Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja jeszcze nie wiem jaka płeć .Oboje z M. myślimy i nasze rodziny mówią że bedziemy mieć synka ;) BYłby pierwszy chłopczyk w rodzinie najblizszej (rodzeństwo) ;) bo jak narazie są dziewczynki u braci ;)Ja już bym chciała dziecko ,obojetnie jakiej płci,a zdrowe i kochane :) Wczoraj byłam z M. w takim fajnym lokalu.Zmówilismy po dużej pizzy ,bo do wyboru były tylko duża i mała.Byliśmy tam pierwszy raz.Jak kelnerka przyniosła nam do stolika zamówienie,to myślałam że spadne z krzesła :)była spora. Dobrze że mężuś był głodny to dwa kawałki wsunął jeszcze ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam wasze samopoczucie?u mnie ok...to jest moja pierwsza ciaza,i wydaje mi sie ze poczulam dzidzie..ale nie jestem pewna:) juz nie moge doczekac sie tych kopniaczkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha - ja też chce już czuś, ale coś jakoś nie bardzo. a samopoczucie od jakiegoś 15 tygodnia juz boskie, wreszcie, bo wcześniej to nonstop kac - znaczy takie uczucie, bo wiadomo, że alko jest zakazany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D ja to dopiero slub biore 18 kwietnia:) ale moje kochanie i tak za mnie zjada...heh na wadze przybralam tylko 1,5 kg...a jak tam z wasza waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się nie mogę doczekać ruchów dziecka :) Troche sie boję dziewczyny tego,że nie będę umiała oddychać odpowiednio przy porodzie....poszłabym do szkoły rodzenia, ale nie ma tu takich spotkań.Na pewno jest wtedy innaczej. NIe byłoby to dla mnie takie tabu.Widziałabym dziewczyny w podobnym stanie jak ja.Uważam ,że powinno być coś takiego w każdym szpitalu i za darmo.Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna ja mam taka ochote na pizze ze tylko narobilas smaku :P chodzi juz za mna od kilku tygodni i jadlam juz 3 razy ale jeszcze o niej marze :) :D na obiadek zrobie kopytka i kotlecika :) no i ogoreczki hehe ale juz mi kiszki marsza graja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka -Ty jestes w 17 tygodniu? ja na ostatnim usg(18.02)i myslalam ze dopiero zaczal sie 16 tydzien..a lekarz powiedzial ze 16 sie juz konczy...na usg wyszlo 16tygodni i 5 dni. ja czasami juz nie wiem jak to liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2,5 kg na plusie :) ale nie wymiotowałam i nie miałam wcale mdłości, także jadłam cały czas normalnie. Nie jest tak najgorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna zgadzam sie z Toba :) ja tez sie boje tego oddychania :( i to powinno byc za darmo i w kazdym szpitalu. Kurde niech zobacza ile kobieta w ciazy musi wydac pieniedzy a jeszcze za szkoly kaza placic zdzierstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieram sie do szkoly rodzenia...ale dopiero w 22 tygodniu. kosztuje to 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz termin na 5 sierpnia i ostatnią @ miałaś 29.10 to jesteś w 17 tygodniu, czyli 16tc skończony. Mi ostatnio z USG (28.02) wyszedł 17 tydzien i 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku ciąży ważyłam 59 kg a teraz 62kg .A ostatni raz wymiotowałam wczoraj :) bo na wynos wzięliśmy jeszcze frytki.Zanim dojechaliśmy do domu ,były już zimne.....i właśnie tymi zimnymi zwróciłam.Zimne ziemniaki nigdy mi nie służyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki,NiLLi:) mam problem z tym liczeniem...a duza jest twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Nilli napisała co i jak:) a problemy z liczeniem wynikają pewnie z tego, że liczysz od zapłodnienia a lekarze i my tu liczymy od ostatniej miesiączki. chyba, że z usg liczysz... z usg wyszedł mi termin 4 dni później raptem więc data porodu została ta "okresowa". też długo sie przyzwyczajałam to tego dziwnego liczenia. a i do tej pory nie rozumienie jak mozna byc już w ciąży(liczyc 2 pierwsze tygodnie) jak sie na pewno w ciąży nie jest... ale tak liczą, według tygodni księżycowych czy cuś. a dzidzia ma teraz już ponad 10 cm chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ostatnio lekarz powiedział, że dzidziulka się już nie mierzy tylko waży, bo przygina główkę do klatki piersiowej, ale że ma około 12-14cm. Określił wagę - 209g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcześniej ważyłam niecałe 49 kg (jakieś 48,8) a teraz ważę 51,5 :) ale mam trochę świra na punkcie ruchu i codziennie jeżdżę na rowerku treningowym... zresztą dobrze mi to robi, a dzidzia nie protestuje. Gorzej z mężem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi na ostatnim usg gin nie powiedzial ile wazy ani ile wzrostu ma dzidza:( teraz dopiero 19 marca ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku do narodzin pozostało5 miesięcy i 27 dni !!!!!a ja jeszcze nie jestem gotowa. ;) :) ...ani mieszkania jeszcze nie ma bo dopiero 1 kwietnia dostaniemy klucze,a jeszcze pomalować,dokupić sprzęty AGD,panele,kafelki,dla dziecka wszystko..... Jejciu to już tak niedługo :)dwa lata temu od końca stycznia załatwialiśmy wszystko do ślubu na 22 września :) też myślało sie ...'a to jeszcze czas"...ale tak zlecialo szybko.I nadszedł wrzesień ,ja w białej sukni ,Tatuś szedł ze mną do ołtarza (czułam jaki był dumny że mnie prowadzi,nawet trochę się bałam że zaraz zawału dostanie) i oddał mnie mojemu mężowi :) .....a teraz czekamy na sierpień :) i też lada dzień nadejdzie ten czas oczekiwany....i będę (i Wy także) trzymać w ramionach moją pierwszą dziecinkę.Malutką.... ;) ...wzruszyłam się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz zmykam dziewczyny. 3majcie sie....dbajcie o zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jesteście tak zżyte z waszymi rodzicami ??? ja to sobie nie wyobrażam że kiedyś może zabraknąć moich rodziców...a najbardziej tata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się wzruszam okrutnie:O sympatyczna - też mnie czeka przeprowadzka, urządzanie domu... strasznie sie cieszyłam, ale po maratonie jaki mi mąż urządził w wikend już mi przeszło. wyszło na to, że nie mam nic do powiedzenia:( i jestem histeryczką - tłumaczenie, że hormony powodują płacz zamiast awantury, które były zawsze w takich okolicznościach, nie dociera. nie mam żadnej taryfy ulgowej:( dlatego jestem:( fajnie Koteczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek powiedz mi proszę bo zajrzałam w twój profil na NK:) w Skalniku w Darłówku bylas na wakacjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nigdy nie wyobrazalam sobie ze zabraknie mojego taty kiedys(ojczyma) a tu w wieku 15 lat stracilam go :( tak tesknie moj tata mial by teraz 69 lat wiem duzo ale jaki byl kochany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka bardzo mi przykro :( Iwoneczka musimy zaciskać zęby i trzymac napiecie na wodzy,bo teraz zaczyna sie hormonowy szał ...a pod koniec ciaży to już jazda na całego z nerwami i płaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie straszcie mnie z tym placzem i burza hormonow bo ja pod koniec ciazy bede sama juz nie mowiac teraz ale jeszcze nie jest tak zle. No wiem bedzie przy mnie rodzina ale najwazniejszej osoby nie bedzie... nawet zyczen mi wczoraj nie zlozyl... ech a czekalam ale i tak wiedzialam ze nie zlozy... po prostu ja jestem strasznie sentymentalna i dlatego czekalam. A zapewne jak by napisal to bym sie rzucila do niego ze nie potzrebnie mi sklada zyczenia bo juz wybral kto jest dla niego wazny ale my baby jestesmy okropne hehe. Moze lepiej nawet ze nie pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zebow to wlasnie mi sie ukruszyla 5 :O jejku zjadlam ja z kopytkami :D musze zapisac sie do dentysty kurcze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×