Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ups zapomnialam pomniejszyc i odwrucic zdjec:P ale gapa ze mnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha ubranka sliczniutkie, Tupa fajowy bzdyl, A ja gdzieś moje ubranka posiałam w tym remoncie bo bym jakąś fote szczeliła, muszę jak najszybciej komode dla córci kupić bo nie mam gdzie trzymać tych maleńkich ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi u mnie też tak ładnie wiuchało śniegiem z jakiś czas temu a teraz słonko świeci ;) Ostanie tchnienie zimy , mam nadzieje :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak mówię na ta moją córcię dzidzia dziadzia a może by ją tak nazwać Zdzisława - Dzidzia..., żartowałam oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam za duzo ubranek...bo nie jestem pewna czy bedzie to chlopiec czy dziewczynka:) na 90% chlopic ale ja mam przeczucie ze to dziewczynka. dowiem sie 31 na usg 4D. wtedy wpadne w szal kupowania ubranek:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Gdańsku wieje chłodem niczym w epoce lodowcowej , pada ie wieje i tak w kółko , brrrrrrrr:(:( wiosna w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne ubranka Kapucha ...to z tą małpką słodziutkie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej podobaja sie z napisem"kocham mojego dziadka"-moj tato bedzie szczesliwy jak zobaczy malenstwo w tym ubarnku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek zadziwiająca wiedza na temat wózków...:) bravo ! Tupa doczekałaś się teraz Twoja kolej na podziwianie brzuszków,domków,ciuszków...:):) może i na mnie odpowiednia pora przylezie :):)póki co zadowalam się internetowymi galeriami hehe :P ja mam grupowe ubezpieczenie w pracy...zobaczę ..popytam jak to jest dokładnie :):) u mnie w Chorzowie również zamiecie śnieżne :( ja chcę wiosnę!!!:) taką pyszną wiosenną ,kolorową zupkę zrobiłam ,że wiosnę to ja mam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamunie nie wiem kiedy wy tak dużo stron zapisałyscie...wczoraj byłam na forum! dużo naowych szczęśliwych i mniej szczęśliwych wiadomości, wszystkim zyczę powodxzenia i wyzdrowienia:) śłuby cywilne to nie mój temat, więc się nie wypowiadam, wózki a i owszem - jogi podoba mi sie i wózek i cena. ciągle zastanawiamy się czy kupić nowy wózek, czy może kołyskę, którejj szym nie miał jak myśłicie - kołyska to fajna opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołyska może i fajna rzecz ale na krótko , bo dzieciaczek wyrosnie w mgnieniu oka z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Ja właśnie wróciłam z jazdy po drodze 4 wypadki w tym 2 dachowania(strasznie) Co do ślubów to ja brałam konkordatowy!Wesela nie robiłam więc pojechaliśmy z rodzinką do Św.Lipki(dla tych co nie wiedzą to jest takie miejsce coś jak Częstochowa tylko że na wsi i na mazurach, ale za to przepięknie! Jedne z największych organów w europie. Naprawdę szczerze polecam takie miejsca.Ksiądz nie zdziera bo dajesz ile chcesz a przeżycia nie zapomniane) Za sukienkę zapłaciłam 350zł biała i uważam że śliczna z tym że na metce nie napisane że ślubna. A co do wózków to jeszcze się nie rozglądałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Freckled napewno się doczekasz, tak ja i ja się doczekałam ;) ...Ciekawe jakie ciekawe relacje Koteczek i RHM po wizytach nam zdadzą...lubię czytac o rozmiarach, wagach Maluszków i cieszę się wraz z mamusiami -jakie dobroczynne działanie mają takie wizyty :)...czy któraś jeszcze dzis zmierza na wizytę? ...............Smacznych obiadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Melduje się jako świeżo upieczona ;-) mężatka :-) Zaledwie tydzień czasu mnie tu nie było a Wy naskrobałyście juz 50 stron!! Witam wszystkie nowe sierpniówki i BARDZO wszystkim dziękuje za pamięć i życzenia ślubne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Anytram...wszystkiego dobrego na nowej drodze życia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko - ciśnienie to chyba megadół zalicza:O co do ubezpieczeń - oboje mamy indywidualne i ja twierdzę, że nie przysługuje mi kaska za urodzenie, a mój mąż, że mu przysługuje - znaczy tak mu mamusia podobno powiedziała. zobaczymy, ja sprawdzę w święta w polisie - wtedy się dorwę do moich dokumentów, które są aktualnie na przechowaniu u babci. anytram - no, opowiadaj, bo my tu z ciekawości umieramy! jak było? i jak życie świeżej mężatki? jeszcze raz kwiaty z okazji slubu 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i najlepsze życzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja nad wózkiem również jeszcze nie myślę, ale wiem, że chcę 4-kołowy z pompowanymi kołami. Będę mieszkać w domku, ale chciałabym, żeby nie był za ciężki - po co pchać zbędne kilogramy. Moi rodzice kupią pierwszemu wnukowi brykę, więc mam z dyńki koszty;) Łóżeczko chcę z przewijakiem w kolorze drewna. Iwoneczka załamka z ta pogodą, łeb mnie boli od rana przez to ciśnienie. Kapucha fajne ciuszki:) Małpka rządzi. Suknia ślubna też bardzo ładna. Mój A coraz częściej maca brzuszek w poszukiwaniu śladu życia dzidziaka;) Wczoraj dostałam klucze do domu teściów i w końcu mogę się czuć jak domownik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tO ZNOWU JA HHI....zapomnialam wam wczoraj powiedziec ze właśnie wczoraj kupiłam rożek i pościel dla dzieciaczka zaraz zrobie fotki i wam przesle.Mialam kupic tez przewijak ale bylysmy z mama pieszo na zakupach i okazal sie za ciezki. Musimy jechac autem to zaraz jeszcze dokupie aterac do łóżeczka. wózek to w lipcu kupie- narazie ogladam choc przyznam ze nie znam sie zabardzo....no i jeszcze trzeba fotelik do auta;/ wiec wolalabym razem taki komplet jak Nilli pokazała ale myśle ze ten wozek jest jednak za ciężki a szkoda bo byloby wszystko w jednej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi :) straszną mamy zimę tej wiosny , ja chce ciepełka Tupa :) sliczny masz brzusio i sporawy juz Kapucha :) sliczne ciuszkiale najbardziej mi sie podoba to ostatnie z małpką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec na poczcie znalazł się moj brzuch na dzien dzisiejszy:), rożek pościel w tym samym kolorze i wzorze- podusia,kołderka, baldachim( nie założe),no i powloczki w kolorze rożka szafa dzidzi jeszcze pelen bałagan kilka ciuchow dla maluszka zakupionych w szmatolku , badz tez od kumpeli- wszystkiego nie fotografowalam bo duzo tego mam i mi sie nie chce no i buciki jakie dostalam od kumpeli po narzeczonym dla mojej Jadzi :) on ma juz 12 mc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek ubranka śliczniutkie, ale znów się czuję zdołowana, bo ja właściwie to jeszcze nic nie mam! Ale te myszy są paskudne!! Ja to mam fobie myszową i nawet na maskotkę nie mogę patrzec:( spajk kołyski są bardzo urokliwe, ale nie opłaca się ich kupować.. drogi i na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczku, te wszystkie ubranka w jednym rozmiarze czy w różnych? Jakby nie było, zaszalałaś:) Poproszę namiary na fioletowe body ze słonikami. No właśnie, co z rożkiem i pościelą. Nie za ciepło (rożek), nie za wcześnie (pościel)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek przebiłaś mnie w ilości ubranek i dupereli dla dziecka:) Fajniutkie te łaszki. Pościel i rożek też ładne, ile dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz wam prześle wypracowanie ślubne na skrzynke, za dużo tego i zbyt osobiste żeby to pisać na forum. Która chce niech przeczyta. Napisze tylko że miło nie było bo teściowa (po której nigdy tego bym się nie spodziewała) zrobiła nam jazde w dniu ślubu!! A tak poza tym mieliśmy ładną pogodę tego dnia, wyjątkowo dla nas świeciło słoneczko chociaż za ciepło nie było. No i u fryzjerki spędziłam 3 godziny!! na robieniu koczka, zdjęcie dołącze na skrzynkę i może jeszcze torcik który zrobiła moja mama :-) ekonimicznie wyszły mi jeszcze paznokcie bo koszt ok10zł na dwa lakiery a u kosmetyczki 120!! (w moim rodzinnym mieście 25zł dlatego sama sobie zrobiłam). KOTECZEK, zapomniałam napisać, bardzo Ci współczuje z powodu tych chorób, jakoś wyjątkowo się Was czepiają, kuruj się żeby dalej na misia nie przeszło i z Niego znowu na Ciebie!! Mnie właśnie łapie jakieś przeziębienie :o Aha, i zima u nas na całego!! zawieje i zamiecie śnieżne! brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*jogi wszyscy się brzydzą tych myszy hihih ale mi sie tak podobaja- ja w końcu po biologii wiec nie takie rzeczy sie kroiło- a co do ciuszkow to oczywiscie najwiecej mam 56( te najładniejsze) ale większe tez juz mam. Mam nadzieję że zdąże wszystkie 56 cm zalożyć:) * pikle te fioletowe body to w szmatolku mam takie 3 identyczne ale oczywiscie rozmiar maly bo 56 -takich najwiecej bo sa niezniszczone - dzieci nie sa pewnie w stanie ich wynosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle ja pościel tez kupię. Tzn przynajmniej poszwę na kocyk i prześcieradło. Poduszki maluszkowi nie dam, baldachim jest bez sensu. Zastanawiam się jeszcze nad takim ochraniaczem, żeby sobie główki o pręty łóżeczka nie poobijało. A rożek na pewno kupię, bo wygodnie się trzyma w nim dziecko. Nie sądzę, żeby było za ciepło takiemu brzdącowi. A potem będzie służyć jako kołderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciepłego rozka- to u mnie latem w mieszkaniu jest bardzo zimno tak że trzeba nosic w upały grube skarpety, wiec spoko przyda sie, a pościel miałam kupic pozniej ale wszystko tak drozeje ze postanowilam pomalutku juz kupowac. Oczywiscie z wozkiem poczekam do lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę na dom, naprawdę padnę dziś jak szmatka;) przydymione mam absolutnie wszelkie zmysły, dobrze, że nie muszę prowadzić cara... buziolki 4 all👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×