Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

cześć :) wczoraj nie dopisałam się do tematu golenia,mój mąż uwielbia zgoloną czyli prawie jak większość i wiem,że chętnie mi pomoże to zrobić w chwilach moich słabości przed porodem....:P włosy na głowie w ciaży pięknie błyszczą i się nie przetłuszczają i szybciej rosną ,jestem zadowolona z tego w 100 % bo przed ciążą tak nie miałam ....ech... nóg w życiu nie ogolę już golarką---wrrrrrrrr co za ból...ile płaczu....mam nową golarkę ,która leży i się kurzy...jestem typową zwolenniczką zwykłych maszynek,a teraz trochę wolniej znów na nogach rosną to dobrze,ale gdy przyjdzie lato to wiadomo będę musiała golić je co najmniej co drugi dzień...mam zamiar chodzić w sukienkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kluseczki :) Koteczku mnie tam imię Joanna bardzo się podoba :) dla córci dwa imiona Majeczka Joanna :) Kiteczku ja też się martwie o zęby, nigdy za specjalnie z nimi problemu nie miałam, ale jak mi mama powiedziała, że przy mnie w ciąży(przy drugiej) jej się zęby połamały i wypadały jeden po drugim to aż strach ...:( Jeśli chodzi o włosy to mi rosną tak samo jak przed ciążą, wydaje mi się, a paznokcie mam długie, mocne i swoje...;) po tacie, czasami ciężko mi je obciąc takie twarde :)...Alidżi te hasełko \"usta\" mnie rozwaliło, hehe, mój męzuś się w goleniu specjalizuje,ładnie mu to wychodzi :) Moniczko ładny brzuszek i piersi też dorodne...:) Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pojęcia nie mam,coś Świętego? a na chrzciny...bo mam 12 kwietnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D co do włosów na głowie jak chodziłam do szkoły to miałam do pasa ale później mi się znudziły bo ciężko było rozczesywać i ścięłam na krótko :) a słyszałam że jak się jest w ciąży z dziewczynką to włosy na nogach rosną szybciej a jak z chłopcem to wolno ale nie wiem ile w tym prawdy ja do depilacji używam depilatora :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ,żeby to była jakaś pamiątka np.biżuteria dla dziewczyny np.kolczyki z kryształem cena ok.56 zł,lub szkatułka na biżuterie cena ok.72 zł dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ja jak zwykle jestem za ksiażką, bardzo lubie je dostawać ale zależy czy to facet czy kobieta bo np. mój mąż bardzo nie lubiał dostawać książek mimo że lubi czytać a ja mu teraz kupuje oczywiście z myslą o sobie. Myslę, że nie powinien to być drogi prezent tylko jakiś upominek. Ja juz po zakupach i zaraz działąm z porządkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chrzciny (pomijajac bycie chrzestnym) to moje propozycje: - coś ze złota (kolczyki, łańcusze, wisiorek) - fotelik do karmienia, - konik na biegunach lub cos w tym stylu, - jakąś fajną lalkę lub wózek a dla chłopca kolejkę bądź samochód lub inną fajną zabawkę - huśtawke taka np. do futryny, dla większego dziecka np. hulajnoga Jako dodatek album o który Pikle wczoraj pytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również tu w mieście chodzę do grawera szkła..... i takim sposobem dla ojca kupiłam kufel do piwa, a grawer wygrawerował coś na urodziny na tym szkle.... na rocznicę ślubu kupiłam piękne,długie,smukłe kieliszki do szampana oczywiście poszłam z nimi do grawera i też mają pamiątkę na całe życie... polecam bo nie dużo biorą od literki,a można naprawdę fajne rzeczy napisać na każdą okazję... na pewno w każdym mieście taki grawer szkła się znajdzie.... ja mogę podac namiary na takiego w Katowicach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Koteczek ja bym była za łańcuszkiem ze Świętym Michałem :)...jako patron Kościoła świętego; opiekun chroniący przed wszelkimi złymi duchami; zwycięski obrońca w walce z szatanem, z jego pokusami i mocami piekielnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mój brat w tamtym roku miał bierzmowanie i dostal taki wisiorek ze Świętym Michałem...od księdza prowadzącego :)ja mojemu bratu dałam 20zl.,uważam,że bierzmowanie jest takim sakramentem na które się dużo pieniążków nie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile Wy piszecie!! Ja dziś zmieniam stopkę na 22 tydzień, bo zaczynamy 23 czyli 6 miesiąc!:)) jeszcze tylko 4 do spotkania z maleństwem, które wczoraj tak mnie kopało, że przez cały dzień chyba w ogóle nie spał. Rozrabiaka mały:) Dziewczyny włosy na nogach prawie wcale nie rosną!:) więc sylwinka chyba masz rację z tym, że przy chłopcach rosną wolniej. Paznokcie super, włosy na głowie też, no cóż z tego co wiem to po ciąży wszystko będzie na odwrót. Mój mąż się pewnie podejmie ogolenia mnie, ale nigdy tego nie robił i chyba naprawdę trzeba poćwiczyć. Jedziemy w niedzielę po komodę do ikei i zabieram się za kompletowanie dzidziusiowych rzeczy, bo póki co nie mam gdzie tego dawać, więc nic nie kupuję. na rozstępy używam oliwki na mokre ciało J&J, ziajki mamamia, dax perfecty mama i raz miałam vichy. też uważam, że jak mają być to będą. Asiaaa gratki z okazji kopniaczków!:) Alidżi bezstresowego remontu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah...Dziękuję Alidżi za propozycje chrzcinowe...to jest 4 miesięczny chłopczyk, cos wybiorę z mężusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i muszę Wam powiedzieć, ze zrezygnowaliśmy z Tymona i będzie Karol lub Tomasz. Mamy dylemat, bo nie możemy się zdecydować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi obydwa ładne chociaz ja wolałabym Tomasz ale Karol mniej popularne i znam samych inteligentnych Karolów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie od 09.04 w biedronce będą fajne kocyki z mikrofibry dla dzidziusiów takie słodkie kolorki, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tak tylko na chwilkę , przywitać się! U mnie dzisiaj pięknie za oknem, w nocy był mróz ale teraz jest super słoneczko i robi sie cieplutko, wyrzuciłam pościel na balkon i oddycham sobie świeżym powietrzem. U mnie to jakos na odwrót z tymi włosami: na głowie mocne , szybko rosną (a przed ciążą masakra -jak peruka, ciągle w miejscu) , na nogach bardzo bardzo wolno teraz rosną, już dwa tyg po depilacji i łyso, ale za to na broszce to dają czadu: bush!!! Ja tam jade po kolei wszystko depilatorem, nawet pipkę , na początku był ból nie do zniesienia , bo goliłam zwykłą maszynką i te kudły się wzmocniły ale teraz są coraz sabsze. Mężuś pomagał dopóki używałam maszynki, teraz boję się , że wyrwie mi przez nieuwagę kawałek "ust".hihi, nie dopuszczam go teraz do pomocy, może przed porodem na szybko jak nie będzie czasu na depilator. Asiaaa, twoja Zuzia faktycznie śliczne ma te usteczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co radzicie na prezent na komunię? mam u chrześniaka 10 maja, chrzestny zapowiedział rower, aja nie wiem co mu podarować, to syn mojego brata, nie chcę dawać niepotrzebnego bubla ani zabawki. Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi a może Tomasz Karol :) my też mieliśmy problem w wyborem imienia dla córki bo ja chciałam Wiktorię a mąż Magdalenę no to doszliśmy do wniosku że może być Magdalena Wiktoria :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę na komunie 10 maja, mój mąż jest chrzestnym i kupujemy złoto plus kasa tyle....w kwietniu idziemy na chrzciny,ale nie wiem jeszcze co kupić...coś wymyślę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja podobnie targam wszystko jak leci cały agrest, nawet z broszki troche pracochłonne ale skuteczne, a co do prezentu to może konsola do gier dzieci to lubia takie bajery chociaz sama jestem przeciwna, może podpytaj rodziców czy cos potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam w ten słoneczny aczkolwiek chłodny dzionek Monia :) sliczny masz brzusio , ale brzuszek Marzeny przebija wszystkie nasze Co do depilacji \"ust\"(swietne okreslenie ) rozsmieszyło mnie to mąż się się zadeklarował że podejmie się tego zadania ,mam nadzieje że mni e nie pozacina hihihihi A co do włosów na nogach to ja nie zauważyłam zby mi jakos więcej rosły . rosną tak jak rosły Dzisiaj mężus ma dzien wolny i jedziemy do cioteczki na wies pooddycham trochę swiezym powietrzem A co do do prezentu na chrzciny czy komunie to mysle że powinnyscie się sknsultowac z rodzicami dziecka Miłego dzionka ide se zrobic kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie ma faktycznie jak na razie brzuch nr 1 :) Dziś leżę i czytam notatki, a młody kopie i kopie, pewnie temat mu się nie podoba :P Zjadłam już drugie śniadanko, nie mogę zjeść za dużo naraz więc mam 2 śniadania, zupę, potem drugiego trochę, deser, ostatnio mam dziką chęć na pączki, staram się o tym nie pamiętać, ale koło uczelni jest cukiernia :( Nawet boję się myśleć o maszynce w rękach K..... Nie dość, że zawsze mam straszna wysypkę na broszce po wszystkim- depilatorze, maszynce, najlepszych kremach do depilacji itp, więc po prostu przycinam włosy na b. krótko nożyczkami. Ale za jakiś czas pewnie stanie się to niemożliwe :( K. jak się goli to się pozacina a co dopiero mnie... brrr... wolę nie myśleć. Zmuszę go, żeby golił się systematycznie, to może się nauczy wreszcie, oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ! Jezeli chodzi o wlosy na nogach to powiem Wam ze przed ciaza strasznie szybko mi odrastaly i golilam przynajmniej 2 razy w tyg a jak teraz jestem w ciazy z CHLOPCEM :) dodam to wlosy mi rosna bardzo wolno gole raz na miesiac i mam z glowy jupi zawsze tak chcialam hehe :D wiec moze cos w tym jest ale moze to tylko przypadek kto wie... Jezeli chodzi o grawerowanie to ja na rocznice z moim kupilam mu bransoletke a na niej wygrawerowalam nasze inicjaly i tez uwazam ze takie grawerowanie to naprawde wspaniala pamiatka na cale zycie :) A prezenty na chrzciny to rzecz gustu i funduszu najlepiej chyba zapytac rodzicow maluszka co by sie przydlo lub naprawde cos z bizuterii zabawki i jakies ubranka tez beda napewno mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 1987 ja mam tez ten sam problem z tym uczuleniem tzn. miałam, teraz stosuje depilator i nie ma problemu choć na początku tez była wysypka ale po dłuższym stosowaniu (jest mniej włosów i są bardzo liche) problem sam się wyeliminował także bardzo polecam bo na dłuższy czas jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie jestem po płatkach z mlekiem a teraz pije kawkę rozpuszczalna z mleczkiem Monia ,a próbowałas już wszystkiego i po wszystkim masz uczulenie ,jesli tak to współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba mam z Was najmnejszy brzucho ciekawe gdzie moj szkrab sie tam miesci ?! :O widzialam go we wtorek hehe :) tak sie ciesze usg mam za 3tyg a wizyte za 4 tyg nie wiem tak mi glupio rozlozyl ech a cena ta sama a nawet drozsza ;/ niz jak bym poszla na wiyte plus usg w jednym dniu no ale coz on wie co robi nie bede sie wtracac i sie z nim wyklucac. Zrobie sobie zdjecie jak sie ogarne troszke i wysle na skrzynke ale faktycznie brzuszek Marzenie jest CUDNY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem po platkach z mlekiem hihi wcinam bo mam slabe zeby i musze je jakos zabezpieczac i napewno tez Malemu potrzebne. Ja nie mialam nigdy problemu z uczuleniem po goleniu a teraz zauwazylam ze w ciazy tak jak bym miala male bo ak sie gole ( maszynkami dla kobiet ) to mnie potem piecze skora ale nie wiem moze to te maszynki sa liche bo uzywalam innych i bylo ok a te sa dziwne albo w ciazy tak mam. Nigdy tez nie mialam uczilenia na kremy oliwki a teraz niczym sie posmarowac nie moge dajcie spokoj jedynie to krem na rozstepy i nic wiecej. A wlanie bo pisalam kilka dni temu ze mialam uczulenie na skorze chyba od witamin i cytrusow i lekarz kazal mi odstawic wit na 2 tyg a potem brac stopniowo co drugi dzien i pozniej juz normalnie. No zobaczymy co to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×