Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woda mineralna*

kafeteria to najbardziej przygnębiające miejsce jakie znam

Polecane posty

"na pewno drętwusie " takich mialas do tej pory kochankow... rozumiem twoje rozczarowanie klaudus bo mnie jeszcze nie poznalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie musiałabyś bo ja bym ci wystarczyl po prostu" nie ma takiej możliwości kwiatek, po prostu niemożliwe :) - z Twoim podejściem nie jesteś w stanie nawet ... podejrzewam w 10% mi wystarczyć ;) Teraz pisze poważnie - masz strasznie drętwiackie podejście do tych spraw. Momentami aż boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka - na powaznie - nie bede pisac bo uwazam to za sfere osobista a poza tym jest wszystko raportowane do HR-ow. nie bardzo bym chcial nadywanik trafic za jakies wyuzdane teksty dobra lece do domu. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"idz sobie Stevie Wondera posluchac\" ja dżast kol tu sej ajlowiu :P:P sam powinienes tego słuchac, bo jak na razie to jedyne kontakty z kobietami, na jakie mozesz sobie pozwolic :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bardzo bym chcial nadywanik trafic za jakies wyuzdane teksty" teraz serio - Ty sie człowieku wszystkiego boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam pojęcia wyuzdane teksty kwiatka, najwyżej chamskie, prostackie wyuzdanym trzeba umieć być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalam tu codziennie, dlugo, po kilka godzin jakies kilka lat temu, urzedowalam glownie na Dietach choc zagladalam do innych dzialow. Potem mi sie znudzilo. Od miesiaca zagladam, ale sie za bardzo nie udzielam, tak jak sobie poczytam tytuly topikow to mi od razu wesolo :DDD nic sie tu nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×