Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Koteczek, bardzo się cieszę, że torbiele odchodzą w niepamięć i operacja nie będzie potrzebna :) i cieszę się, że jesteście zadowolone z USG i z bobaskami wszystko dobrze :D jeśli chodzi o humorki, to miewam różne. Raz jestem wesoła, a za chwilę chce mi się płakać... :P dzisiaj mi łzy poleciały, bo mąż na siłę chciał mi wcisnąć cukierka do buzi... to jest głupie, ale tłumaczę to hormonami :P co do mięska, to mogę jeść, nie mam żadnych oporów. a co do seksu to czasem mam ochotę, a czasem nie :/ wiem, że mężulo cierpi, jak ja nie chcę :P a teraz idę zrobić swoje kilometry na rowerku :D nie ma, że boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Byłam dziś u gina.. I niestety chyba będę musiała od Was odejść:(((( Wszystko było ok, objawy 100% ciążowe test pozytywny... i bach..krwawienia od niedzieli..dziwne bóle brzucha i ustanie jakichkolwiek objawów.. Po badaniu okazało się, że macica jest malutka:( Teraz czekają mnie badania, bo albo jestem w ciąży ale wczesnej, albo nie jestem w ogóle i coś w organizmie się porąbało, albo jestem w ciąży pozamacicznej..Mam najgorsze przeczucia..przeryczałam dziś cały wieczór..jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę na betę rano.. ale wydaje mi się, że to nic mi nie da:/ nawet jeśli to wcześniejsza ciąża to czego objawy ustały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 2828
Aktualizuję tabelkę, bo to już 8 tydzień NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........10..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............10..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie...............21.......0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 Majka15181.......10..04.08.........Glogów..............2 7.........0 3XMaMa............10.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................9..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... ...2 9.......1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 lamajra...............8..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 Iwoneczka...........8..12.08........lubelskie........... .29.........0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów........25.. .... .1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp........23.......0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27.......2 Agula125.............8...17.08..........lubelskie....... . ...2 9.......0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...2 6.......1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............8..().08........Warszawa...........26... ...0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ...................28 .......0 Pojutrze kolejne usg. Nie mogę się już doczekać a z drugiej storny boje się czy wszystko ok. Najgorsze jest to czekanie. Miłej nocki życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, widzę że wam sie spodobał baby ticker...hihi...fajnie że można się pogapić na dzieciątko.. uleczka pytałaś gdzie na emigracji jestem. W Irlandii już prawie dwa lata. Przedtem Anglia ponad rok. Ania69 fajnie że wyjeżdżacie razem. Najgorsza jest rozłąka. A w uk masz za darmo opieke zdrowotną i ogólnie spokojniej się żyje. Gdzie dokładnie bedziecie mieszkać? Koteczek fajnie że sie jednak wchłonęły. W tym artykule co ci wkleiłam jakiś czas temu tak właśnie pisali o tych torbielach wczesnociążowych że sie mogą wchłonąć. Zelka trzymaj sie wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka trzymam kciuki za dobre wiadomosci,kochana ja mialam okres 3.11 wiec duzo wczesniej od ciebie ,u gin bylam 18 grudnia i nie widzial ciazy ,powiedzial ze bardzo wczesna albo pozamaciczna ,wiec w poniedzialek 22 grudnia znowu poszlam do gin i uslyszalam ze jest pecherzyk ciazowy i ze w ciaze zaszlam okolo 3 tygodni temu oczywiscie od tamtej daty ,myslalam jak to mozliwe ze to by wychodzilo ze przed samym spodziewanym okresem bym zaszla ,ale widocznie nie regularne cykle i dla tego,puzniej po 2 tygodniach 3 stycznia znowu poszlam i gin powiedzial ze jest zarodek ze to okolo 7 tydzie ciazy i ze ma 7mm ale jeszcze nie ma serduszka i powiedzial ze poczekamy jeszcze tydzien i ide w ten piatek i mam nadzieje ze zobacze serducho boze bo kolejnej straty nie zniose jeju wogule o tym nie mysle ,wiec tobie tez zycze dobrych wiesci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zelka :( ale sie kochana nastersujesz!!! ranyy badzmy dobre mysli! w tych wczensych ciazach czasem nie widac na zwyklym badaniu.trzymam mocno kciuki!!!! ❤️ ann wyjezdzamy do nie za fajnej m-cowosci ,tzn duzo polakow i hindusow,ale za to zycie tanie a blisko do londynu 20min metrem wiec prace i tam mozna znjalezc.a m-cowosc to slough. tam od ponad 2lat mieszka szwagierka z 6letnim synkiem z tesciowa moja. wiec obcykane sa w sprawach zasilkow na dziecko doskonale :D i niestety rozstaniemy sie z M na troche,ale max 2m-ce dlatego z eie oplaca mu sie wysylac mi kasy na zycie w pl,bardziej oplaca sie tam nas utrzymac. jednak te 2m-ce to tak by mogl troszke odlozyc,bysmy nie siedzieli za dlugo na glowie tesciowej io szwagierki,bo bedziemy wynajmowac dom,ale ja jak tam zjade to i tak z 3m-ce bede jeszcze mieszkala razem z nimi,bo bedziemy czekac na zsilki i wtedy wynajmiemy dom.wszystko juz dopracowane,szwagierka sie tym zajmuje. poza tym ja bede tu troche zpsem,a potem zajmie sie nim kuzyn mojego M. do czasu zakonczenia kwarantanny,wiec chcemy go jak najmniej obciazyc czasowo i lepiej jak bedzie 3m-ce z psem niz 5m-cy,roznica jest. a jakbym zM wyjechala to cale 5 by musial z nia siedziec. dzis bylam na pobraniu krwi na toxo (dwa czynniki),za zoltaczke,morfologia i mocz i bylam pewna ze stowek zaplace,bo 4lata temu dalam za toxo 50zl!! a tu dzis wyszlo 60zl w sumie :) ceny spadly i robilam w innym m-cu bardzo blisko domu i sie okazalo ze sa jednymi z tanszych,a wyniki juz na piatek rano ,a to super bo ja gina mam w poniedzialek. pierwsza wizyta w tej ciazy. wczesniej widzialam sie z nim jak planowalam zajsc w sierpniu,ale powiedzial z ejak zajde mam przyjsc,wiec dlatego dopiero teraz ide,zeby juz cos w ogole mozna bylo zauwazyc i wyniki od razu dam. nie boje sie wizyty,musi byc przeciez dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........10..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............10..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie................21........0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 Majka15181.......10..04.08.........Glogów..............27.........0 3XMaMa............10.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................10..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK........... ...29........1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 lamajra...............8..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 Iwoneczka...........8..12.08........lubelskie........... .29.........0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów.........25.........1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp.........23.........0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27........2 Agula125.............8...17.08..........lubelskie...........29........0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...26........1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............8..().08........Warszawa........... 26... ...0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ....................28 ........0 Cześć dziewczęta :) ja dzisiaj zaczęłam 11tc. wieczorem mam USG i mam nadzieję, że wszystko jest dobrze :) Zelka, mam nadzieję, że koniec końców wszystko się wyjaśni i zostaniesz z nami :) oby to była wczesna ciąża. liczę, że beta będzie wysoka! Aniu, widzę, że wszystko już załatwione i dopięte na ostatni guzik. też tak lubię :) my dzisiaj zaspaliśmy do pracy, bo mąż zapomniał nastawić budzik, ale każdemu może się zdarzyć. mając 10 minut na wyjście z domu, człowiek się nawet nie zastanawia jak wygląda, albo w co się ubrać :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam cie Uleczka i inne dziewczynki rowniez:) Powiem,ci ze ja tez mam taki sluz,czasami jest on nawet lekko zolty,nie wiem czy jest to oznaka jakiejs infekcji,choc nic mnie nie swedzi i nie boli.W poniedzialek mam wizyte wiec zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, też mam bardziej lub mniej biały. czasem bardziej gęsty, a czasem mniej. to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez sporo wydzieliny tam,bialej,moze to uplawy czy jak :o ale nic nie swedzi i nie piecze i nie ma zapachu,wiec moze ok jest,albo jakies globulki dostane.dawno mnie nic nie dopadlo,dopiero teraz jak zaszlam to zauwazylam takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czytalam przed chwila ze to normalne,do tego jeszcze zaczol mie bolec wczoraj lewy jajnik ,w piatek mam wizyte ,a dzis mezus wraca bo pojechal do polski nie bylo go 2 noce a ja tak sie stesknilam nie jestem nauczona na takie rozlaki ale do wieczora musze wytrzymac hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały śluz to normalny objaw. problem jest, gdy zmienia zapach, konsystencję lub kolor. jeśli śluz nie jest grudkowaty, to powinno być wszystko dobrze. ale poradzić się lekarza można :] mnie czasem też jajniki kłują, także nie ma się czym martwić :) uleczka, mój mąż też często wyjeżdza. na początku też mi było smutno, ale to kwestia przyzwyczajenia. czasem wyjeżdza na dwa dni, a czasem na tydzień. a teraz wiem, że jest ze mną mała istotka i już nie jestem taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczko,nic mi nie mow o rozstaniach,ja bez mojego M. na wakacjach na dzialce jak bylam to po 5dniach ucieklam do domu do miasta bo myslalam z eumre bez niego! nigdy sie nie rozstawalismy na tak dlugo! a teraz on ma lecieic na 2m-ce i potem ja wiec tyle nie bedziemy sie widziec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, jak to jest, ale czasem kobiety po dużo dłuższym czasie dojeżdżają do swoich mężów. jedni znajomi byli w GB dopiero po jakimś roku, a drudzy byli dobrze ponad rok rozdzieleni, ale już są razem w Polsce. Ci drudzy komunikowali się przez Skype'a i wiem, że rozmawiali godzinami :) także dasz radę, pierwsze dni są najgorsze, a potem już ustalasz sobie rytm dnia i tak lecą kartki z kalendarza. ani się obejrzysz, a już będziecie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jejku Zelka mocno trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Koteczek super, że torbiele masz z głowy:) powód do zmartwień zniknął:) ania na pewno będzie ciężko rozstać się na dwa miesiące, ale dacie rade. Pomyśl o żonach wojskowych, gdzie małżeństwa nie widzą się czasem rok czasu. Pamiętaj, że po rozstaniu czeka Was lepsze życie:) kiki!! jak u lekarza było? odezwij się!! uleczko za Ciebie też mocno trzymam kciuki.. jesteś twardą kobietką! nilli odezwij się po badaniu! Co do śluzu to ja też mam gęsty, biały a czasem w jakiś dzień zdarzy się żółty. Pytałam lekarza o to i powiedział, że trzeba się do tego przyzwyczaić, bo niestety ale tak się w ciąży dzieje. Jeśli nie swędzi i nie boli to jest ok. Nakupiłam sobie dziś pełno mrożonek, warzywa na patelnie i takie tam. Smaki mi na to przyszły, no i niezmiennie kocham zupy. Mogłabym jeść na śniadanie obiad i kolację:) trzymajcie się dziewczyny:) No i jeszcze tabelka, dziś kończę 11 tydzień i zaczynam 12:) ale ten czas leci! NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........10..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............11..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie................21........0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 Majka15181.......10..04.08.........Glogów..............2 7.........0 3XMaMa............10.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................10..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... . ...29........1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 lamajra...............8..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 Iwoneczka...........8..12.08........lubelskie........... .29.........0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów.........25. ........1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp.........23.........0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27........2 Agula125.............8...17.08..........lubelskie....... ....29........0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...26........1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............8..().08........Warszawa........... 26... ...0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ....................28 ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi ,nilli,pewnie z edam rade,bo wlasnie mysle o tym ze jade do lepszefo zycia! ze bede mogla spokojnie myslec o ciazy,a nie martwic sie skad wezme na wyparwke,na pieluchy... wiec dam rade! ale czyje brudne skarpety bede zbierac ;) i nie bede miala baczyn brudnych porozstawianych po calym pokoju :( kurde ...ale...jak tam zaczne rzedzic jak zajade,bo dwa m-ce z jego mama i on nie bedzie robil nic,bo ona potrafi spod nosa mu talerz wziac i umyc,majtki wyprac nawet recznie i w ogole! wiec potem to ja dopeiro bede miala!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj też mam zupkę, ale babciną z gotowanym schabem :P a do tego chińskie danie, które sobie wymyśliłam wczoraj :D a co sprzątania to wiem, o co chodzi :) ale już troszkę męża wytresowałam i prawie się nauczył, że jak idzie później do pracy to chociaż zlew ma byc pusty :P hehe dalsza praca przede mną. ale nie jest z Nim tak najgorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula81
Cześć. Czy wy miałyście pobieraną próbkę na cytologię podczas wizyty u gina > Bo mi lekarka pobierała i mówiła, że mogę po tym przez dwa dni plamić, a dziś już trzeci dzień i mam brązowawy śluz. Jeśli któraś z Was tak miała to napiszcie ile trwało takie plamienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zjadlam flaczki mniam,a na meza nie moge nazekac bo potrafi wszystko i smacznie gotuje i posprzata i pralke wstawi i zrobi zakupy ach lepiej nie zapeszam,wlasnie dzwonil ze wiezie mi grzeski i prince pola,kurcze a ja nie mam smaka na slodycze hi hi hi juz nie moge sie doczekac wstawila bym nasze zdjecie ale nie wiem jak to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie!!! Ja jestem w siódmym tyg ciąży, to nasz pierwszy dzidziuś i termin mam na 23 sierpnia. jestem pełna obaw, ale nie dopuszczam myśli, że cos może być nie tak. Następna wizytę u ginekologa mam ok 20stego stycznia. Muszę napisać pracę mgr , mam na to 2 miesiące, bo załatwiłam sobie przedłużenie, a jestem na początku, myślicie że jak dziennie spędzam ok 8 h przed laptopem to nie zaszkodzi dzidzi? Mam pytanie, w którym miesiącu informujecie otoczenie o ciąży , chodzi mi o znajomych. Bo mój mąż uważa, że jeszcze powinniśmy poczekać. Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o cytologię, to miałam robioną w marcu 2008 i lekarz powiedział, że ta wystarczy na okres ciąży. oj flaczki też uwielbiam :) na męża też nie mogę narzekać, bo i ugotuje coś czasem, i zakupy zrobi, czasem pomoże posprzątać :) Lenka, gratulacje :D proponuję wpisać się do naszej tabelki :) jeśli chodzi o komputer to ja niestety w pracy siedzę 8 godzin, i w domu przeważnie też mam coś do zrobienia do szkoły, także codziennie spędzam przed kompem ponad 10 godzin, ale nie mam innego wyjścia. niby od 4 m-ca można siedziec tylko 4 godziny w pracy przed kompem. ale w takim razie, nie mam po co pracować... także nie mam innego wyjścia. a jeśli masz wątpliwości, poradź się lekarza. i nie martw się, wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka kr ja w tej chwili jestem w drugiej ciazy,pierwsza poronilam we wrzesniu i niestety bylam tak szczesliwa,ze wszystkim o tym powiedzialam.Pozniej po poronieniu co n iektorzy nie wiedzieli jak maja sie wobec mnie zachowac.Nie pisze po to,zeby cie przestraszyc tylko po to zebys przemyslala propozycje meza.Teraz zaczelam 11tydz i o mojej ciazy wie tylko kilka osob w rodzinie i kilka osob w pracy bo od poczatku ciazy jestem na L4. Czarnula ja ci niestety nie pomoge,gdyz nie mialam robionej cytologi,choc powiem szczerze,ze twoje slowa troszeczke mnie przestraszyly,nie sadzilam ,ze po takiej cytologi moze byc krwawienie.Moze skontaktuj sie ze swoim lekarzem,zadzwon do niego i powiedz mu co sie dzieje. Uleczka a wiec mozna ci tylko pozazdroscic takiego meza,jestes wielka szczesciara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dawno nie byłam przez te świeta i wogole ale za to na te \"fernie\" nie moge nażekac.Z dala d domu i odpoczełam.Mam nadzieje ze reszta też odpoczeła:)widze ,ze bardzo duzo stronek doszło he he pozdrawiam wszystkie nowe Panie i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! czytałam już kiedyś sporo na temat możliwości wykorzystania komórek macierzystych w leczeniu. Czy ktoś z was myślał o tym, aby pobrać krew pępowinową przy porodzie??? bo mnie bardzo to przekonuje i chętnie bym się zdecydowała tylko to dość drogie jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorocia, mój mężulo mówi, że to jest przereklamowane. ktoś nieźle na tym zarabia. ponoć później, nawet przy chorobie, nie wygląda to tak różowo jak piszą. płaci się tylko dużo pieniędzy nie wiadomo za co. ponoć to wcale nie jest takie dobre, a dodatkowo nasza medycyna nie jest na tyle zaawansowana, żeby to wykorzystać. ale to jest indywidualna decyzja każdej mamy :) ja tylko napisałam to, co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×