Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hihihi chudziak ja przed ciąża to miałam talie hahaha wyśle fotkę na skrzynkę Liczę po cichy ze jak urodzę to uda mi się wrócić do stanu poprzedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima, ja też miałam talię i ładny płasku brzuszek, bo ćwiczyłam i liczę, że po porodzie do tego wrócę :P mam nadzieję, że dość szybko. Zaraz po połogu wracam do ćwiczenia, nie ma się co obijać. Teraz tylko na rowerku jeżdżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi myślisz że mamy szanse?? to super:) jedna rzecz nas rożni ja nie cierpię ćwiczyć :) a na rowerku lubię jeździć owszem ale tylko w terenie :) a teraz to ja nic nie robię nawet za bardzo z domu nie chce mi się wychodzić Prawdziwy leniwiec ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię ćwiczyć, wcześniej biegałam dwa razy w tygodniu na d-3 godziny na aerobik + 1-2 razy w tygodniu tenis. to byly czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima jaka ty laseczka chuda jestes :P nonono :D piekny brzusio :) Kiteczek Twoj tak samo :) Ruda super to zdjecie 4 d az sie wzruszylam naprawde a to Twoja dzidzia ;) Ide sie mierzyc i podam swoje gabaryty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny ! Dopiero teraz wyszlam ze szpitala :( w walentynki trafilam z samego rana moj Krzych mnie odwiozl masakra nigdy nie mialam az takiego bolu ;/ pojechalam na izbe caly czas wymiotujac przez ta kolke;/ dostalam kroplowke na urologi ale mnie wyslali na patologie ciazy zawiezli mnie do innego szpitala wygladalam jak trup ;/ schudlam w szptalu kilo namiast przybrac na wadze ehs kroplowki zastrzyki na podtrzymanie ;/ z dzieckiem jest wszystko okey rosniie zaczol sie 15 tc ma juz 8 cm ;] wczoraj na wieczor dostalam plamien ;/ ale na szczescie przeszlo wypisali mnie do domu ,.. mam czekac do nastepnego ataku ;/ i wtedy znow do szpitala ;/ zaraz was poczytam bo widze ze naskrobalyscie i to wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Asia trzymaj sie napewno bedzie wszystko dobrze:) to dobrze ze dzidzi rosnie w porzadku itd:) W najgrubszym miejscu mam 79 cm a w najchudszym 72cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna, ale się musiałaś namęczyć... :( szkoda mi Cię. Ale najważniejsze, że dzidzia rośnie. Mam nadzieję, że będziesz miała spokój z ta kolką. Kurcze, nic nie mogą z tym zorbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam stopke bo zaczol sie 15 tc ;] no wlasnie nic z tym nie moga zrobic ze wzgledu na ciaze . staralam sie o to dziecko tak bardzo pragnelam ze nie spojrzalam sie na swoje zdrowie myslalam ze to w niczym nie przeszkodzi :( Moj Krzych płakał biedny a jak sluchali serduszka malego to on uciekal nie dal posluchac i krzych myslal ze sie cos stało ale jestem pod stala opieka lekarzy .. o ciazy sie dowiedzialam w 4 tc ;] po mikolaju termin na 16 sierpien a cesarka na poczatku lipca ;] ehs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo współczuję. Też jestem na to narażona, bo już miałam 2 razy w życiu i te pobyty w szpiatalach fuuuuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa o rany to się narobiło trzymam kciuki żeby już ta straszna kolka cię nie dopadła. Najważniejsze że z dzidzią wszytko jest dobrze uważaj na siebie i trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Asia dzięki Bogu że z dzidzią wszystko oki i że na to nie lekarstwa kurcze blade Rudzia ale śliczny ten Twój bąbel Issima ale Ty szczuplutka byłas przed ciązą a teraz też szczuplutko wyglądasz i jeszcze nam brzuszki urosną ja też nie mam dużego no ale Kiteczek ma duży brzusio śliczniuni a co do przytycia to ja też jeszcze nie przytyłam jak na początku ciązy schudłam 3 kg tak się trzymam w tej przedziałce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży brzuch to nie wszystko dla mnie ważniejsze są dobre wyniki badań niż wymiary brzucha, a poza tym wydaje mi się, że im większy tym jest potem ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - 3mam kciuki, żeby Cie już więcej nie łapało. może akurat troszkę Ci odpuści na okres ciąży, a po przyjsciu na świat dzidzi zrobisz porządek z tą kolką. będzie dobrze, Kochana 👄 mój mąż śmignął na popołudniowo-wieczorne narty, w mordeczkę, ale bym pojeździła😠 no, ale ja mam zadanie - cel uświęca środki. chyba wszystkie musimy o tym pamiętać coby maleństwom nie szkodzić. mi generalnie tylko ten brak intensywnego ruchu przeszkadza na razie, ciekawe jak będzie z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki :* niestety nie bede mogła z wami tak siedziec na forum :( bo musze lezec ;/ ale bede zagladac buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa forum się nie przejmuj tylko dbaj o siebie i maleństwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wiaderka, ale chyba wolę zwykłą wanienkę :) Ja nie chciałabym kąpać się w wiadrze, więc nie będę tego fundować mojemu dziecku ;) A Wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌻 Asiaaa dobrze że z dzidzią jest dobrze,jejku szkoda mi Ciebie.Uważaj na siebie i wypoczywaj sobie,wstrętna kolka. Trzymaj sie maleńka . Dziewczyny chętnie bym się zmierzyła w pasie i brzuszku,ale nie mam czym :) jak tylko będę u rodziców to skorzystam z ich metrówki krawieckiej :) Jeżeli chodzi o jedzonko to nie mogłam jeść mięsa,ryb i warzyw...teraz wprowadzam stopniowo kiełbasę na kanapki, surówkę z kiszonej kapusty tylko :) a z ryb jadłam pangę na parze ale nie smakowała mi... Inne rzeczy do jedzonka jak np. nabiał i owoce pochłaniam :) Mdłości i wymioty na razie (albo juz) minęły :) \"Chodzą\" za mną lody :) zjadłam w ciąży tylko raz w galerii na zakupach mmmmm...pycha były....i tak mi się teraz marzy taki w pucharku z polewą i owocami :) W sprawie wózka to powiem szczerze nie podobają mi się te z mniejszymi kółkami z przodu a większymi z tyłu, nie podobają mi się także wózki trzykołowe :( za to szukam coś takiego : zygzak.pl/sklep/focus-wozek-dzieciecy-3funkcyjny-kolorow-p-753.html ...tylko nie podoba mi się spacerówka w tym wykonaniu..jakaś dziwna jest..reszta jest ok :) Tak ogólnie rzecz mówiąc szukam normalnego wózka ,nie jakiejś nowości. Widziałam zdjęcia na skrzynce ;) śliczne brzuszki 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj link nie wchodzi. a tak w ogole to czesc! mam dzis kiepski dzien wiec tylko weszlam na chwilke. jesli chodzi o wozki to na pewno nie kupie drogiego,bo z synkiem mialam wozek i ten pierwszy,pomimo ze potem mozna z niego spacerowke zrobic to i tak szybki na duzo lzejsza sie spacerowke przezucilam,tzn jak tylko juz nie sypial w dzien. a jesli chodzi o kola to mialam nieskretne duze i sa do bani,bo za kazdym skretem trzeba uzyc sily zeby skrecic dlatego teraz zdecydowanie wybralalbym z tylu duze a z przodu mniejsze ale skretne,no chyba ze znajde z przodu duze skretne ,bo tez nie lubie tych trojkolowych i tych z malymi kolkami z przodu, jednka na pewno jedne musza byc skretne i nie za male. to tyle dzis z siebie wykrzesalam,padam na twarz :o chyba nie mam cisnienia dzis wcale :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się ,że we Wrocławiu w sklepie Ascot jest spory wybór wózków .w ogóle można tam kupić wszystko dla dziecka łóżeczka,ubranka ,wózki,wanienki itp.. :) jeju już się nie mogę doczekać jak sie tam wybiorę z M. :) Miałam dziś taki sen : śniło mi się że krwawiłam z pochwy i z piersi leciała mi siara,było pełno tego 'mleka' na mnie,na koszuli nocnej....... Masakra nie? :)dobrze ze to tylko sen ale stracha miałam jak się obudziłam od razu popędziłam do łazienki ...sprawdzić. Chyba świruję już :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×