Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Uch, zostawić was na jeden dzień, to zaczyna się szaleństwo. Co do pokoju pasożyta, pisałam już, u mnie zielono-biało. Obawiam się, że zabawki i tak zrobią z czasem swoje i oczopląsu będzie można dostać, dlatego zależy mi na spokojnej, stonowanej bazie. Koteczek ma świetny pomysł na przechowywanie zabawek - w koszach (albo w pudełkach), ale wszystkiego upchnąć się w nich nie da, bo niektóre zabawki są (niestety) za duże. W linku poniżej taki pokój: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,91126995,91126995.html Choć może i być dużo spokojnie, czyli mniej zabawek. Od razu zaznaczam, że nie jest to moje ideały pokoju, na pierwszym za ciemno przede wszystkim, a na drugim za czerwono (wiem, marudzę). Chodzi o różnicę w dziecięcym majątku: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,82032879,82032879.html http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,67526189,67545848,0,2.html?v=2 Co do Kubusia Puchatka. TAK, podoba mi się, ale nie Disnejowskie wynaturzenie kolorystyczne, w którym Miś o Bardzo Małym Rozumku z wygląda, jakby pozbył się resztek tego, co miał. Zabijcie mnie, takie mam odczucia. Podobają mi się szalenie ilustracje z \"Kubusia Puchatka\" i pewnie coś zawiśnie w pokoju pasożyta, ale w formie obrazków, niekoniecznie w antyramach. Czy któraś wie, gdzie można kupić takie obrazki? W sumie zawsze można pobawić się z książką i ksero. http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,50883456,50884147.html Dla wielbicielek kolorowego Puchatka firanki z nim. A nuż któraś się skusi: http://allegro.pl/item588745289_kubus_witch_nemo_cars_wys160_180_220cm_promocja.html Pianki i fototapety - 3 x NIE. Prędzej róż bym wybrała;) Ale już ten pokój, czemu nie. Są jakieś plastyczki? http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,41451217,41561523,0,2.html?v=2 Tupo, na razie nie usłyszysz tętna dziecka, tylko swoje. Wstrzymaj się. Anytram, kuruj się. A miód do miesiąc miodowego bardzo pasuje:) Koteczku, sytuacji mieszkaniowej nie zazdroszczę. Nie rozumiem, tym bardziej że jak piszesz mieszkania stoją puste. Po porodzie z podaniem tudzież inną papierologią koniecznie chodź z Majką przy piersi;) Spajk, naprawdę możesz uziemić Paulkę;) A jeśli jeszcze bomba kaloryczna nie podziała, będziesz ją miała na sumieniu - Paulkę, nie bombę. Freckled, jeśli chodzi o huśtawki czy bujaczki, to tak, ale dla kilkumiesięcznego dziecka i raczej na krótko. Nie będę powtarzać m.in. po specjaliście, wklejam linka. Tak, mam zboczenie kręgosłupowe, wybaczcie więc. http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=73151314&wv.x=1&v=2&s=0 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=71503569&wv.x=1&a=71614408 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=89747710&a=89767335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki nie działają, brzydka Kafeteria, trzeba będzie je wklajać do okna przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wlaśnie pikle nie działają ....:) czarnulka- mi sie narazie płeć zgadza:) *** ja dzisiaj przesadziłam -robiłam babci zakupy i tak sie nadzwigałam ze az teraz sie wystraszyłam bo mnie bardzo brzuch boli juz od 12 wiec sie nie ruszam i nie sprzatam. Nie wiem skąd wy macie tyle energii bo ciągle sprzatacie po remontach i wogole a ja jak tylko chwyce ciezsza siatke albo stoje dłuze przy desce do prasowania to mam bole i sie boje o malutką . Dzisiaj mi dala w kosc bo kopala jak szalona po mojej pisi:) ***Antytram ty jestes przeziebiona i nie ma sie co dziwic jak w czasie slubu robiłaś sobie w SUKIENCE TYLKO zdjecia nad lodowatym morzem eh nieladnie ;p **koteczek ty to naprawde masz ciagle pod górkę -ale szybko wychodzisz z opresji- i niech ci sie mąż kuruje'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle zawayłam że faceci nam sie pochorowali bo już na tym forum słyszałam o kilku na l4- moj też ma :) chyba nam pozazdrościli siedzenia w domku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni dzień przed urlopem, więc nie miałam czasu na nic. nawet na kafe:( i jeszcze przed chwilą musiałam się wywiązać prywatnie z zawodowych tematów. ale już mam urlop!!! teraz przez tydzień będę miała wreszcie czas pomyśleć o pokoiku, łaszkach i innych przyjemnych tematach:D Alidźi, freckled, marzenie - ja też mam usg 31.03, we wtorek - więc relacji tego dnia na topiku będzie dużo:) spajk - zdaje się, że pytałaś do kiedy zamierzamy pracować. do kiedy się da, jeśli chodzi i mnie - świruję z nadmiaru wolnego czasu. choć kolega w robocie dziś się na mnie tak zapatrzył, to się pytam czy mam coś na twarzy, a on, że mnie tydzień nie będzie, to "musi się napatrzyć, a tak wogóle na wszelki wypadek - powodzenia na porodówce". niewiele osób wierzy, że jeszcze popracuję... miałam wersję, że jeszcze w lipcu dam radę, ale od tego gadania mam wątpliwości, hmm:O koteczek - 3mam kciuki za pozytywne rozpatrzenie kwestii mieszkaniowej i wykurowanie całej rodzinki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah niezła jestem....oczywiście przeczytałam stary artykuł w necie,ale gafa.......:D:D:D:D...jasne dziewczyny macie racje.....z 2 na 3 .....heheheheheheheh krócej w takim razie...:(....ale przynajmniej zorientowana jestem,że w ogóle się przestawia to jest już coś....heheheheh pikle ok to Twój punkt widzenia i ja go szanuje:):)....chociaż,widziałam,że od urodzenia kładli dziecko na taki leżaczek i nie czekali do kilku miesięcy,a ta zabawka uważam na troszkę dłużej jest niż na krótko,ale ok każdy ma swoje racje i zboczenia kręgosłupowe jak to ujęłaś....:P....hi hi ja takowych nie posiadam :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nareszcie skończyłam znaczy na dzisiaj bo jutro zaczynamy kuchnię ale jestem padnięta moje bidne grube nogi wysiadają, małżon będzie masował nie ma co, kolacyjkę oczywiście też mam super zapiekanki + coca cola zero, przez ten remont odżywianie zeszło na psy chyba łyknę witaminkę żeby się wyrównało. Ale mi Dzidka daje popalić aż miło a małżon cały czas pyta jakie to uczucie i sam się łapie za własny bebech i sobie wyobraża cudne chłopisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i co wkońcu z ta stopką jak mamy wpisać bo ja mam 20 tc skończony a w tej chwili jestem 21 i 4 dni. Ostatnio miałam 20 tc wpisany i według babystrology 20+0 i mnie agula upomniała że mam wpisać 19 że jako skończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skonczony21tydz a dokładnie 21tydz i 4dni, a termin na 3 mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no w końcu święto narodowe, trzeba było uczcić!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszcza, że ja - szyma 8 dni przed terminem urodziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ! Wysłałam wam foty ze studia na poczte ;] dzis odebralam fotoksiazke zrobili ja przeslicznie zaraz was poczytam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne Asiaaaa najbardziej mi się to czarno-białe podoba ale wszystkie ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima :) sliczne kolekcja ciuszków Koteczek :) Ty to masz naprawde pod górke , jak nie Michas chory to Ty chora a teraz jeszcze mąz na zwolnieniu i jeszcze problemy z mieszkanim , ale na początku to Majeczka i tak by spała z wami w pokoju a potem na pewno dostaniecie większe jak już Maja będzie na swiecie Asia :) zaraz lukne na fotki Mi si ę ten leżaczek tez podoba tylko drogi ponad 400 zł Dopisuje się do listy dziewczyn co mają usg 31 marca i byc może się dowiem kogo nosze pod serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled11 to zalezy w 20 tc jest najlepsza na to pora potem to w 30 sie robi np 4d ale na 3 d tak samo bedziesz widziala jak na 4 d z tym ze ni ebedzie to na plycie nici198010 nie bedzie za wczesnie na 4d bo ja teraz w 20 mialam i bylo wsyztsko dokladnie widac zreszta jest fota na poczcie :) i taki kalkulator znajdziesz u halczewskiego wpisz w google koteczek nie martw sie To Jest Polska i nic nie zrobisz ;/ my nawet sie o mieszkanie nnie staramy mamy jednorodzinny dom a o mieszkaniu osobno nie ma co marzyc wystarczy mi ze bede miala wlasna gore Paulka ja dopiero teraz w 20 rozpoczetym tc poczulam kopniaki i nie sa one czesto odczuwane 2 razy dziennie jak dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Asiaaaaaaa to czarno-biale jest boskie bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :) sliczne fotki Wszystkie Koteczek :) azdroszcze zmywarki bo mi się w kuchni na pewno nie zmiesci, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Nie wiem czy pamietacie,ale jakis czas temu pytalam was ile czeka sie na slub cywilny w urzedzie i jakie formalnosci sie zalatwia w zwiazku z tym slubem.Dzis z moim P bylismy ogladac obraczki i niestety porazka jest bo nic ciekawego nie znalezlismy.Mma do was jeszcze pytanka w zwiazku ze slubem,glownie do anytram i asiiiiii,bo wy jestescie najwczesniej po slubie:):)Mozecie mi powiedziec ile tak mniej wiecej wyniosl was taki slub ogolnie?I jesli to nie tajemnica to mozecie mi powiedziec na ile osob robilyscie przyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam dzis po raz drugi,ja tylko na chwile,bo musze asystowac mezulkowi przy rozkrecaniu mebli,:)))bo jutro jada do Polski, do Spajk,ja mam usg w Luxmedzie,na 11.40 u Chołubka,a Ty? do Asi,niestety nie moge jeszcze zobaczyc relacji z usg Twojej kruszynki,bo nie mam jeszcze niestety dostepu do skrzyneczki:(((czego niezmiernie zaluje,buziaki,lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Czytam was regularnie od początku stycznia i już nie raz chciałam dołączyć, ale jakoś tak zawsze "nie po drodze". Mam na imię Justyna i będę rodzić w Irlandii. Mam termin na 23 sierpnia. Pozdrawiam wszystkie sierpniówki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 31marca wizytę i mam nadzieje, że poznam wreszcie płeć. Nie mam jeszcze żadnych ciuszków, ale może we wtorek to się wreszcie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justa zapowiada się niezła gromadka na wtorek, fajnie, będzie o czym czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×