Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Zwykłe. Usg 3d/4d jeśli zrobimy, to dopiero po półmetku. Teraz tak dla własnego spokoju po tych krwawieniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic lece się myć i lulu. Jutro z rana pakowanie mnie czeka... A co do pogody to się nią nacieszyłam. Tam też tak deszczowo i zimno jak tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ja też chyba za tydzień pojadę na 3D bo już się doczekać nie mogę, małżon zresztą też. Koteczek nie zapomnij dać rano znać jak tam Michał po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzieje! Witam nowe sierpniówki. Koteczek - trzymaj się dzielnie. Miejmy nadzieję, że synkowi się poprawi jak najszybciej! Z tymi konowałami to niestety tak jest - zero pomocy Żelka - super, że maleństwo zdrowe i dobrze, że takie ruchliwe :) Może nastęnym razem pokaże co tam ma między nózkami :) Mój M. się rzchrował na dobre. Ma właśnie 39 stopni :( Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje i że mnienic nie złapie. Na seksik jakoś nie mam zbytniej ochoty, chociaż przed ciążą było inaczej. Najwięcej M. cierp z tego pwodu. Może się jeszcze to zmieni. Piersi mi trochę już urosły. Z B na C. Ja jednak wolę w rozmiarze B i oby wróciły do siebie później :) Przytyłam do tej pory 4 kg a tyje tylko w brzuszku i cyckach. Już się zaczynają śmiać ze mnie, że małą piłeczkę połknęłam. Usg mam dopiero za 3 tygodnie. Strasznie ten czas się dłuży. Ale się rozpisałam :) Zmykam zaraz się myć. Miłej nocki Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, dobranoc:)) dziękuję Wam za miłe przyjęcie i fajnie spędzony wieczór:). To dobrze, że u większości z was dobrze;) - u Michasia koteczku też dobrze będzie - wiem, ż późno pisze, ale jak mój smyk miał takie wymioty to oprócz dipherganu dawałam mu lignokainę 2% - w każdej aptece bez recepty dostaniesz i farmaceuta powie ci o dawkowaniu - ja nie pamiętam. Śpijcie dobrze i pamiętajcie o mnie ( nas) jutro - usg - ciekawe co będzie! - oczywiście - byle zdrowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, ale dzis pogoda az nic sie nie chce...... koteczek jak tam maly?? mam nadzieje ze mieliscie spokojna noc, milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sierpnióweczki :) Pustki straszne. Obijacie się za bardzo ;) Ja właśnie piję kawusię z mleczkiem, bo bez niej nie dałabym rady funkcjonować. A potem czeka mnie pakowanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! jestem tu nowa!!! mam termin na 9 sierpnia. jestem w 19 tyg juz czuje ruchy co prawda jeszcze nie regularnie ale zawsze cos :-D. pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) witam nowe mamusie :) u mnie słonecznie i blękitne niebo ale wiatr taki że trzeba się pilnowac żeby nie odlecieć i do tego potwornie zimno buuu *****KOTECZEK19833🌻 nie trać nerwów na takich lekarzy , teraz najważniejszy jest michaś i to byś nerwami nie zaszkodzila ksieżniczce w brzuszku Z ciekawościa czekam na relację z dzisiejszych USG jeśli któraś z Was ma - chyba jakas z nowych dziewczyn :) powodzenia :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam maartusie1! koteczek-zapalenie płuc??? to świetny fachowiec na pogotowiu badał twojego synka;( nic teraz po zastrzykach tylko lepiej może być. Pozdrawiam. I trzymajie się w ten wietrzny dzień. Zajrzę wieczorem - teraz praca i lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec 20 !!! to jeszcze lepiej!!!za tydzien ide do lekarza a co mam wizyte to mowią inaczej!!!narazie mam termin na 9 ale moze byc różnie.mam juz mały brzuszek no i niestety troszke przytyłam ale mam nadzieje ze po porodzie wrócę do swojej wagi. Nie martw się twój synek szybko wróci do zdrowia!!!:-) i zycze córeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kobietki :) nie odzywałam się, bo miałam ostatnio urwanie głowy... oczywiście witam nowe koleżanki 🌼 :) Koteczek, mam nadzieję, że z synkiem szybko będzie lepiej. Niech się mały już nie męczy... u mnie brzuszek też się czasem tak napina. spytam się lekarza za dwa tygodnie. dzisiaj zaczynamy 21 tydzień :D co do seksu, to na brak ochoty nie narzekam, ale jakoś mam w środku takie nieprzyjemne uczucie, jakbym miała infekcję... ni to ból ni to nie wiem co... ale dajemy radę, chociaż myślę, że mąż się czuje minimalnie zaniedbany w tej kwestii, bo wcześniej to się kochaliśmy prawie codziennie... :P wczoraj się dowiedziałam, że moja koleżanka jest w ciąży w 3 miesiącu chyba :) najlepsze jest to, że z chlopakiem, którego zna może 4-5 miesięcy. Mam nadzieję, że im się uda :) wczoraj byliśmy na pierwszym spotkaniu z architektem w sprawie projektu. wreszcie zdecydowaliśmy się na indywidualny. Jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. wczoraj kupiłam w ciuchlandzie 2 pary body i dwa pajacyki za 20zł. wyglądają jak nowe i aż żal był nie kupić. Mama stawiała :P jak będę miała chwilę to zrobię zdjęcie :) ale następne już chyba będę kupować nowe. w końcu to nasz pierwszy dzidziuś :D ale się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ciężaróweczki, U mnie pogoda narazie wiosenna, wczoraj śnieg z deszczem a dzisiaj słonko. ***Koteczek podpisuje się obiema rękami pod pielęgniarką, która powiedziała, że ten lekarz to pajac dobrze, że nocka za wami i wszystko OK. *** Gaga spokojnego pakopwania i miłej podróży. Autokar czy samolot? *** Witam nowe sierpniówki *** Ja już po sniadaniu ide robić kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczołgałam się kilkanaście minut temu z łóżka po wyjątkowo zarwanej nocy, za to powieść przeczytałam. Pasożyta wciąż nie czuję, albo nie potrafię odróżnić, za to na piżamie znalazłam okrągłą plamę wokół prawego sutka. Czyżby to siara? JUŻ???? Koteczku, będzie dobrze. Witam nowe sierpniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) w Chorzowie dzisiaj za oknami naprawdę super pogoda,aż normalnie zaraz wybywam z domu na spacer :) służba zdrowia o której mowa była wyżej to niestety żałosna prawda,człowiek szuka pomocy i co dostaję w zamian...brak słów... mam tylko nadzieję,że z Michałkiem wszystko już będzie ok :) -pikle-nie mam pojęcia czy to może być już wyciek siary...?? ja sama jestem w 17 tc i nic wyjątkowego nie czuję jeszcze :)mam nadzieję,że ruchy szybko się pojawią a o płci to już nie mówię..wizytę mam na 2 kwietnia i już chciałabym znać cóż noszę pod sercem ...:):) ja również po kawie z mleczkiem chociaż wiem ,że nie powinnam jej pić,ale bez niej jednak nie wstanę z łóżka :):):)jest taka dobra i taka aromatyczna...pycha....:P dziewczyny czy Wy macie w planach szkołę rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziweczyny! Witam też nowe forumowiczki:) Wczoraj byłam w takiej euforii, że nie dałam rady siąść do kompa. Po raz pierszy poczułam ruchy Dzidziusia!!! Jestem mega szczęsliwa. Męzunio też :):) Koteczek --> bardzo mi Ciebie żal a jeszcze bardzie Michasia! Trzymaj się dzielnie i walcz o Jego zdowie. Trzymam za Was kciuki. Co do seksu, bo był to bardzo gorący temat wczoraj czy przedwczoraj - u mnie libido wzrosło zdecydowanie, a intensywność orgazmów bywa oszałamiająca. Czasami się niestety w chęciach z menem rozmijamy, ale generalnie zawsze mieliśmy duzy aptetyt :):) Teraz jest bosko :) Tylko czasem trzeba w pozycjach okombinować, ale warto!! pikle-- masz rację, warto się postarać o kolejnego potomka dla takich intensywnych przeżyć :) U mnie poranek dzisiaj słoneczny, i nawet na dworze dość przyjemnie. Byłam na pobraniu krwi i z niepokojemobserwuję rękę czy siękrwiak nie pojawi, ale na razie ani śladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle --> to może byc siara. Moja siostra od 19-20 tygodnia ma wycieki z piersi. Lekarz stwierził że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kluseczki :) ...W Katowicach dziś słonecznie ale halny wieje, brrrr...:( ...Koteczku bardzo mi żal Michałka że musi się tak męczyc z tym choróbskiem, szybko wyzdrowije :) a ta słażba zdrowia to niech ją szlak trafi...! ...Pyza wedlug moich obliczeń jesteś w 18 tyg. ciąży i 5 dniu, czyli skończył Ci się 18-ty i zaczął 19-ty ;) ...Zelka to Twoje Dzieciątko rzeczywiście uparte, ale najważniejsze że zdrowe i wymiarowe :) :) :)...i że pompki robi...ja jak byłam na USG w 14 tygodniu to Malenstwo też szalało :) ...Pikle ja kiedyś oglądałam program o laktacji i mówili, że siara może się bardzo wcześnie sączyc...także ja przypuszczam że to normalne :) Co za powieśc czytałaś że zawaliłaś nockę? ...A ja dziś na wizytkę dopiero na 18;40 :) hurra :)...miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę nakarmic Tupę mojego Kicaczka i do sklepu :)...buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie z kranu leci pomarańczowo-czerwona woda, chciałam się wykapać i zrobic pranie i dupa, jestem wściekła jak osa jak tylko to zleci i uda mi się wykąpać to ja się tam do nich przejde, zwyzywam dziadów, ciekawe jak ja będę dzidzię kąpać w czymś takim jak ja się sama boje. No to się pożaliłam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Alidżi ja miałam taką niespodziankę w poniedziałek, bo sąsiedzi remont sobie robia i zakręcili cały pion. Potem było bardzo niefajnie. Na dodatek od tego syfu w rurach pozapychały się wszystkie sitka i filtry w kranach i spłuczkach... masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe!!! :) Pyza ja mam termin na 14 sierpnia i według lekarza jestem teraz 18 tydz i 5 dni. Ostatnia @ miałam 1 listopada więc trochę inaczej niż Ty. Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to była jednorazowa sprawa to ja bym się nie przejeła ale u mnie codziennie leci lekko żółta i czasami właśnie taka czerwona. Porobiłam zdjęcia żeby im pokazać w spółdzielni a jak nie to do TVN-u dzwonie, żartuje oczywiście ale może coś z tym zrobią bo za ciepłą wodę płaci się grube pieniądze a ja leje nadarmo żeby tylko zleciałą. Nie wspomnę o tym, że mam codziennie szorowanie wanny cifem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kurcze chyba mnie dopada stres przed wizytą u ginekologa...Dziewczyny Wy też się czasami tak dobrze czujecie, że wydaje Wam sie że nie jesteście w ciąży?...Ja brzuszek mam bardzo mały chyba... jak na kończący się 18 tydzień... muszę sobie porównac z innymi brzuszkami na necie..w dupsko mi dużo poszło taką mam budowe...ruchów wyraźnych nie czuję tylko takie muśnięcia, zaczynam miec schizy,buuuu...:( CHCE ZOBACZYC MALUSZKA! ...Alidżi współczuję Ci z tą wodą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Tupa - przyzwyczaiłam się, chociaż teraz juz myślę o dziecku jak ja bedę je kąpać nie mam zamiaru wody gotować do kąpieli. Co do poczucia ciąży to ja w zasadzie cały dzień wogóle nie czuję ciąży, nie mam smaków, nie miałam żadnej senności, mdłości itp. Ale-Ale, od dwóch dni, a w zasadzie nocy moje dziecię nie daje mi spać przez kopniaki nawet w nocy się budzę przy obracaniu w dzień chyba śpi bo nie daje żadnych znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****freckled11 🌻 a gdzie dokładniej mieszkasz na chorzowie?? A co do siary mi sie pokazała w 14 tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leciała taka woda przez jakiś czas, ale to tylko kilka dni, w których robili naprawę i teraz jest już OK. Najlepiej zadzwoń do wodociągów... Tupa, ja też mam takie wrażenie. Brzuszek mam mały, żadnych objawów i zawsze mam wrażenie, że nie jestem w ciąży. Dobrze, że te kopniaki są z dość dużą częstotliwością już teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zalamalam.... snieg u mnie pada ;( mam pytanko czy wy tez tak szybko sie meczycie????? ja to teraz strasznie, chwile cos porobie i juz mnie lapie zadyszka i musze odpoczac chwile a do tego mam teraz jakos manie sprzatania i ukladania wszystkiego rowno w kosteczke. Ruchy malenstwa juz czuje czasem to nawet za bardzo zwlaszcza jak sie schyle lub dlugo siedze to tak mi sie wydaje jakby sie maly rozpychal z calych sil, alidżi to ci zazdroszcze ja mam do tej pory mdlosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×