Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Laseczki, zbieram się na You Can Dance. a przy okazji zając jakąś inną, może wygodniejszą pozycję bo mi się kręgosłup w 4 litery wbija i wyc mi się z tego wszystkiego chce. a jeszcze na dodatek mąż mnie przybija bo jakąś schadzkę ma jutro. Qrna. Zazdrośnica jestem straszna, a ona mnie jeszcze teraz dobija. Wyżaliłam się Wam, będzie mi może lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ogólnie nie wesoło bo przez ten remont śpimy na niewygodnej kanapie w dużym pokoju, już jestem załamana ja chcę do mojego łóżeczka...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Koteczek a co Ci jest że wymiotowałas ? a jak Michas? ja dopiero wróciłam z Castoramy i zaraz poczytam co naskrobałyscie a co do kropli to nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, smyka mojego spać położyłam, jakieś dwie godz temu dopiero z Lublina wróciłam, wiecie od gina;) No i będzie w domu sześć jajeczek! a myślałam, że dziewuszka będzi, eh - jak to się mówi - do trzech razy sztuka;) . Coś u mojego malce lekarz wykrył, a mianowicie zastój moczu w jednej z nerek, mówi niby że u chłopców to fizjologiczne i ze będziemy obserwować, ale oczywiście trochę się wystraszyłam... poza tym bobas duży - ok 23 cm i do taty podobny;) zaraz poczytam co tam u was, bo jakieś wymiotujące coś mi się otarły! Pogoda beznadziejna, w Lublinie po prostu zima na całego, az się na świat nie che patrzeć przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk :) gratuluje Synka Pikle :) cieszę się ze wszystko oki uciekam lulac bo jutro do pracy trzeba wstac o 5 rano brrrr ale juz niedługo i L4 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh koteczek - obżartuchu;)) dzięki monika za gratulacje, oby dobrze z tą nerka bło bo właśnie czytam o tym i trochę się denerwuje...dobranoc dobranoc - ja jeszcze pewnie posiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak na zwykłym. jakoś to 3d do mnie nie przemawia, widziałam filmiki (ty pewnie też) i te brzdące z zamkniętymi oczkami odganiające się od ultrasonografu...no nie wiem. Robiłam zwykłe, coby było sprawiedliwie wobec mojego młodszego synka;) jajak w każdym bądź razie dobrze było widać;)) nerką na razie obiecuje sobie nie martwic się - jak kazał lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez sensu, jak to w którym tygodniu? wtedy kiedy zaleci, czyli pewnie po 20. Nie rozumiem, przeciez to po prostu usg tylko obraz wyraźniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz na to 3d albo nawet 4d jest moda, może inaczej, technika poszła do przodu i proponuja pacjentkom wszystko co najlepsze, najdokładniejsze...może dlatego pytał czy chcesz akurat to? mój gin też mnie o to pytał wcześniej, bo on w gabinecie nie ma , ale w szpitalu mógłby mi zrobić... jak uważasz. Po 32 tygodniu pewnie dzidzi byłoby "wyraźniejsze" - może lepiej wtedy? bo to kurde drogi interes, to 3d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobranoc mamusie, ide pod prysznic bo oczy mi się kleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczęta :) spajk - gratuluję synusia :) 🌼 mam nadzieję, że ten zastój moczu minie i wszystko będzie dobrze! Koteczek, dobrze, że z Michasiem już lepiej :) u mnie maluch kopie najczęściej po lewej stronie i na środku, ale póki co nie jest szczególnie uciążliwy :) wczoraj dostałam od ciotki 4 kartony ciuchów, ale szczerze mówiąc chyba je wydam. to są jeszcze ciuchy po mnie i po moich siostrach, a teraz są takie śliczne ciuszki, że chciałabym kupić nowe... są osoby, które chętnie wezmą. małż mi wczoraj zafundował kilka ciuszków ciążowych na internecie ze strony www.happymum.pl :) ale się cieszę. ciekawe, jaka będzie jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka U nas sypie śnieg, niech to się już skończy. Połowa marca, to mogłoby już słoneczko poświecić. Ja dzisiaj siedze w domku, na szczęście, ale późnij muszę wziąć się za sprzątanie. Kiedys w końcu trzeba. Taka się leniwa ostatnio zrobiłam :P Podobnie jak niektóre z Was szybko się męcze. Cóż, takie uroki... Koteczek uważaj na siebie i dobrze, że z synkiem juz lepiej. Spajk gratuluje synka, napewno będzie wszystko ok, nie martw siena zapas Pikle, super, że ciśnienie powróciło do normy Ja ja Wam zazdroszcze, że jż czujecie ruchy. Chociaż wydaje mi się że wczoraj w nocy jak przekręciłam się na brzuch (od czasu do czasu jeszcze mi się zdarza) to poczułam takie dwa delikatne kopnięcia. Albo mi się przyśniło :P bo od tamtej pory nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare i nowe forumowiczki!:) Spajk gratuluję syna!! zastojem się nie przejmuj, na pewno minie. koteczek, razem z synusiem chorowitki jesteście.. Przeszły Ci wymioty? Misiu zdrowieje z dnia na dzień? Pikle ciśnienie się unormowało i niech tak zostanie. Zelka!!! jejku jakie śliczne ciuszki pokupiłaś! Cudo! I zestreswoałaś mnie:p bo ja właściwie to jeszcze nic nie mam. Mam dostać pełno ciuszków, ale nie wiem kiedy i co dostanę, już we wtorek pierwszą partię byłam odebrać, ale się okazało, że koleżanka naszykowała tylko dla mnie ciążowe, a dla dzidzi prześle później. No i nic nie wiem. Ja odczuwam koniaczki po środku przeważnie, ale czasami też z lewej strony. Od dwóch dni biegam 100 razy na dzień do toalety. Chyba zrobił mi się tam jakiś ucisk. Nie lubię tego częstego sikania:( Idziemy dziś do lekarza na połówkowe 4d na 18:30 i mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze, bo jak zwykle przed wizytą jakieś niepokoje mnie nachodzą.. Chciałabym, żeby dzidziuś ujawnił swoją płeć i mam nadzieję, że buźkę zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda ja kopniaczki poczułam dopiero w niedzielę, a dziś zaczęłam 22 tydzień, nie stresuj się, jeszcze dzidzia ma czas i na pewno da Ci popalić. U nas też śnieg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, pewnie lada chwila poczujesz maluszka :) jeszcze wcześnie ;) jogi, super, że masz USG dzisiaj. Masz jakieś preferencje i przeczucia co do płci? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk, gratuluję syna. Koteczku, kurujcie się!!! Jogi, mnie z ubranek Żelki, o czym jej pisałam, najbardziej uwiodły te z kaczuchami. Takie co bardziej polityczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi - wiem, że u mnie pewnie za wcześnie jeszcze z tymi ruchami, ale ja to jestem taki trochę nerwusek. Od razu wszysko bym chciała :) Czekamy na relację po usg! Miejmy nadzieję, że maleństwo da się podejrzeć mamusi :) Żelka - super ciuszki. I jak ich dużo juz masz :) Ja mam kilka rzeczy, ale na takie konkretne zakupy mam zamiar wybrać sie po usg połówkowym - pewnie zrobie je na początku kwietnia. Chociaż ostatnio coraz częściej oglądam ciuszki bardziej dla chłopców. A nie chce nakupować bo jak okaże się że jednak dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!! JA BARDZO CZESTO SPIĘ JESZCZE NA BRZUCHU!!!NARAZIE MI TONIE PRZESZKADZA ALE NIE WIEM CZY DLA DZIDZI TO DOBRZE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelki ciuszki są przesłodkie :) już się nie mogę doczekać, aż wpadnę do sklepu i zrobię zakupy :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o płeć chodzi to chciałabym syna, mąż córeczkę, czuję się na chłopca (czyli nie wymiotuję i wcale nie czuję,że w ciąży jestem) a instynkt mi mówi, że będzie dziewczynka:) Także nic z tego nie wiadomo:) po usg na pewno się odezwę, ale późnym wieczorem, bo idziemy do znajomych po lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi, sama jestem ciekawa, co Twój maluch pokaże :) czekam na relację! koniecznie napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kluseczki :) ...Niestety wczoraj wrócilam późno bo po wizycie u pani ginekolog byliśmy jeszcze z mężem w Auchan i zawieśc l4 kumpeli i nie zdążyłam sie odezwac... ...Badania mają jednak moc zbawienną...wszystko jest dobrze ze mną i z Maleństwem ( wyniki ok,nie mam już grzybka a od poczatku się za mną ciągnął)...dopiero za miesiąc a dokładnie 15 kwietnia będe miała USG i byc może uda nam się podpatrzyc płec Maluszka ;) Pani ginekolog chyba się wczoraj nie chciało zbyt długo szukac tętna Maleństwa i zrobiła szybkie nieodpłatne USG ...jaki wielkolud sie zrobil :) Kręgosłupik dobrze było widac:) ale chyba się troszkę zdenerwował tym USG bo zaczął się wyginac na wszystkie strony :)...Poza tym ginka uspokoiła mnie że właściwe ruchy Maleństwa powinnam odczuc tak za ok.2 tygodnie i mam sobie zapisac date:) ...Znów dostałam skierowanie na morfologie i mocz ( kurka co miesiac, buuu, nie lubię)...i na test obciążenia glukozą 75g. :(......Dziewczyny Wy też miałyście pomiędzy 18tym,a 22-gim ten Test........i czemu 75g.???? ...Alidżi ja też czuję się jak kaczka, hehe..;) ...Koteczku zdrobilaś mi ochotę na frytki z sosem czosnkowym mniam...;p...a Ty lepiej unikaj czosnku ;) ...Spajk gratuluje synka...z nerką wszystko bedzie dobrze :) ...Zelka jestem z Ciebie dumna! :) Oh jak ja marzę o takiej fajorce :) ...Jogi wszystko będzie dobrze na połówkowym, tylko potem złóż relacje ;) ................Miłego czwartku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NILLI JESTEM W 20 TYG ALE MAM W MIARE MAŁY BRZUSIO!!!PRZEWZNIE SPIE NA BRZUCHU Z NOGA ZADARTĄ DO GÓRY:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...RHM witaj wśród moich znajomków na n-k, cieszę się że przyjęłaś moje zaprosznie...tak powoli Was odnajduję na n-k :) ...Martusia walnij se stopke ;) Ja też lubię spac w takiej pozycji ale to nie jest całkiem na brzuchu tylko na boku bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie martw się, ja jestem w 21tc i też tak czasem spię. Maleństwa nie uciskasz :) Na płasko na brzuchu już nie mogę, ale z nogą z boku jak najbardziej :) Tupa, super że jest dobrze :) ja nie mam skierowania na obciążenie glukozą jeszcze... pewnie zleci następnym razem. Póki co mam do zrobienia morfologię, mocz i zwykły cukier :) ale to są dopiero moje drugie badania. Pierwsze miałam w połowie grudnia przed pierwszą wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×