Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Anytram, akurat z księgarniami mam odwrotny problem - siłą mnie wyciągnąć nie można i zawsze majątek przepuszczam. Zdrowy rozsądek, stan konta i mina Piklowego każą mi omijać je szerokim łukiem i robić zakupy w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Agula dzidzie przesliczne- a zuzia ma takie slodkie ustka ze szok!! Zelka, Kapucha Marzenie slodziaki te brzuchy ale Marzenki przebił wsio!!!! zajebisty Pikle- tyle zdjęć !!!! obejrze jak przyjde bo juz nie mam czasu do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle, zdziwiłabym się gdyby było inaczej, i nie mam tu na mysli form zakupu ale twoją widoczną pasję do czytania :) Ja też uciekam po Paule i do obiadku, jak wróce to pewnie znowu będzie z 5 kolejnych stron do nadrobienia ;) Smacznych obiadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od księgarni też wolę trzymać się z daleka. Nawet się z Klubu Świata Książki wypisałam;) Pikle wydaje mi się, że to fajny prezent, ja bym chciała taki dostać:D Ostatnio nawet oglądałam coś w stylu \"pamiętnika dziecka\", ale jednak jeszcze nie kupiłam. Spajk całkiem możliwe:) A propos wyżu demograficznego, ostatnio gdzie nie pójdę tam 4-5 ciężarówek. Sama jestem przedstawicielką wyżu 86\' i nasze dzieci też chyba będą miały dużo rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pamiętniki dziecka są super i też sobie sprawię. Jednak niektóre rzeczy uciekają potem z głowy, a na papierze jest czarno na białym. Teraz też prowadzę pamiętnik od początku ciąży. I jak czytałam dziś dzień 1 to niewiele już pamiętałam mimo, że to było tylko 5 miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pospałam, zjadłam już nawet obiadek i poczytuję co naskrobałyście. Koteczek -- jak to jest z tym mlekiem?? UHT to takie z kartonu tak? To znaczy że jak wypiję surowe to źle? bo ja gotowanego to do ust nie wezmę!! I jak ja mam jeść te płatki zbożowe? korulka - ja normalnie to tych płatków nie jadam, ale teraz w ciąży mnie naszło, teraz kupiłam gotowe, żeby szybciej, i banana wkroję, albo jabłko itp. A tak to czasami pszenicę prażoną z jogurtem jadłam. Ale teraz wole jogurt osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wierzę w takie rzeczy,że mleka z katonu pić nie można,czy oscypków wcinać... wszystko dla ludzi i kobiet w ciąży w granicach rozsądku...:) takie moje zdanie.... ja dzień zaczynam od kawy rozpuszczalnej z mlekiem :) rybkę wędzoną też ze smakiem jadłam nie raz.... i też żadnych zatruć pokarmowych nie ma i na horyzoncie nie widać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna komiwojażera
🖐️ dziewczyny. Można się do waszej wesołej gromadki ciężarówek dołączyć? Tak się składa, że również jestem w ciąży, a termin wyliczono mi właśnie na sierpień - dokładniej na 21 sierpnia. W dorobku mamy już córkę - 10 letnią Łucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dziwnego ,że wyz dzieciaczków się szykuję , gdyż większość z nas sama z takiego wyżu jest. Niezapominajmy ,że lata 80 to najbardziej produktywne lata pod względem potomstwa od 25 lat. JA osobiscie pochodzę ,że szczytu namiętności rodziców Rok 1983 czyli jestem dzieckiem Stanu Wojennego - światło szybko gasili i rodzice musieli sobie jakoś zcas umilić , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda figlarna...:) sami jesteśmy z wyżu demograficznego ,więc to logiczne ,że się rozmnażamy :) i znowu będzie nas więcej...a zobaczycie co będzie w 2034 roku,jak nasze dzieci wezmą się do roboty...hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ale wy macie tempo:) zeby moc cos napisac to najpierw musze ponad godzine siedziec i czytac co tam naskrobalyscie;) co do jedzenia to ja tez jestem zdania, zeby jesc wszystko na co ma sie ochote ale w granicahc rozsadku:) a tak z innej beczki to mam pytanie: czy macie juz pokarm w piersiach? bo ja od paru dni to normalnie musze uzywac wkladek laktacyjnych bo inaczej mi przecieka :o moj lekarz mowi ze to normalne ale zadna z moich kolezanektak wczesnie nie miala pokarmu no ale tez zadna z moich kolezanek nie nosi rozmiaru F tak jak ja, wiec to moze dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co noszę miseczkę C i nic podejrzanego z piersi mi nie wypływa :P chyba martwić się nie powinnaś, skoro to jeden z objawów ciąży w tym trymestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy ze pojde spac a tu tyle do nadrabiania :) ja chyba cos zrobilam sobie w stope ;/ jak zamknelam kompa to noga mi zdretwiala chcialam wstac i na wyrko spadlam nioe czulam nogi a teraz tak mnie stopa boli bo wykrecila mi sie ;/ Marzenie :) bo jak chodzisz to mała kołysesz :) hehe :D Zelka_86 nie martw sie ciesz sie ze teraz Ci ma kto placic a nie tak jak ja zostalam na lodzie ;/ do dnia porodu beda Ci placic a potem macierzynskie wiec nie bedzie tak zle po macierzynskim dasz dzidzie pod opieke dziadkow i pojdziesz do pracki Marzenie Ci dobrze radzi wiec glowa do gory ! RHM na posiew czyli cewnikiem beda Ci mocz pobierac? bo wiarygodniejszy ja tego nie nawidze robili mi to w szpitalu a potem z cewki krew leciala ;/ i szczypało masakrycznie Kiteczek dzieki :D tez tak sie wlasnie przygladam :D i kazdy mowi ze usmiech i usteczka ma po mamusi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie 83 to tez mnóstwo Agnieszek , a teraz? nie znam dziecka o takim imieniu :(:( Czyzby moje imię miałoby pzrechodzić kryzys?:):)No cóż każde imię ma swój czas. Co do jedzenia to cieszę się ,że wam apetyt dopisuję , ja natomaist jem na siłe , apetyt bliski zeru , wpycham w siebie , bo od początku przytyłam 2 kilo i to zdecydowanie za mało , ale patrząc na moje zapasy tłuszczyku to liczę ,że do 10 kg i więcej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze to normalne, tylko zeby potem dla dzidzi tego pokarmu starczylo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ja wiem ze to nie ma wplywu, tylko tak sobie gdybam:) moja kolezanka z miseczka b karmila corcie 2,5 roku :) ale to jak dla mnie stanowczo zadlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rok 2006 to królewny Amelię , a czytając forum to widze ,że dominacja Zuzann będzie. Jesli chodzi o siarę to z Melką miałam wycieki ostatnie 2 miesiące ale nie duże , choć plamy się robiły na bluzce , a prysznic powodował to ,że wypływy były znaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie, tak moze powiedziec ktos kto albo nie ma wlasnego dzidziusia, albo nie zdaje sobie sprawy z tego ze karmienie piersia nie zalezy tylko od twojego "chcenia lub nie". ja osobiscie chcialabym karmic max do 8 miesiaca, ale zobaczymy jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja zapomniałam wpisac, ze jesli bede miala coreczke to bedzie antosia albo ada a synek to ksawery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - nie z cewinkiem tylko do sterylnego pojemnika nalewasz siuśki. A na mocz ogólny dostałam taką \"strzykawkę\" i tylko w niej się oddaje. Przynajmniej u mnie tak jest a chodze do Medicoveru. Ja wycieków na razie nie mam. Może nie bede miała. I piersi poza urosnieńciem mi sie nie zmieniły. tzn. brodawki. a teraz uciekam z wizyta do babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dopiero wlaczyli mi swiatlo od wczoraj nie mialam !:O snieg cos zrobil z transformatorem ech i prawie 24 bez swiatla :( i musze Was nadrobic siade wieczorem i nadrobie bo za godzine jade na koncert jazzowy. Snieg mielismy po kolana!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doczytałam wreszcie kurcze tyle nas na forum że każda po zdaniu i mamy 5 stron chyba juz ponad 30 nas jest. Co do oscypków to ja jestem zdecydowaną fanką pleśniowych i fety też, zajadam jak tylko mam ochotę oscypków nie bo u nas rzadko są a te paczkowane w marketach mi nie smakują, co do piwka to ja jak mnie bardzo bardzo najdzie pół szklaneczki (niecałe pół) wypijam mam na myśli piwo alkoholowe. Co do smarowania już kiedyś pisałam że ja sie balsamuje jak mumia ale itak wiem, że jak będę miałą mieć rozstępy to nic mi nie pomoże. Stosowałam fisan, oliwkę j&j obecnie balsam j&j i krem dove. Oliwka mnie najprawdopodobniej uczula i mam bardzo wysuszoną skórę więc nie wiem o co chodzi z tymi oliwkami bo bardzo dużo osób ma uczulenie nawet małe dzieci. Stosowałam ostatnio oliwe z oliwek ale śmierdziałam jak frytki i też wysusza na drugi dzień. Pikle ciuszki cudne, album to też bardzo dobry wybór sama go kupowałam dla przyjaciółki i mam nadzieję że ktoś też mi taki przyniesie, mimo że albumów u mnie jak grzybów po deszczu (uwielbiam fotografie) a nie ma lepszego tematu niż dzieci. co do książek to ja mam podobnie muszę chociaż na chwilę zajrzeć chociaż powąchać moja metoda to jedna książka w miesiącu. Marzenie alee brzunio myślę, że wysunełaś się na prowadzenie. Piękny aż poleciałam do lustra swój oglądać i mój to tak jakbym utyta była zreszta ja jak siedzę to wygladam jak bałwanek: cycki, żołądek i schabik teraz się to troszkę zaciera. W najszerszym miejscu 105 chyba wysunełam się na prowadzenie w tym rankingu dodam że mierzyłam się miarką budowlaną (brak metra krawieckiego). U mnie dziewczyny ogólny sajgon w domu (remontu moc), małżon załatwił L4 bo mu szkoda urlopu na malowanie a ja sprzątam, oklejam, myję. Foty prześlę jak skończymy. No wreszcie sie wygadałam mam nadzieję, że nie zanudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! nie było mnie tu od rana a tu +6stron!Fajnie!!! co do kremu na rozstępy to ja używam ziaja lub AA ładnie pachną i szybko się wchłaniają narazie rozstępów nie mam!!! ***Pikle ten album to super prezent zresztą ja jestem zwolenniczką takich pamiątek!!! Dziś załapałam doła bo jakiś palant powiedział mężowi że by mnie pilnował bo za dużo przytyje!!!A co go to interesuje!!!A może przestane jeść w obawie że za dużo przytyje!!!Kretyn jakiś!!!Ja naprawdę jem normalnie prawie tak jak przed ciążą z tym że zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepsza juz ta z Nivea, najlepiej byłoby dolewać do wanny ale u mnie żółta woda + oliwka = butelka cifu na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejoł!!!! ja własnie wrocilam z Rossmanna i kupilam sobie oliwkę rosmanowską dla ciężarnych i w ciąży i zobzcymy czy podziała, wczesniej mialam krem ziaja na rozstepy dla ciężarowek i Perfecta mama, ale wydaje mi się że ważne żeby poprostu sie smarować a nie ważne czym...ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam na rostępy z DAX COSMETICS -Perfecta mama , dla kobiet w ciąży , cena ok 22 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam nic z tej bielendy mnie służył Nivea ten granatowy balsam wiem, że dużo osób go używa w ciąży bo jest gesty i tłusty, mam zamiar kupić jak mi sie ten j&j skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my się będziemy smarować tymi cudami ,a i tak co ma być to będzie..:P znając życie...:) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna wszystko co pisze, że jest dla kobiet w ciąży jest odrazu droższe a wcale nie znaczy że lepsze, kiteczek podzielam zadanie że ważne żeby sie wogóle smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×