Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Aniu u Ciebie jutro już się zmieni:) Bo zauważyłam,że z każdym nowym tygodniem zachodzą zmiany w elektronicznych dzidziusiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ja sie przed ślubem nie kłóciłam za to po rok się docieraliśmy, a teraz znamy siebie i jest naprawdę fajnie, a wierz mi, wcześniej wiele razy się zastanawiałam jak długo razem wytrwamy hahah:) Więc głowa do góry i trzymaj sie własnego planu, chcesz cywilny w małym gronie to zostań przy swojej wersji, ale rozważ też zdanie narzeczonego. Najlepiej za i przeciw:) Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala jak narazie sam cywilny ludzie sie wpraszaja ale to co przyjda sobie popatrzec bo pozniej tylko samych rodzicow swiadkow i babcie no plus rodzenstwo zapraszamy na obiad a reszta sie rozchodzi .. nie zapraszam ludzi a wszyscy wiedza .. koscielny za rok wiec wszyscy sie na niego szykuja ;/ a ja wolalabym male wesele i juz ale 2 w jednym a nie ;/ no ale coz a z moim to ja sie tez kloce hormony mi szaleja chlop nie daje za wygrana i wydzwania heh a ja udaje obrazona wiem ze sie boi i martwi o mnie ale duza dziewczynka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa w marcu bierzesz cywilny czy kościelny? bo ja też w marcu ale cywilny, mam nadzieje ze bedzie juz w miare ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam cywilny ,, koscielny tez mial byc ale musielismy przelozyc ,,, ;/ ja planuje tak ma 14 marca w srode lub wtorek ide do urzedu wiec sie ustalii dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech..u mnie kościelny miał być 19.09.09..Taka ładną datę straciliśmy:/ no i ze zdjęciami teraz problem będzie, bo plener koniecznie chcemy.. Chyba wcześniej zrobimy jeszcze jak będzie ciepło a ślub potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zdecydowaliśmy się na pierwszy dzień wiosny i tylko cywilny, w tym roku 14 luty wypada w sobote, ciekawe czy dużo ślubów bedzie tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planowalismy na 14 luty ale Krzyska mama wraca z niemiec pod koniec lutego nie moze wczesniej pojechala na 3 miechy ;/ wrr a byla by taka fajna data :(( oki Dziewczynki ja zmykam spaccc dobranoccc :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zelko w tym roku wrzesien i tak będzie najcudowniejszym miesiącem w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 HEJKA 🌼 Ja osobiście nie chodzę na prywatne wizyty , mam fajnego lekarza na NFZ , no ale licząc dojazdy to tak jak bym płaciła tylko trochę mniej od was. Dziś już czuję się lepiej, mój małzonek jedzie do brata mu autko robić , więc weekend jestesmy same z Melką i będziemy troche samotne ,bo nielubimy byc same . Na dodatek nie mam żadnej rodzinki w Gdansku , bo stad nie pochodzę a autko zabiera mąż:(:( a chetnie bym się na zakupy wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna ja też nie mam zadnej rodzinki tam gdzie mieszkam bo mieszkam tam od pół roku a moja rodzina 600km ode mnie , natomiast rodzina narzeczonego 500km i w ogole w innym kierunku, tez czesto jestesmy z małą same bo narzeczony duzo pracuje, dobrze ze chociaz na takim forum mozna z kims pogadac, glowa do góry, nie jestes sama! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka... ale masz brzusio. Ja to nawet w połowie takiego nie mam... :/ ale widać po zdjęciach, że brzuszki powoli robią się okrąglutkie :D jeśli chodzi o badania to ja za mocz, morfologię i WR płaciłam 18 zł z groszami. także chyba niezbyt dużo. poród z mężem... ja bym chciała, ale mąż nie chce :( przeciez nie mogę go zmuszać, sama też sobie poradzę :P widzę, że dużo ślubów się szykuje... :D powodzenia w przygotowaniach :P tylko słuchajcie siebie, a nie rodziny, bo to Wasz ślub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja M jak mama kupuję odkądsię dowiedziałam, że jestem w ciąży, ale już wcześniej znałam tą gazetę, przeglądałam u koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale Wy jesteście aktywne ;-)) Ja badania robię w Enel-medzie (dziewczyny z warszawki wiedzą) to takie centrum medyczne, bo z pracy mam pakiet wykupiony i prowadzenie ciąży i badania są za free ;-) A że jest to moja druga ciąża w tym centrum to przynajmniej wiem, już co i jak.. A ceny badań tak prywatnie to różnie, ale pewnie są tak od ok 8 zł za pojedyncze badanie z tego co pamiętam... ale mogę się mylić.. Ja Was na razie nie będę zadręczać wynikami bo są w normie ;-)) jak się zmieni to nie omieszkam się pożalić hihi, chociaż oby nie.. AA i z tego co zapamiętałam czytając, Lena - mój mąż przy pierwszej ciąży mówił że absolutnie nie będzie przy porodzie, a jak przyszło co do czego to chciał być a jak córcia wychodziła i pojawiła się główka to wstał i aż mu się oczy świeciły..;-) Ale u nas było ok i ja w sumie chciałam żeby był, może nie tak żeby patrzył jak się mała rodzi no ale... i nie mieliśmy potem żadnych problemów z "tymi sprawami" jak niektórzy piszą że faceci mają potem trudności... Mi na razie brzuszka nie widać tylko wieczorami jestem troszkę nadmuchana, ale chodzę jeszcze w normalnych ubraniach i wagowo też to samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Ruda a w jakich okolicach mieszkasz?? Ja powiedzmy niedaleko urzędu gminy.. a Ty?? też czy na tej drugiej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz ślub bedzie skromny, tylko najblizsza rodzina i swiadkowie , co do badan, pamietam ze kiedys w mojej przychodni wisiał cennik i jedno badanie kosztowało 30zł dlatego myślałam ze wyniosą bardzo duzo i zrezygnowałam z prywatnego lekarza, co do gazetki jutro kupie i sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chce być przy porodzie ale ja nie jestem pewna czy to dobry pomysł, a orientujecie się ile taki poród kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o poród rodzinny to ja mogę powiedzieć jedno co przedyskutowałam z moją gin. Jeśli jest partner czy mąż czy inna osoba towarzysząca, to wtedy się bardziej starają położne i w ogóle personel a już w ogóle jak osoba towarzysząca jest dociekliwa i nie daje się zbyć.. No chyba że ma się zaufaną położną przy porodzie to wtedy inna sprawa. A szkoła rodzenia dla mnie to fajna rzecz, chodziliśmy razem z moim M i to był czas kiedy musiał wysłuchać czegoś o ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam przy pierwszej ciąży do szkoły rodzenia, teraz chętnie bym to powtórzyła bo naprawde duzo uczy, zwłaszcza na teori przyszłych tatusiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, jak facet dobrowolnie chce uczestniczyć przy porodzie, ale jeśli nie to zmuszać nie warto. Moja koleżanka zmusiła męża i nic dobrego z tego nie wyszło, a przez miesiąc nawet nie mówił o dziecku tylko w kółko o porodzie, jakie do dla niego było okropne przeżycie, więc ja mojego nie zmuszam. M jak mama kosztuje 3,99 i dwa dni temu ukazał się nowy numer, to tak dla informacji. Kolorowych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ja najwczesniej z was wstaje :D zaraz sie szykuje i na 8 do szkoly jade wrr dzis zaliczenia co do porodu rodzinnego moj chce byc i ja tez chce by byl bo co nie bedzie przy mnie najwazniejszej osoby ? nie wyobrazam sobie tego nie bedzie stal przeciez tam gdzie lakarze a przy moim boku . nie boi sie krwi ani nic bo na misje jezdzil. po drugie hehe powiedzial ze kupi sobie stopery do uszu i ochraniacze na rece ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny :) ja sobie dzisiaj pospałam do 8:15, zjadłam szybkie śniadanko i biorę się do nauki, bo dzisiaj dwa egzaminy i jutro kolejne dwa :/ jeśli chodzi o poród rodzinny, to mój mąż mówi, że nie chce widzeć jak mnie boli, bo potem mu się będzie to źle kojarzyć. na stronie mojego oddziału czytałam, że porody rodzinne są bezpłatne, ale wiadomo, że w rzeczywistości różnie to bywa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) Miałam zamiar wstać wcześniej, no ale wieczorem męczyłam sie chyba 3 godziny z zaśnięciem :( Mój stwierdził, że jak będę chciała, to on pójdzie ze mną rodzić, w końcu ktoś musi mnie uspokajać, bo jestem straszna panikarą i szybko się wkurzam... Mąż koleżanki nie poszedł, bo stwierdził, że nie będzie się mu żona później podobała, na co mój zareagował oburzeniem, więc nie boję się o to, że przestane mu się podobać :) Zmykam do nauki, po w poniedziałek i wtorek znów zaliczenia i egzaminy, a bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Obejrzałam właśnie wasze fotki na skrzynce i muszę przyznać , że niezłe z was laseczki! A brzuszek Żelki jest prześliczny:) Jeśli mi się uda to wrzucę jakieś swoje zdjęcia. Moje kochanie, gdy byłam w pierwszej ciąży, sam zaproponował, że będzie przy porodzie. Teraz jeszcze o tym nie rozmawiamy, bo wiemy , że daleko jeszcze do porodu. Łykam stos pigułek: nospa, duphaston, witE, kwas foliowy,i piję magnez. No i co 5 dni zastrzyk w dooopę bolący jak wszyscy święci.A to dopiero pólmetek, bo mam zapisane już w karcie u gina do 20 tygodnia, brrrrr Już jutro przyjeżdza mój M, muszę wypucować dzisiaj domek, ale to po południu. Zaraz lecę do sklepu, mam w planie zakup jednej bardzo fajnej rzeczy, jak dostanę to się pochwalę. Narazie to tyle brzuszki, ciao!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi11 ja ci nie odpowiem bo nie wiem :) jestem zatrudniona w rodzinnej firmie i nie otrzymuje jako takiej wypłaty nie wiem jak to jest z ZUSem :) Ale się podpytam naszej księgowej (czyt. przyszłej teściowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Mogę się dołączyć do Was? Koteczka i Gagę znam z innego forum STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna??? może mnie pamiętają :) NICK........T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..........MIEJSCOWOŚĆ. ..I L. DZ Kiki2342......30.07...............................Podkar p acie..........0 Jogi11.........30.07...................................Ś l ąsk...............0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Mał opol ska.....0 Kate87........01.08...................................śl ąs kie.............0 natalka2384..02.08.................................Podka rpa cie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Glogów.. ..........0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląs k.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szcz e cin..........0 NiLLi ..........05.08......Weronika/Hubert.....Ostrów.Wlkp.......0 Iwoneczka....05.08..............................lube lskie...............0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK.... ............1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szcze cin.........0 lamajra........11.08.................................... W -wa............0 Edusia83......12.08..............................Mał opolska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......R adom................0 pikle............12.08..............................W arszawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów..... .......1 dorocia1198..13.08............................Ostrów .Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie................2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inow rocław............0 Marzenie1508..15.08.......Maja/Jaś..........Warszawa.... .........0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk .................0 Agula125......17.08..................................lub elskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opo lskie.............1 chardonnay..17.08.................................Wielko p olska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj .pom.............0 Figlarna.......17.08...................................G d ańsk.............1 majka.84......18.08.................................Wro cław.............0 *Olusia*0502..18.08....................................Ł ódź................0 galaxy.........19.08...............................podka r pacie...........0 Sympatyczna79....19.08........................Wrocław...............0 issima..........20.08..................................P omorze.............0 Niagara78.....22.08.................................Trój miasto...........0 kropelkaaaa..23.08...................................Fra ncja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sz tokholm...........1 ruda2828.....27.08...................................War szawa...........0 uwemhe.......28.08...................................... gdansk............0 monika26s...28.08....................................... ...Koło ............0 ania69x2......29.08..................................... ..Łódź.............1 Zelka_86......03.09..................................... ..Lublin............0 Karola1988....?.08.....................................G da ńsk.............0 Klaudia.P......?.08..................................... .Wrocław............? mariolaaaa....?.09...................................... ....Ełk..............0 malbertka.....?.08...................................... .Wrocław..........0 mam propozycję :) może dopiszemy sobie jeszcze w tabelkę datę następnej wizyty u gina ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki wczoraj sprawa się rypła i musiałąm się przyznac szefom że jestem w ciąży tak mnie męczyły wymioty że aż się sami zapytali a wogóle to ponoc inaczej wyglądam że mi sie cera zmieniła i będą szukac kogos na amoje miejsce i wogóle że ich oszukałam bo jak podpisywałam umowe na początku stycznia to jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciązy t.zn podejrzewałam ale nie wiedziałąm szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie nie rozmawialiśmy jeszcze na poważnie z moim M., ale raczej także będzie przy porodzie. Ja bym nawet chciała, ale jeżeli się rozmyśli to nie będe Go namawiać. W poniedziałek rano mam kolejne usg :) chociaż boję się trochę :( Mam nadzieję, że torbiel się nie powiększyła. Odbiorę także wyniki badań. Oby było wszystko ok! Sympatyczna79 Witamy wśród sierpniówek :) Koliban Ja mieszkam na Targówku za cmentarzem. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty na Bródnie? Ale i tak blisko mamy do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×