Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Kurna nawet nie wiem gdzie szukac tabelki :P A i oczywiscie witam nowe sierpnioweczki, bo widze, ze grono sie powiekszylo :) No to ide przegrzebywac stronice, bo i tak wszystkie tniecie komara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........................?? GaGa_........................chłopiec kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................chłopiec lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............chłopiec Asiaaaaa....................dziewczynka anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09..........syn/Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn ?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza maartusia1....Przasnysz.......27l......09.08.09......... .?Aleksander!Nikola? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?..Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... palulka...........Radom..........21.......23.08.09...... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, nie było mnie 2-3 dni, a tu tyle napisane :D . Nadrobię to jutro, a teraz to składam wielkie GRATULACJE dla GAGI!!! Super, że juz znacie płeć! Dobrze, że siusiorka dobrze widzieliście, bo bynajmniej nie ma wątpliwości! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! wstawac leniuszki!!!ja tylko na chwilę sie przywitać i spadam!!! GaGa gratuluje synka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo! U mnie niebo zachmurzone. Zapowiadali, że ma padać ale może się nie sprawdzi :) Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga gratuluję Szymka to imię jest super i z chłopięcych było u mnie na 1 miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa_........................chłopiec kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................chłopiec lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............chłopiec Asiaaaaa....................dziewczynka anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................chłopiec małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec lenka..........................dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D GaGa gratuluje synka to teraz będziesz mieć parkę :D:D a gdzie reszta pewnie śpią jeszcze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gratulacje dla Gagi!!! U mnie w czwartek mężuś poczuł kopniaczka i ucieszył się jak nie wiem co. Ja tez. Ruchy czuje nieregularne i od czasu do czasu mocniejsze kopnięcia. Co do skrzynki - zmartwiłam się. Myślę, że to nie przez ściągnięcie przez któąś z dziewczyn danych do programu pocztowego (wystarczy zazncazyć: \"pozostaw kopię na serwerze\" w ustawieniach i nie sciągnie wszystkiego), ale może to z powodu przepełnienia skrzynki fachowcy z onetu ją sczyścili? są jakieś ograniczenia w pojemności, a mysmy skrzynki nie oszczędzały! zyczę Wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to takie dobre dusze jesteście. Ja to myślę, że ktoś skasował specjalnie. Ja na swojej prywatnej poczcie mam 600 wiadomości w tym mnóstwo zdjęć i filmików, tu nie było nawet 1/4 tego co mam u siebie i to już tyle lat i nikt nie kasuje. Nie mamy się co oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam nie skasowałam bo dostępu do poczty nie mam ale to jest przykre że nikt nie umie się do tego przyznać :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś to zrobił to jedynie złośliwie i nie przyzna się. Nie ma na co liczyć!!! Nie wierzę w przypadkowe upsss... skasowałem. Tak się nie da tego zrobić. Nie mamy co płakać nad rozlanym mlekiem. Skrzynka jeszcze się zapełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja chyba polezakuje jeszcze w szpitalu. Rano pierwszy mocz mialam przekrwiony i przy podcieraniu tez. Niebawem bede miala USG, wiec dowiem sie wiecej. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro dużo dziewczyn ma usg i będzie co czytać :):) ja już bym chciała znać płeć ciekawe czy maluszek pokaże co ma pomiędzy nóżkami :P z córką jak byłam w ciąży to dopiero dowiedziałam się w 6 miesiącu o płci bo była strasznie ruchliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymaj się! Co do skrzynki, jeżeli ktoś to zrobił to bezmyślnie. Nie chcę nikogo tłumaczyć. Ja tam sprawdzam przez stronę. Ja mam usg 7-go. Ehh, muszę się uzbroić w cierpliwość. Pobolewa mnie brzuch w dolnej częsci, podejrzewam że maleństwo ćwiczy nogi, albo to od skulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) i jest tabelka Wpisuje się:) Nick...........................?? GaGa_........................chłopiec kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................chłopiec lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............chłopiec Asiaaaaa....................dziewczynka anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................chłopiec małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu hu witam :) gaga gratuluje sisiaka :P mnie zaś w tabelce nie ma :( ale to dopisze się jutro po usg...:):):):) dziewczyny mam dobry humor dzisiaj mimo ,że u mnie deszczyk pada..:) bębęn rośnie jak oszalały,aż miło popatrzeć na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z deszczowego Lublina! Gagę udało mi się zmusić do odezwania się, bo napisałam maila;) Dzięki za odzew:) Ale do Sympatycznej nie mam maila. Jak ktoś gdzieś ma albo wyszpera z forum to niech do niej napisze. Mój A. się zlitował i stwierdził, że skoro bierzemy ślub to by się jakaś weekendowa podróż poślubna przydała:) Teraz zastanawiamy się gdzie. Chcemy gdzieś na Lubelszczyźnie, żeby za daleko nie jechać, bo potem mało czasu zostanie na leniuchowanie i zwiedzanie:) Wstępnie obstawiliśmy Sandomierz, co Wy na to?:) Dopiero oczy otworzyłam a już się pasożyt żarcia dopomina...dziżas, zwariować można z tym ssaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey !! :D Gaga babo ! Nareszcie :D dałaś znak zycia :D gratuluje synka !! mnie brzuch tez boli i jak stoje tak samo czuje ze cos mi sie tam rozciaga mala sie tak rozbrykala ze jak stoje siedze leze to czuje jak mi sie tam wierci a kopniaki czuje ale od czasu do czasu koteczek :D no hehe za truskawkami teraz to skocze w ogien hehe ze smietana i cukrem mniam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sierpnióweczki, Monia czekamy na wieści i to jak najprędzej, Gaga witamy, martwiłyśmy się już i gratulacje syneczka, Witam nową sierpniówkę, Ja wczoraj byłam u przyjaciółki w odwiedzinach, poprosili mojego męża na chrzestnego ale się ucieszył (mała ma miesiąc), ja przy okazji pytałam czy będzie ze mną rodzić powiedziała, że nie ma problemu, czyli jakby co zawsze jest jakaś opcja bo mąż jak narazie nie chce, mama moja też mówi, że się nie nadaje. Dziewczyny jak tam wasze kręgosłupy bo mój tragedia i czy wam też tak nogi puchną ja po godz. chodzenia mam jak balony. Zmieniam stopkę, jak te tygodnie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia trzymam kciuki,żeby było wszystko ok :) każde nowe miejsce na podróż jest na pewno fajne i warte zwiedzenia,ja Sandomierza nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt tygodnie lecą jak oszalałe!Dzis z męzem rozmawialismy ze dopiero co robilismy test a to juz połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam nad Krakowem, ale ode mnie to też kawał drogi:/ I na wypad na weekend się nie nadaje niestety, jakbyśmy mieli ponad tydzień, to byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! gaga gratuluję synka, a Szymon to najpiękniejsze imię na świecie - mój starszy synek je nosi;) monia - nie martw się, będzie dobrze...dobrze, mówić - nie martw się, prawda? pochmurnie i deszczowo, a jak głowa boli! eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×