Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Jeszcze pytanko: jak to jest z tymi torbielami - same się wchłaniają ,a jeśli nie to poród przez cesarkę i wtedy usunięcie torbieli? Czy to moje plamienie może być spowodowane torbielą? Biorę duphaston, ale czy wystarczy? może rzeczywiście powinnam trochę odpocząć i warto byłoby wziąć na trochę zwolnienie? Pracuję tylko dwa dni w tygodniu ale przynajmniej w nie bym odpoczęła, bo na uczelni już szał sesyjny się zaczyna i zajęć mam mało, ale za to dużo nauki. P.S. Czy któraś z Was kojarzy jakiegoś dobrego lekarza prowadzącego z Lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizyty co dwa tygodnie, choć lekarz mówi, że jest wszystko w porządku. Nie bardzo mnie to cieszy, bo i tak nie robi mi usg, tylko pyta, czy jest OK i idę do domu. Może taka jest uroda publicznej służby zdrowia. Na USG wybieram sie dziś lub jutro, bo oczywiście w poradni nie podpisali jeszcze (!!!) umów z lekarzami i robią tylko za kasę. Oto Polska właśnie. Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u mnie mnostwo sniegu,sliczne slonko,ale zimno i tak.synek jak zobaczyl wreszcie tyle sniegu to ledwo doszlam do przedszkola tak chcial sie bawic. dzis bede leniuchowac,bo jakas chodze niewyspana (za pozno klade sie spac).posprzatane mam wiec niedlugo sie poloze na troche :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, co robią z torbielami :/ najlepiej poradź się w tej kwestii dobrego ginekologa. Monika, może mają takie zalecenia w publiczen, żeby kontrolować kobiety w ciąży co dwa tygodnie. ale jak koleżanka chodziła na kasę do przychodni to wiem, że miała wizyty raz w miesiącu. Aniu, nawet mi nie mów o sprzątaniu. Bo ostatnio wracam do domu około 20, a w weekendy byliśmy we Wrocławiu u teściów. a w styczniu każdy piątek, sobota i niedziela w szkola i co tydzien po kilka egzaminów... o 21 już jestem tak zmęczona, że jak chcę się uczyć to za 15 minut już śpię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........11..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............11..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie................21........0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 Majka15181.......10..04.08.........Glogów..............2 7.........0 3XMaMa............10.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................10..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... . ...29........1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 lamajra...............8..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 Iwoneczka...........8..12.08........lubelskie........... .29.........0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów.........25. ........1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp.........23.........0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27........2 Agula125.............8...17.08..........lubelskie....... ....29........0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...26........1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............8..().08........Warszawa........... 26... ...0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ....................28 ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli jak bylam w pierwszej ciazy to tez studiowalam i M. balaganiaz :o ale za to nie pracowalam,na L4 siedzialam,wiec w tygodniu mialam luzik,tylko w weekend mnie nie bylo. ale ze dziecka innego nie bylo,to spalam w tygodniu ile wlezie :) wspolczuje Ci bo jednka zmeczenie nawet nie ciezarna by dopadlo przy takim trybie zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie pisalam z eta ciaza taka sama jak z synkiem jest,a jednak nie...bo zauwazylam ze tak od tygodnia mam ze caly dzien czuje ssanie w zoladku,jakbym glodna byla,ale zarazem nie moge jesc tak czesto. jem sniadanko (zmuszam sie) i potem tak za 5h to chetnie bym cos zjadla,ale mnie ssie kilkakrotnie w miedzyczasie a jesc zarazem nie moge-nie mam ochoty i juz jak mnie tak mdlic zaczyna (jakbym conajmniej caly dzien nie jadla) to sie zmuszam i cos zjem malego i tak mam calutkie dnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Laski! ja juz na stanowisku pracowym, ale bez power\'a to na razie luzuję:) Zelka - Kochana, wiedziałam, że będzie gut! a moje przeczucia to nie pikuś;) ja tez lubelska jestem, lekarza mam - niby polecony, ale czy dobry to sie okaże. bo to moja pierwsza ciąża i trudno po 1 wizycie mi ocenić. gab. Novita jakby co. te torbiele to chyba jakieś mega groźne nie są - juz jakaś laska tu pisała, że jej sie wchłonęła. więc 2mam kciuki! a moja koleżanka przez torbiele właśnie w ciąży ma plamienia i chyba będzie musiała cesarkę mieć. dopytam jej jak spotkam NiLLi - super niusy z usg 👄 ja chodzę do lekarza co 4 tygodnie. a jak chińszczyzna? mam nadzieję, że zwrotu nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest... myślę, że w przyszłym semetrze chociaż uda mi się do pracy nie chodzić, bo nie wyrobię. przed ciążą jeszcze chodziłam na aerobik i tenis, ale nie wiem, jak to robiłam. a teraz ciągle coś. Jeszcze mój tata nabawił się kontuzji kolana i siedzi w domu. jeździmy do Niego, żeby Robert go doglądał, albo zastrzyk zrobił. w firmie bez szefa to maniana. jutro Robert broni pracę, więc trzeba było prezentację robić, jakieś ulotki robiłam. no ostatnio jest masakra, ciągle coś. a tu sesja w pełni, a ja nie mam siły się uczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, u mnie zwrotów nie ma :) nawet mdłości jako takich brak hehe :) a chińszczyzna cudowna. nafutrowałam się niesamowicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizuje się, bo wczoraj zaczęłam 10 tydzień ;] Idę dziś do lekarza z wynikami badań. Wszystkie sa ok, tylko mam jakąś infekcję jak wykazała cytologia i badanie moczu. Ale mam nadzieje, że szybko wyleczę. Pozdrawiam wszystkie szcześliwe mamuśki i uciekam do pracy. Miłego dnia NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........11..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............11..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie................21........0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 Majka15181.......10..04.08.........Glogów..............2 7.........0 3XMaMa............10.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................10..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... . ...29........1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 lamajra...............9..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 Iwoneczka...........8..12.08........lubelskie........... .29.........0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów.........25. ........1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp.........23.........0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27........2 Agula125.............8...17.08..........lubelskie....... ....29........0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...26........1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............8..().08........Warszawa........... 26... ...0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ....................28 ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli - jak masz fajowo! ja dziś to jeszcze zanim wstałam z łóżka miałam odruch wymiotny. teraz lepiej, bo w robocie. chyba to psychika działa, że tu mi dobrze a tylko wsiądę do cara jak mnie mąż z pracy odbiera i od razu mi niedobrze. to jest w głowie. też jeszcze w lecie przed ciążą ciągle w ruchu byłam, a od jesieni - ciągle coś. my dom stawiamy, więc w sumie nie dziwne. ale zawsze mi się wydawało, że ciąża - co tam, dalej będę nasuwać jak wczesniej. nawet zajęcia dla ciężarnych w wodzie znalazłam. i co? ani czasu ani ochoty. może po 3 miesiącu się to zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tez przyłączam sie do waszego grona :) jestem w 9 tc. Test zrobiłam 22 grudnia były wyraźne dwie krechy natychmiast pojechałam do ginekologa zrobił mi USG i widziałam moja 4 mm fasolkę. Termin wyznaczony mam na 20 sierpnia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra Widzę, że również jesteś z Wawy. Gdzie chodzisz do lekarza? Ja niby znalazłam prywatnego, ale jak się teraz okazuje to niestety nie pracuje już w żadnym szpitalu. A dobrze byłoby, żeby lekarz należał do jakiegoś szpitala, to później w razie czego przyjmuje na oddział do siebie. Może możesz kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do lekarza co 3 tydodnie i na każdej wizycie mam USG i badanie na \"fotelu\" ( czego nie znosę :) ) w ogóle bardzo fajny lekarz. Pożartuje i pocieszy . Dzisiaj czuję się całkiem dobrze jak narazie :) Wstaję do sprzątania może dziś się uda ogarnąć wszystko :) a po południu idę na basen i babskie pogaduchy. Wiecie co zauważyłam, że w gronie moich znajomych mają przyjść sami chłopcy :) Czyżby jakiś boom na chłopców :) ? A dla dziewczynki wpadło mi w ucho imię Amelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima - witamy! wpisz się w tabelkę ruda - ja mam doktora, który jest w szpitalu w którym chce rodzić, ale podobno i tak nie ma pewności, że będzie przy mnie. i to sierpień, więc jeszcze urlopy! 3X MaMa - ale płeć to chyba później można poznac, u nas jeszcze za wcześnie? czyżbyś juz wiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima - gratulacje :D no my też planujemy zaczać budowę w tym roku, także niedługo zaczynamy załatwiac formalności. A w ciągu max. dwóch m-cy chcemy zmienić mieszkanie na 3-pokojowe. Qrcze, sporo roboty nas czeka w tym roku. Trochę mnie to przeraża :/ do tego jeszcze pod koniec roku moja praca inżynierska, a Robert zdaje podspecjalizację i czeka go przynajmniej pół roku nauki. Dlatego tak nam zależy na 3 pokojowym mieszkaniu, żeby miał się gdzie \"zamknąć\". wiem, że ze wszystkim damy sobie jakoś radę, bo ludzie mają gorsze sytuacje, ale tak nam się wszystko na ten rok władowało. Nic, trzeba żyć dalej i cieszyć się maluszkiem :] jeśli chodzi o ćwiczenia, to przed ciążą miałam na to ochotę, a teraz muszę się zmuszac, żeby pojeździć na rowerku, a piłka mnie odstręcza :P mam nadzieję, że za kilka tygodni to minie. kupiłam nawet płytę DVD z ćwiczeniami, ale kompletnie nie mam na to ochoty. Jak sobie pomyślę, to nachodzi mnie uczucie podobne do braku apetytu na cos do zjedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam na każdej wizycie USG, ale to przezpochwowe. Bo gin twierdzi, że nie ma to jak zwykłe USG :P i też mnie zawsze tam zbada i takie tam. Teraz mi zapisał globulki, bo powiedział, że mam lekki stan zapalny. Zresztą poinformował mnie, że często mi będzie zapisywał globulki, nawet jak wszystko będzie dobrze, żeby nie dopuścić do stanu zapalnego, który może spowodowac wcześniejszy poród. mój lekarz też przyjmuje prywatnie, ale pracuje też w szpitalu. ale szczerze mówiąc wątpię, żeby był przy porodzie, bo nie dość, że może nie miec dyżuru, to jeszcze cos mówił o urlopie :( my 2. sierpnia mamy rocznicę ślubu i fajnie by było, gdyby dzidzius urodził się właśnie wtedy hihi niby z USG wychodzi 1.08.2009 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli - to ja z ćwiczeniami mam to samo! leżenie mi służy;) a budowę domu zaczęliśmy w zeszłym roku, do maja chcę sie wprowadzic, coby nie robić tego w stanie "toczenia się". samo wykończenie zostało, ale cholerstwo schnąć nie chce (posadzki) i na razie kicha przez te mrozy. także wesoły rok nas czeka. qrcze, my tak od lat: 2007 - egzamin miałam poważny, a potem wesele we wrześniu, więc zasuw. 2008 - budowa domu: od stycznia kwitologia, od maja budowa, więc zasuw. i tak byłam ciekawa co wymyslimy na Nowy Rok. i jest. do wykończenia domu doszedł dzidziuś... jak to mówią - odpocznę w grobie, teraz trza żyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja jeszcze nie znam płci za wsześnie jeszcze masz rację. Ale wsród moich znajomych ( a tych ciężarnych trochę jest :) ) mają być sami chłopcy :) Zobaczymy jak będzie u nas na forum :) Ja też muszę zacząć szukać mmieszkania większego bo w czwórkę będzie nam trochę za ciasno, na budowę domu narazie nia mamy tyle funduszy choć marzy mi się taki domek :( Jakaś taka uśmiechnięta jestem dzisiaj :):):) Szczerzę się jak głupia , świeci słonko :) W domu okroooopny bajzel ale jakoś dzisiaj mnie to nie przytłacza. Nowej mamusi GRATULUJĘ :):) Dziewczyny jabym chciała żebyśmy wszystkie były już po USG z dobrymi wieściami, bez mdłości i w pełni sił.....czekam na tą chwilę a teraz przesyłam uśmieszki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........11..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............11..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie................21........0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 Majka15181.......10..04.08.........Glogów..............2 7.........0 3XMaMa............10.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................10..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... . ...29........1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 lamajra...............9..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 Iwoneczka...........8..12.08........lubelskie........... .29.........0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów.........25. ........1 dorocia11985.......9...13.08.......Ostrów Wlkp.........23.........0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27........2 Agula125.............8...17.08..........lubelskie....... ....29........0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...26........1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............8..().08........Warszawa........... 26... ...0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ....................28 ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u nas jeszcze gęściej... dwa ostatnie lata masakra z doktoratem Roberta, on dyktował ja pisałam i składałam w całość, czasem siedzieliśmy do 5 rano..., w piątek wreszcie koniec. w połowie 2008 ślub, teraz zmiana mieszkania, dziecko, rozpoczęcie budowy, praca inżynierska i druga specjalizacja Roberta. cały czas mówimy, że jak cos się tam skończy to odpoczniemy, a tu ciągle coś nowego się pojawia hehe ale trzeba sobie radzić. coś trzeba w tym życiu robić i cos po sobie zostawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3XMaMa - tez mam humorek i dobre w miarę samopoczucie, ale to ciiiiiiiiiiiiiii, żeby nie zapeszać;) Nilli - ja pisałam tylko główne wydarzenia, dodając do tego prace, którą często musze wziąć do domu + moje doszkalanie się + różne inne... sajgon! ale myslę, że to lepsze niż nicnierobienie. chora bym od tego była. dlatego liczę, że L4 mi nie grozi, chce pracować pomimo ciąży. dobrze mi to zrobi, inaczej mogę zdechnąć psychicznie. mojego kolegi żona musiała leżeć prawie 8 miesięcy. dramat! także 3mam kciuki, żeby nas wszystkie to ominęło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała zwolnienie tak od kwietnia... od średniej z tego semestru i następnego zależy wybór promotora, także chcę trochę więcej czasu poświęcic szkole. Dodatkowo chcę tez zająć się nowym mieszkaniem, jeśli uda się nam je mieć. w pracy i tak za bardzo nie mam co robić i równie dobrze moje obowiązki może przejąc siostra zbyt wiele się nie przepracowując :P zreszta siedzenie za biurkiem i gapienie się przez 8 godzin w monitor nie sprawia mi szczególnej satysfakcji :P planowałam zmienić pracę w kwietniu / maju tego roku, ale nic z tego nie wyjdzie, bo będzie dzidziuś... nic, widocznie tak miało być :) teraz biorę się za naukę, bo boję się, że wieczorem znowu zasnę :P a tak zmieniając temat, dokarmiamy ptaszki na balkonie. wytopiłam słoninę z ziarnami i dodatkowo zrobiłam taki karmiczek i sypię tam ziarenka różne. cudownie się patrzy, jak te małe szkraby wcinają. żal nam ich w tej zimie, a tak przynajmniej napełnią brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem załamana:( wczoraj pokłuciłam sie z nażeczonym i zostałam sama. rozeszliśmy sie ;( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze nic nie jest przesądzone... :( to bardzo przykre, że tak się stało, tym bardziej, że narzeczony wiedział, że będziecie miec dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie:):) Mnie tez bardzo czesto dopada takie dziwne uczucie glodu,w brzuchu mi burczy az na dworze pewnie slychac:))Normalnie czuje sie jakbym wiele godzin nic nie jadla,a gdy probuje cos zjesc to mnie odrzuca,i gdzie tu logika:):)Żołądek domaga sie jedzenia,a umysl wrecz przeciwnie:) tylkaaaa nie martw sie na pewno pogodzicie sie,przeciez ludzie kloca sie i to czesto,a poza tym chyba nie zostawi ciebie i waszej kruszynki:)Usmiechnij sie:) Żelka gratuluje:)Widzisz wiara czyni cuda,nie mozna wierzyc do konca lekarzom,jak widzisz twa dzidzia czuje sie dobrze i rosnie jak tylko moze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak wiedział bo przeciez było planowane. obydwoje tego chcieliśmy;( jestem po prostu załamana i rozbita:(:(:( najorsze ze brzuch mnie boli praktycznie od wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pocieszenie :) ale jakos trochu mi i ta dalej smutasnie;/ jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkaaa, czasem tak się zdarza. emocje ponoszą, a po krótkim czasie, każdy sobie przemyśli i wszystko wraca do normy. połóż się, zrób sobie ciepłej herbatki, zjedz cos dobrego i odpręż się. teraz musisz myśleć też o dzidziusiu, którego nosisz pod serdeszkiem. On/Ona odczuwa wszystko, co przeżywasz. oboje sobie nie darujecie, jeśli coś się stanie... odpoczywaj i rozchmurz się. wszystko wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×