Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tofinka

Czy ktoś kto powiedział,że nie kocha i zerwał ...

Polecane posty

Gość Gosiuuu
dziewczyny i jak wasze sprawy sercowe?Mi chłopak wczoraj powiedział że nie kocha że to wygasło że nie ma sensu powiedzial że na początku mnie kochał ale to z czasem mijało za miesiąc wyjeżdża za granicę utrzymywać z nim kontakt?Powiedziałam mu że zawsze może do mnie pisać a ja nadziei z tego robić nie będę.Kocham go bardzo i cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuuu
dziewczyny i jak wasze sprawy sercowe?Mi chłopak wczoraj powiedział że nie kocha że to wygasło że nie ma sensu powiedzial że na początku mnie kochał ale to z czasem mijało za miesiąc wyjeżdża za granicę utrzymywać z nim kontakt?Powiedziałam mu że zawsze może do mnie pisać a ja nadziei z tego robić nie będę.Kocham go bardzo i cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuuu
nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepotrzebnie to powiedzialas. Lepiej zerwac kontakt dla wlasnego dobra. Bedziesz sie tylko meczyc i liczyc ze mu Ciebie bedzie brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się okaże, że on cierpi i minie znów tyle lat. Życie jest krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma Cię w d***e zrozum to w końcu :D Ja zrozumiałam szybko, że chłopak ma mnie gdzieś i już po tygodniu spotykam się na randki. Trochę tylko popłakałam, a jego znienawidziłam za to, że zabawił się mną, wykorzystał i zostawił bez słowa !! :( Teraz gdyby się mu odwidziało i się odezwał to bym go olała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuuu
no właśnie chyba tak i jak napisałam że może do mnie pisać to odpisał że o mnie nigdy nie zapomni nawet niedługo dzień chłopaka głupio mu nie złożyć życzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×