Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

HEJA JEST NASZA ANDZIULKA Pisz krótko - mam gościa,woła mnie właśnie - wybaczycie,że rzadziej wpadne. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak dobrze, ze jeszcze zajrzalam 👄 witaj Andziu. Czasami jest tak, ze kompik nam \"zachoruje\" ja tez nie wyobrazam sobie juz zycia bez mojego "okienka na swiat". Ciesze sie, ze jestes z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień jak każdy - pochmurny. Witam Was kumpele. Otwieram kawiarenkę wszystko przygotowane jak zawsze. LIVIO pozdrawiam , już wczoraj pewnie było gadu gadu❤️ ANULKA życzę Ci pogody ducha i słońca❤️ DORCIA pozdrawiam z uśmiechem❤️ ANDZIA bardzo się cieszę,że jesteś z nami. Obawiałam się czy aby ze zdrowiem było wszystko w porządku. Jesteś cała i zdrowa , a reszta się nie liczy❤️ LONIU wracaj do nas. Nie zamykaj się w sobie. Rozumię i czuję Twój stan. NIE MOŻESZ dopuścić aby trwało to długo. Jeśli trzeba szukaj pomocy u specjalisty. Ja lekceważyłam swoje zachowania i doszło do tego, że straciłam sens życia. No i zaczęły się poważne problemy. NIE WOLNO CI DO TEGO DOPUŚCIĆ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku tak myslalam, ze Ty juz w drodze do kawiarenki i nawet mnie wyprzedzilas :D a myslalam, ze zasiadziesz do gotowej juz kawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LONIU👄 czekamy na Ciebie. Podaję Ci rękę z kwiatami nadziei podlewaj je przyjaźni wdziękiem, niech się rozwiną w ceber przestrzeni ukołyszą zapachem słów wzajemnie. Podaję uśmiech miły na twarzy niech rozpędzi dni szarych chmury, by radość rozświetliła drogę życia podczas samotnej zadumy. Podaję Ci również siłę mej wiary niech Cię wzmacnia gdy smutno i źle, człowiek człowiekowi bywa oazą, jeżeli otworzy szeroko serce swe. Więc przyjmij te dary wprost z serca i pielęgnuj bo w cenie dziś są, niech te słowa miedzy wierszami budują most między Tobą a mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide przygotowac sie do wyjazdu i w..... droge.Pogoda jakas niewyrazna ale moze sie wypogodzi . Globusiku🖐️ Livio🖐️ Loniu🖐️ Andziu🖐️ Dorciu🖐️ bawcie sie dobrze i milego weekendu Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKA👄 LIVIA👄 DORCIA👄 ANDZIA👄 LONIU👄 pięknie napisała do Ciebie ANULA. Koniecznie wracaj do klubu, tutaj kawa ma swoją siłę i nam jej dodaje. DRODZY RODACY , BOHATEROWIE Z POŁUDNIA KRAJU ❤️❤️❤️ w ten sposób Wam pomagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie kumpele. Na wstępie: ANDZIULA - ja z przekorą tak napisałam :) Cieszę się , że już sprzęcior masz OK. A najbardziej, że u Ciebie wszystko w porządku. Dziękuję Wam za pomocną dłoń i wszystkie ciepłe słowa. Nadal jestem jakaś otępiała - to nie takie proste jak by się wydawało, poradzić sobie z tym problemem. Nie wszystkie antydepresanty mogę zażywać z uwagi na pozostałe leki. Kiedyś takich ludzi nazywano dziwakami, a teraz wiadomo, że to jest choroba i wielu ludzi na nią cierpi. Nie chciałam pisać o wszystkim w klubiku - ale wiele czynników złożyło się na ten cholerny mój stan. W swojej domowej apteczce znalazłam Nerwosol i wczoraj zażyłam dwa razy. Troszkę wyciszyłam myśli. Dzisiaj muszę koniecznie kupić go w aptece. Jestem pewna, że mnie rozumiecie. Jedno mogę Wam obiecać, - będę pisać ! Może to nie będzie optymistyczne pisanie, ale jeśli Wam nie będzie przeszkadzało to nie będę miała wyrzutów, że marudzę i smęcę . Jest u mnie parno, szaro-buro i pierońsko ponuro !!! Pozdrawiam: Andzię, Anulę, Dorę, Livię i Globusika i przesyłam Wam na cały dzionek dużo słońca , którego brak w realu. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ U mnie też pochmurno , nie ma widoków że coś się zmieni. Kawkę z Wami wypiję i zbieram się do miasta, przed pracą muszę coś załatwić. ...Anulka myślę że będziesz miała pogodę, w końcu musi się zmienić , życzę Ci tego..... przynajmniej żeby nie padało. Miło wypoczywaj i nie zapomnij o nas ,będziemy czekać. ...Loniu - myślę o Tobie, będzie dobrze.Chciałabym Ci pomóc ale wiesz że MUSISZ zrobić to sama i wiesz jak to się robi. Mocno się trzymaj. ...Globusiku martwiłaś się o moje zdrowie, bardzo mi miło, to balsam dla duszy jak człowiek wie że ktoś o nim myśli. Uściski dla Ciebie Dorciu i dla Ciebie Livio. Dziewczyny co tam zła pogoda, co tam problemy, na szczęście to nie trwa wiecznie. Dobre samopoczucie od nas zależy. Życzę dobrego, miłego dnia. Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Loniu fajnie że jesteś, ja muszę zmykać bo czas goni. Postaram się zajrzeć wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje Kumpelki. Melduję się w klubie.Na wszystko brak czasu - w moj ustabilizowany świat - wtargnela innośc.Nie mogę się przeprogramować. W głowie mętlik - - rozmowy..rozmowy - w tle obiad.. wszystko podporządkowane gościowi. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo parno kolejny dzień. Jesteśmy w komplecie :) ANDZIU jestem spokojna bo masz uśmiech na buźce i tak niech trwa:) ANULKO odpoczywaj i wracaj szczęśliwie:) LIVIO ze szczęścia chwytasz się za wszystko na raz - nawet o tym nie wiesz:) ale tak jest. Pozdrowienia dla Córci!! LONIU cholernie ciężko wyjść na prostą , wiem. Trudno wymagać od nas, radosnych czy żartobliwych listów. Piszę tak jak w danym momencie czuję.Nie potrafię udawać. Nie myśl Loniu,że wymagamy od Ciebie sztuczności. Pisz tak jak myślisz, ale pisz!!! - obiecałaś:) DORCIA kwiatki dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie zmieniło :( Nadal wygwizdowo i bure niebo ! Zmarł M. Jackson - mimo wszystko bardzo mi go żal. Może to za sprawą jego smutnego dzieciństwa, a może za sprawą - że tak naprawdę NIKT GO NIE KOCHAŁ !!! Wydaje mi się, że On bardzo pragnął takiej bezwarunkowej akceptacji i miłości osobistej, i niestety nigdy jej nie otrzymał. Media mogą szybko wynieść kogoś na piedestał - GWIAZDY - a jeszcze szybciej sponiewierać!!! Był to w mojej ocenie najbardziej SAMOTNY CZŁOWIEK W ŚRÓD LUDZI. Nie wierzę w jego pedofilię - ktoś chciał go zniszczyć, i to mu się udało. Zapewne miał też swoje życiowe wpadki, ale czy my ich nie mamy? Czy jesteśmy bez skazy? Żył jak umiał - najpiękniej !!!! Urodził się w tym samym roku co ja i tysiące innych ludzi. Wierzę, że teraz jest już szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo jest mi żal M . Jacksona. Miał zaledwie 50 lat. Podzielam Twoje zdanie Loniu, był osamotnionym człowiekiem. Już w dzieciństwie był maszyną do robienia pieniędzy. Jestem pewna,że fani nigdy o nim nie zapomną. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja :) Dzisiaj po obiadku z nudów obejrzałam sobie: .... Slumdog - Milioner z ulicy..... Być może pod wpływam stanu w jakim jestem film ten wywarł na mnie OGROMNE wrażenie !!!! Zgadzam się całkowicie z Jury oskarowym. Wart jest wszystkich. W tym filmie zawarte jest wszystko ! Dramaturgia, emocje, psychologia, istota życia, a w szczególności przetrwania w określonym środowisku. Środowisku w którym rozpoczynamy życie, uczymy się go, będąc przekonanym że takie jest właściwe. Tak jakby miejsce w którym przychodzimy na świat - było jednocześnie naszym piętnem na całe życie! To ono wyznacza dalsze losy. I jestem pewna, że tak jest. Jeśli tylko będziecie miały okazję zobaczyć ten film, polecam i to bardzo. Jest w nim refleksja i to coś.... czego w wielu filmach nie ma. Pozdrawiam Was cieplutko. Do jutra. Prawie tak samo odeszli ... choć mogliby żyć: ..........Marilyn Monroe ..........Elvis Presley ..........Michael Jackson Samotni - choć tylu ich kochało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór - spokój,każdy zajety jakimiś sprawami,a ja do Was. Lonia,nadałaś jakiś nastrój nostalgii w naszym klubie. Fajnie - jest nad czym pomyśleć. O M.J. myślę tak jak i Wy. możecie wyobrazić sobie ile hien miał wokół siebie? Chociażby ci lekarze od operacji plastycznych,namawiający go na robienie ich coraz więcej. Takie życie - dla drapiezników. Drugi dzien zaprawiam czereśnie. Na jutro zaprosiłam rodzinę,jedyną chyba w okolicy, nie gardzącą owocami. A teraz wybywam.Do jutra - nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loniu od Ciebie się dowiedziałam że Jackson nie żyje. Siedzę tu i lamentuje co za okropna wiadomość, normalnie szok. ....Te informacje które do nas docierały że niby prowadził dziwny styl życia nie przyjmowałam do wiadomości. Żadna o nim afera nie przysłoni tego jak wartościowym był artystą - jedynym w swoim rodzaju. Odszedł niestety zbyt wcześnie, prawdopodobnie na zawał - właśnie teraz usłyszałam w telewizorze. ....No cóż serce nie wytrzymało tego wszystkiego co mu zgotowano. Dobrej nocy Dziewczyny- trzeba iść spać. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczynam nowy dzień bo tak trzeba. Musze coś ze sobą zrobić żeby się włączyć do życia. Zapowiada się kolejny deszczowy dzień. Chwytam się za kawę. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwornie boli mnie głowizna ! Wzięłam już prochy :( , ale nadal jest ołowiana. Globusiku - dzięki za kawę. Piję - może ona mnie wzmocni :) Livia zaprawia czereśnie i cieszy się z gości. Anulka - wypoczywa nad wodą. Słońca Ci życzę i ładuj energię. Andzia - choć zapędzona , też tryska radością. Dora - przeżywa cudowne chwile z wnusiem. Aż Ci zazdroszczę :) Popiszę potem, bo ..... no niech przestanie. Pozdrowionka i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie ta moja głowizna również dymi:D Może druga czarnula pomoże. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,hop -Witajcie🖐️ Globusiku to nic że kolejny dzień będzie deszczowy, u mnie też wszystko na to wskazuje. Nawet żeby lało jak z cebra nie wpłynie to na moje złe samopoczucie. ....Zaraz jadę po wnuczki, jak pogoda dopisze idziemy na wesołe miasteczko. A jak nie to w domu trzeba będzie coś robić tak by było miło. Wczoraj wieczór gotowałam obiad żeby dzisiaj nie tracić czasu. Cześć do wieczora. Dorciu gdzie się podziewasz.....może gdzieś wyjechałaś a ja nie doczytałam. Oooo.....już wiem co dzieje się z Dorcią jak przeczytałam Lonię. Hej ! Loniu....może kawka Ci trochę pomoże- trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łepetyna przestała boleć. Za oknami bez zmian Takie lato, mam w doopie :) Zimową porą więcej połaziłam po okolicy, niż teraz. No i psia mac, zapowiadają nadal opady !!! Ja wymiękam :D Pomarudziłam , ponarzekałam - no ale gdzieś muszę dać upust tego co we mnie siedzi :) Kiedyś Livia czy Globus napisała: Toksyny wywalać z siebie ! No to ja przykładna klubowiczka przed obiadem wywalam, co by miejsce zrobić na jedzonko :) Właśnie idę go przygotować. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nasza koleżanka ANDZIA tryska energią, to kapitalny stan ducha. Tak trzymaj droga Andziu. Ja niestety jestem w letargu.Nagromadziłam w sobie za dużo "jadu", który mnie zżera. Najgorsze jest to,że nie bardzo mogę kierować świadomością aby było inaczej. Mimo tego,że jestem samotnikiem i lubię przebywać sama w domu mam przesyt. W ciepłe słoneczne dni lubiłam wyjść do kawiarnianych ogródków, przy kawie czy herbacie siedzieć i obserwować wszystko co mnie otacza. W tym roku jest inaczej ogródki opustoszałe, nawet pootwierane parasole nie chronią przed deszczem . Z okien mieszkania obserwuję łąkę , inaczej wybieg dla piesków. One zawsze są wesołe. Nawet deszcz nie zniechęca ich do zabaw. Inaczej jest z właścicielami :) kurtki od deszczu, kaptury na głowach , często też z parasolami . LONIU widzę też Twojego Bąbla, pięknie tańczy na tylnych łapkach. Widzę też i Ciebie:) Brak słońca i światła powoduje u mnie smutek. Muszę również wywalać toksyny, aby po woli i może nawet nie świadomie nie znaleźć się w dołku. Na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepluto!!Dziewczyny jestem,żyję i jestem szczęśliwa.Szybciutko Was przeczytałam ale nie mam czasu .Na dłużej wpadnę około środy.Przemieszczajcie się do mnie ,pogoda może być .Słoneczko świeci,deszcz nie pada.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORCIA ogromne dzięki za promyki słońca:) Mamy drugą koleżankę , która tryska energią , niech tak trwa❤️ A więc tak: Andzia , Dorcia to żywe srebra !!!! Liwia chwyciła szczęście w obie dłonie jest radosna!!!!! A my LONIU jesteśmy w podobnych nastrojach. Jutro muszę się obudzić bez bólu fizycznego i psychicznego!!!!! Mówię dość!!!!!! Loncia proszę zrób tak samo. Już dzisiaj wspieram Cię myślami . Ale nic za darmo:):):) proszę Ciebie o to samo!!!!! Rano spotkanie na śniadaniu jak zawsze z uśmiechami na licach:D:D Spokojnego wieczorku Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, obejrzałam prognozę pogody i już jestem Nic to w porównaniu do wieczności :) Globus - rozumiem Cię doskonale, bo ja po dziurki w nosie mam dosyć tej mojej \"samotni\". Zauważyłyście, że kiedy świeci słońce ludzie są radośniejsi, częściej się uśmiechają i mają ochotę do żartów. Wspaniale jest usiąść sobie przy stoliczku i tak jak piszesz, obserwować otoczenie. I gadać o byle czym :) Ech, marzenia... Nie mam takiej kumpeli blisko siebie, co by z nią \"grandzić\" na stare lata. A pewnikiem fajnie by było :D Dora - szczęśliwa, bo ma Niuniusia blisko siebie. W tym stanie rzeczy, też bym na pogodę nie patrzyła, tylko szalała. Moja wnusia jeszcze malutka, ale już niedługo przyleci do babci. To będzie jej pierwsze \"fruwanko\" w życiu. Mam nadzieję, że dobrze je zniesie. Livia nadal z córcią zaprawia czereśnie. Kochana, ino dużo szykuj, bo zimą być może szpaczki do Ciebie zawitają, takie DUŻE - człekokształtne :D Anulka - pławi się nad \"moczydłem\" :D Ciekawe czy zrobi zanurzenie ? :D Takiemu to dobrze ! :D Andzia - jak tam Twoje szczęścia? Czy już są u babci ? Pewnikiem, tak bo nic nie naklikałaś od ranka. Ale, jak położysz skarby spać , to napisz co i jak. A jestem pewna, że się przymilasz do nich :D My babcie mamy prawo rozpieszczać, a rodzice wychowywać. Miłych chwil Ci życzę. Ja powoli w stronę łazienki się zbieram, muszę się \"wyprać\" co by pachnieć w nocy :D A jutro się zamelduję. Pa. I po 👄 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie, ja to zawsze naklikam... naklikam Tak, Globusiku masz rację ino my dwie takie smęciary :D Ale to nic. Ja wesprę Ciebie, a Ty już mnie wspierasz :) No i poradzimy tysz sobie . Jeszcze one zobaczą :D Cmokasy dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×