Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Hejka Ciężaróweczki :) Jej wstałam 8.50 :) toż to aż grzech tyle spać :) Dla tych,które nie znają tej wróżby z obrączką: -zawieszasz obrączkę na dłuższej nitce.Prawą dłoń odwracasz liniami papilarnymi do góry.Obrączką na nitce 3 razy pionowo ruszasz ,obok dłoni.Potem nakierowujesz nad nią.Jak zacznie się kręcić w kółko to dziewczynka ,jak ukośnie w kreskę to chłopczyk ;) i tak za każdym razem 3 razy obok dłoni i znów nad nią....aż całkowicie się obrączka zatrzyma i nie będzie się kręcić wtedy dzieci koniec :) U mnie wyszło 4 dzieciaczków ;) a jak to jest nad brzuszkiem? co to ? jak to się robi ? :) fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie szukałam na necie inspiracji bo sama nie wiem co mam gotować i będzie sałatka z selera warstwowa, śledzie pod pierzynką a z ciast narazie sernik na zimno, mam ochote na fale dunaju ale chyba się nie wyrobie, myślałam jeszcze o serniku z bieluchów z brzoskwiniami i kokosem ale dwa serniki ? Jadę dzisiaj do hiper... bo małżon bony dostał więc może dokupie jakiegoś gotowca albo torebkę bardzo lubie kopiec kreta bo to jogurtowe nie dla mnie ja muszę mieć jednak jakis krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, anytram - obrazki bomba - zwłaszcza słonie mi się podobają:) sympatyczna - dzięki:)) no nad brzuszkiem podobnie - jak kółko to dziewuszka - wahadłowe - chłopak:) u mnie wyszła dziewczynka - a podobno chłopak ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - ja też jestem kremowa. Uwielbiam wszelakie kremy, ale żeby za ciężkie nie były. Najlepiej śmietankowe albo w przypadku kopca kreta taki śmietankowo - bananowy. Pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten z bananami się chyba kilimandżaro nazywa albo coś takiego, Co do obrazków to rzeczywiście ładne mi sie te zielone krople podobają i te słonie też, Ja lece do wanny dziewczyny trza koło siebie trochę zrobić bo agrest na nogach i wogóle, Do miłego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziękuję za linki ubraniowe, pewnie coś sobie wybiorę. Te długie dresy z czystym sumieniem polecam - na lato są super, bardzo przewiewne i fajnie wyglądają, nie cisną brzuszka:) No i są tanie:) Ale mnie dziś wywaliło, bęben mam ogromny:P U mnie padało ale w nocy, a teraz od rana słoneczko i ciepło. Zaczynamy z dzidkiem 20tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna - to zrób jescze test z nadgarstkiem: na prawej ręce w zgięciu czyli w nadgarstku masz linie - ich ilość świadzy o ilości dzieci. Linie "dokończone" to chłopcy, krótsze to dziewczynki:) u męża też spróbuj spojrzeć - ilość powinna byc taka sama - tzn. teoretycznie;) a płeć moze byc różnie rozłożona, np. u mnie wyszło dwóch chłopców i dziewczynka, a u męża - chłopak - dziewczynka- chłopak:) spróbujcie - fajna zabawa:) sprawdzałam u wielu osób, zgadza się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobnika26sz
hej Zrobiłam wrózbę nad brzuszkiem i nad dłonią i wyszło dziewczynka dwóch chłopców i dziewczynka szok i stop , 4 dzieci mnie czeka Anytram :)swietne te obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah ale brechta z tą wróżbą. Mi wyszły 3 córki i syn:D U mojej mamy też się zgodziło - córka i syn i stop. A nad brzuszkiem wyszedł mi synek..dziwne..coś się obrączka nie może zdecydować - jak już będę miała własną to zrobię jeszcze raz i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale u mnie brzydka pogoda,w nocy padalo a teraz pochmurno,brr nie lubie takiej pogody. sympatyczna ja juz mam ponad 100 cm. brzuszek rosnie. Z dnia na dzien jest coraz wiekszy:) a co do wrozby z obraczka to robilam kiedys i wyszlo mi ze bede miala dziewczynke,chlopca,chlopca. Wiec u mnie sie nie sprawdza,bo bede miala synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie obrączka tak samo jak nadgarstek:) chłopak - już go mam - dziewczynka - a niby chłopak ma być;) i chłopak:) zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na nadgarstku - dziewczynka, chłopiec, dziewczynka, chłopiec, ale też czwórka. Niezłe stadko, a zawsze chciałam mieć tylko dwójkę;) Mój A taki chętny do robienia dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zrobilam jeszcze raz ta wrozbe z obraczka nad reka,a potem nad brzuszkiem i zawsze wychodzi dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba to traktowac z przymrózeniem oka bo jakis nie usmiecha mi się urodzic 4 dzieci , na dwójce zamirzamy poprzestac , ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym lepiej znosiła ciążę (raczej jej początek, bo teraz jest już ok) i miała tyle pieniędzy, żeby niczego dzieciom nie brakowało, to czemu nie:) Dom mamy pojemny, spokojnie dzieciaki by się pomieściły. Zrobić i urodzić to nie sztuka, tylko wychować i utrzymać je potem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba też chcemy trójkę:) nas w domu - rodzństwa- tez jest trójka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa trójka ;) oczywiście, że nie sztuka to zrobić i urodzić, bo nie na tym macierzyństwo polega, ale jak stać i się chcę stworzyć dużą rodzinę, to nie widzę problemu :) Szczególnie jak dwójkę ma się już praktycznie odchowaną jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nadgarstka wyszło mi syn-córka-syn :) My też chcielibyśmy dwójkę dzieciaczków.A rodzeństwa oboje mamy po dwa+ my=była nas trójka:) ja mam braci i maż :) Jejku ale zrobiłyście mi smaka na ciasto...mmmmm serniczek albo jakieś jakie nigdy nie jadłam jeszcze.... mmmm ....albo placek ze śliwkami z kruszonką mmmm ojej chyba skoczę do cukierni... :) tylko ta piekielna zgaga niech przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi dwóch milicjantów w parku,aż nagle jeden mówi : - Idę w krzaki sie odlać przychodzi po dwóch minutach cały obsikany, na to drugi : - dlaczego sie tak obsikałeś - bo nie ta pala wyjąłem :) :) :) :) :) :) Przychodzi mama do Jasia i mówi: - idź do apteki i kup tacie tabletki na seks. Jasiu przychodzi do apteki i mówi: - Poproszę tabletki na seks dla taty. Doje mu tabletki i mówi: - Jasiu, pamiętaj 1 tabletka na 6 dni. Wraca Jaś do domu i daje tabletki mamie i mówi - Mamo, ale pamiętaj 6 tabletek na 1 dzień. Po paru dniach Jasiu znowu idzie do apteki i sprzedawczyni się go pyta: - I co poskutkowało? - Tak, bardzo. Mama w ciąży, siostra w ciąży, mnie boli dupa, a tata siedzi na dachu i rżnie gołębie. :) :) :) :) :) :) Siedzi na ławce pani w ciąży, podchodzi do niej mały Jaś i pyta: - Co pani tam ma? - wskazując na brzuszek. - Dziecko. - A czy pani je kocha? - Tak. - To dlaczego pani je zjadła? :) ;) :) :) :) :) :) :) Najtańsza dziwka w Polsce? Totolotek, bo za 2.00 zł masz 6 numerków i jedno ciągnięcie. :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×