Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

nie robie konkursu tylko ciekawa jestem jak ie ocenicie no dobra przyznaje sie bez bicia jestem tu najstarsza w lutym stuknie mi ....................UWAGA 34 chyba mie nie wyzucicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi to ja byłam najbliżej Twojego wieku :D Ale w życiu bym Ci 34 nie dała. Super wyglądasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, zeby nikt nie myslal zdjecie bylo robione w listopadzie,kochane czy wy macie problemy z wypruznianiem,kurde nie moge sie zalatwic,a wydelo mie na 9 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaPrzyszlaMama
Uleczka,ja też mam problem z wypróżnieniem od dłuższego czasu,a przypomne,że od jutra zaczynam 11tc. Z tego co wiem to jedzenie jabłek wspomaga wypróżnianie. Mi osobiście to pomaga,pare minut po zjedzeniu jabłka idę do toalety. Kiedyś kawa mi pomagała i papieros,ale odstawiłam i jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale,i nic mi nie pomaga,jem jogurty naturalne z musli ,tre marchew i jablko i nic kurcze jak tak dalej pujdzie to wybuchne chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko to rzeczywiście młodo wyglądasz:) Mi też pomagają jabłka. Banany też są całkiem niezłe - błonnik w nich zawarty naprawdę działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak bylam ostatnio w ciazy to lekarka mi powiedziala zeby nie jesc bananow ,bo sie tyje ,ale czy to prawda nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby na wszystko patrzeć pod tym kątem to nic nie można by było jeść. Jak dla mnie bzdura.. Waga u mnie ani drgnęła a od zawsze uwielbiam banany, więc i w ciąży nie będę ich sobie odmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skróciłam troszke swój nick... A poza tym,ja też jabłka i marchewki wcinam. Wiem, że w \"ciężkich\" przypadkach z problemem wypróżnieniowym lekarze każą pić herbatki oczyszczające,ale to musiałabyś z lekarzem skonsultowac,bo nawet nie każdą z tych ziołowych można pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TC/T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK.. IL. DZ Kiki2342.......12..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11.........12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..11..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. ....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...10..05.08..............................lubel skie......29.......0 GaGa_.........11..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 ann81.........10..09.08......Ariel/Gabriela..Irlandia/Gd ańsk..27......0 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..9...13.08............................Ostrów .Wlkp...23.....0 trójca.........9..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508..9..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa.. ....30.....0 Asiaaa..........9..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......9..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........9..20.08...............................Po morze......26.......0 małaHPW.....9..21.08...............................Śląsk ............24.....2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 palulka........9..23.08................................r adom.........21......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..6....28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....7..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale naprodukowałyscie ;) Co do pełnego pęcherza podczas USG przez brzuszek- to głównie chodzi o wykrycie wczesnej ciąży- żeby właśnie nie robic dopochwowo to lekarzowi łatwiej gdy pecherz jest pełny ale jak już mialyscie robione USG i wiadomo ze jestescie w ciaży to nie musicie meczyc sie z pelnym pecherzem :) Ciesze sie ze maluszki zdrowo sie rozwijaja i wszystko jest ok poza tymi mdlosciami ;) Mnie jeszcze tez czasami mecza. W piatek mialam wizyte u gina- dal mi skierowania na badania , zbadal, wszystko jest ok nastepna wizyte mam w piatek z wynikami :) *****uleczka🌻 ja tez nie dalabym ci tyle latek max 28 :) Trzymajcie sie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już miałam akcje z zatwardzeniem. Jadłam jablka, ale zawsze je obierałam i mama mi poradziła, żebym zjadła sobie takie ze skórką. Pomogło aż nawet za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TC/T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK.. IL. DZ Kiki2342.......12..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11.........12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..11..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. ....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...10..05.08..............................lubel skie......29.......0 GaGa_.........11..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 ann81.........10..09.08......Ariel/Gabriela..Irlandia/Gd ańsk..27......0 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..9...13.08............................Ostrów .Wlkp...23.....0 trójca.........9..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508..9..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa.. ....30.....0 Asiaaa..........9..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......9..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........9..20.08...............................Po morze......26.......0 małaHPW.....9..21.08...............................Śląsk ............24.....2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 palulka........9..23.08................................r adom.........21......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..8...28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....7..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przywitałam się ! awiec teraz się witam czesc wam :) jak samopoczucie bo mnie dzis sterrasznie mdli i nie mam apetytu na nic a wczoraj na wieczór miałam bliskie spotkanie z kibelkiem to było strzne bo zjadłam sobie tosta którego chyba tylko moje oczy chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja to przewaznie kibelek odwiedzam wieczorem przed spaniem,acha wiecie jeszcze zauwarzylam ze moj mocz jest bardzo zolty hm ciekawe dla czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****uleczka🌻 mocz w ciąży jest bardziej mętny i niekiedy bardziej żółty :) to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zaczynam 10 tydzien ,a z tym moczem to myslalam ze ma byc jasny slomkowy ,do tabelki jakos boje sie wpisac bylam juz na lipcowkach 2008 i tak jakos no jeszcze nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowy mocz powinien mieć słomkowo-żółty kolor. Gdy jest intensywniejszy, tzn. \"brudniejszy\" to może być jakaś infekcja. A powiedzcie mi, czy Wam także dokucza rwanie w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poprzedniej ciąży to się ta tabelka nie sprawdziła. A teraz wychodzi, że córka :) Może i tym razem na odwrót będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) ja wróciłam chwilę temu do domu ze szkoły. właśnie gotuję sobie pyzy z mięsem. Mam obiad od wczoraj, ale tak strasznie nie miałam na niego ochoty, a z kolei tak za mną chodziły pyzy, że po drodze ze szkoły musiałam kupić. muszę wykorzystać, że mąż do północy w pracy i nie będzie wyzywał, że \"normalnego\" obiadu nie zjadłam :P jutro niestety kolejny egzamin, więc się biorę za naukę. Na całe szczęście tylko zadania... jeśli chodzi o zaparcia, to jabłka są faktycznie dobre i banany też. Poza tym jakieś płatki owsiane, chleb pełnoziarnisty, mało słodyczy, regularne posiłki, zielona herbata :) nic, idę wcinać pyzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeśli chodzi o mocz, to mój ma intensywną, żółta barwę i jest bardziej klarowny niż przed ciążą. dzisiaj w szkole dopadło mnie wzdęcie i bolał mnie brzuch :/ ale jakoś dałam rade. do tego dokucza mi biodro :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki !! :) niedawno wróciłam z zajęć, ależ jestem zmęczona... o mały włos byłoby po zajęciach, rano miałam takie mdłości ze myślałam, że z łózka nie wstane a wiadomo rano nawet nie było czym wymiotowac ;/ no ale na szczęście zakończyło się dobrze :) co do moczu to też zauważylam, że jest taki bardziej żółty, ma intensywniejszą barwę niż zawsze, nie wiem, mam nadzieję, że to nic groźnego i że to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, bardzo Was proszę o radę na temat lekarza, pisałam o tym na stronie 62. Czy jecie słodycze w ciąży czy się ograniczacie? Mnie od wczoraj bierze na ptysie:) Co do bananów to je jem, tak co drugi dzień, czasem nawet dwa, bardzo lubię. Muszę się zmobilizować do pisania pracy mgr ale coś trudno mi ta mobilizacja wychodzi. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi wychodzi córeczka, marzymy o synku, chociaż dla córeczki juz mamy imię Michasia:) Żeby tylko nasza kruszynka była zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie!! ann bardzo mi przykro! długo sie nie odzywałam, ale nie moge sobie poradziec ze spaniem, wracam z pracy i ide spać, a potem w nocy wsaje chyba milion razy siku. takie to teraz uroki. co do książek, to ja juz przeczytałam język niemowląt - rewelacyjna książka powinna być obowiązkowa w 1 ciąży. wszystkie moje wątpliwosci i pytania rozwiała i wyrobiła pogląd np. na temat (np.karmienia, snu dzieciątka) i dała pewność siebie, która myśle ze bedzie potrzebna każdej z nas rodzącej poraz 1.i moje koleżanki mamuśki mi ją poleciły i bardzo dużo z niej skorzystały. czyta sie jednym tchem -takie to ciekawe informacje. mam również książke ciąża zdrowa i bezpieczna (poradnik bez kantów), też ciekawy m-c po m-cu i wszystkie badania jakie sie robi opisane, ale takie suche fakty. i jeszcze koleżanka mi przyniosła wszystko o ciąż i porodzie heather welford , ale tylko przejżałam. fajne obrazki co sie zmienia u mamy a na drugiej stronie co sie zmienia u dzidzi. ja juz sie nie moge doczekać wizyty u gina, 26.01 mam teraz razem z mężem i może zabrać sobie kamerę, aparat. Gin sam proponuje takie wizyty, narazie jestem bardzo z niego zadowolona. pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×