Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

witam w to piękne zimowe przedpołudniu :) a u mnie ciągle pada snieg ! czy ta zima się kiedys skonczy ? ja chce wiosne! Lolcia gratuluje synka :) jak na razie chłopakio górą CZarnula ja miałam robioną przyziernosc podczas badania usg i miałam też 1.3 Nilly :) to super że z dzidziulkem wszysko ok a że się nie chciało pokazac co ma miedzy nogami cóz na pewno za 3 tygodnie już pokaze po prostu psotny charakterek już pokazuje Bebe na pewno Twój bobas spał dlatego nie zobaczyłas jak se bryka . mój ostatnio ruszało rączką i nózką czyli nie spało A co do bolących brzuszków to mnie tż boli najczesciej wieczorem że aż się musze położyc i już nie moge tak usiedziec przed kompem jak kiedys a poza tym m krzyczy żenaswietlam bobasa Kamila a ja pączków nie pieke popołudniu zrobimy objazduwkę z mężusiem po rodzince i ktos na pewno będzie miał upieczone pączki a u mnie ciąglę pada aż bym na sanki poszła ale po pierwsze nie mam sanek a po drugie bałabym sie że sobie coś zrobie ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Monika no ladnie do rodziny na paczki:P a ja bylam ostatnio na sankach z mama :D wybralysmy sie na spacer i wzielysmy sanki :P raz mnie przewiozla :D stara krowe :D ja jej nie bo sie balam ze jak pociagne za sznurek a ona wazy z 70 kilo to moge uszkodzic siebie i dzidziusia. U mnie za oknem tez piekny krajobraz ide cykne zdjecie jak wyglada moje podworko taka piekna zima i wrzuce na skrzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wogóle pójde do rodziców na kawe i tam też na pewno mama będzie miała pączki tyle że na pewno kupne :) hihi Gaga :) odezwij się czy doleciałas :) mam nadzieje że nie odwolli Ci lotu z powodu tego śniegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz już też jestem za chłopakiem - naprawdę chciałabym coby mąż był megazadowolony. oczywiście wiem, że z córki też się będzie cieszył, ale tak w ramach spełniania marzeń... zobaczymy czy limit nie został wyczerpany:P ja już po 2 pączkach, jeszcze jeden leży i czeka - dla maleństwa. liczę w domu na faworki, bo moja mama nie w robocie. mniama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja ze 3 lata faworkow nie jadlam :D chyba dzisiaj kupie hehe :) Wyslalam zdjecie jak u mnie napadalo sniegu i az rano brat musial odsniezac podworko zeby w ogole dalo sie przejs snieg byl prawie po kolana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 super te widoki :) a w której części W-wy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Iwoneczka🌻 nie strasz , że może limit sie już wyczerpał - bo ja też po cichutku liczę na chłopczyka zwłaszcza , że mam juz dwie córcie :) Ale wiadomo najważniejsze zdrowie maleństwa ;) A słyszałam i w sumie zaobserwowałam na poprzednich rocznikach, że sierpień to głównie chłopcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pączków to ja postanowiłam upiec je sama :P No i właśnie się pieką pączki hiszpańskie- jesli któras ma ochotę to zapraszam :) A po serii paczków zrobie jeszcze faworki , bo zrobiłyscie mi smaka a juz tez dawno nie jadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda wiesz co ja mieszkam jakies 20 km od Warszawy ale nie podawalam miejscowosci bo sie na poczatku troche balam mam podana na nk :) zwlaszca ze tutaj kazdy tak naprawde moze wejsc itd. na ten topik. A napadalo mi ladnie hehe i mam psa bernardyna to on jest w siudmym niebie :) za to w lato biedak szuka chlodu a teraz biega zadowolony w tym sniegu :D Widzialam nowe brzuszki na poczcie i dzidzie PIEKNE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala no nie ale narobilas smaku teraz i mi :P tymi faworkami :) kurde ide babci zapytac czy umie je zrobic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja faworki jadłam, bo koleżanka do pracy przyniosła:) A po pracy od razu biegiem na drugi koniec miasta na uczelnię:P Mnie już brzuch nie boli, czasem szarpnie mnie jajnik przy kichaniu, ale bardzo rzadko:) Iwoneczka, wiem, ja ostatnio za glazurę + układanie zapłaciłam 1000zł (lekko ponad 6m2) Strasznie dużo:( Na szczęście ja podłogi mam, ale muszę je odświeżyć, bo genialni teściowie polakierowali parkiet lakierem akrylowym, który się do podłóg nie nadaje zupełnie. Łazienka też na szczęście jest w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle nadprodukcja chłopców jest podobno, więc jakby córcia była to boski wybór będzie w przyszłości miała;) na szczęście natura nie patrzy na limity - co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest wśród nas już taka, która wie, że będzie miała córkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe żadna:) na razie same chłopaki:) Ja mrzę o córce, mój A. o synku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to nikt nie wie na pewno o córci - ale dziewczynki sie ujawniają ok. 20 tc. więc jest czas. Zelka - ja przy domu (niby nie gigant, ale jednak) i 3 łazienkach, kotłowni, garderobie, pralni, garażu i gresie na części posadzek - nie jestem nawet w stanie w przybliżeniu stwiedzić ile nas glazura wyniesie. na szczęście moje Kochanie sam kładzie - duże kafelki lubimy, więc idzie jak burza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede żadna:) Póki co same chłopaczki:) Ja marzę o córce, mój A. o synku. Jego rodzice o wnuczce - bo mają już dwóch wnuków, moja mama też chce wnuczkę , a tata woli wnuka pierworodnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kamila19_2908🌻 hehehe ale by było :) ale nawet najlepsze USG nie daje 100% pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się nakupi pod chłopca to potem ubierzesz panienkę, a jakby odwrotnie - i to jeszcze ktoś z ogromnym upodobaniem do różu:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedHairMama
Witam wszystkie Mamy! Dołączam do Waszego grona, jeśli nie macie nic przeciwko :) Mam termin na 24 sierpnia, choć pierwotnie był 29, ale mój Ludzik chyba szybko rośnie :) To moja pierwsza i długo wyczekana ciąża, więc jesteśmy z Miłym przeszczęśliwi. Teraz leżę w łóżku, bo mni ezmogło przeziębienie i szperam w necie. Pozdrawiam wszystkie Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****RedHarMama🌻 Witaj wsród nas :) zaczernij sobie nicka - bo my zbytnio pomarańczowego nie lubimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już mam kuchnię zamówioną: http://www.allegro.pl/item554810618_zestaw_meble_kuchenne_laura_kuchnia_nowa.html takie jak w linku, tylko dobrałam sobie takie szafki jak mi pasują i mam krótszą zabudowę, bo 2,7m :) sami będziemy składać. zobaczymy, co z tego wyjdzie :P wczoraj też był u nas fachowiec, co ma nam ściany malować, to za malowanie przedpokoju, kuchni i zdzieranie tapety z dużego pokoju i malowanie go lub położenie tapety chce 1000 zł. wydaje mi się, że to niezbyt dużo. kafelek nie ruszamy, bo to w sumie wynajmowane mieszkanie i nie będziemy komuś robić super mieszkania. mam nadzieję, że fajnie to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny idę dziś do lekarza, więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze było:) Ciekawe czy potwierdzi dziewczynkę:) ani jednego pączka jeszcze dziś nie zjadłam, jakoś chęci brak. Zaczął nam się 18 tydzień, więc 5 miesiąc.. ale ten czas z jednej strony leci a z drugiej się ciągnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie zaczerniłam ;) Teraz walczę ze stopką, bo emotikonki tlena to dla mnie czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi, powodzenia na USG ❤️ oczywiście czekamy na relację! może będzie pierwsza kobietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się ze stopką udało. Ja mam 13tc, i tylko termin wg USG liczę razem z lekarką bo inaczej się nie da. Miałam bardzo nieregularne cykle i za nic się nie da wg OM liczyć. Chociaż termin z USG zgadza się z moimi wyliczeniami :) Na oznaczenie płci jeszcze za wcześnie, ale ja mam przeczucia do chłopaka, choć w sumie to jest mi obojętne, byle Maleństwo zdrowe było. Jak widze z ostatnich wpisów to zapowiadają się sami chłopcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×