Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

RedHairMama jak chcesz miec kwiatuszki lub serduszka to napisz po kazdym wyrazie lub przed 🌼 lub ❤️ czy ❤️ juz nei pamietam :P ale mi tez dziewczyny podpowiadaly bo nie umialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nilli:) Coś mi się wydaje, że syneczka będziesz miała, taki dwuznaczny ten lekarz:) Kuchnia super! Witamy RedHairMama 🌼 kamila tylko uważaj na tą ślizgawicę, ja bym się już kilka razy wywaliła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny!! Znowu tak się rozpisałyście że mi wyszło z głowy w trakcie pisania co tam miałam nabazgrać! ;-) W każdym bądz razie ja dzisiaj zaszalałam z pączkami, kupiłam całe 13 sztuk!! :-D bo akurat rano wpadł do nas zaprzyjaźniony znajomy plus my dwójka i Paula, to chciałam żeby wszystkim starczyło ;-) a wczoraj jeszcze zrobiłam faworki heh a S. się dołączył i zrobił z ciasta różyczki, Paula oczywiście też az się trzesła żeby coś zrobić :-) Pikle, bo to chyba Ty pisałaś, obiecuje nast. razem dołączać opis do linków :-) Rudzia, najważniejsze to nie zamykać się w sobie, odwiedziaj nas tutaj i mamy nadzieje że wkrótce pochwalisz się nowym ziarenkiem! RedHairMama witaj wśród sierpniówek! jogi11 zdaj relacje po wizycie! NiLLI najważniejsze że wszystko ok a płeć i tak kiedyś wyjdzie na jaw :-) A co do sanek to my byliśmy ostatnio na kuligu samochodowym :-) S. przyczepił sanki do samochodu i robił zawijasy 20km/h ale fajnie było, też się przejechałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym sobie faworki zrobiła, ale muszę w pracy gnić :P no narazie sami chłopcy, ale jeszcze trochę i pojawią się też dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2008 - Miłego spaceru! Ja się dopiero jutro ruszę, dzisiaj smętnie wyglądam tylko przez okno :) jogi11 - trzymam kciuki, wszysko będzie dobrze. Pozostałym - nicków Waszych się niebawem nauczę ;) -dziękuję za powitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Nilli, że podobny gust mamy - u nas też wszystko będzie nowoczesne, proste fronty. wręcz wogóle bez uchwytów. jakoś rustykalność do mnie nie przemawia:P witamy RedHairMama!!! jogi- 3mam kciuki🌼 juz po 3 pączkach jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek 🌻 pisze się w kwadratowym nawiasie słowo [ kwiat ] tylko bez spacji a serce ❤️ to pisze się słowo [ serce ] też w kwadratowym nawiasie bez specji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi nie zapeszaj, bo ja marzę o pierwszym synku, a potem o małej księżniczce. A maż chce tak długo próbować, aż synka się nie doczeka, więc kurcze czasem mogę mieć 5 dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyram - a nie bałaś się takiego kuligu? Ostatnio był straszny wypadek bo mądra mamusia urządziła dzieciom przejażdżkę w taki sposób... Nie pochwalam takich zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama to było bezpieczne i kontrolowane :-) po pierwsze mój S. jechał wolno i miał pootwierane okna żeby słyszeć Paule czy nie chce np się zatrzymać, non stop zaglądał w lusterka czy nikt nie jedzie bo to było na pustym lotnisku bardzo dużo przestrzeni ale czasem ktoś przejezdzał (uczą się tam jeździć) a poza tym jeszcze ja szłam w miare możliwości za sankami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama-hej1 ja tez jestem z lodzi :) i leci mi 13tydzien :) z jakiego osiedla jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie jakie imiona Wam się podobają dla dziewczynek, a jakie dla chłopców (dużo, dużo, dużo... imion) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi11 zdaj relacje :D witam tak samo nowa sierpniówkę ja jestem juz po dwoch paczkach ale mam ochote na faworki nic mi sie dzis nie chce doslownie ;/ brzuch mnie pobolewa smaruje sie oliwka a i tak jakies mi tam rozstepy wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to sie nie przywitalam :o czesc! ja to Was nie nadazam czytac.mam za duzo na glowie ,dzis synka badania kosci i to mi spac nie daje. poza tym ciagle mysle o M. kiedy sie z nim zobacze,a to wiadomo zalezy od badan synka. i jakos nie ejstem w stanie sie kupic zbytnio na topicu. gratuluje kolejnego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Mnie juz bankowo bedzie Paweł albo Zuza Zuza dlatego ze mam tak z bierzmowania i mojemu sie to imie spodobalo .. a podobaja mi sie : - Kajetan - Kryspin Norbert Nataniel ale oczywiscie moj powiedzial ze w zadnym wypadku te imiona odpadaja ;/ musialam ustapic bo tak czy siak to byla by wojna o to i tak by postawil na swoim i przy zarejestrowaniu dziecka podal by inne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
file:///C:/Documents%20and%20Settings/S%A3AWEK/Pulpit/nowe%20z%20kom/DSC00411.JPG nie wiem czy coś będzie widać ale to jest właśnie ta droga którą jechaliśmy samochodem z sankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli to tylko ja widze :/ musze wrzucic na jakiś serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ja odkąd jestem w ciąży to mam fioła na punkcie bezpieczeństwa itp. Wszystko mi się przewartościowało. Przeczytałam kilka Waszych wcześniejszych postów dotyczących USG, wyników badań itp i chciałam dodać coś o sobie: - u mnie przezierność karkowa (NT) 1,2mm czyli wszystko OK. - miałam 2 USG w 7tc i 12tc i oba przezpochwowe, to chyba zależy od lekarza i jego metod badania, jak uważa że będzie lepiej. - moje Maleństwo ma wykształconą przegrodę nosową, wszystkie organy wewn, itp. w zeszłym tygodniu miało 5,5cm i 54g. - brzucha sobie jeszcze nie mierzę, ale zaczyna powoli rosnąć, przytyłam 2kg, ale większość poszła w sadełko, niestety, teraz ważę 61kg przy 170cm - już szykuję się do pierwszych zakupów jak wyzdrowieję, bo w spódnice juz zadne nie mieszczę się, a ze spodni mam do wyboru 2 pary (materiałowe) a dżinsy tylko rozpiętę z guzikiem na gumkę ;) A jak to u Was wygląda/wyglądało? Pączków jeszcze nie jadłam. Miły wróci z pracy to przywiezie, albo będziemy dopiero robić. Sama nie, bo trzeba by najpierw zakupy zrobić, a ja nie wychodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania69x2 jestem z Bałut, ale teraz mieszkam w Śródmieściu, w samym centrum. Jak chcesz to pisz bezpośrednio na maila: acronka@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje imiona to Aniela albo Julian. Poza tym dla chłopców podobają mi się też: Tomasz i Stanisław. I prosze się nie śmiać, że to może "starodawne" Moja siostra, któa rodzi w czerwcu (ale nam się ułożyło) wybrała Nikodema albo Judytę, ale na USG ostatnio wyszła im dziewczyka. Mamy z siostrą podobne zdania co do imion, że nie chcemy takich banalnych i popularnych. Ja z Menem wybrałam imiona kilka lat temu, jak dopiero rozmawialiśmy o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z widzewa jestem dzis bede na wierzbowej z synkiem -mam 3,5letniego Adrianka. a w srodmiesciu to chodzxilam do podstawowki i mieszkalam tam do 7klasy podstawowki. baluty znam srednio,ale bywalam tam u rodziny. gdzie chodzisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę do Medicoveru do dr Kolasy-Zwierzchowskiej, teraz odkąd mają 2 centra jeżdzę na Krakusa. A na USG tez tam do dr Stefanowicz, która tez przyjmuje w Salve. Ja mieszkałam przy Żabieńcu, a teraz z mężem na Piotrkowskiej przy Zamenhofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma do medicoveru do wszytskich lekarzy tam chodzi ,ma z pracy ubezpieczenie ,tylko za synka i M. placi. ja w rydygierze rodzilam u dr Lasoty i chodze do niego prywatnie i wtedy i teraz.ale rodzic bede w UK,bo tam sie wkrotce przeprowadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć RedHairMama:) Fajnie, że nasze grono ciągle się powiększa:) Nilli mam podobne meble - tzn. ciemne - choć moje jeszcze ciemniejsze:), fronty proste, nowoczesne. Tylko szafek mam duuużo więcej - w ciągu wychodzi jakieś 6m dól i góra, wszystko w zabudowie oprócz lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też firma opłaca abonament. Mąż chodzi do państwowej jak potrzebuje a dla Maleństwa zamierzamy poszukać lekarza rodzinnego gdzieś w okolicy. Nie wiem czy firma rozserzy mi abonament na rodzinny a tylko dla dziecka to nie wiem czy wykupię, jeszcze dużo czasu, zdążę się zastanowić. Mnie się poród szykuje w Matce Polce bo tam pracuje moja lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×