Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a tak w ogóle to chyba pierwszy raz sie ciesze ze w budżetówce pracuję, bo mam (prawie) gwarancję, ze mnie nie zwolnią...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczku, rany boskie, skoro jesteś, to ja się od razu przyznaję, że Cię szkalowałam pod kątem granic rozsądku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przekonajcie mnie ze 3d powinnam sobie zrobic, bo jak na razie nie widzę powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk, ja cię nie przekonam, też nie widzę;) Hm, ale z drugiej strony, gdyby ci zależało jednak na pamiątce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku to w ciąży nie wolno oscypków szamac ? Jak to? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk,ja mysle,ze to po pierwsze pamiatka,a po drugie jednak lepszy(dokladniejszy)sposob na sprawdzenie czy na pewno jest wszystko ok i dla mnie tylko tyle:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk*** A po co mamy Cię przekonywać? Ja chodzę do Surmacza, chce rodzić na Kraśnickiej i no jest z tego właśnie szpitala. Chodzę prywatnie, ale usg nie zawsze mam robione, chociaż jest na miejscu w gabinecie:/ Tupa*** nie wolno tego co jest wykonane z mleka niepasteryzowanego - grozi listeriozą. Serów pleśniowych i fety też się nie powinno jeść - i nikt mnie nie przekona, że są robione z pasteryzowanego mleka. Gdyby tak rzeczywiście dobrze je pasteryzowali to by nic nie pleśniało itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kurza Stopa ja już szamnełam pare oscypków od początku ciąży...mam nadzieje, ze nie jesetm chora na to coś ;)...O Pleśniowych słyszałam...ale o moich kochanych oscypkach...dobrze będzie...a Grilla też na serio nie wolno jeśc czy tylko krwistego? Ktoś coś wie na ten temat, bo ja wiosną bez grilla nie wytrzymam...z browarka,fajeczki zrezygnowałam i jeszcze z grilla ...uuuu, czego się nie robi dla Maleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk tak, dokładnie. Koteczek rób co chcesz i jedz co chcesz, ja nie mam zamiaru po lekturze większości pism i książek dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tupa,ja tez oscypka ostatnio wszamałam;( przeżyjemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie, że wtrącę się w wątek kulinarno-ultrasonograficzny z inną beczką. Czy któraś z was dostała/kupiła/miała w ręku album z linka poniżej i co o nim sądzi. Zastanawiam się nad drobiazgiem dla koleżanki, która niedługo rodzi. Nie będziemy się widzieć, więc w grę wchodzi jedynie wysyłka, a zależy mi na czymś trwalszym niż ubranko na kilka miesięcy. http://www.allegro.pl/item591815952_moje_pierwsze_piec_lat_album_dziecka_anna_geddes.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa grillowane mięsko można jeść, ale porządnie, żeby żadnej surowizny nie było. Ogólnie zaleca się grillowanie na tackach z aluminium, bo dymek z palonego tłuszczu nie jest zbyt zdrowy:P Też już się sezonu grillowego doczekać nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupo, grilla się nie je, podobnie jak patelni;) A na poważnie, tak jak z każdym mięsem w każdym okresie życia - z niepewnego źródła, niedostatecznie wysmażone może zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle wiem tylko, ze ta kobietarbi przepiękne zdjęcia:) ja bym sie ucieszyła z takiego prezentu:)) zelka, to moze nawet widziałyśmy się iedyś , bo ja też tam chodzę, tylko do błażukiewicza - i szpital ten sam mamy, fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle no wiesz to taki slang ogródkowy jest ;) Zelka Uffffffff no to będzie grillek wiosenką...Spajk,Koteczek oscypek też nas chyba nie "zabije" jak dotąd tego nie zrobił ;)co do listeriozy to już się podszkoliłam objawy są grypopodobne, biegunka, wymioty...brak :) Co do pamiętnika Pikle to bardzo ładny, ale w lajfie z nim styczności nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle, ja miałam coś podobnego dla Pauli na 5 lat, super sprawa i polecam każdej z nas!! taki album gdzie się wpisuje pierwsze słowo, kroczki, zabki, zdjęcia, przedszkole, wpisy np chrzestnych i wieeeeeeeeele wiele innych super rzeczy :) i to jest pamiątką nie tylko na te pięć lat kiedy wypełnia się album ale na całe życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Koteczku ale byłaś wczoraj na USG i wszystko w jak najlepszym porządku i jestem pewna że tak zostanie do końca ciąży :) Majeczka da rade oscypkom ;) Moje Maleństwo też...chyba se szprotki wędzone kupię bo taka jakaś ochota mnie wzięła, po wspominkach ryby wędzonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoka gorączka przede wszystkim!bóle stawów, mięśni,kaszel i pojawiają się w ciągu 4 godzin do kilku dni od spozycia zakazonego pokarmu.kiedy jadałas oscypka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka jak ktos nie dba o higene w kuchni to na bank ma takiego listerioza w lodówce to jak z salmonella...nie ma co się przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhm-fajny wózek Koteczek super że z małą wszystko oki:) Asiaa gratuluję malutkiej księżniczki Spajk jak już przejdziesz kwarantannę to będziesz co miała na poczcie ogladac hihihi Monika ja tez się matwie bo od 15 marca czulam ruchy a teraz od wczoraj nic i juz mam schizy ***korulka dobre hasło "leć malutki, leć" hihih ***Tupa tak to ja:))) ****Ruda tez mi sie wydaje ze wyż demograficzny- wszyscy w ciązy:) ***Marzenie witaj bo sie już martwiłyśmy o ciebie!!!!!tez mam usg 31 marca :) ***Zelka to widzę że z praca zalatwili cie tak jak mnie i RHM:( ****pikle chodzi ci o ilość ciuchów? Jeszcze wskocze na skrzynkę obejrzec co wstawilayście a potem lece na spacerek- tak d lugo was czytałam szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą Pikle, nawet jeśli zakupów nie lubisz to księgarni chyba nie omijasz z daleka? ta akurat jest w Wawie więc możesz zobaczyć na żywo ten album. Ja gorąco polecam wszystkim mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczku, yhm. Ale spokojnie, niedługo będziemy szły łeb w łeb ;) Anytram, dziękuję za opinię. Przekonałaś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×