Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Kiteczku, a co z twoimi wynikami krwi? Musisz łykać witaminy, bo masz jakieś niedobory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geny tez sa ważne i to bardzo , no to moje drogie mamy może warto zerknąć na brzuszki naszych mam . JA z córką mało uzywałam bo z natury mam tłustą skórę i nie miałam rozstępów. Mama urodziła nas troje i nie ma żadnych rostępów.Ja już takiej idealnej skóry nie mam ,a ta ciąża spowodowała,że skórę mam suchą jak wiór i się smaruje , a co wazne piję herbatkę ,że skrzypu polnego , niedobra ale można się przyzwyczaić . Nie pijam kawy , herbatę okazjonalnie ale wodę to litrami ale hormony i tak robią swoje. Śmieję się do R ,że jak będzie babka to wyjątkowo ładna bo wszystko ,ze mnie wypija , całą urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek mi po prenatal było niedobrze więc biore feminatal ale biorę na noc bo jak w obiad to póżniej chcę mi się jeść cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziś wybyczyłam - m.in. oglądałam stare zdjęcia z dzieciństwa:) często jeszcze czarno-białe, bo ja \'79 jestem - ciekawe czy dzidzi będzie podobne do mnie albo do innych maluchów z mojej rodzinki... kiteczek - ja biorę feminatal N, ale mi lekarz kazał, żeby miałao jod (problemy z tarczycą mam), magnez i żelazo. te mają. ja się maziam całą serią z rossmana i uważam, że za tak rozsądną cenę dają niezłe nawilżenie. a jak się trafi rozstęp to trudno. ale moja mama nie ma ani sztuki, więc mam szanse. za to mam wrażenie, że - aż zacytuję klasyka \"ekstrahuję celulit z powietrza\". a nie miałam dużego, teraz tak jakaś moc na biodrach. acha i jeszcze zrobię zaklinanie SIOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ZIMO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki mam dobre żadnych niedoborów- ale boję się o zęby elevitu nie chce brac bo dość drogin jest a pozatym pisalyscie ze po nim duze dzieci sie rodzą:) a co do mam to moja ma rozstępy po ciąży:))wiec ja pewnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek nie ma rzeczy pewnych nie masz genów tylko w swoją mamę ale też i w tatę!Moja mama ma 3 dzieci siostra z bratem poszli w rodzinę mamy a ja jedna w ojca!!!Mam inną karnację ,figurę itp... A co do witamin to feminatal kosztuje ok 15zł za 30 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczku, w jakim sensie boisz się o zęby? Próchnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do celulitu to ja mam zdanie, że to od parszywego żarcia, kiedys nikt nie wiedział co to celulit dopóki nie pojawiły się kurczaki faszerowane sterydami, antybiotykami i bóg wie czym jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia, ale po tacie trudno ocenić jak ciało będzie po ciąży wyglądało;) Alidżi - ja też sądzę, że żarcie nie pomaga. ja np. teraz mniej ruchawa jestem + hormony ciążowe i efekty widać. ciekawe czy to się potem cofnie. bo rozstępy to wiem, że nie -zjaśnieją i tyle, a celulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam penatal ale mnie po nim głowa bolała , więc pzrstałam , potem nei musiaąłm bo wyniki jak to określiła połozna do pozazdroszcenia, ale teraz jak zrobie krew i mocz tak różowo nie będzie i cos bedę musiaął brać , choć ja gustuke w owocach i warzywach i sokach warzywnych typu Tymbark w kartonikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Koteczku, długie włosy - zmora mojego dzieciństwa, zwłaszcza że gęste miałam. Z przyjemnością golę się teraz prawie na zero i nie dopuszczam pierza do osiągnięcia więcej niż 5 cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczko nie mówię że po tacie w sensie po mężczyżnie chodzi mi raczej o to jak jest u niego w rodzinie!A zależy tez od tego czy masz ciało elastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę elevit i kupiłam 100 tab za ponad 80 zł..i nie żałuję oczywiście...:P.... tak doradziła mi moja ginekolog,ale nie miała zbytnio dużo do gadania ,ponieważ pracuję w branży farmaceutycznej i wiem co dobre,także nikt mi niczego nie wciśnie...:)....ufff....:) żaden lekarz...:) kurczę muszę jeszcze skoczyć do marketu, skończyło mi się parę potrzebnych jeszcze dzisiaj rzeczy,na szczęście mam blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia - śmieję się z wizji faceta zaciążonego;) rozumiem o co chodzi, ale jakoś nie obczajam jak babcia z tamtej strony. ech i tak każda ciąża inna. empirycznie sprawdzę:P koteczek - ja od razu byłam podobna do mamy i aż do teraz - skóra zdjęta. ja jak do niej do pracy przychodzę to nawet jak nowa sekretarka jest to od razu wie, że córka przyszła... tak też na korytarzach mnie jej pracownicy łapią, się witają. dziwne, ale przywykłam. a mój brat tak do ojca. tylko dojdą jeszcze geny mężulka. ach, ciekawa jestem:D ja się staram zdrowo odżywiać, wyniki mam dobra a i tak mam witaminy brać. ostatnio dorwałam się do suszonych owoców - pycha, teraz rodzice właśnie zapasik soków i wody zrobili. trochę bastuję z zestawem ogórki kiszone od teściowej-czekolada -> w mordeczkę kilo na plusie przez tydzień!!! chyba już czas na mnie przyszedł, żeby tyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku, tez mniej więcej do tego wieku się męczyłam:) Potem mama (fryzjerka) nie mogła znieść moich jęków i mnie obcięła. A później już tylko długość jeża się zmieniała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zapuszczam, mam zamiar przez ciążę bo mało do ludzi wychodzę więc może się uda, bo tak to też ciągle krótkie ale ja uwielbiam krótkie włosy tyle, że teraz chcę odmienić a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak errata. Na studiach zarastałam - co widać na jednym zdjęcia w naszej-klasie - rzadziej w domu bywałam, a nikt mnie tak dobrze nie ostrzygł jak mama. Teraz już na pewno nie zapuszczę, z jeżem mi dobrze. Na dodatek siwa jestem:) Koteczku, a fryzjerce nie pomyliło się przypadkiem szybsze rośnięcie z niewypadaniem włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to źle wyglądam w krótkich włosach - owal twarzy w typie "księżyc w pełni". zresztą tak mi szybko włosy rosną, że chyba dla utrzymania krótkiej fryzurki w porządku co tydzień bym potrzebowała fryzjera. choć na codzień żałuję, że mam ograniczony wybór fryzur teraz to bym nawet nie chciała - nie czuję się kobieco, krótkie włoski by mi nie pomogły. niby cyc większy, w ciąży - więc kobieta, ale seksowna się nie czuję... hmmm, sama nie wiem jak to określić. tez tak macie? koteczek - rosną szybciej rosną - u mnie wszędzie. mocne są, paznokcie też. ja to obstawiam, że te witaminy ciążowe, które mają po 200 % normy tak robią. nie żadne skrzypy, drożdże i inne badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidżi ja właśnie też :) hehe zobaczymy co z tego wyjdzie..na szczęście teraz mało mnie kto widzi,to spinki się upnie to tu to tam i gitara.... zobaczę ile wytrzymam :) póki co już mogę lajtowo spinać gumką,ale żeby grzywkę ułożyć to muszę się troszkę powkurzać :P....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled ja tez tu spinka tu spinka, mi bardzo szybko włosy rosną, zawsze (czytaj od dłuższego czasu) mam krótkie i co miesiąc muszę do fryca chodzić dlatego teraz postanowiłam sie zapuscić, a co do broszki to rzeczywiscie jakos tak szybko, nienadążam fryzy układać a już warkocz, paznokcie też jakos tak szybko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na nogach - zawsze miałam jasne, cieniutkie. a dziś prawdziwą dżunglę skosiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×