Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam ponownie. Ja nie przytyłam nic, czasem waga się waha +/-2kg ale to dlatego ze i tak jestem spasła :-/ GaGa super brzuszek!! Dziewczyny jak chcecie tych specjalistow na przeziernosc to znalazłam z jakich miast są, nie wszystkich ale większosc i większosc ze śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram ale numer :) Ja tez go nie widze teraz, a sama odpisywałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Gaga_ dlatego pytam bo tez widziałam wcześniej jak czytałam a teraz 5 razy sprzwdzałam i nie ma! usunął się pewnie niechcący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga ojej ale śliczny masz brzuszek :) wiesz ja mam podobny ,ile masz wzrostu? ,bo ja 166 cm.Dzięki za focię :) Ja nie mam aparatu żeby sobie zrobić ,kurczę ale mówiłam mężusiowi że koniecznie musimy mieć aparat .Porobimy zdjęcia dzidzi :) A w ogóle doglądamy naszego mieszkanka bo jest teraz na etapie przed otynkowaniem ścian,sufitu i przed wylewką podłóg..ale to pewnie potrwa :) Jejku ale ten rok ze sobą niesie zmian :) W kwietniu mieszkanie a w sierpniu dzidziuś ❤️ obyśmy zdążyli ze wszystkim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka i GaGa - sliczne macie brzucholki :D mi dzisiaj mąż rano robił, ale mój to się kryje do Waszego. Prześlę wieczorem, jak wrócę do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej będzie jak jest to do lata skostnieje :-( ja chce słoneczka!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie co do zdjęc, NiLLi oczywiscie czekamy na Twój brzuszek ale jeszcze KOTECZEK wczoraj miał swój wysłać, wiem że z zaistaniałą sytuacją było trudno ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i rownież brzuszek koteczka nam sie pojawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, my tez przd remontem, ale tylko drobnym, bo to mieszkanie wynajmowane... Najbardziej się cieszę na kuchnię. Wczoraj już sprzęty kupiłam i jestem happy :D Moja waga tez się waha +1/2kg. Zależy, ile zjem wieczorem :P Ale jak korzystam z takiego portalu do obserwacji cykli i tam maja też dziewczyny karty, to niektóre do 15 tygodnia tyją 10kg... U mnie jak narazie tylko brzuszek większy, a reszta bez zmian. Ogólnie tłuszczyk zlokalizował się wyraźnie na brzuchu (aż mi się wałeczki przy siedzeniu robia, a nigdy tak nie miałam).Ale brzuch mam jeszcze mały i nikt postronny na 280% nie zauważy, że to ciąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę SŁONECZKA I WIOSNY I ZIELENI I PTASZKÓW ŚPIEWAJĄCYCH :) akurat wyszło słońce za oknem :) Ja chcę już wyjść na dwór bez kurtki !!! :) Robimy protest "ZIMIE MÓWIMY NIE!!!" :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna ja jestem o 6 cm niższa od Ciebie. A moja waga dalej na minusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domu latem w skarpetkach chodzę, bo mi stopy marzną :P ale na dwór już ściągam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wam też lato wydaje się tak piekielnie krótkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLI ja mam tak samo hehe ze po domu w skarpetach grubych nawet w lato :P fakt na dwor tez zdejmuje hehe ale jak bym nie musiala to bym nie zdjela :D stopy mam zawsze zimne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli no mi szcegolnie wydaje się za krótkie :) Tutaj maj , czerwiec piekna pogoda, a wlipcu i sierpniu zaczyna chłodem wiać :/ Dlatego we wakacje za każdym razem lecimy do POlski. W tym roku robimy wyjątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde juz nie pamietam kied bylo takie porzadnie cieple lato w ostatnich latach najcieplejszymi miesiacami okazauje sie koniec kwietnia maj i czerwiec a lipiec i sierpien to zalezy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli a wzrostu?Wydajesz się byc wysoka na zdjęciu. Też macie tak dziewczyny że rano Wasz brzuszek jest leciusio wypukły a wieczorem jakbyście były w połowie 2 trymestru ? :) no może bez przesady hhiih :) no ale wieczorem macie zdecydowanie większy,nie? Brat akurat mnie zobaczył wieczorem a przez cały dzień wcinałam to owoce to obiad itp... Mówiłam że to pewnie zbiera mi się jedzonko i ten brzuszek po całym dniu jest większy....jakby mnie rano zobaczył to by tak nie powiedział. ...a w ogóle to już bym chciała mieć większy hihi :) Jejku jutro idę do Gina.Badania mnie czekają mocz i krew.Ciekawe jak wyjdą? Wczoraj kupiłam w aptece już 3 pojemniczki na mocz.. :) na zaś żeby nie łazić po jeden :) hihiih i kupiłam jeszcze calcium firmy zdrovit musujące tabletki pycha.Boję się żeby dzidzia nie zabrała mi wapnia z zębów bo mam takie ładne ;) jestem przezorna :)chociaż to mi nie grozi bo wcinam nabiał i mleko lubię :) No i jeszcze zaopatrzyłam się w razie czego w syrop Lactulosum na zaparcia :) to zdecydowanie sie przyda..bo szczerze mówiąc mam problem z załatwianiem się od jakichś 2-3 tygodni.Lekarz mówił że to normalne i dużo kobiet ma tak w ciaży.Pytałam farmaceutki czy ten syrop i calcium mogę brać jak jestem w ciaży i powiedziała JAK NAJBARDZIEJ :) no to apteczka domowa uzupełniona :) aaa i od miesiaca biorę witaminy ELEVIT pronatal a Wy co bierzecie ? :) może innaczej ...co zażywacie ? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całe 161 cm wzrostu :) także należę do tych niższych :P Z tym syropem na zaparcia to dobry pomysł. Mnie to jeszcze nie dopadło, ale kto wie, jak będzie dalej. Ja wcinam Prenatal Classic. Ale też zastanawiam się nad dodatkową suplementacja wapnia... to się przyda na ząbki. GaGa - tam masz faktycznie krótkie lato. Ale masz kolejny pretekst, żeby pojechac do "upalnej" Polski :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie poszłam do kuchni zamieszac w zupce wiosennej, patrze a tu śnieg pruszy za oknem :-(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyram bardzo mi przykro :( pewnie za cicho protestowałaś ;) ale faktycznie zapowiadali że w tym tygodniu będzie padał śnieg i że zimno będzie przez 3 tygodnie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu przez 3 tygodnie? A ja 18stego do Polski lece :( Ja chce słońca!!!! Zero śniegu i mgieł, bo nie wyląduje w miejscu docelowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ,zmienię"trochę" temat ;) Mojemu M. podoba się imie dla synka Maksymilian -Maks...a ja mam sprzeczne myśli na ten temat ;) bo raz że kojarzy mi się z Maksem Kolonko z Nowego Yorku ;) to jeszcze mój brat ma psa Maksia :) :) :) Jak będzie dziewczynka to damy na imię Julia po Babci ;) albo Natalia albo Julia Natalia :) ...a jak synek będzie to nie wiemy jeszcze ...M. mi sypie takimi imionami z kalendarza że śmiejemy się do łez ale nic na poważnie..np.Wilhelm :) :) :) to oczywiscie żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dla syna mamy od paru lat Szymon :) A dla córci wielka niewiadoma. Mąż coś o Natali przebonkuje. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz kiedys wybralismy imie dla chlopca i nazwe gho tak jak ustalilismy hehe Maksymilian Jakub ( ale teraz tez duzo osob mi mowi ze to troche psie imie ale coz trudno :P ) A na dziewczynke jeszcze nie wiem mi sie podoba Kleopatra takie niespotykane ale troche sie bym obawiala tak nazwac coreczke hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGA ale brzuszek juz duzy :) fajniusi .. ja dzis ide do gina bo od antybiotykow całe ciało mnie swedzi i to jest masakra myslalam ze mam za duzo witamin a czytam w ulotce skutki uboczne ;/ wszysko mnie swedzi lacznie ... ciekawe ile ja waze o 17 mam wizyte :D mam 160 przed ciaza 57 kg i spoko a teraz 4 kg na plusie ,., wogole jak zobaczylam wczoraj na plecach w swietle ze zrobily mi sie rozstepy ! takie leciutkie ale sa ;/ a smaruje sie oliwka ;/ czulam ze mnie szczypia ze sie skora naciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko skonczy jeść zupe i chyba się położę do łóżka, bo ledwo na oczy patrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa niech Cię ginekolog wyśle na badania. Bo może być to cholestaza ( chyba tak to się pisze) ale nie wiem czy nie za wcześnie na nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×