Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

mialam bardzo podobny,mtylko czerwony,ale dol taki sam,noo ogolnie taki. i od razu mowie koszyk do bani! nie napakujesz tam nic,musialam miec taka mini torbe podrozna i w nia pakowac wszystko.wiec na pewno chce miec koszyk materialowy na dole. wiecie ja tak pisze z wlasnego doswiadczenia co wynioslam. poza tym moze jeszcze tak:te kola to pisalam polecam jedne skretne,ale duze dosc,po drugie pakowny kosz,po trzecie przekladana raczke,bo jak swieci slonce to raczke przekladacie i juz jedziecie sobie,a nie ciagniecie wozek za soba-to akurat miala w swoim wozku i rewela! bo nie zawsze wygodnie z parasolka chodzic. i juz narazie wiecej nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna nie swiruj hehe :P a wozek ladny naprawde a mi sie ten kolor bardzo podoba tylko chyba malo praktyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo sympatyczna ten duzo lepszy bo ma kosz!!!! ale mialam parwie identyko i te kola mi przezszkadzaly z esie nie skrecaly,a naparwde ja musialam z dzieckiem ciagle wedrowac bo inaczej sie wybudzal i co skret to musialam uzywac troszke sily i na dluzsza mete to uciazliwe jest. ale generalnie bylam zadowolona i dalam 4lata temu 500zl. a od razu mi wpadl w oko,i mial aluminiowa rame wiec byl duuuzo lzejszy niz te wszytskie inne jak sie okazalo potem b. drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i te wozki,przynajmniej moj a firmy byl "magda" :) mial fajne szerokie siedzisko,ze synek sie miescil i jeszcze zabawki zmiescil i kocyk ulubiony i zima tez w kombinezonie mial mnostwo m-ca ,nie byl scisniety-mowie o okresie kiedy juz na siedzaco jezdzil w spacerowce. fotelik mialam deltim z ajakies 200 chyba zl,ale nie pamiuetam,moze wiecej. bo fotelika balabym sie w hipermarkecie kupic,czy z jakiejs nieznanej firmy. no i wozek 500zl wszytsko czerwone oczywiscie :) i wyszlo 700zl za fury jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie,bo tam nie mozna bylo fotelika zamiescic. tzn ogolny wyglad tak,ale juz szukalam w necie i nie moglam teraz znalezc mojego. byl caly czerwony i mial ekri elementy,mial wlasnie takie kola,ale ja wzielam plastikowe,nie dmuchane,mial stelaz aluminiowy,mial taki wklad dla niemowlat,mial takie okrycie na zime i to fajne tez jest,mial przekladana raczke,ale nie mial regulowania wysokosci raczki.ale podobny na pierwszy rzut oka tylko nie pamietam wagi,no troszke wazyl,ale i tak jeden z lzejszych to byl. jak mi sie uda i znajde foty to przesle na poczte nasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spację wykasuj sobie :) Ja też zwracam uwagę w wózku na to aby rączka była przemienna,odpowiednie kółka,żeby była torba na oparciu,żeby był fajny kosz na zakupy i ładna spacerówka.Przede wszystkim żeby wózek był praktyczny, no i na moją kieszeń :) jak nie znajdę z fajną spacerówką to kupię ją kiedyś osobno i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wozek jest fajny,bo moze byc spacerowka taka dla maluszkow ze masz taka obudowe dookola dziecka z emu nie wypadnie smoczek,zabawki itp,a potem jak nozki zaczynaja zwisac to odpinasz ten material i masz normlana spacerowke. szukam fotki,bo mam taka pamietam jak byl maluski i nie do konca zrobilam spacerowke z wozka,taka pol na pol byla :) a ta wersja co podalas to jakby unowoczesniona moja :) potem dokupilam spacerowke,bo ujezdzalam duzo tramwajami i potrzebowalam czegos mniejszewgo i lekkiego,ale zeby sie skladalo w parasol i jednoczesnie rozkladalo oparcie zeby dzieco moglo spac.bo te lekkie za 70zl to tylko dziecko siedzi i tyle. i kupilam firmy trottine http://tiny.pl/vzn8 nawet ten kolor i ta cena. tylko mowie to nie ejst konieczne bo tamten byl wygodniejszy nawet,ale my mamy 50kg psa i do auta na wyjazdy,a czesto ujezdzalismy tamten po zlozeniu zajmowal mnostwo m-ca a ten skladal sie w parasol.i mam go do tej pory ta spacerowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zaczelam o psie pisac,ze pies zajmowal caly tyl obok dziecka i bagaze tylko moglismy wlozyc do bagaznika,a przy takim duzym wozku nie dalo rady za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania :) dzięki za full wypas na temat wózeczka :) ale z tym psem to mnie rozśmieszyłaś :) :) :) aż 50 kg ma ? :) idę na M jak Miłość :) bardzo lubię ten serial a Wy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jutro zaczynam 14 tydzień według pierwszego dnia ostatniej miesiączki :) a według lekarza 16 tydzień :) Mam termin porodu na 19 sierpnia ale mam być gotowa na wszystko od 5 sierpnia :) ...bo jak to w piosence Anity Lipnickiej było...'wszystko się może zdarzyc..." :) :) :) ..idę lepiej bo już głupawka mnie bierze,powariuję trochę z M. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nie ogladalas mojej galerii na NK :P tam jest moja suczka-nowofundland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , podajcie namiary na skrzynke , wysle usg dzidziusia , niech ktos napisze mi na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny , juz sobie przypomniałam namiary. W piątek byłam u lekarza ( focia na skrzynce) , wyniki mam wzorcowe tylko jak zwykle cholesterol mam wysoki ale cóż taka juz moja choroba jest , no i mam cukier zawysoki . Maleństwo sobie spało , ma 7 cm i tak jest wszystko ok . Wzięło mnie na wymioty , ale nie treścią pokarmową a śliną , z pierwszą córką tez tak miałam i mam migreny . Pozdrawiam i ścisakm wszystkei brzuszki. Otóż mój jest chyba największy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczte wrzucilam wozeczek ktory mialam,podobny do tych z linkow sympatycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna prawie nie widać dzidziusia ,ale napewno tam jest w brzuszku u Ciebie :) zauważyłaś fajną datę? 13.02 byłas na badaniu :) i 13 tydzień i 2dzień ciąży :)fajny zbieg liczb :) a tak poza tym ,mamy tę samą datę porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu widziałam na skrzynce fotkę wózka...Fajny! :) i widać maluszek zadowolony.Kurczę i fajne duże kółka ma.Będę się za takim rozglądać albo podobnym. :) dzięki że znalazłaś focię :) :* za to :) Idę myciu myciu ;) M. już wykapany i stygnie w łożeczku ;) hihi a powiedziałam że dziś bedzie mój i mam zamiar pofiglować hihihihi :) Miłej nocki Wam życzę buziaki pappa ;) słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci dobrze sympatyczna,ja juz na moim innym topicu sie zalilam jak mi sie chce..... a M w UK od 6lutego 😭 i normlanie nie wyraniam,a sama jestem :( ale za to jak go dorwe,jelsi bede miala sile i brzuch mi nie przeszkodzi ;) to ach...!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) dzis pierwsza :) wczoraj miałam USG , ale maleństwo zrobiło nam psikusa i nie dało wogóle sie poogladac ani przeprowadzic badania bo schowało sie jak najnizej mogło i nie chciało ruszyć :) ruszało nózkami, i kładło raczkę na buzie, słyszałam jego cudowne bicie serduszka- ale lekarz stwierdzil że skoro nie chce dac sie dziś zbadać to żeby go nie naciskac na siłe mam spokojnie przyjś w poniedzialek i wtedy bedziemy starali sie juz zrobić USG. a tak na tyle co sie dało zobaczyć wszystko jest ok :) co mnie bardzo cieszy i dodtakowo kolejne USG juz za parę dni :) młego zimowego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D a ja jako druge :D no mała widzisz jak to jest :] maluchy nie chca byc podgladane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Asiaaaaa🌻 choc to moja trzecia ciąża to zdażyło mi się to po raz pierwszy , że maluszek nie chciał sie pokazać- a lekarz stwierdził , że nawet zdjęć nie ma jak zrobić bo ciężko było mu uchwycic maluszka. więc mam nadziję że w poniedzialek juz będzie chciało sie pokazać rodzicom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mój dzidziuś się pokaże:) Mam nadzieję, że tak:) Niestety będę rzadziej zaglądać, bo zaczęłam kolejny semestr.. no i specjalność:) Najważniejsze, że jestem zadowolona z wyboru - będę grać na giełdzie i tworzyć kampanię reklamową przez cały semestr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała napewno :) Żelka Gratuluje :D ja w sobote zaczynam 4 semestr wszystko mam zaliczone oprocz praktyk ale spokojnie musze zdazyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Asiaaaaa🌻 A jak Ty sie czujesz? Dopiero nadrobiłam czytanie , mam nadzieje , że juz Cie nie złapie ta paskudna kolka i będzie ok. A powiedz mi jeśli mogę spytac dlaczego masz zaplanowaną cesarkę tak szybko ?? prawie półtora miesiąca przed terminem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, zapomniałam. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie będzie ok. Nie wiem co to za ból, ale z tego co piszesz, to bardzo Ci współczuję. I trzymam kciuki, żeby się nie powtarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac przed terminem bo 9 miesiac zaczyna sie 10 lipca .. żeby dzidzia mi tak bardzo nie uciskała nerek bo przez to moze dojsc do niewydolnosci nerek i Byłby problem wtedy ;[ teraz czuje sie dobrze ,, mamodpoczywac i nie marznąć bo to powoduje ze ten cholerny kamien kiedy chce on sobie zatyka ujscie i stad te bole .. z kazdym takim bolem bede lezec w szpitalu na obserwacji , narazie nic nie moga z tym zrobic chyba ze wsadza mi sonde ktora poprowadzi przez moczowod do nerki ;/ co bym nie chciala ;/ ciąża jest bardzo mocna na szczescie . kazdy atak kolki nerkowej powoduje skórcze dlatego podawali mi zastrzyki na podtrzymanie w razie czego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×