Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woda mineralna*

kafeteria to najbardziej przygnębiające miejsce jakie znam

Polecane posty

Gość woda mineralna*

wiem, że tych co siedzą tu non stop ani tych co przyszli tu w wielkiej potrzebie i czekają na jakikolwiek wpis na swoich topikach to co teraz napiszę nie obejdzie ale moze do kogoś trafi znam kafe o wielu lat, był okresy gdy bywałam to b. często przez ostatni rok prawie tu nie zaglądałam, a jeśli mi się zdarzyło nie widziałam nic ciekawego teraz tak mi się ułożyło, że mam trochę za dużo czasu, trochę za dużo smętnych przemyśleń - więc wylądowałam znów tutaj i przypomniałam sobie dlaczego mnie tu przez ostatni rok nie było to miejsce do dół! tak głęboki i czarny, że można się nie wygrzeć same nieszczęścia, nieszczęśliwi ludzie, zawiść, hipokryzja, agresja - może i taka właśnie jest prawdziwa twarz ludzi, ale jednak nie bez racji nie pokazujemy jej sobie na co dzień jeśli walczysz z depresją albo gorszym humorem, albo z kompleksami, albo z brakiem przyjaciół - rób to wszędzie byle nie tu!!! kafeteria to najbardziej przygnębiające miejsce jakie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralna*
zabawne? co tu jest zabawnego? - na uczuciowym w każdym razie? może "moda i ubiór" faktycznie są całkiem zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiające, jak się cżłowiek przejmuje. Ogólnie dobra zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie zgodze sie :) tylo za duzo tu do chodzi do glosu osob zbyt mlodych albo niedoroslych emocjonalnie ;) na szczescie w codziennym zyciu takie osoby milcza z braku odwagi i chwala im panie za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty wejdz chocby
na forum dom, gotowanie, o ksiazakch, filmach, dzial dyskusyjny tez bywa fajny. Ja to, co mnie nie obchodzi, po prostu omijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja mam podobnie - nie było mnie tu jakoś pół roku, 2 tygodnie temu powróciłam :) przesiadywanie na kafe to jeden z objawów mojej mini depresji, normalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się ograniczać siedzenie na kafe, bo tylko się potem niepotrzebnie nakręcam. Wszędzie zdrady, kłamstwa, oszustwa... a potem tego samego szukam we własnym związku... Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z tym ze jak sie ma zły humor to lepiej tutaj nie wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim kafe to _głupie_ forum. malo dyskusji na poziomie, walka z debilnymi pomaranczowymi wpisami... nawet prowokacji na poziomie nie za duzo znikam stad. bawcie sie beze mnie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazylem, ze siedzi tu masa złych ludzi, ktorych bawi cierpienie innych nigdy nie zrozumiem, jak mozna wysmiewac sie z cierpiących i potrzebujących pomocy przygnębia mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego, że wszędzie tu są zdrady, oszustwa itp. - jaki to ma niby związek ze mną, z moim życiem??? Żaden :) Czytam to z dysatnsem, w 90% zero utożsamiania się - zwykłe zrelaksowanie się, zabicie czasu przy kawie kiedy jestem sama w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac komik, jak tu trafilem po raz pierwszy troche ponad rok temu to kafe bylo ciekawsze. teraz zdebilniało własnie, jest jak popkultura z telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a serio - kafe to ubaw po pachy... ludzie sami sobie tworza problemy poprzez własna nieporadność życiową, potem nieudolnie próbując z nich wybrnąć, ładuja sie w jeszcze wieksze problemy i co najsmieszniejsze, nic ich to nie uczy, bo pojawiaja sie tutaj po to, by uzyskac potwierdzenie słusznosci swych dotychczasowych działań :D To naprawde świetna zabawa, gdy czyta sie takie manifestacje skrajnej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralna*
no fakt, ja się generalnie przejmuję innymi ludźmi, ale nie w tym rzecz po prostu - jest mi lepiej ze sobą i ze światem gdy nie karmię się cudzą schizofrenią trochę mnie przeraża tylko myśl, że to co tu się dzieje, to co ludzie opisują - te makabreski - to jest prawdziwe, podskórne życie tego miłego i normalnego świata w którym żyję ale na szczęście mogę o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest troche ludzi na poziomie, ale jakos mniej niz ten ponad rok temu. nawet komik jakos ścienił poziom. a ja z siebie głupka nieraz robilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To naprawde świetna zabawa, gdy czyta sie takie manifestacje skrajnej głupoty" komik, ale postaw no ty sie w sytuacji tamtej osoby. poza tym morderco uczuć ty nie robisz błędów? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe komik gdybyś wiedział ile razy niechcący poprawiłeś mi humor swoimi durnymi wpisami,to byś był bardziej zarozumiały niż jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - nie sukcesy ale popełnione błędy świadczą o człowieku.. to co tu jest opisywane, przekracza zakres który ogarnia moja wyobraźnia - to jest jkaieś wyższe stadium kretynizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z woda mineralna. ale - kafe daje pewnien obraz tego co sie dzieje w rzeczywistosci, moze wypaczony troche, ale nie za bardzo. bo jak porownuje kafe i rzeczywistosc to zbieżność widze. kafe jest przerysowane, przesadzone ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jkaieś wyższe stadium kretynizmu to jest realne w umyslach ludzi tylko doskonale sobie ci ludzie zdaja sprawe ze gdyby ujawnili sie ze swoja ulomnoscia na zewnatrz to zostali by wgnieceni w ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małujanio
rzadko bywam miły i wiem że mnie nie znasz.wiem też że to co jest jest piękne. kwestia akceptacji tego co jest poprzez poznanie siebie samego.świat jest perfekcyjnie idealny.polub i poznaj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×