Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woda mineralna*

kafeteria to najbardziej przygnębiające miejsce jakie znam

Polecane posty

Gość woda mineralna*
tia... i wszystko pięknie, tylko ciekawe ile z nas spotka się tu za rok, biadoląc że w 2008 to jeszcze się dało wytrzymać, ale teraz...kafe zeszła na psy ;) ps. tak na serio to życzę sobie i Wam ciekawszy rzeczy do roboty za rok i niż siedzenie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne, rozumiem, że jestem perfidna, intrygująco perfidna :P ;) no dzięki za oryginalny komlement woda mineralna, no niech będzie, że jestem taka, naprawde mi to specjalnie nie przeszkadza :) Gdyby to była moja jedyna cecha to miałabym się czym martwić, ale w caokształcie nawet mi to pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka - piszesz nie na temat zauważam. załóż top - boje z Kwiatkiem to sie pokłócimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"załóż top - boje z Kwiatkiem to sie pokłócimy" chciałbyś, co??? :D Twoje niedoczekanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ogolny nie wlaze juz, tylko tutaj, wierzcie lub nie ale siedzialam w roznych miejscach i na uczuciowym jest najwyzszy poziom z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz wszysto sie zmienia wic i forum musi ulegac zmianie a moze to tylko my sie zmianiamy a forum jest takie samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe ma jeszcze jedna niewatpliwa zalete (pomijajac oczywistosc w postaci elementu rozbawiajaego) - tutaj zawsze ktos jest i w razie nastroju "nie-wiadomo-jakiego" mozna sobie niezobowiazujaca, acz wciagajaco, bo interaktywnie porozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, nie moge sie z tego śmieciarskiego forum uwolnić ;) klaudka - jeszcze sie spotkamy gdzies na innym topie i znowu zaczniesz sie do mnie przywalać ;) :D :P to moze załóż juz specjalnie top do tego ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"rozumiem, że jestem perfidna, intrygująco perfidna\" bezwzględnie (nomen omen) ineteresująca... :P \"klaudka chce twoje foto\" ja tez, tym razem w bieliźnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudka chce twoje foto" domyślam się, Tamari, które magiczne zdanie wzbudziło w Tobie tę ciekawość : może kiedyś, bo fajna z Ciebie babeczka, ale nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralna*
możecie nie zakładać nowego topa, bierzcie ten, krzyżyk na drogę :) narta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, kto się do kogo przywala to sie przywala - oboje doskonale wiemy, więc skończ glupie wywody, mocno się w sobie zbierz i się wycisz na następny tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"klaudka - jeszcze sie spotkamy gdzies na innym topie i znowu zaczniesz sie do mnie przywalać\" masz ciekawe fantazje sexualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska a ty mi swoje wyslij, bo moje juz masz wiecie jakas załamka, znaczy generalnie jakos po sobie tego nie widze, ale mam wyjatkowo malo w obwodzie biustu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak bedzie to kiedys to daj znac" na pewno dam. Jak będę komicznemu w tej bieliźnie wysyłała :P, to przy okazji pójdzie do Ciebie (w ubraniu) ;) czyli szeroko rozumiane "kiedyś" ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto się do kogo przywala to sie przywala - oboje doskonale wiemy, więc skończ glupie wywody, mocno się w sobie zbierz i się wycisz na następny tydzień " no wlasnie - ty do mnie ciagle :D 👄 za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwrtz mysle ze t forum doskonale nadaje sie na obiekt badan socjologicznych,,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Jak będę komicznemu w tej bieliźnie wysyłała\" na priva ustalimy szczegóły - kolor, fason i czesci składowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×