Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

czesc Dziewczyny,u mnie wlasnie zaczelo lac i nagle zrobilo sie bardzo ciemno,ble wstretna dzis ta pogoda.Widze,ze na temat wozkow wrze na forum ,to i ja sie wypowiem,wiec my z mezem zdecydowalismy sie na firme quinny i model wozka buzz 4(czterokolowiec),kosztuje owszem stosunkowo duzo,ale ogladalam i jest naprawde super,solidny,lekki,ma wszystkie wymagane przeze mnie bajery no i dwuletnia gwarancje.Co do tanich wozkow to moja kuzynka miala i po prostu sie nie sprawdzil,mial zbyt delikatna konstrukcje i krotko posluzyl bo po prostu rama przy kolach najzwyklej w swiecie sie zlamala,wiec wole dac wieksze pieniadze i mam 3 w 1,tzn,gleboki,spacerowke i fotelik samochodowy.Poza tym mysle ze jesli chcemy do taniego wozka dokupic spacerowke i fotelik to wyjdzie naprawde niewiele mniej,tylko fakt ,jak kupimy spacerowke pozniej ,to rozlozymy sobie koszt na raty.Do ALIDZI,co do Twojego modelu wozka quinni,to na poczatku tez bylam na niego zdecydowana,ale jak zobaczylam w sklepie,a potem na ulicy,to stanowczo odradzam,dla mnie malo stabilny,a kolo przednie jest tak daleko wysuniete,ze przez to jest komiczny,jedzie najpierw kolo ,potem wozek,:)))to o wozkach tyle,wiecej nie zanudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, z opisu bardzo;) Dziękuję, może kiedyś wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam co nadrabiać - zjakies6 stron od wczoraj będzie. Masakryczna dzisiaj ta pogoda. Głowa mi pęka. A na 19 muszę jeszcze do klientki jechać :( Ja za wózkiem też się jeszcze nie rozglądałam. Jedno co wiem, to to, że musi być na 4 pompowanych kołach, mieć przekładaną rączkę i musi być w miarę lekki, bo przede mną wizja wnoszenia po schodach. Zaraz pooglądam Wasze zdjęcia na poczcie, bo widziałam, że sporo maili przyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Byłam dziś na badaniach i odebrałam już wyniki. Zaniepokoiło mnie to, że mam białko w moczu( wynik 13), oraz bardzo podwyższony osad krwinek białych w moczu (wynik 25-30), do tego dość liczne bakterie. Czy ktoś miał podobną sytuację?? Hematokryt też obniżony, czerwone krwinki poniżej normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciała ,żeby moja teściowa mieszkała tak daleko , teraz mieszka 120 km a już nie długo , obok i jeszce jak pójdę do sklepu to kogo zobacze za ladą ?????? Otóż teściową :(:(:( Ja mam szczęście w życiu , a przebije , moja teściowa to chciała przyjechać na ślub w bojówkach ala na szczęście szwagierka kazała jej założyć sukienkę , teść to wogóle nie chciał przyjechać , bo tylko cywilny i ogólnie na przyjęciu byli jakoś godzinke i szwagier się zawijał i ich razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM - brzusio fajny :) Kapucha - sukienka fajna, dzidzolek śłiczniutki Tupa - mój brzuch jest mniej więcej taki sam :) Ubranka dla szkrabów są takie słodkie. Ja jeszcze z zakupami cierpliwie czekam na usg na początku kwietnia, ale coraz mniej mi to wychodzi. Co chwilę upatrzę jakieś uniwersalne i oczywiście kupuje :) Anytram - zabieram się za Twoje wypracowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyram i Asiaaaaaa i inne świerzo upieczone mężatki wszystkiego naj.............oby miłości z każdym dniem przybywało i była jak studnia im więcej bierzesz tym więcej w tej studni tego gorącego uczucia jest 🌼 🌼 zdjęcia śliczne , musze brzuszek też zrobić i wrzucić na skrzynkę. 🌼 Rożka z Melunią mało używaąłm ale teraz bedę więcej bo miałam manie ,że kołderkę sobie na buźkę naciągnie PANIKARA ZE MNIE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam wlasnie nalesniki z dzemem truskawkowym i bita smietana,mniam,mialam na nie ochote od tygodnia,zmykam jesc zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyram - wspólczuje takiej teściowej! Co za babsko! Najgorsze, że wszystko wydarzyło się w dniu Waszego slubu. Staraj się zapamiętać z tego dnia tylko te szczęścliwe chwile a nia się nie przejmuj. Najważniejszymi osobami w tej chwili jesteś Ty z Mężulkiem i dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:):) U nas taka wichura jest straszna,ze niektore drzewa az sie uginaja,oczywiscie byly juz dzis ulewy i sniezyce. Anytram gratuluje mezusia i wspolczuje tesciowej,ktora jak widac nie ma wyczucia. Dziewczyny super sukieneczki wybralyscie na slub ,ja tez bede musiala sie rozejrzec za jakas ,gdy juz zdecyduje kiedy ten cywilny wezmiemy. Lece na skrzynke poczytac i poogladac fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam stopkę - dzisiaj zaczynam 19 tydzień. Ja się chyba nie doczekam ruchów dzidziołka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowane praniem mózgu w sprawie chust uprasza się o zapoznanie sie z materiałami propagandowymi pod wiadomym adresem skrzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda2828,ja jutro zaczynam 19 tydzien i czekam cierpliwie na ruchy,ale jak sie naczytam,ze dziewczyny to spac nie moga po nocach,bo tak ich dzieciaczki kopia,te powoli zaczynam panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici 🌼 ja tez panikuje , nie jesteś sama , mam chore filmy niby coś tam się w brzuszku dzieje , ale nie wiem co to , z córka było to takie oczywiste,że to ruchy. Teraz az się boje za tydzień wizyty u lekarza , boje się ,że usłysze ,że serduszko nie bije . Jestem pzrerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz was poczytam Ale nie wytrzymam i musze napisac !!!!! MAM 100 % dziewczynke !!!!!!!!! boze bardzo sie ciesze ze zdrowa i duza wszystko ok ruchy poczuje gdzies ok soboty tak powiedzial bo bardzo tam wojuje w brzuchu :D:D a i zaplacilam za 4 d 150 zl warto bylo Moj byl w szoku ale sie ucieszyl bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wlasnie wrocilam od gina :) i wszystko jest dobrze :) i wlansie widzialam znowu siurka pokazal mi lekarz hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 🌻🌻🌻🌻🌻 ja mieszkam z teściami na jednym podwórku ale mamy osobne domy ja teściową mam super ale teścia szkoda gadać kiedyś mi nawet powiedział że zrobiłam mu krzywdę że weszłam do jego rodziny ja w ogóle z nim nie gadam bo nie chce sobie nerwów psuć :(:( Dorcia lepiej zadzwoń do gina bo tak jak Koteczek powiedział białko w moczu prowadzi do zatrucia ciążowego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia GRATULUJE wiedzialam ze masz dziewczynke wlasnie dzisiaj chcialam Ci napisac ale mowie nie bede sie wtracac hehe :) buziaczki dla Ciebie i malutkiej hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki :D mialam czuja na chłopaka ale z dziewczyneczki bardzo sie ciesze :) no i bedzie Zuzia :) anytram nie przejmuj sie wkoncu za tesciowa nie wyszłaś :) wiec i tak mieszka daleko Ciebie wiec wiesz spokojnie dorocia11985 nie martw sie lekarz zaradzi masz stan zapalny ale to bardzo czesto sie zdarza to nie jest nic groznego ale dostaniesz pewnie globulki plus cos moczopędnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaa wielkie gratulacje!! Ja też czuje że u mnie będzie Zuzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaa gratulacje!! kamila przy najbliższej okazji zjedź z góry na dół tą pielęgniarkę! figlarna, tylko na spokojnie. na bank wszystko jest dobrze. koteczek i RHM czekamy na dobre wieści! Anytram, cóż mogę powiedzieć. Bardzo współczuję Ci takich przykrych przeżyć, mężowi tym bardziej. Wiecie już z kim macie do czynienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile radosnych wiadomości :):) gratuluje świeżo upieczonym mężatkom,historii teściowej nie znam,ale mogę sobie wyobrazić,że dała czadu jak moja teściowa na moim weselu...małpa...wrrrr..a kysz.... gratuluje również poznania dziewczynom 100% płci ich pociech....cieszę się razem z Wami....:):):) ja wizytę mam na 2 kwietnia i już siedzę jak na szpilkach...:) może się dowiem już...:) jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :)gratuluje córci !!!!!! Anytram :) współczuje Tesciowej ,wazne że mieszka daleko i nie będziecie sią za czesto widziec Koteczek :)czekamy na relacje po usg 3D Rhm :) czekamy n a wiesci ale u mniepogoda od ponad 2 godzin sypie snieg i jest przymrozek wię c nie topnieje dziewczyny nie przejmujcie sie ja tez nie czuje jeszcze ruchów dzidziulka ale jeszcze tydzien i pójde na usg i po zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekiii :) Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn ?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?..Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... palulka...........Radom..........21.......23.08.09...... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×