Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Kiteczek ja ostatnią @ miałam 23 października, też 28 dniowe cykle i mi wychodzi termin na 30 lipca. moje liczenie się sprawdza z lekarskim i usg też. Jeśli chodzi o kalendarze internetowe to używam haczewskiego. Nie wiem dlaczego między nami taka różnica jest. A może Ty liczysz od zapłodnienia? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek, bo jeśli suwaczek pokazuje np. 22 tydzień i 1 dzień, no to jesteś w 23 tygodniu, bo skończyłaś 22tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Ni bylo mnie chwile, bo bylam u Rodzicow kilka dni, a tam nawet nie mialam czasu zagladnac na forum. Widze, ze juz coraz wiecej z nas zna plec. Ja chcialam tez sie przylaczyc do tego grona. Ja pisalam , ze mam silne przeczucia ze to synek. A we wtorek wieczorem na wwizycie dowiedzielismy sie , ze bedziemy miec coreczke, Michaline Emilie. Ciesze sie bardzo !!!! Grono kobiece sie powieksza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka wpisz sie w ta tabelke z płcią i gratuluje, Kiteczek widzę, że się udało, Dziewczyny a co z Gagą nie odzywa się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam też makaron,ale z białym serem na słodko mąż miał smaka to mu zrobiłam...a dla siebie zupę warzywną,ostatnio często ją robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie barszczyk ukraiński a na drugie ziemniaczki, marchewka z majonezem i kotleciki piszę przepis: 2 piersi z kurczeka (surowe) pokroić drobno, kilka pieczarek, cebula, wbić jajko, 2 łyżki majonezu, 2 łyżki mąki, zamiąchać i do lodówki. Smażyć jak placki ziemniaczane. Pychotka i zawsze to jakaś odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśc Boże ;) hehe chyba tak to się pisze ...ale mi dziś popękała głowa, a tyle roboty w domku :( że aż strach...facet z serwisu bedzie nam w lodówce filtry wymieniał(lodówka na gwarancji)trzeba ją ładnie odmrozic, wymyc...:) ...Lolcia ponad pół kilo syneczka w brzuszku, fajnie, niech rosnie :) ...Kamilka śliczny brzusio :) ...Kiteczek a tą glukozę to miałaś 75 czy 50 gram bo ja przed Świętami muszę iśc na 75...miło, że ktoś oprócz mnie tak wcześnie na tą glukoże został skierowany :) i chyba jeszcze Freckled też była :) ............Lecę działac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja robię na obiadek zapiekankę z pieczarkami, kapustą biała, ryżem i mięskiem mielonym :) mniam...smacznych obiadkow pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to" smak" wszystkim :P tupa zrobiłaś mi smaka na zapiekankę i może zrobię ją na dniach...hi hi boshe idę coś porobić bo mi dupa do krzesła przyrośnie...:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiesz co ja chyba se cytrynę wezmę ze sobą do torebki, teściowa mi doradziła, podobno wciskają na żądanie...zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Czarnulka ładny brzusio i ciuszki :) ...Kiteczku ładna galeria na n-k, teraz już wiem że to Ty :) co do glukozy masz racje dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×