Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

*****MonikaP.mama🌻 Mogę Cie prosić o dopisanie mnie do tabelki na blogu ?? :) dziękuję Dziewczyny które były odezwały sie na naszej poczcie i podały profil nk- wysłałam wam zaproszenia od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwemhe znaczy moja:) tak mnie moj papcio nazwal bo mamccia miala problemy z 1 ciaza i ja poronila wiec jak ja sie urodzilam to tatus nazwal mnie moja:) zreszta wszyscy mamay imiona ktore cos znacza( moje rodzenstwo) naSZ SZKRABEK BEDZIE bOZYM BLOGOSLAWIENSTWEM:) chyba narazie sie zastanawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaHPW jak będę miała dostęp do kompa to tak zrobie. Teraz przez komórke na neta wchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna to jest meczace. Z czasem powinno byc lepiej ja mama dzisiaj calkiem dobry dzien bo mam tylko mdlosci:) ale dzis po raz 1 najadlam sie jak swinia. jadlam chyba z 10 razy.teraz wcinam brzoskwinie w syropie pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam zdjęcia na naszą pocztę. A tak w ogóle to wszystkie jesteście śliczne. Gaga Twoja córcia o aniołek:) A ty z cała pewnością nie musisz się zamykać w sobie:) Cud kobitka:) Co do znaków to ja jestem bykiem, mój mąż jest wagą i mam nadzieję, że dzidzia będzie lwiątkiem, bo uwielbiam ludzi spod tego znaku:) Koteczku bardzo Ci współczuję, jeśli nie musisz nic robić, to leż może coś to pomoże i uważaj, żebyś się nie odwodniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! Ostatnio mniej zaglądam ze wzgl na brak czasu i nie jestem do konca w temacie. Co to za poczta. Bardzo proszę o jakieś namiary bo chętnie bym was zobaczyła:) Moj mail wojaczka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuję za zaproszenia na NK, oczywiście przyjęłam ;) uciekam juz spać, a więc dobranoc!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TC/T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK. . IL. DZ Kiki2342.......12..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11.........12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..11..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. ....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...10..05.08..............................lubel skie......29.......0 GaGa_.........11..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..10...13.08............Gabrysia???...Ostrów .Wlkp...23.....0 trójca.........9..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508.10..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa.. ....30.....0 Asiaaa.........10..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......9..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........9..20.08...............................Po morze......26.......0 małaHPW.....9..21.08...............................Śląsk ............24.....2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 palulka........9..23.08................................r adom.........21......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..8...28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....7..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też prosiłam o dane na e-mail diana@media-pol.pl Czasami czuję się tak jakby nikt nie czytał tego co piszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zaktualizowałam tabelkę, bo wczoraj skończyłam 10 tydzień i ponieważ już ciężko zapiąć mi się w spodnie uczciłam to zakupem jeansów ciążowych. Teraz to jest komfort! Nie pisałam, bo miałam zajęcia na studiach cały weekend. Najgorsze było te siedzenie w ławce. Efekt jest taki, że boli mnie teraz dół kręgosłupa i nie mogę dobrze ułożyć się w łóżku.... Czy Waszą ciążę zauważa już otoczenie? Ja właśnie dzisiaj doświadczyłam z ust koleżanki z ławki " ooo w ciąży jesteś??" Pierwszy raz a generalnie to jeszcze w pracy się ukrywam, chociaż pewnie jeszcze 2 tygodnie i koniec kamuflarzu. Dziewczyny prześlijcie mi proszę namiary na naszą skrzynkę: marzenieb@poczta.onet.pl Bardzo chciałabym Was zobaczyć, wrzucę też swoje fotki. Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3xMaMa - ja wszystko czytam. Zawsze wieczorkiem włączam komputer i chyba uzależniłam się już od tego czytania. Moje czytanie jest bardziej aktywne niż pisanie jak widać;-) ale będę nadrabiać wkótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Marzenie....może jakaś taka przewrażliwiona jestem, zjadłam właśnie kubek gorącej zupki pomidorowej i od razu lepiej mi się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was Babeczki, ale ostatnio nie mam siły pisać, tylko śpię i śpię! Mam spore zaległości w topicu. Próbuję nadrobić. Ja też chcę Was zobaczyć i zaprosić do znajomych na naszej klasie. Jeśli możecie to wyślijcie miwiadomość na mojego maila: anita777@free.fr, a ja Wam wtedy podam namiary na nk (nazwisko...). Tylko dodajcie pseudo z topicu, abym wiedziała o kogo chodzi... Dobrej nocy Kobitki i do wirtualnego zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TC/T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK. . IL. DZ Kiki2342.......12..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11.........12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..11..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. ....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...10..05.08..............................lubel skie......29.......0 GaGa_.........11..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..10...13.08............Gabrysia???...Ostrów .Wlkp...23.....0 trójca.........9..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508.10..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa.. ....30.....0 Asiaaa.........10..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......9..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........10..20.08...............................Pomorze......26.......0 małaHPW.....9..21.08...............................Śląsk ............24.....2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 palulka........9..23.08................................r adom.........21......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..8...28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....7..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, widzę że się ruszyło troszkę na naszym mailu :) Fajnie że w końcu możemy siebie zobaczyć :) A swoją drogą to same laseczki z tych sierpniówek :) Ja się zaraz zabieram z pisanie cv bo na dniach mam zamiar zacząć szukać pracy, ale jak będę miała chwilkę to też wrzucę jakieś fotki! Buziaki dla wszystkich P.S. ja też jestem koziorożec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało się :) byłam w czwartek na badaniach gin założył mi kartę ciąży, zaważył (50,6kg), i zbadał ale tylko palpacyjnie. i jedno jest bardzo dziwne powiedziałam mu o moich nudnościach wymiotach itp powiedział mi ze mam brać 1/2 tabletki aviomarinu (mam nie sugerować się ulotka bo ona jest stara i jeszcze nie zdążyli jej zmienić) nic innego nie możne mi przepisać na mdłości ewentualnie jak będę osłabiona i odwodniona to mogą mnie zabrać do szpitala na dwa dni i podłączyć pod kroplówkę. Czy ktoś bierze z was aviomarin??? a tak to wszystko jest ok ciąża rozwija się prawidłowo i mam zglosci sie do niego jakoś ok 5.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczęta :) wszystkie jesteście śliczne :D 🌼 u mnie dzisiaj już od rana brzuszek jakoś większy... poza tym mąż codziennie ogląda i mówi, że chyba już coś widać ;] ale jak ubiorę ciuchy to nie ma szans, żeby zauważyć ciążę. Myślę, że za miesiąc może będzie zauważalna ;P a znaki zodiaku... ja jestem koziorożec z dnia dzisiejszego :P, mój mąż to bliźniak z 25. maja, a dzidziuś będzie lwiątkiem, na to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26roza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękować, dziękować :) wczoraj od rodzinki dostałam pierwszy album dla dzidziusia :) coś cudownie przesłodkiego :) trzeba zacząć uzupełniać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26roza
Hej :) Nilly najlepszego z okazji urodzin Issima :) nie wiem jak to jest z tym aviomarinem ide se kawe zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelkaaa, 3xMaMa, Dorocia11985, Marzenie - poleciały do Was Kobietki maile z danymi. A tak przede wszystkim to DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM. Jak samopoczucie chorych Mamusiek i chorych Dzieciątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie ;) 🌻 U mnie jak zawsze z rana brak chęci do czegokolwiek, coś bym zjadła ale przez mdłosci nie moge nic przełknąć :( *****3xMaMa🌻 napewno kazda zauważa twoja obecnosc tylko w natłoku czytania poprostu przeoczy by odpowiedziec na dane pytanie, nie tylko z toba tak jest wiekszosc kobietek tu \"marudzi\" ze nikt nie widzi ich pytan hehe ile razy ja pozostawalam w tle ;) proponuje krzyczec ze sie jest ;) odkad zaczelam tak robic to nie narzekam na brak uwagi ;) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same koziorożce prawie :P hihi z tymi mdłościami to współczuję... ja tego nie doświadczyłam, ale z jedzeniem mam przeboje :P im bliżej do wieczora, tym na mniej rzeczy mam ochote :P a mój mąż niestety nie potrafi zrozumieć, jak można nie mieć na cos ochoty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa dziekii 3xmama to super :D powiedz ze okolice zagorza :d hehe Gaga piekna kobitka Z Ciebie a coreczke masz przeslicznaa nilli Boskie zdjecie żelka tak samo :D ja tez mam cywilny planowany na marzec ;]a koscielny jest przelorzony po ur dzidzi Jogi ślicznie wogole dziewczyny swietnie wygladacie wyslalam wam zaproszenia na nk ale na meila tez cos wrzuce no fote z wczoraj ktorej nie ma na nk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×