Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Cześć Wam!!!! Wojuję o miejsce przy kompie. MM okrutnie uparty dzisiaj.Musze ustąpić, później wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik - gratulacje.ALE PIĘKNY KOT. Dużo pracy przy tej sierści? Aż mnie przytkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochanieńkie Dziewczyny:) Jesteśmy przed długim " łyyyyykendem".Ja jestem troszkuuuu:) zmęczona. Przygotowywałam coś do jedzenia - aż do niedzieli włącznie. Przez kolejne dni nie patrzę na garnki!!! Zapraszam wszystkie na placek z truskawkami.Nawet się udał. Proszę Was pospieszcie się. Za sprawą mojego Mena nie wiem czy do jutra choć trochę zostanie. Wiem co zrobię , lodówkę odwrócę drzwiami do ściany :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO nasz kotek jest piękny, jednak wymaga dużo pracy. Musi być czesany dwa razy dziennie.Również trzeba przemywać mu oczki. Nie kąpię go w wannie.Jest specjalny proszek, którym czyści się sierść.Robimy to raz na miesiąc. To wszystko nic. Największy problem jeśli razem chcemy gdzieś pojechać. Zamieszkuje na ten czas u nas koleżanka "B". Sam nie może zostać. Mimo wszystko jest kochany, choć bardzo uparty. Pozdrawiam , wpadaj na placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na moim osiedlu jest niesamowita cisza. Dzisiejszy bardzo uroczysty dzień zapowiada się słonecznie. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - mnie w dzisijeszy dzień także powitała CISZA. Plackiem częstuję się i zapraszam na swoj. tyle o tym placku na topicu - że,sama też upiekłam. Wczoraj miałam wizytę niespodziewaną mojej St z wiaderkiem truskawek.Prosto z dzialki przyjechała do nas z tym rarytasem. Posiedziala do wieczora - miło było. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ Witajcie w ten świąteczny dzień. Wczoraj ukradli mi prąd i siedziałam jak za króla Ćwieczka :) Za to dzisiaj się melduję. Globusik - toć to cudo, nie kot !!! Gratuluję właścicielom. Ciekawe kto w waszym domu rządzi :D A i cieszę się, że przy okazji nauczyłaś się wklejania zdjęć . Chyba wszystkie wczoraj zrobiłyśmy sobie ciastową wyżerkę na dzisiaj :D Jednak stwierdzam że truskawki bardzo szybko się psują i nie są takie słodkie. Pewnie to zasługa ogromnej wilgoci. Livio - fajnie mieć taką ST. Cieszę się, że milo spędziłaś wczorajsze popołudnie. Skoro mam dostęp - to jeszcze popiszę .... ale za chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek zaliczyłam, teraz popijam kawkę. Zbliża się do mnie kolejna burza , no i nie wiem czy znowu prądu nie ukradnie :) toteż piszę teraz. Zapewne świętujecie z rodzinami lub w gronie znajomych i przyjaciól, i bardzo dobrze. Mnie jakoś ta pogoda nastraja sennie. Nawet kawa nie bardzo dziala ;) Życzę Wam uśmiechu na buzi, radosnych spotkań. No i wiadomo pozdrawiam Wszystkie dziewczyny. Jak się uda , to jeszcze wpadnę :D Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też jestem po obiedzie i po kawie. Jakoś dziwnie się zachowuję: niby jestem senna , a zasnąć nie mogę! Zaczynają pojawiać się chmury, do tej pory było lekko słonecznie. Siedzę sobie w domu.Zaplanowany spacer z Koleżanką "B" odłożony. Wczoraj urodził się jej drugi wnuk!!!!! niech się babcia cieszy:) Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Placek z truskawkami jest dość smaczny. Od wczoraj muszę czuwać nad MM. Wie ,że nie powinien jeść słodkiego, a jeśli jest okazja "chłop żywemu nie przepuści", dlatego nie mogę często piec. Jestem posądzana,że mu żałuję:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dopiero dzisiaj dokładnie przeczytałam Wasze wpisy. LIVIO Twój pomysł jest "kapitulny" na DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI. Co nieco już o sobie wiemy.Dziki ogród dość duży, zmieścimy się wszystkie. Miotły gotowe:) z poruszaniem się nie będzie problemu. Będziemy się podpierać wszystkim, i struny głosowe nie zardzewieją:):) Nie ma tego złego, żeby , co by na dobre nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO LIVIO LIVIO - DZIĘKUJĘ za wspomnienia. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ w takim nastroju pozostanę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspominam to Święto - jak to było w dzieciństwie. wiadomo Władza ludowa bardzo nim się martwiła.Macie tez takie wspomnienia jak ja? Każdego roku w ten dzień dostawaliśmy w szkołach darmowe bilety DO KINA - oczywiście seans był w godzinach Procesji. Pamiętam jedno z tych świąt - z siostrą i bartem kombinowaliśmy,jak tu zrobić,aby był wilk syty i owca cał. byliśmy z naszą Mamą w kościele, a gdy zaczął się film - urwaliśmy się do kina. Procesja trwała długo - dolączyliśmy pod koniec do rodzicielki i dostaliśmy po gębach. No cóż - HIPOKTYZJA.A my dzieciaki ofiary tego wszystkiego. Zastanawiam się nad tym,czy właściwie coś się zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadałam sobie najpierw z jedną córką na skypa, a potem z drugą na \"amurkę\" i zleciało :) Moja wnusia jutro skończy trzy m-ce, - przesłodka, a dzisiaj się dowiedziałam, że znowu zostanę babcią - u drugiej córki !!! Jestem bardzo szczęśliwa :D Może i kończy się moje życie, ale pojawia się NOWE - tak było, jest i będzie. Amen. Globusiku - okropna jesteś :D Toć to dla łasucha - wiesz sama :D Ciacho jest supeeerrr ! Żartuję sobie :D Livio - chyba u nas wszystkich taka przeplatanka pogodowa. U mnie teraz leje i pomrukuje. Bojąc się, że znowu trachną prąda - piszę szybko. Dziewczyny - do jutra. Tym razem wybaczcie - niebo mam czarne, a Bąbel chowa się gdzie może. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rozszalała się burza , musiałam wyłączyć kompa. LONIU LONIU pamiętasz....... 👄 dla Twojej wnusi .Gratulacje - na nowe życie Loniu. Moja droga sprowadzam Cie do parteru:). Nawet nie możesz myśleć,że Twoje życie się kończy.Teraz właśnie masz cel w życiu. Czekać na narodziny wnusi, lub wnuka i patrzeć jak z miesiąca na miesiąc coraz bardziej Lenka będzie się do Ciebie uśmiechać:) Później pierwsze ząbki, pierwsze kroki na tej ziemi - to wszystko przed Tobą. Wszystko przerabiałyśmy z własnymi dziećmi. Z wnukami jest inaczej. Według mnie wnuków kocha się "zwariowaną " miłością. Pamiętaj moje słowa:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO czy u Ciebie też burza? Chyba opuściłaś PEWEX!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LONIU MOJE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wzruszyło mnie Twoje - AMEN. Nic dodać..nic ująć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ciemno od chmu burzowych,wieje i leje. ciekawe,wszystkie mamy tą sama pogodę. W sercach jednak radośnie - Loniu ,ciekawe co ja bym poczuła na taką wiadomość? nie będę pisala.Co by przewazyło - rozum czy serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO niestety muszę wyłączyć kompa. Dookoła błyskawice, leje.To chyba pierwsza taka burza w tym roku. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po wczorajszych burzach znacznie się ochłodziło - wiatr, 11 st na termometrze. Na śniadanie sucharek, po sucharku proszeczki, to się nazywa zdrowe odżywianie!! Następnie kawa - tylko dla Was i z Wami. Dobrego i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, odpalilam i dziala moje okno na świat :) Szaleństwa pogodowe nie ustały - Globus, mam y taką samą pogodę :O Nie czuję się zbyt dobrze, może kawa postawi mnie na nogi. Fakt, robić nic nie będę - to jakoś przetrwam :( Dziękuję Wam za gratulację. Czeka mnie 19 czerwca komisja lekarska !!! Już dziś przeżywam tę wizytę, a im bliżej tym bardziej. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Na człowieka-lekarza, czy postać ludzką - lekarską. W tym temacie przeżyłam już bardzo wiele. Koniec na ten czas. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na statku. W kolo buja wiatr drzewami,wrażenie,że buja się wszystko w kolo i to na trzeżwo. Loniu - mądra decyzja - oszczędzaj się.co do wizyty w tej szacownej placowce - życzę Ci pogodbych myśli. Stres wpisany jest w nasze życie,ale co za dużo to niezdrowo - więc się nie przejmuj. globusik - pozdrawiam. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁGI ŁŁŁŁŁŁŁYKEND !! No,smutno tutaj bez Was,pewnie pogoda poprawiła się i dla nas ,NIE TYLKO DLA BOGACZY. Wróciłam ze spacerku z pieskiem,po grubszej robocie syzyfowej i czekam na Wasze głosy. czekam..czekam..aż się doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×