Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja mysle freckled ze trzeba gina zapytac albo w aptece kogoś... wiosna idzie hehe...trzeba się "przybrązowić " jakoś prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici normalne usg 2d w luxmedzie kosztuje 80zł. Problem mają z terminami, więc umawiaj się wcześniej. Aha aparaty maja dobre i nie trzeba skręcać głowy bo masz ekran przed sobą zawieszony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Spajk,w Polsce bylam raz u Tokarskiej,jak sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy,teraz tu w Niemczech mam innego,a w kwietniu wracam na stale do Polski i musze kogos znalezc bo czas mnie nagli bo juz jest pora na kolejna wizyte,zastanawialam sie nad dr Gogaczem,bo w necie ma swietne opinie i na dodatek pracuje na Jaczewskiego a tam na 90% chce rodzic i jeszcze nad Swatowskim,a ten to jest chyba ze Staszica wiec jak dla mnie raczej odpada.Wiesz cos moze na temat tego Gogacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelko,ja pomyslalam,ze zwykle to bede robic u tego lekarza na ktorego sie zdecyduje,bo maja chyba zwykle usg w gabinetach???????????a teraz poszukuje tego 3 albo 4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM ja też bardzo często jem płatki zbożowe z mlekiem, choć chętniej z kefirem. Robię sobie sama mieszankę płatków, dodaję pestki słonecznika, dyni siemię lniane, otręby itp. Często tez wkrawam owoce - np. banany i kiwi. Zaczęłam tak robić w sumie niedawno, bo w ciąży dopadły mnie straszliwe zaparcia. Byłam wściekła, bo przedtem gościłam w toalecie nawet kilka razy dziennie - a w ciąży zastój. To naprawdę była męczarnia. Ale zaczęłam jeść prawie codziennie na śniadanie mieszankę muesli i problem zniknął całkowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk damy rade do 15-tego ;) Co do rozstępów to jestem tego zdania że jak mają byc to i tak będa- u mnie napewno bo już mam rozstępy z okresu dojrzewania na biodrach niestety, a propos nigdy nie zapomnę słów mojej teściowej gdy miałam 21 lat wtedy jeszcze nie teściowej cytuję \"taka młoda i już ma rozstępy\" jak to się mówi przyroda!...Używam Olifffki choc nie wierzę że na mnie zadziała :) .........A jak będe tyła w takim tempie jak w ciągu ostatniego miesiąca to nic mi nie pomoże ;) Ale mój mężuś i tak mnie kocha z rozstępami czy bez, jakos się je ukryje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici o gogaczu nic nie słyszałam;( wiem że doktor kwaśniewska jest bardzo dobra - no ale kobieta, nie wiem czy ty byś chciałą do kobiety,moja bratowa do niej chodziła i pilnowała jej porodu - podobno fajnie. Widziś ja ze szpitalem na kraśnickich jestem związana - tam pierwszy poród i drugi tez chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja szukalam w necie informacji na temat stosowania samoopalaczy w ciazy i balsamow brazujacych i raczej kaza sie powstrzymywac od ich stosowania,szkoda:(((bo sama wydaje sie sobie juz strasznie blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie 3 D w lubelskim Luxmedzie słyszałam dobre opinie o dr Chołubku, zastanawiam się czy się tam nie wybrać. Na dniach muszę podjąć decyzję i zapisać się na coś w końcu. 3 d w Luxmedzie kosztuje 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Spajk,to akurat czy to kobieta czy facet to mi obojetne,poszukam tej Kwasniewskiej,zobacze co inni o niej pisza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez korulko mam zamiar na dniach zadzwonic i zarezerwowac termin,ale teraz to juz chyba tylko na po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici wiem, ale podałam orientacyjną cenę;) Tego lekarza o którego pytałaś nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w luelskim luxmedzie dobre opinie oszymuli też chodzą...:) eh - ja to bym bardzo takiego balsamu brązującego sobie użyła. Zapytam gina jak będę, czy szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spajk prawda,prawda wiosna idzie, a my nawet na solarium iść nie możemy,żeby kolorów na twarzy dostać...pech...:P ja używam tych balsamów brązujących,ale poczytam na necie,bądź zapytam lekarza czy naprawdę można się smarować w ciąży...dodam też bez bicia ,że farbuje włosy i robię hennę :) w salonie usłyszałam,że żadnych przeciwwskazań ni ma :)...:)...praktycznie robię wszystko co przed ciążą, tylko nie pije alkoholu i nie palę...:)..a smaki na winko czerwone nieraz mam nie powiem, na piwko z soczkiem również...:P... .....:)...życie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy w Polsce jak sie chodzi do gina prywatnie to mozna sobie zazyczyc od razu usg na wizycie kiedy sie chce ,czy to lekarz wyznacza termin,kiedy trzeba???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici jeżeli w gabinecie jest usg to lekarz robi zawsze. W większości prywatnych gabinetów mają. Co do samoopalaczy w ciąży to ja stanowczo nie. Na rozstępy zaczęłam stosować od dóch dni krem perfecta mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici mój lekarz zawsze umawia sie ze mną co miesiąc,przynajmniej do tej pory. już miałam usg tzw genetyczne i połówkowe, teraz po 30 tyg jeszcze, ale za każdym razem coć przez chwilę widzę dzidka i słuchamy jak m,u serduszko biję, myślę że to od lekarza zależy, ale trzeba rozmawiać:) freckled - ja też włosy maluje ale szamponem - zresztą jak przed ciążą:) a piwko? szklankę karmi wypiłam w tamtym tygodniu. myślicie że karmi szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,to fajnie bo myslalam,ze moze kaza robic jakies dodatkowe terminy i musialabym sie turlac kilka razy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk ja tu w Niemczech tez tak mialam,ze kiedy i co chce to lekarz mi robil i zlecal,ale pytam bo nie wiem jak to teraz jest w Polsce,ale widze ze da sie przezyc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Panie... poszłam tylko do sklepu i tu już 3 nowe stronki :):) Zelke 🌼 znam sytuację z Lublina sąsiadka wżeniła się w Gdańsk i woli mieszkać tu niż w swoich stronach , bo mówi ,że porażka tam z pracą. Może po macierzyńskim warto iść na wychowawczy , a w tym czasie szukać czegoś innego , no i jescze są zalety , że staz pracy leci i państwo odprowadza składki , a jak nie przekroczycie kwoty 504 zl na osobe to dostaniesz wychowawczy 400 zl + 48 rodzinnego. Przeanalizuj i podejmiesz napewno dobra decyzję , bo ty praktyczna dziewczyna jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uważam ,że karmi sączone nie szkodzi...ja też sobie karmi popijam jak mnie ochota weźmie :):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×