro. Miłej zabawy :) TEST. Należy odpowiedzieć na 31 pytań. 1. Idziesz spać o ósmej, wstajesz o dziewiątej rano. Ile godzin spałeś? 2. Który z królów Polski stał do dołu nogami? 3. Rybak złowił leszcza o dł. 50 cm, głowa jego była dł. 10 cm, ogon 112 grzbietu. Ile ważył kilogramowy leszcz? 4. W jaki sposób witają się papieże? 5. Jesteś pilotem samolotu, w którym leci 75 osób. W Łodzi wysiadło 10 osób, a w Poznaniu 17. Ile pilot miał lat? 6. Przy dwóch rękach masz 10 palców. Ile palców jest u 10-ciu rąk? 7. Czy stróż nocny dostanie rentę, gdy umrze w dzień? 8. Ile zwierząt Abel zabrał na Arkę? 9. Czym się mówi: rękami czy rękoma? 10. Kto zabił Kaina? 11. Jak się mówi; 3x3 jest czy są sześć? 12. Który miesiąc ma 28 dni? 13. Kiedy jesteś w domu bez głowy? 14. Polski baran stoi na granicy polsko-czeskiej. Czyje będzie mleko? 15. Ile tuzin ma złotówek, a ile 50-cio złotówek? 16. W pokoju stoi lampa naftowa i świeca. Co najpierw zapalisz? 17. Z samolotu wyskoczyło 3 skoczków: I ważył 80kg, II - 100kg, III - 60kg. Kto był pierwszy na Ziemi? 18. Ile buraków wejdzie do litrowego słoika? 19. Na jakiej trąbie nie można zagrać? 20. Co zrobił Sobieski po wstąpieniu na tron? 21. Ile kroków stawia wróbel na min.? 22. Pod jakim drzewem siedzi zając gdy pada deszcz? 23. Jakich kamieni jest w morzu najwięcej? 24. Gdzie są rzeki suche? 25. W którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci? 26. Dlaczego Napoleon nosił zielone szelki? 27. Jak można nazwać faceta, który zjadł mamę i tatę? 28. Co to jest: w dzień narzeka, w nocy pływa? 29. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najpóźniej? 30. Na płocie siedzi 10 wron. Myśliwi zastrzelili 7 reszta uciekła, ile zostało? 31. W autobusie jechało 70 osób, na pierwszym przystanku wysiadły 4. Na drugim wysiadło 20 i wsiadło 15. Na kolejnym przystanku wsiadło 7 osób. Na kolejnym przystanku wysiadło 12 a wsiadły 3, na następnym wsiadło 15 a wysiadły 4 osoby. Ile było przystanków? Anulka - WITAJ :D Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim Anulko witam bardzo,bardzo sredecznie.Jest super,wiersze piękne ,refleksyjne.Dzięki bardzo. Dzisiaj jesteśmy jutro nas nie ma Na tym polega sens istnienia. Samo życie.Jeszcze raz dzięki. Loniu,co to za test?Jestem ciekawa odpowiedzi. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lonia oooooo matko całą noc będę rozwiązywać test. Więc do rana Paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGROMNĄ robotę wykonałam. Wykąpałam mojego Bąbla, a to wcale nie jest łatwe. On jest grzeczny, ale wiecie biały włos, potem czesanie, szczotkowanie i suszenie uszu. Przy okazji znalazłam kleszcza. Okropność ! Sprawdźcie swoje pupilki, bo nigdy nie wiadomo czy gdzieś nie siedzi - paskuda. Anulko - piękne i refleksyjne. Zarazem pełne mądrości. 👄 👄 👄 za te perełki. Nic nie piszesz co i jak u lekarzy ? Czy wszystko dobrze ? Dora - dzięki za dobre fluidy :) Też Ci 👄 przesyłam. Globus - b. lubię Torzewskiego, a Magię Dusz - szczególnie. Cieszę się, że podoba się Twojemu MM. Livio - tysz podlałam. Masz rację - chlały jak gąbka :D Jak nic dałaś sobie w \"kość\" dzisiaj. Andziu - pewnie znowu jesteś zapracowana. Pozdrawiam Ciebie gorąco. Teścik jest fajny, ja zdobyłam 25 punktów. Jutro rano podam odpowiedzi. A i wiadomo - jutro Dzień Matki. Pożyjemy - zobaczymy :D Życzę dobrej nocy . Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorkiem. Poczytalam Was i wszystkie mamy duzo wspolnego, nawet jestesmy wszystkie\" kopciuchy\". Ale juz tego nie moge sobie zalowac choc wiem, ze to tez szkodzi. A co nie szkodzi? Moj Dziadzio zawsze mowil \"kto pije i pali , ten nie ma robali\" :D No to nasza Lonia zrobila nam test, Loniu nie na wszystkie moge odpowiedziec ale poczekam moze dziewczyny pomoga, takie haslo juz tez znamy:\" Pomozecie.... pomozemy \":D i jak spotakmy sie wszystkie to rozwiazemy wszystko , czy mam racje? W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego, co pragnie dusza. Miłość to nie sztuka, lecz sztuką jest ją odnaleźć, przyjaźń to nie zabawa, lecz samo życie, które się uczuć domaga. Wszak zawsze jest nadzieja, że kto szuka ten znajdzie, to,za czym tęskni i czego pragnie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu kochana u lekarzy jak u lekarzy , nowe recepty , cwiczenia w a przy mojej wadze 52 kg. mam wysoki cholesterol i dawka tabletek zwiekszona. Przestalam juz sie przejmowac bo jestem silna baba i pozyje jeszcze :D nie poddam sie. Elektroniczny buziaczek ma też swój miły smaczek przesłany wieczorem lub z ranka to miła niespodzianka. Jest także aspekt inny na pewno jest niewinny skoro, więc nie jest grzechem przesyłam Ci go z uśmiechem :D Spokojnej nocy Wszystkim zycze! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na otwarcie nowej stronki jeszcze jeden wierszyk dla Was. Bywają dni, kiedy idzie gorzej. Bywają dni, kiedy już nie możesz. Bywają dni, kiedy sił brakuje, Bywają dni, kiedy w sercu kłuje. Bywają dni te niebywałe, bywają dni te doskonałe, te, w których uśmiech nie schodzi z twarzy, i te, w których znowu zaczynasz marzyć. I właśnie wtedy marzenia spełnić się mogą. Wystarczy iść optymizmu drogą. Ale i ta droga ma gdzieś swój kres, i później znowu smutno jest. I samo nasuwa się pytanie: "Jak długo jeszcze tak zostanie? Niedługo- bo i to się gdzieś kończy!" A trzeba pamiętać, ze uśmiechu i smutku nic nie rozłączy. Więc nawet jeśli smutek Cię opanuje, to tam gdzieś niedaleko uśmiech oczekuje, by zajść w odpowiednim momencie drogę i nadać życiu osłodę. 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MAMO TY MI BYŁAŚ NAJJAŚNIEJSZĄ GWIAZDĄ. Taką refleksją rozpoczęłam dzisiejszy dzień❤️. Jestem po spacerku balkonowym z moim "tyranem". Czas na kawę i zasilacze.O Was również myślę.Jak zawsze wszystko przygotowane. Niech ten dzień będzie uroczysty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LONIU Magnes dusz - już wysłuchałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Globusiku jak dobrze wstac skoro swit i kawka juz czeka :D Nim sie z lozka \"wygramole\" to troche trwa ale z kazdym dniem juz lepiej. Dzis Dzien Matki. \"Człowiek jest nie tylko tym,kim wykazuje się w swoich czynach i słowach, lecz również tym, o czym marzy w swoich tęsknotach\" -------------`(¯`\'*.¸¸.*\'´¯) --------\'(¯`\'*.¸(¯`\'*..*\'´¯)¸.*\'´¯)\' Ʋzíεη mคтκí jest raz w roku niech będzie szczęśliwy i pełen uroku --------\'(_¸.*\'´(_¸.**.¸_)`\'*.¸_) --------------`(_¸.*\'´`\'*.¸_)´ Milego dnia Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziekuje za cudowna piosenke! 👄 🌻🌻🌻 Wszyscy w życiu na coś czekamy słowo „czekaj” w los ludzki wpisane każdy jego wymiar zna inny losy inne każdemu pisane. Jest czekanie związane z radością, która serce rozświetla barwami lecz jest także związane z cierpieniem okupione rozpaczą i łzami. Jest tez ciepłe czekanie na przyjaźń na ten okruch ludzkiej bliskości, która zawsze solą jest życia dając z siebie tyle radości. I dlatego czekać jest warto więc nie pytaj co los ci daruje może właśnie to na co czekasz czego w życiu tak ci brakuje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA DROGA MATUŚ - MIAŁAŚ CIĘŻKIE ŻYCIE , POŚWIĘCIŁAŚ SIĘ NAM CAŁKOWIECIE. Za przykładem Globusa - wspominam moją Mateczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULA dziękuję. Moje serce ogromnie się powiększyło.To miłość do mamy, której już nie mam. Dla Ciebie Anula cytuję słowa, o co prosił mój mąż - napisz Tej Pani, że rozczuliła mnie do łez - ja również już nie mam mamy. Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko - powtórzyłam niechcący za Tobą piosenkę. Chyba nic nie szkodzi. ale to takie z życia,przwadziwe. do dzisiaj pamiętam spakowaną walizeczkę z którą wyjechałam z domu w 66 roku. miałam w niej wszystko - co potrzebne byłodo życia,trochę ciuchów,parę ręczników,pościel............ No i Błogosławieństwo Rodziców. Pamiętam ren dzień jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Mamusie ❤️ z rańca :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS I DLA WSZYSTKICH MAM NA ŚWIECIE !!! Piękne wpisy, wspomnienia - piękna muzyka łzy wyciskająca. Wszystko poczytałam i wysłuchałam. I kawkę świąteczną - wypiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz obiecane odpowiedzi. Myślę, że fanie się pobawiłyście :D A oto odpowiedzi: 1. 1 godzina. 2. Każdy. 3. 1 kg. 4. Jest tylko jeden papież. 5. Tyle co ty. 6. 50. 7. Po co mu renta po śmierci? 8. Abel nie miał arki. 9. Ustami. 10. Nikt. Kain zabił Abla. 11. 3 x 3 = 9! 12. Każdy. 13. Kiedy wyglądasz przez okno. 14. Barany nie dają mleka. 15. W obu przypadkach 12. 16. Zapałkę. 17. Adam i Ewa. 18. 0 - trzeba je włożyć. 19. Powietrznej. 20. Usiadł. 21. Wróbel skacze. 22. Mokrym. 23. Mokrych. 24. Na mapach. 25. W 9. 26. Żeby mu spodnie nie spadały. 27. Sierota. 28. Szczęka teściowej. 29. Sztuczne. 30. 7. 31. 5. PUNKTY 25 - 31pkt geniusz 17-24pkt inteligentny 13 - 17pkt półinteligentny 10 - 12pkt absolutny kretyn 6 - 9pkt skończony idiota 0 - 5pkt jednostka nie nadająca się do samodzielnego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie dzisiaj była parówaaaaaaa,a potem burza, nie bardzo silna - a teraz pada majowy deszczyk. Lonia - ja jestem na samym dnie w twoim teście. wiem,wiem jeszcze pewnie balujecie Dzień Matki. Daję Wam po gałązce jaśminu,który pięknie zakwitł obok domu. Szkoda tylko,że te wszystkie kwiaty są tak bardzo krótko. Piwonia w ogrodzie też pięknie się rozwinęła i już rozkwitają gożdziki. Mateczki -dzieci są z Wami,jak daleko od domu - to myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Loniu od jutra nie podejmuję sama decyzji:) tak wynika z testu - władzę oddaję w ręce mego "Cienia":);) Dzień Matki przeżyłam ze swoją mamą ❤️. Upalny i parny dzień.Ostrzeżenia przed burzami.Livio jednak jest różnica klimatyczna u Ciebie i u mnie. Na tych terenach trochę później wszystko dojrzewa i zakwita. Dzisiaj pierwszy raz próbowałam truskawki.Przyznaję,że są już dojrzałe i słodkie.Lubie ten owoc, szkoda,że tak szybko znika. Miłego wieczoru Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne pytanie wnuka. Dziadku,mogę zadać Ci pytanie? Czy odpowiesz dziadku na nie? Dziadek patrzy na chłopaka swego wnuka rozrabiaka. Wnuczku proszę daj pytanie to odpowiem Tobie na nie. Jak to dawniej z Wami było? Pewnie ciężko Wam się żyło? Internetu Ty nie miałeś i komórki nie widziałeś. Czatu dawniej też nie znałeś i o gadu nie słyszałeś. Jak Ty dziadku to zrobiłeś, że się z babcią ożeniłeś? Jak ją dziadku zapoznałeś, przecież gadu ty nie miałeś. Dziadek słucha i nie wierzy , włos mu się na głowie jeży. Myśli,myśli w końcu rzecze, ja odpowiem ci człowiecze. Wszystko wnuczku dawniej było, świetnie nam się wtedy żyło. Dziadku,wiem żartować lubisz, chyba nie wiesz sam co mówisz. Wiem co mówię,daję słowo: Babcia żyła w internacie, a nie w domu,w starej chacie. Kiedy babcię ujrzeć chciałem na czatach pod szkołą stałem. A gdy babcię zobaczyłem gadu,gadu z nią mówiłem i komórkę wtedy miałem gdzie się z babcią spotykałem. Gdyby nie komórka moja, to mój wnuku babcia twoja pewnie sama by została. No i dzieci by nie miała. Dość już tłumaczenia mego, nie byłoby ojca Twego. Ciebie również by nie było. Powiedz,jakby nam się żyło. Pozdrowionka i najlepsze życzenia dla wszystkich MAM,MAMĆ,MAMUŚ,MATECZEK,MATUL.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×