Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witaj Zelka_86 :) My też planowaliśmy na wiosnę tego roku remont kuchni - zawsze wszystko robimy sami. ale nie wiedzieliśmy, że na wiosnę będzie nas więcej, w związku z tym skończy się tylko na malowaniu a wymianę mebli itp zrobimy później. U nas za meble pod wymiar jak byśmy chcieli to zaplacilibyśmy strasznie duzo, bo mój obmyśla wszystko w najrobniejszych szczegółach i każdy centymetr musi być wykorzystany, a poza tym woli zrobić sam, po swojemu a jest prawdziwą złotą rączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój A. jest informatykiem i głowy do "robótek" to on niestety nie ma. Ale na szczęście mój tata jest prawdziwą złotą rączką i potrafi bardzo dużo, więc troszkę nam pomoże - np. kupiliśmy taniej stół, ale za to mój tata go polakieruje i wzmocni całą konstrukcję. A nasze meble też nie były tanie - ceny wahają się od 9 do 20 tysięcy praktycznie za to samo. Koszmar jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja remoncik mam za soba robilam 2lata temu i.....zostawiam to wszystko teraz :o takie zycie,wszystko od nowa zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy kolejną sierpnióweczkę :) a Ja niedawno wróciłam od mamy i jestem juz po pierszym pączku na więcej nie miałam chęci A co do imion to podoba mi się kilka Mateusz Martyna Szymon Zofia Krystian Amelia Dominik Gabriela na razie tyle ...Bebe Jogi daj znac jak będziesz po badaniu :) A ja z remontami nie mam problemu bo mój m zajmuje sie wykanczaniem wnętrz i będziemy na wiosne robic łazienkę jak tylko uskładamy trochę kasy i będzie miał czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innego forum : "atra1 19.02.09 usg w 12, 20 i 28 tygodniu - dziewczynka usg w 33 tygodniu - chłopiec ani jedno ani drugie na pewniaka, okaże się za kilka dni/tygodni " "Autor: l.e.a☺ 19.02.09 12tc, 16tc, 21tc, 25 tc - chłopak 31tc - dziewczynka termin mam na kwiecień, więc się okaże "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam tylko ta kuchnia została, bo całą resztę już zdążyliśmy odnowić, tuż przed świętami malowaliśmy pokoje i lakierowaliśmy drzwi, ja nie wiedząć o okruszku w brzuszku szalałam z wykończeniami bo to bardzo lubię. Ważniejsze sprzety też powymienialiśmy na nowe. Teraz trzeba będzie tylko przygotować kącik dla Maleństwa i całą wyprawkę, ale z tym się jeszcze wstrzymujemy bo krewni, znajomi itp zapowiadają pomoc po swoich pociechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My remont mieliśmy robić właśnie teraz - przed ślubem.. Tylko dzidziusia nie było w planach:) Tak to sama bym malowała ściany, ale nie wiem czy mogę. A sama teściowa, jakby zobaczyła, to chyba by mnie zabiła:P Mamy dwa piętra u A. w domu, piętro wykończone, ale bez kuchni i strych w stanie surowym. Dlatego zaczęliśmy od kuchni, zostanie jeszcze malowanie i kupno mebli. Ech jak dużo kasy na to wszystko pójdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****RedHairMama🌻 fajniutkie są te zdjecia Twojego maluszka :) a jak u ciebie z objawami ?? masz jakies na "konkretna płeć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Kamila ile śniegu i jak pęknie jednym słowem zasypało Warszawe i okolice Asiula śliczny masz brzusio i Twoja kruszyna też piękna/piękny Wow super ten monitor płodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzę o 6m mebli... ale doczekam się za kilka lat... :P póki co muszę się zadowolić zwykłą kuchnią w bloku. I tak nie jest najgorsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Jestem w całym kawału tylko troche zalatana. Dzisiaj mam wizytę u swojego ginekologa o 21 godz!!!( od pon ma urlop). Załatwiam wszystko na łapu capu. Może dziś się dowiem kto u mnie mieszka :) Witam nową sierpniówkę 🌻 To narazie tyle. Muszę zmykać. Jutro się odezwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW - a jakie są te objawy na konkretną płeć? Ja wycztałam w necie m-dzy innymi o zachciankach jedzeniowych warunkujących płeć - ogólnie - słodkie to dziewczynka a mięso to chłopak. Ja jem jak na chłopca, słodkie może nie istnieć, mięso, wędlina, twarogi, twarożki jem w ilościach każdych. Mięsa w życiu tyle nie jadłam co teraz, bo jem codziennie!! Poza tym są jakieś przesądy co do kształtu brzucha, wróżenia z obrączki, urody itp. A co konkretenie masz na myśli? Co do zachcianek - nie miałam prawie zadnych, poza tym, jesli to można nazwać zachcianką - w drugim miesiącu na początku jadłam tylko biały ser i ogórki kiszone na chlebie. Generalnie znoszę ciążę rewelacyjnie. No gdyby nie humorki i płaczliwość. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram - fajna ta stronka :) GaGa - czekamy na relację :D a na nasza pocztę zajrzałam. śliczne maleństwa i cudne brzuszki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHair ja ciążę póki co też przechodzę bezobjawowo. Żadnych mdłości, czy wymiotów. Ogólnie jem wszystko. Nie odrzuca mnie od mięsa i od słodkiego też nie. Bliźniaków nie mam :P W sumie jem dokładnie tak, jak wcześniej. No może na owoce nie mam takiej ochoty jak kiedyś. Jem jedynie kwaśne jabłka i grejpfruty. Kiszone ogórki też jem, a wcześniej ich nie tykałam :P zachcianek nie mam, szczególnego apetytu też nie. W sumie to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystkie ksiażkowe objawy, bóle podbrzusza, mdłości, nudności, wymioty, bóle głowy itp. Jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila 19- masz świetne widoczki za oknem!! Asiaaaaa fajny brzusio!!no i dzidziuś jaki fajny- słaba jakośc ale widać! Ja dzisiaj wciągnęłam dwa pączusie!!!! a jeszcze bym zjadła tylko sobie odmówilam:) Dzisiaj wybrałam się do mojego miejsca pracy pogadać z kumpelą i miałam wrocić przed 14 żeby zdążyć zrobić obiadek ale niestety byłam o 15 , bo tak sie rozgadałyśmy- oczywiście w momencie jak mialam wychodzić -naszczęćie w obiadku zostałam wyręczona i przyszlam na gotowca mniaammmmmm. Co do imion to podobaja mi się Jadwiga, Gabriela, Ola , Olga, Natasza a z męskich Stasiu, Jędrzej, Igor, Hubert, Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem po wizycie, ale średnio zadowolona. Dziś mój lekarz był mocno zabiegany i bardzo mu się spieszyło, w ogóle nie miał w planach robić mi USG, ale go poprosiłam, więc pokazał mi tylko jak dzidziuś macha łapkami i jak bije serduszko, w sumie ten widok mi wystarczył. Za miesiąc mam znów USG 4d. wiecie może co teraz jest badane na tym USG? Na ost. przezierność karkowa, a teraz co? Już nie mogę się tego doczekać, bo bite 50 min. będziemy oglądać dzidziusia:) No i za miesiąc płeć poznamy.. a miało być dziś. No cóż trudno się mówi. Gaga czekamy na Twoją relację:) Dzięki za trzymanie kciuków!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi, super, że chociaż chwilkę widziałaś dzidziusia :) ja też jeszcze nie znam płci, więc się nie przejmuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi11 - super, że widziałaś Maleństwo, to zawsze jest bardzo budujące. Co do wóżka - dla mnie to jeszcze odległy temat, postanowiliśmy z mężem, że wcześniej niż w 6-7 m-cu nie będziemy się za zakup zabierać, zwłaszcza że niewykluczone że dostaniemy/odkupimy od znajomych. Jest tak wiele modeli na rynku, że.... Wydaje mi się, że warto popatrzeć w sklepie na funkcjonalność, prowadzenie itp a potem szukać np w necie. Ale to moje zdanie. Również chętnie poczytam uwagi mam, które przetestowały już jakieś wózki i podpowiedzą na co zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie - jak odbierać bóle podbrzusza, cały czas mi się pojawiają, częściej z prawej strony, takie kłująco-rwące, czasami podobne do bóli jajników. No i jak kaszlę to tez czasami mam uczucie rwania, takie miejscowe. Czasem ból jednorazowy jak kolka. Lekarce mówiłam, kazała się obserwować i w razie krwawień do szpitala. Krwawień nie mam tylko czasem te bóle. Martwić się czy wyluzować bo to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każda ma takie \"bóle jajników\". też mam przeważnie po prawej stronie, ale intensywnośc nie jest niepokojąca. Mam nadzieję, że to u Ciebie nic nie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie późnym wieczorkiem. Ja głównie wtedy mam czas aby się uaktywnić, szkoda, że pora taka nieciekawa i Was już nie ma.... Witaj RedHairMama W temacie bóli po jednej stronie to też takie miewam. Czasami przy kichnięciu coś mnie rwie. Poza tym zauważyłam, że jak mam pełny pęcherz np. budzę się w nocy to czasami też mnie pobolewa. Generalnie większość czasu, zwłaszcza w ciągu dnia nie odczuwam ciąży. Brzuch nie boli a ja czuję się dobrze. Zauważyłam, że od tygodnia też mam więcej energii, to tak jakbym przechodziła powoli w ten \"najlepszy okres ciąży\" jakim jest II trymestr. Zamierzam od poniedziałku wypocząć od pracy, biorę urlop na tydzień, wyjeżdżamy w góry dotlenić dzidzię;-) Mierzyłam brzuch w porze wieczornej - w największym miejscu 84cm. U dzidzi przezierność karkowa 1.3 GaGa ciekawe jak po usg? U mnie, jak pisałam poprzednio wyszedł chłopiec ale moi rodzice nieźle nas studzą, bo twierdzą, że to jeszcze za wcześnie aby w 14 tyg. określić płeć... No pewnie za ich czasów było inaczej, nie takim sprzętem dysponowano.... Mimo to biorę poprawkę na błędną informację. W razie czego będzie Maja ;-) ... a nie... i tu zaczeliśmy mieć wątpliwości czy Jaś albo lepiej Kacper lub Mikołaj. Ech... trudny będzie wybór dla synka ;-) Tak w ogóle to czekam z niecierpliwością już na te motyle, wczuwam się w bąbelki, na razie nic. Dobrej, spokojnej nocki dla Was i Waszych maleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki:):) Witam rowniez RedHairMame:):) Ja dzis skromnie obchodzilam tlusty czwartek bo zjadlam tylko dwa paczki,choc z tego co wyczytalam to Koteczek prowadzi ,bo ona zadnego nie ruszyla:):) Jogi fajnie,ze z dzidzia wszystko w porzadku,szkoda,ze musialas tak prosic sie o zrobienei usg,lekarze chyba nie maja takiej frajdy jak my mamy,ktore moglybysmy miec podlaczone usg przez caly dzien:):)Na pewno zgodzicie sie,ze bylby to ciekwaszy widok od najlepszego serialu:):) Przeczytalam,o ym monitorze plodu,musi to byc ciekawa rzecz ,jutro sie pobawie w to:):) Ja tez sie smaruje oliwka,co prawda nie codziennie,bo denerwuje mnie to,ze cialo po niej jest tak lepkie,no ale chyba nie ma specyfikow 100%,kazda kobieta jest inna i jedna ma predyspozycje do rozstepow,a druga nie. Jogi ciekawe czy poznasz plec malenstwa i czy bedzie to kolejny chlopiec:):) Troche sie rozpisalam,ale ide juz lulu spokojnej nocki zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
witam sierpnioweczki a ja dzisiaj nie zjadlam ani jednego paczusia:(((ale to tylko dlatego,ze nie ma mnie w Polsce a juz od paru tygodni mam ochote na paczki,ale musza byc z Polski!!!!!!!!!!zrobimy z moim Lubym w sobote moze faworki i wtedy sobie dogodze.Poza tym w dalszym ciagu nie czuje motylkow:((wiem,ze to moze za wczesnie,ale ja na ogol jestem niecierpliwa osoba.Niestety teraz mam tak straszna zgage,ze zwariowac mozna i pije mleko...moze pomoze.Rowno za miesiac i jeden dzien USG a dzisiaj rowniez minal miesiac od ostatniego badania:)no nic,pozdrwiam Was serdecznie i Wasze Kruszynki rowniez!!DBAJCIE O SIEBIE!!papapapa justys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×