Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejhejhello

jesli 20-latka czeka dlugo z seksem, to smieszne?

Polecane posty

Gość hejhejhello

pryjmijmy, ze mam faceta, mam 20 lat, jestem dziewica.On starszy-nieznacznie i doswiadczony, czy jak bede czekala np pol roku, to bedzie jakies dziwne zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne to jest twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będziesz po menopauzie
to się bedziesz wściekać, że straciłaś pół roku, a teraz jesteś młoda i głupia, więc, czekaj aż cię rzuci. I poproś o badania na hiv, co nie jest takie głupie, w rodzinnym grobie mojej rodziny mój daleki kuzyn 27 letni spoczywa w pozycji horyzontalnej, dzięki swojej naiwności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecambomam
jak nei jestes gotowa to czekaj..ja stracilam dziewictwo w wieku 21 lat.. bo nie bylam wczesniej gotowa.. kolezanki mnie namawialy..ale ja to mialam w dupie.. wole zyc w zgodzie z sama soba.. niz isc za glosem kolezanek :) uszy do gory :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhello
oj od raz glupie pytanie. po prostu mam wrazenie,z eteraz to wsyscy na 3 randce ida do lozka. i tyle. wiem,z ekazdy sma decyduje o sobie i, ze mam prawo czekac, ale jednak.. czasme wydaje mi sie,z efacet by mine wysmial:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecambomam
ja tam sie nigdy nie przejmowalam opinia innyc i wyszlo mi to na dobre :P factami sie nie martw.. znajdzie sie taki co to doceni.. a przede wszystkim to ty musisz byc na to gotowa :) takze mysl o sobie.. i nie przejmuj sie facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno dla mnie już jesteś wyjątkowa a na mniejscu tego faceta byłbym szczęśliwy z tego powodu i dla mnie pytanie nie jest głupie... nie jestes gotowa czekaj. jestes na wage złota choc to głupie porównywać człowieka do rzeczy martwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhello
no okej, ale jesli ten facet uwaza seks za wazna sfere zwiazku(wiem, ktory tak nie uwaza:P)- to jelsi nie znajdzie tego u mnie to pewnie znajdzie sobie inna:O wiem, to z drugiej strony oznacza, ze nie bylam dla Niego wazna jako osoba, jednak wiadomo kazdy ma swoje potrzeby i potzreby seksualne nie sa jakies gorsze, ani drugorzedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecambomam
jak kocha to poczeka.. jezeli cie namawia do tego - to niezly z niego palant.. a ty sie boisz, ze pojdzie to innej? dziewczyno! jak chce niech idzie, tym lepiej dla ciebie :) powinnas sie cieszyc.. poczekaj az spotkach kogos kto bedzie tego wart.. troszeczke szacunku do samej siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by sie nie chcialo czekac
zmarnować pół roku, a potem by sie okazało, że laska ma jakieś zahamowania albo jest kompletnie aseksualna jak się szuka dziewczyny na dłużej to szkoda marnować czasu na takie cnotki-niewydymki, bo to gra w "idź na całość" z dużym prawdopodobienstwem otrzymania zonka. Nie szukam dziewczyn co nie lubią seksu, taka to jest dobra jak sie ma 16 lat i mozna chodzic pol roku za reke bo to nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeze
Dla mnie smieszne, a raczej zalosne jest rozkraczanie sie po miesiacu znajomosci. To ze ktos ma 20/30 lat, czyli jest dorosly nie znaczy, ze musi udostepniac swoje cialo pierwszemu lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhello
no tak, zmarnowane cale pol roku zycia:D ach:P to,ze nie uprawiam seksu ne znaczy, ze mam jakies zahamowania, czy tez jestem aseksualna. dobrze by bylo, gdybym mojala takich typow,a oni mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chce z Tobą byc to poczeka a wniosek bedzie przynajmniej jeden z tego że nie chodziło mu tylko o jedno. kobiete trzeba zdobywac a nie szukac łatwej i szybkiej bo co z takiej za dziweczyna na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhello
dobra, dzieki za dyskusje, macie racje🌼 utwierdziliscie mnie w przekonaniu, ze nie wszyscy teraz chodza od razu do lozka i to, ze chce na to poczkeac to nic zlego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecambomam
dobrze myslisz :) zalozycielko tematu.. a takich kolesi jak powyzej, nalezy omijac szerokim lukiem - nie maja za grosz szacunku do kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhello
z tym poczekac*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taka dziewczyna na
przyszlosc, ze za 5 lat facet by sie nie zalil "uprawiamy seks raz na dwa tygodnie, ona mowi, ze jej to wystarcza" :O sorry, dla facetow sex jest wazny i nie beda ryzykowac ze bedzie beznadziejny, a laska ktora traktuje seks jako nagrode za 'zdobywanie' czy 'zasłużenie' faceta odpada na starcie, bo to kryptodziwka jakaś (w sensie: seks za coś, a nie dla samej przyjemnoscI). nie wiem kto by taka chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
Niktwazny77, fajnie, ze istnieja jeszcze faceci, ktorych jedynym celem nie jest zaciagniecie dziewczyny do lozka na 3 randce i seks bez zobowiazan. Tylko gdzie oni sie ukrywaja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeetam
nie ma reguły, ja poszłam z facetem do łózka po trzech tygodniach, niesamowita chemia i nie tylko chemia...jesteśmy razem 2 lata i kochamy się nad życie :) autorko, nie sugeruj się radami ludzi, czy naciskami faceta, postępuj w zgodzie ze sobą :) tu nie ma za późno, nie ma za wcześnie, każdy człowiek jest indywidualnością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeetam
a to, że się szybko idzie do łóżka, nie świadczy o tym, że chodzi tylko o seks...w przypadku moim i mojego faceta było odwrotnie, normalnie zarówno on jak i ja nie wyobrażaliśmy sobie uprawiać seksu po tak krótkiej znajomości...ale natrafiliśmy na siebie, ziemia się zatrzęsła i takiego wulkanu namiętności to nigdy nie przeżyłam...i do dziś się ziemia trzęsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierecekkk
niech czeka...zależy mu na Tobie czy na seksie i tak mało prawdopodobne jest że to będzie ten jedyny i ostatni.tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhello
to nie tak, ze seks ma byc nagroda za jego starania w zdobywaniu mine.chce byc pewna, ze nie chodzi mu tylko o seks, chce z nim nawiazac wiez emocjonalna, a nie traktowac seks jak sport. patrzysz na to inaczej i luz, Twoja wola, moze wiecej w zyciu juz doswiadczyles/as, a moze nie. moze jakbym sie niezle zakochala i czlabym,ze jest miedzy nami uczucie, to zrobilibysmy to wczesniej, nie mam zamiaru trzymac sie sztywnych granic czasowych, kiedy powinno sie isc do lozka, bo nawet takich nie ma. w temacie chodzilo mi jednak o sam fakt czekania z seksem, a nie oddania sie na samym poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu mówi że sex jest nagrodą za zdobywanie????????? jeśli jest tego warta to facet poczeka a ona nie będzie później żałować że to z tym a nie innym. wiem niestety moje podejącie do życia jest conajmniej z kosmosu. puszczalskie popsuły wizerunek kobiet! a koleżanka autorka przynajmniej myśli a nie jak typowy pustak bo nie bedzie mnie kochał jak mu nie dam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhello
to bylo do - no taka dziewczyna na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peszka
Mi też sie wydawało ze 20 lat to duzo. potem sie zakochałam, po ok 4 miesiacach poszłam z nim do łóżka, a on z miesiac póżniej rzucił mnie dla innej:) teraz kocham innego, ale juz dojrzałą i wielką miłością, i nawet nie wiesz jak bardzo załuje ze to nie on bym moim pierwszym sex naprawde nie jest niczym zwyczajnym, to jest slub midzy luźmi, a dodatkowo niezwykłe uczucie i wspomnienia. Jak już bedziesz gotowa, i naprawde bedziesz kochac - tylko wtedy to zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz że jesteś kryptokurwą
jśli uważasz, że seks ma być nagrodą, z twich wypowiedzi widzę, że będziesz , dziecko gorzko w życiu płakć, czego ci nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
to nie tak, ze seks ma byc nagroda za jego starania w zdobywaniu mine.chce byc pewna, ze nie chodzi mu tylko o seks, chce z nim nawiazac wiez emocjonalna, a nie traktowac seks jak sport. Dokladnie. Po miesiacu ludzie tak naprawde zaczynaja dopiero sie poznawac, zaczynaja w 100% byc soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhello
gdzie ja napisalam,ze seks ma byc nagroda za zdobywanie?:O naucz sie czytac. czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×