Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a tak wogole mozna lezec plackem na plazy w ciazy i sie opalac??? zwlaszcza brzuch? bo maz mnie straszy ze gdybym miala taki plan to jestem chyba nienormalna - ze dzidzius sie ugotuje w tych wodach plodowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale dzis duszno, a Słonko słabo świeci, przynajmniej w Katowicach ;) Miłego popołudnia dziewczyny idę cosik działac bo mnie noc przy kompie zastanie, a dziś popołudniu jeszcze wycieczka do tesciowej bo ma urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och... ja swoich piegów też się nie wstydzę, ale po opalaniu z reguły mam wysypana cała twarz i to już mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknęłam na poczte Zelkowa śliczny brzusio-milusio ;) amstafik zajebisty, kurka też bym sobie takiego sprawiła, podobno ta rasa mimo iż stwarza takie pozory jest niebywale łagodna dla dzieci, ale za to innych psów nie lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tył zwrot - heheheh no tak to już jest z naszą cerą ,że mamy całą twarz w piegach po opalaniu :D mnie się to podoba jak pisałam :D zdążyłam się juz do tego przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jednak król mi wystarczy ;) Coś ja to miałam jeszcze Wam skrobnąc ale zapomniałam co, to na razie papa całusów 102 ,hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek999999999 właśnie się zastanawiam czy maluch jest wstydliwy (tylko nie wiem po kim :p czy poprostu ma wszystko gdzieś... to co będzie później widziałam zdjęcie na poczcie - fajne wysłałam Wam zdjęcia naszej wyprawki i mojego brzuchola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,wlasnie sie opisalam i mi wszystko zjadlo,wiec daje jeszcze raz:))) Musze sie wam pochwalic ze od niedzieli czuje ruchy malutkiej,wprawdzie to nie sa jeszcze takie \'\'grozne\'\'kopniaczki,ale dzidzia zdecydowanie i dosc regularnie daje nam znac o sobie:)))w koncu dzis zaczynamy 21 tydzien:))) Co do nosidelkowo-chustowych zakupow,to my kupimy nosidelko i oczywiscie mam go zamiar uzywac dopiero od 6 miesiaca,bo serce mi sie kraje jak widze tu jak rodzice nosza juz takie swiezo urodzone slimaczki a one tak bezwiednie w tym zwisaja,ale poza tym uwazam,ze nosidelko jest dla mnie konieczne,bo nie zawsze bedzie mi sie chcialo taszczyc wozek. Odnosnie opalania , to nie moge sie juz doczekac jak wreszcie wylegne w Polsce na taras i troche sie przybrazowie,bo moja skora po zimie bardzo tego potrzebuje:))),oczywiscie mam zamiar to robic z umiarem i zakrytym brzuszkiem,czytalam i slyszalam kiedys w \'\'Mamo to ja\'\'jak lekarz sie wypowiadal,ze w ciazy mozna RHM gratuluje Ci synka,ja mam 15-tego usg 4d i mam nadzieje,ze plec sie potwierdzi:)))Dziewczyny spadam sie w koncu pakowac,bo do tej pory zalatwialam sprawy papaierkowe,a teraz wszystko zostalo mi na ostatnia chwile a w piatek rano wyjezdzamy,ciesze sie ,ze w tym roku omina mnie swiateczne przygotowania,bo zapowiedzialam juz mamie,ze jak przyjade w sobote to moge co najwyzej upiec jakies ciasteczko,papa moze bede pozniej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda śliczne ciuszki i akcesoria dla Maleństwa...a te butelki z Krecikiem mnie rozwaliły, gdzie je dorwałaś ,też takie chce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelki zarówno z krecikiem jak i zestaw antykolkowa + kubek niekapek kupiłam w Aptece Super-Pharm. Jeżeli masz możliwość to dobrze jest tam zaglądac czasami bo mają fajne promocje - za dwie butelki z krecikiem 20 zł, a ten drugi zestaw 25 zł, więc się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratulacje dla rhm i lolci:* temat upławów, puchnięć, opalania sie przewija widzę;) u mnie opuchnięć brak, przyłączam się do dumnych piegusów, ktorym też jestem...najładniej opalam się nad morzem - ach;) a tera balsamil brązujący z garniera i jest git:) do hig. int. używam lactacydu od początku ciąży i na razie odpukać jest w porządku:) nici, pakuj się i do polskiego , najpiękniejszego słońca zmierzaj:) zelka - zaraz brzunio obejrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda2828 -bardzo fajne ubranka-wszystkie mi się bardzo podobały,masz gust :) a brzuszek tez kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka i ruda - brzunie cud, miód i orzeszki:) ruda - śliczności twoja wypraawka, martusia - świetne zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pozytywne opinie :) Jak będe wiedziała o jakiejś promocji to dam Wam cynk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Freckled trzeba bedzie odwiedzic tą apteke :) bo buteleczki są rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko jakie macie tętno ? bo ja zawsze miałam niziutkie tak50/60 uderzeń na minutę a od wczoraj to tak z 80/90 mi się utrzymuje a dziś nawet miałam 95, cisnienie niskie jak zawsze ok.120/60. Temperature mierzyłam i nie dochodzi nawet do 37stopni.wizyta dopiero za tydzień, mam nadzieje że to nic takiego, może ta wczorajsza glukoza mi serducho ożywiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zębów miałam wyleczone wszystkie przed ciążą :) opuchnięć brak ja mam też piegi na nosie a opalaniu nie wspomnę bo ja niestety opalam się na czerwono później mi skóra schodzi a brązowa i tak nie jestem :) Dobra lecę do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie byłam dzis u połoznej środowiskowej i mi mierzyła - 120/70 - mówiła ze super..twoje tupa to ostatnie przeciez dobre chyba prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk mi chodzi o tętno :) Szybkośc bicia serduszka :)Ciśnienie Ty rzeczywiście masz super ja też na razie nie mam problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciśnienie w ciąży niższe niż zwykle czyli ok 100/60 a tętno mam zawsze bardzo wysokie ok 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie mam się co martwic o to tętno, dzięki :) Lece się rychtowac na wyjazd do teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zdolna babka, dobrze ze wyszla z tego cało, hehe... miłej reszty dnia...buziole ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×