Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Kurde a ja nie rozumiem takich kbiet jak ta mojego faceta rozwalila zwiazek grozila mi i dziecku kazala mi usuwac ciaze znczy przepraszam ona mi tak "doradzala" ojej ... wredna! jaka miala intencje w ogole zeby do mnie przyjechac :O powinnam ja za wlosy wyrzucic ehhh ... ale nie wazne. a teraz zabronila ojcu dziecka utzrymywac kontakt z nami jejkuuuuuu gdzie on mam mozg on tego nie widzi ?!;/ przykro mi ale coz. Zobaczymy jak jeszcze bedzie plakal pod brama zeby dziecko zobaczyc. wlasnie Arytnam Twoje dziecko widuje sie z ojcem ?? zapomnialam wczesniej zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli odezwij sie!!! Mam nadzieję, że Ciebie nie uraziłam... Jeśli tak, to nie zrobiłam tego celowo i przepraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no ja tego nie komentuje, bo mi sie to nie mieści w głowie. A kochanica to chyba ma nasrane w główce. Jeszcze ciąże poleca Ci usunąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... chyba ma i to ostro. Ona ma 23 lata jest starsza ode mnie i od mojego faceta a jak widac glupsza ja nie wiem i potem taka kobieta chce zostac matka ?! co wyzywa inne dziecko od przekletych bekartow ?!;/ i grozi mowiac ze moje dziecko beknie za jej nieszczescie ?! kurde w sumie to mi jej skzoda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak na lotce pisze ze prenatal dha to III trymestr i okres karmienia, prenatal classic 2 cześć ciąży, prenatal complex w pierwszej części ciąży. Ja biorę complex mimo ze jestem w 2 bo zawiera żurawinę, imbir i olejek miętowy a ja nadal mam kłopoty z mdłościami itd nic mi nie przeszło, możne te kapsułki pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brakuje słow .. Kamilaa staraj sie o nim nie myslec pomysl ilu jest facetow ,, chcieli by miec tez dzieci wychowuja nawet nie swoje dzieci i jest ok znam paru takich facetow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to ja nawet nie biore tych tabletek ehhh;/ musze go wyslac po drugie opakowanie hihi faceci tym razem mu wytlumacze co i jak lopatologicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Asiaaa ale wiesz jak to jest czasem przyjda takie wspomnienia mysli ehhh... ale postaram sie nie patrzec w stecz tylko do przodu bede miala kochane dziecko ktore zawsze bedzie przy mnie :) ono mnie nie zostawi anie ja jego:) a co do facetow to chyba bede miala jakis uraz napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa tylko nieeeeeeeeeeeeee ogórkowa:) na samą myśl w żołądku mi się przewraca. Ja dzisiaj gotuje "wiosenną" kalafiorek fasolka szparagowa kalarepka i dużo koperku (coś neutralnego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima :) ja tu nie chciałam zadnej z Was zaszkodzić... Każdy ma inne smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja wiosenna jadlam kilka dni temu mniami ale ogorkowa to moja ulubiona :P dziewczynki ja znikam na jakas godzinke moze dluzej musze ogarnac w domku i zjesc obiadek bo zglodnialam :) buziaczki do spiszenia sie hehe :) DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze co do prenatalu w ulotce pisze, że jeśli ktoś ma problem z połknięciem kapsułki to można rozpuścić w niewielkiej ilości wody. :) ja to zrobiłam hahaha :) nie róbcie tego!!!! smród okropny zapach siarki z mięta a smak niewyobrażalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Dziewczyny maja rację - nie przejmuj się nim- pewnie nam to latwo mowić , ale minie pewien czas i rany znikna - a teraz najważniejszy jest dzdzi i to bardzo PIĘKNE z twojej strony ze postanowiłaś się nim sama zaopiekować i ze je bardzo kochasz pomimo rozstania. Skoro teraz w tak trudnym momencie podjęlaś tak ciężką i trudną decyzję to znaczy że jesteś BARDZO SILNĄ I MĄDRĄ młodą kobietka przed która jeszcze całe życie pełne przyjemności które cię spotkają za to że jesteś taka dzielna :) tal trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam tzn uwielbiałam ogórkowa, szczawiową ale niestety muszę poczekać do września aby się znowu zacząć delektować tymi zupkami hahaha Zastanawia mnie jedno czy my wszystkie jesteśmy na L4 jakoś nas dużo tutaj i o tak dziwnej porze???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na L4 od ponad 3 lat :P A z zupkami po prodzie to nie tak odrazu :) Issmina i na ogórkową Ci przyjdzie dłużej czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa - nie uraziłaś mnie :) nie odzywałam się, bo miałam małą manianę w firmie. jak juz ktos przyjdzie, to zaraz 5 osób... no mój mąż faktycznie nie odszedł do kochanki, tylko przez totalna niezgodność charakterów. Zreszta miała okazję poznań charakter byłej żonki i nie wiem, jak on z nią tyle lat wytrzymał... jak z nim rozmawia przez telefon w sprawie dzieci, to gorzej niz z psem :( tak mi wtedy żal meżula... ale co mam zrobić. Kamila, to pewnie było pytanie do mnie. Z dziećmi się spotyka, ja tez z nim często jeżdżę. Płaci też spore alimenty. Na początku była miała obiekcje, że jestem z JEJ dziećmi, ale jak teraz jesteśmy małżeństwem to może pocałować nas gdzieś :P trochę się tylko obawiam reakcji na nasze dziecko. Ona strasznie negatywnie nastawia dzieci do ojca - jak czasem słucham, jak się ta starsza córa odzywa to aż się włosy jeżą na głowie. zero autorytetu, nie nauczona pracować, nic nie pomoże... aleco my możemy mieszkając 100km dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak???????/ a dlaczego? czy to coś jest związane z karmieniem piersią???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak???????/ a dlaczego? czy to coś jest związane z karmieniem piersią???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak???????/ a dlaczego? czy to coś jest związane z karmieniem piersią???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak???????/ a dlaczego? czy to coś jest związane z karmieniem piersią???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze na chwile was zostawić i tak się rozpisałyscie na 2 strony!! Kamila, biologiczny mojej Pauli został pozbawiony praw rodzicielskich od razu i ani razu sie nie odezwał, nie skontaktował z dzieckiem i nie widział, moze ze 2 razy przypadkiem w mieście, ale uwierz mi, gdyby miał te prawa i zabierał mi ją na weekend do siebie to bym sobie flaki wypróła z nerwów!!! nigdy nie chciałam i nadal nie chce go widzieć!! ale ja akurat mam taki charakter że nie wybaczam jak mi ktoś zajdzie mocno za skóre. No i dzieki temu ze on nie ma praw to ja wszystko moge sama robic przy małej bez czyjegokolwiek pozwolenia, bo w innym wypadku musiałabym miec zgode ojca zeby wyjechac z małą np za granice. Aha, i nazwisko też od poczatku Paula miała moje, teraz jak tylko wezme slub z S. to złozymy papiery w sadzie rodzinnym o przyznanie równiez jemu władzy rodzicielskiej nad Paulą, chociaz to tylko formalnosc bo ona i tak mowi do niego tato :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima tak to jest związane z karmieniem piersią. Na poczatku nam nie wiele można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago, to ja poproszę porcję dla siebie. Za kalafiorowa Issimy na razie odpada ;) Nie jestem na zwolnieniu, ale pracuję w domu. Ot uroki braku szefostwa nad głową :) Antytram, i super. Przynajmniej obydwie macie jasną sytuację, a Pauli za kilkanaście lat biologiczny ojciec nie pozwie o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram ze Ci się ułożyło życie.... I dobrze zrobiłaś pozbawiając go praw. Fakt to bardzo odciąża i nnie trzeba się pytac o zgode. Często gęsto w sprawach wyjazdu i paszportu robią problemy :/ (chodzi mi o byłych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie pikle, to jest porażka z tymi alimentami na rodzica. Często gęsto ojczulkowie sobie przypominają o dziecku, jak osiągnie pełnoletność i pozywa o alimenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima cos Ci się przycieło :-))))))))) hihihi Dziewczyny a ja mam straszną ochote na sereke pleśniowy :-( chodzi za mną od grudnia i tak sobie myśle ze moze teraz jak już jest 2 trymestr to sobie pozwolić?? Ja nie jestem na L4 tylko zwyczajnie bezrobotna, jak się tu przeprowadziłam to zarejestrowałam się w urzedzie i do grudnia włącznie (co mi pasowało bo miałam plany) nie mieli dla mnie zadnej oferty, dopiero kiedy w styczniu poszłam do nich w ciązy pani z urzedu chciała mnie wysłac do pracy :-) I tak jeszcze z innej beczki, jak ojciec jest pozbawiony praw do dziecka to i tak ma obowiązek płacić alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm na drugie chyba sobie zrobie piersiaka grilowanego, ziemniaczki i fasolkę szparagową z bułeczką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×