Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

anytram no ja tez duzo pije ale kurde tez latam do wc co rusz.. KOTECZEK19833 heheh tez to zauwazylam :D hehe ja jestem z 5 pazdziernika Monika1987 nie musisz byc chuda zeby dzidzie poczuc to zalezy od tego jak dzidzis jest ulozony tzn gdzie czy jest na przedniej scianie macicy czy nie ja juz czuje jak mi tam cos plywa jak przycisne reka :D kropelkaaaa ja juz niestety mam na dole plecowe biale nity ;/ smaruje sie ciagle i od poczatku ;/ na biuscie to mi sie pare zrobily ale jak dojrzewalam ;/ na biodrach to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) jeśli chodzi o rozstępy, to nie mam narazie. jeśli chodzi o picie to ja poję się raczej herbatą, ale nie czarną, tylko innymi. Wieczorem w domu popijam wodę, zwłaszcza jak jeżdżę na rowerku. Brzusio czasem pobolewa, ale są to raczej mało uciążliwe kłócia w okolicy jajników. Mocniejszych bóli nie miewam. Od jutra remont, a dzisiaj już się do rodziców na kilka dni przenoszę. Już się nie mogę doczekać mieszkania po remoncie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja dziś wchodzę w 16tc więc już zmieniłam stopke :-) Co do tego pragnienia to juz się doczytałam że to przypadłość ciążowa, oprócz tego ból brzucha też miewam od czasu do czasu o różnym nasileniu i miejscu ale staram się tym nie przejmować, no i te przeklęte swędzenie skóry, nie wiem skąd się wzieło, czasem myśle że to kąpiel wysusza skóre bo troche siedzę w wannie ale potem smaruje się oliwka więc nie powinno tak być, a może to oliwka uczula..? Mebelki są śliczne ale ceny mają kosmiczne! Gratuluje tym wszystkim Wam które już poczuły ruchy! Ja niby łożysko mam na ścianie przedniej ale jeszcze nie jestem w stanie rozpoznać ruchów, czasem czuje taki jakby skurcz i pamiętam że miałam takie z Paulą ale to było w zaawansowanej ciąży z dużym brzuszkiem :-) a poza tym teraz czuje je zbyt wysoko by były to kopniaczki eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł w wikend się uczyłam i nawet kompa nie włączałam coby się nie rozpraszać. niestety cały misterny plan sieę rypł i pół niedzieli przepłakałam. maskara! smaruję się od początku - po prysznicy oliwką z Rossmana Babydream, dodatkowo o róznych porach dnia tej samej firmy balsamem. teraz już jak zaczęło mnie \"dąć\" to wyciagnęłam prezenty od koleżanek - kremy specjalne ciążowe Alancyl (jakoś tak) na razeie, na potem mam Vichy. i dalej maziam na maxa, póki co rozstepów nie stwierdzam, ale też i bardzo po mnie ciąży nie widać, więc zobaczymy... ciekae czy to jest dziedziczne - ja 3mam kciuki, żeby było, bo moja mama po 2 dzieci nie ma ani jednej sztuki. a też późno rodziła - mnie w 26 roku życia, brata w 33. co do zwolnień - aktualnie całą ciążę mozna siedzieć na L4, bez konieczności starania się o swiadczenie rehabilitacyjne(kiedys po 182 dniach zwolnienia trzeba było się o nie starać). tu jest w miare przystępnie http://www.prawo-pracy.net/ochrona-pracy-kobiet/dlugosc-zwolnienia-lekarskiego-w-ciazy/13/1649,page=3 a brzuch mnie wczoraj tak bolał, że prawie chciałam do szpitala jechać:( opanowałam sie jakoś, bo na szczęście żadncyh plamień, więc zbastowałam. ale i tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, po prostu na 3 stronie dziewczyna wyjaśnia co i jak. czyli trza wejść na linka i 3 stronę wątku:) nie wyspałam się (4hmi się udało) i stąd zamieszanie robią, wybaczcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko oliwki używam (Nivea). I to nie codziennie, ale potem zacznę codziennie. W sumie u mnie ciąży nie widać, nawet w niektóre ciuszki stare się jeszcze mieszczę. Ale już przyciasnawe są. W sumie za tydzień zaczynam 5 miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam termin co Nilli i własnie sobie to uzmysłowiłam... masa! a ja NIC nie mam, chyba wyskocze do Biedronki dla poprawy humoru ale 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak nie znam płci to nie pójdę:( zresztą i tak kaski nie wzięłam dziś żadnej, a do bankomatu nie chce mi się chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki bardzo zimowo i śnieżnie! Witam nowe sierpnióweczki! Kamila spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Ja jestem z 10 października, więc Koteczek i Asiaaaa siedzimy w \"kupie\" :) Nie było mnie długo bo w pon wylądowałam w szpitalu z bólami brzucha, ale już wszystko jest dobrze, mam tylko leżeć i odpoczywać. Zrobili mi usg , dzidzia ma 8 cm , no ale byłam tak szczęśliwa, że wszystko w brzuszku ok i nie spytałam czy nie widać nic pomiędzy nóżkami. No ale to nieważne, dobrze ,że wszystko ok. Marzę o córeczce, ale chciałabym też dla męża synusia. Po tym zeszłorocznym poronieniu dotarło do mnie znaczenie stwierdzenia, nieważne on czy ona byle tylko zdrowe! I tego się trzymam. Szkoda, że to nie bliźniaki,ech :) Wysłałam na skrzynkę foto brzuszka ale zobaczyłam dziś rano , że ktoś usunął! Spróbuję jeszcze raz. No i niestety w szpitalu się przeziębiłam , było tak strasznie zimno nad ranem, na ostatnią noc mąż dostarczył mi z domu koc bo myślałam ,że zamarznę. Boli mnie gardło i zaczyna się katar a muszę jeszcze dziś pójść do gina bo kończy mi się duphaston i nie wiem co dalej, chyba już mi odstawi w końcu dziś zaczęłam 16 tydzien! Chociaż gdy w szpitalu widziałam większe brzuszki, zastanawiałam sie czemu ten czas się tak wlecze, tak bym chciała, żeby był już maj-czerwiec. Rozstępów jeszcze nie mam, ale bardzo swędzi mnie skóra na brzuchu. To chyba ich zapowiedź. Mężuś zażyczył sobie dzis rano, że jak wróci z pracy to chce sernik na deser, i chyba będę się babrać w cieście. Ja jeszcze nic nie mam dla dzidzi, coś tam kupię, ale pewnie dostanę spadek po prawie rocznej chrześnicy i po dzieciach siostry, 3 i 4 latka. Tak więc nie chcę się rozpędzać , bo ja jak zacznę to trudno mnie zatrzymac! przepraszam za taki długi esej, mam nadzieję, że komuś będzie chciało się go przeczytać! Pozdrawiam Was gorąco!🌼 wysyłam foto brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foto dotarło. Koteczek, no to chyba mnie też to czeka, okaże się po południu. Dla spokoju psychicznego mogę jeszcze brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) tez sie jakos popoludniu wybiore zobaczyc te ciuszki :) moze cos kupie sle jak mowicie ze nie ma czegos takiego ze na chlopca i na dziewczynke tylko odzielnie to trzea na czuje kupowac te ktore nie znaja plci tak jak ja :D Co do picia do ja tez duzo pije ale ja zawsze duzo i tak i tak musialam pic bo mialam problemy z nerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula125 🌻 ja przeczytalam :D [po to jest kafe zeby czytac :D ja bralam na podtrzymanie w szpitalu jak bylam to zastrzyki i tabl ale lekarka powiedziala ze mam silna ciaze wiec nie musze tego zazywac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam wasze brzuszki i widzę , że mnie to nieźle wzdyma, bo to foto wieczorne,a do południa jest tylko troszkę wystający. Nie mieszczę się w żadne portasy sprzed ciąży, kupiłam jedne ciążowe, jedne dostałam od siostry , jedne od bratowej i mam nadzieję, że wystarczy spodni, kupię bliżej wiosny spódnicę jakąś, bo teraz odpada, ja cholerny zmarźluch jestem. Nawet latem spię w grubej piżamie i pod grubą kołdrą. Mężuś się wkurza bo mówi, że trudno mu sir do mnie dobrać . Potrfi się o to nawet obrazić, bo chciałby jakiejś sexi koszulki , a ja ni figa! No ale nie jestem zimna s..a i czasami ustępuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak z cieakawosci zapytam co to za proszki czy cos co bralyscie i teraz piszecie do ktorego tygodnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zimowo :0 a u mnie znowu sypie snieg ! czy ta zima się kiedys skonczy ? ja chce wiosne co do rozstepów to ja jeszcze nic nie zauważyłam ani na piersizch ani na brzuchu ale swędzenie już się pojawia muszę sobie cos kupic do smarowania bo jak zaczeło się swędzenie to pewnie zaraz mogą się rozstęty pojawic tylko niewiem czy kupic oliwkę czy może już balsam ? jak uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, jeszcze czas na kupowanie. Ja nie mam nawet jednej skarpetki :P będę kupować gdzieś dopiero za miesiąc lub dwa :] najpierw chcę komodę kupić, żeby mieć gdzie wkładać ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, ja również mam termin na sierpień(z miesiaczki na 11.08 a z usg na 8.08).wczoraj zaczęłam 16 tc. od czasu do czasu was podczytywałam, ale mam problem i postanowiłam napisać. od 3 dni dosyć często mój brzuch robi się twardy, odczuwam też kłucia w brzuchu i w pochwie. czy wy też tak macie?? Pozdrawiam wszystkie brzuchate mamusie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, ja biorę duphaston w tabletkach na podtrzymanie , kaprogest w zastrzykach też na podtrzymanie(ale już tylko dwie sztuki), a poza tym nospę rozkurczowo, i asmag działający antyskurczowo również. I to tyle, mam nadzieję , że będzie dobrze i juz bezpiecznie i nie będę sie faszerować niczym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nic nie mam i tez czekam na jakas szafeczke zeby gdzies wkladac rzeczy :) Co do rozstepow to ja nic nie zauwazylam ale tez swedza mnnie piersi i brzuch ;/ moze sie nie pojawia jak na razie smaruje sie oliwka. ale chyba kupie jakis balsam mysle wlasnie Monika ze balsam bedzie lepszy bo jak widze to mi ta oliwka chyba nic nie daje. I tak swedzi i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Bardzo się cieszę, że natrafiłam na to firum,bo dzięki Wam może uda mi się nie popaść w różne ciążowe parnoje...to moje pierwsza ciąża-wstępny termin na 10 sierpnia ...Dziś zaczął się 16 tydzień więc juz I trymestr za mną;D oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiczka nie pytaj nas, skoro to trwa już trzy dni to leć do gina a lepiej do szpitala, jesli jest ok to się uspokoisz a jak nie to ci pomogą , sama nic nie wynyślisz, my też nie jesteśmy lekarzami. Lepiej chuchac na zimne!!! Powodzenia, mam nadzieję , że to nic poważnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swędzenie chyba nie jest objawem rozstępów, tylko tego, że skóra się rozciąga. I jak się rozciąga to na mniej elastycznej pojawią się rozstępy. Agula, śliczny brzusio. Widać, że ktoś tam mieszka :D nie tak jak u mnie... ;P ja dzisiaj do pracy przyszłam w swoich starych bojówkach i w pasie się dopinam. Jest trochę ciaśniej, ale nie jest źle :D ale jak siedzę to chyba dzidziulkowi ciasno, bo ciągle czuję delikatne kopnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×