Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

RHM - udanego wyjazdu :D też byłam w Tunezji i bardzo mi się podobało! wrócisz bardzo zadowolona :) dbaj o siebie i maleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle dzięki. Na pewno szybko zleci, ale już sie martwie ile będę miała nadrabiania w czytaniu!!! Bo \"tam\" z netem krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny przy okazji tych porządków i organizowania pomału miejsca dla Dzidki stwierdziłam, że wystawiam wszystko co mi nie potrzebne na allegro, nawet buty znalazłam nówki 3 pary w których byłam tylko po razie poza tym mam w domu 3 komputery + 1 w piwnicy jakieś starsze wersje ale wyrzucić szkoda a miejsca na to wszystko nie ma, jak wszystko się za parę groszy posprzedaje to zawsze na głupi leżaczek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystkim bez wyjątku bardzo dziękuję! Zdam obszerną relację po powrocie. Wam życzę zdrowia przede wszystkim i także słońca i dużo relaksu podczas świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek no w końcu się zdecydowałaś fajny ten wózek :) Rhm udanego wypoczynku Ci życzę :) będę jutro bo teraz lecę na you can dance Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - ja zrobiłam tak samo, z tym że wszystko na sprzedaż mam teraz zapakowane w 2 pudła i zajmę się tym po powrocie. Człowiek to zadziwiająca maszyna, gromadzi i gromadzi i żal mu sie rozstać. Trzeba niezłego bodźca żeby powiedzieć sobie dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się z Wami ostatecznie, lecę myć sie i spać :) Buziaki dla wszystkich i do sklikania za 2 tygodnie! papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co do ciuchów nie mam sentymentu oddaje biedniejszej rodzinie, bo bym utoneła w tym wszystkim (nie dotyczy butów i torebek) ale małżon to ma wszelkie sprzęty elektroniczne i nic nie pozwoli wyrzucić więc go namówiłam żeby to posprzedawać, nie wspomnę o 3 wiertarkach, 3 wkrętarkach itp. a kabli kabelków, ładowarek już mu na to pojemnik kupiłam bo gdzie nie spojrzałam to jakieś kabelki. Stare telefony kom. wyrzuciłam pokryjomu bo też chyba juz ze 4 leżały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figarna
a ja zbieracz jestem , przy ostatniej przeprowadzce mąż wyrzucił wszystkie gazety i notatki ze studiów . Teraz też pewnie sporo wyrzuci , on sentymentów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuszki ;) RHm szczęsliwej podrózy,baw się dobrze :) Brzuszki piekne w skrzynce się znajdują :) Koteczek fajny wózek kupiłaś i jeszcze tak w ciągu 30 minut :) wow! przyznam że mam też takie momenty ,podoba mi się coś i biorę :) nie ważne że jeszcze mogłabym obejść wiele sklepów,podoba mi się to i już nie chodzę :) Freclet przeczekaj tą sytuację,ja też unikałam kobiet w ciąży,ale los sprawił że jestem w ciąży i cieszę sie ogromnie :) Ruda wyprawka czadowa :) Doczytałam Was w końcu :) Fajnie typowałyście ,co będę mieć synka czy córcie :)według Was córeczkę według wielu osób w tym męża synka :) ja tam nie wiem ,nie mam takiego \"węchu\" kto tam siedzi u mnie w brzuszku :) Tupa wczoraj robiłam badania,mocz,krew ,WR i piłam glukozę...czekałaś co u mnie wyszło ;) dzięki Dziś byłam na wizycie u gina.Wyniki ok ,mieszczę sie w normie z glukozą mam 126 a norma jest do 140.Mocz ok bez bakterii (biorę wit.C dodatkowo i działa)Krew ok :) Położna zawołała mnie i jeszcze inną kobietę żeby nam na szybko osłuchać bicie serduszka dziecka.Pierwszy raz to miałam i jeszcze na stojąco bo to miało być szybko,bo gin sie przebierał bo się sporo spóźnił i były kolejki.Mam to gdzieś.Chciałabym się nacieszyć tym biciem serduszka,nie dość ze nie wiedziałam ze będę to miała robione, to na stojąco i szybko...i przy innej kobiecie.... aż w końcu stanęło na tym że musiałam sie położyc bo nie mogła znaleźć serduszka żeby osłuchać.Coś szeptała pod nosem...\"ale jak to ?,gdzie to serce? który Pani ma tydzień?no co jest/itp..\" :( zmartwiłam się,aż lekarz zapytał co się stało?Mówił ze pewnie dzidzia ma jeszcze miejsce żeby uciekać po brzuszku...ze następnym razem sie uda itp ) Wszystko tak na szybko.Zostałam a tamte wyszły.Miałam badanie na \"samolocie\'.Wszystko ok ;) dzidzia leży przy pępku,prawidłowo.Brzuch miękki-ok,szyjka krzyżowa-ok prawidłowo rozściagnięta itp... teraz już wiem skąd te bóle krzyża.Mam ucisk na krzyż.MOja mama też tak miała.Gin mówi że pewnie już cała ciązę będę mieć te bóle i takie bóle będą jak będę rodzić.To najgorsze bóle są te krzyżowe.Bo łagodzi mnie tylko położenie na plecach choćby na chwilę. Nastepna wizyta 5 maj.... a ja bez połówkowego .i nic prawie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Brzuchatki poznania płci dziecka :) Byłam dziś w pracy zanieść L4.Dziewczyny "wywróżyły ' mi córcię :) Ba, nie wierzę w takie sztuczki,ale faktycznie podchodziłyśmy do każdej i sprawdzałyśmy im obrączką na dłoni co mają,synka czy córki i sie zgadza ;) przełamałam sie i dałam sobie zrobić 'eksperyment' na sobie :) i wiecie co??? wyszło mi że będę mieć ; -pierwszą i drugą córkę -trzecie i czwarte dziecko będzie syn :) potem obrączka się zatrzymała...czyli że już wiecej dzieci nie będzie :) Mężuś się śmiał jak mu powiedziałam ze czeka nas czwórka szkrabków :) Pewnie pójdą prwzerwatywy w ruch hiihihiihih :) Ja nie wierzę w takie rzeczy ale fakt w tym przypadku się sprawdzało bez pomyłki :) nawet dwa razy sobie robiłam i tak samo wychodzi :) mojej mamie sie też sprawdziło jak jej zrobiłam.Wykazało nawet jako pierwsze dzieci -córki- które zmarły -wczesniaki.... :) ale czad. Dla sprawdzenia zrobiłam"test" na ręce tata :) i .....obrączka stała w miejscu nie ruszała sie :) hihi bo on nie może mieć dzieci :) fajnie ;) idę spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mężatki obecne i te przyszłe coś na miły początek dnia lub koniec wieczoru. 🌼 http://wp.tv/i,20-rzeczy-ktorych-damianero,mid,301119,klip.html?ticaid=67d0f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pierwszy raz jestem pierwsza:) mi z obrączki w ogóle sie nie sprawdziło miały byc 3 córcie a jest synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rańca:) figlarna i amelka - pięknie dziękujemy:** sympatyczna - ale cuda znalazłaś, aż miło popatrzeć co ta naatura, chociaż myślę ze nie tylko;), sprawiła! a co to za wróżba z obrączką? może zacofana jestem, ale nie znam, tzn. znam wróżbę z obrączką nad brzuchem ciężarnej, ale to chyba nie to samo, bo wam jakieś duże ilości dzieci wychodzą;) słyszałam za to o wrózbie \"prawego nadgarstka\" i linii papilarnych? tam się znajdujących...hehe...zna któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki, U mnie dzień piękny ale mam tyle roboty dzisiaj że szok jeszcze małżon chce do Ikei po ta komodę dla dzidki jechać, Co do wróżby to nadgarstka nie znam a obrączke znam i wiem że kilku osobom w rodzinie się sprawdziło ja robiłam ale już nie pamiętam i chyba juz nie mam zamiaru powtarzać, Miłego pieknego dnai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak RHM będziesz zadowolona z podróży do Tunezji ,ja również polecam ten kraj :D a ten okres z kuzynką ,tak jak doradzacie -przeczekam...;) może chociaż na czas świąt, uśmiech zawita na jej ponurej i wiecznie naburmuszonej twarzyczce..:D nie znam tej wróżby z obrączką ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U nas wczoraj wieczorem burza była z piorunami i powyłączaliśmy różne urządzenia z gniazdek a dziś wszędzie mokro i 10 stopni, wcześniej słoneczko się przebijało ale teraz już nie widać.. Powiem wam, że wczoraj zupełnie przez przypadek dowiedziałam się że moja Paula ma wolne, normalnie chciałam ją dzisiaj puścić do szkoły! ale byłby numer, okazało się że ma wolne do wtorku włącznie a my zaplanowaliśmy wolne na weekend majowy a mogliśmy na święta, trudno, przynajmniej pierwsze święta wielkanocne spędzimy razem :) A wczoraj w nocy dzidziul tak mi się krecił jakby chciał wyjść przez brzuch, nawet S. mimo swoich gruboskórnych dłoni wyraźnie czuł jego ruchy, i to w 3 miejscach! A tak poza tym zainspirowałyście mnie do zrobienia tego ciasta jogurtowego i w związku z tym znalazłam parę przepisów na tej str: http://wp.tv/i ,20-rzeczy-ktorych-damianero,mid,301119,klip.html?ticaid =67d0f po prawej stronie są przepisy na inne ciasta :) I jeszcze parę linków do wygodnych ciuchów ciążowych: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6685756 - tuniki http://allegro.pl/item597165841_okazja_rosnace_z_mama_dresy_ciazowe_bordo_xl.html - spodnie dresowe tańsze niż reszta, chyba ze wzgl na kolor http://allegro.pl/item601084449_urocze_sukieneczki_ciazowe_rozmiar_m_l.html - sukienki http://allegro.pl/item598889392_xxl_rosnace_z_mama_spodnie_ciazowe_nowe_wzory.html - również spodnie tylko bez ściągaczy z boku i z wzorem http://allegro.pl/item598891092_rosnace_z_mama_rybaczki_ciazowe_xl_xxl_7kolor.html - te same spodnie tylko rybaczki, fajne kolory :) http://allegro.pl/item600757875_getry_leginsy_legginsy_ciazowe_3_4_rozm_170_l.html - legginsy np pod sukienke czy tunike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny śliczne brzuszki na skrzynke :) Kamila, Zelka fajny pomysł z tym serduszkiem, ruda śliczny brzuchol i super wyprawka :) RHM udanego wypoczynku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi juz poprawiłam niżej, a jak będziecie zainteresowane kupnem tych ciuchów to tylko wybierzcie odpowiedni dla siebie rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie anytram ja robię właśnie te ciasta z delecty i zawsze wychodzą :) a na święta pisałam,że robię te jogurtowe i jeśli mogę Wam doradzić ,to zamiast naturalnego jogurtu tylko,dodaje pół na pół np.z waniliowym np.danio...wychodzi pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) u mnie wczoraj maluch figlował cały wieczór, a jak małż o 5:00 wrócił z pracy to był atak dwutorowy. Maluch kopał a małż chrapał... muszę się zabrać za sprzątanie, ale jakaś słabowita dzisiaj jestem :( chyba też jakieś ciasto z Delecty zrobię. ale to w sobotę rano dopiero. Czy na normalną blachę jedna paczka tego starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) W Warszawie od rana pochmurno a teraz jeszcze zaczyna padać :( przez tą pogodę jestem nie do życia Widzę, że temat ciast. Ja ostatnimi czasy jeżeli już robię (bo na ogół wyręcza mnie teściowa albo kupujemy u znajomego w cukierni) to też ciasta z torebki. Juz dawno chodzi za mną karpatka - miała być na bożenarodzenie, ale chęci i czasu zabrakło :p więc przymierzam się na te święta. Do tego sernik na zimno lub biszkopt z owocami i galaretką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×