Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

och kochane! Jakaż radość miała dzisiaj miejsce w moim domu. Jakieś 2 tygodnie temu, razem z młodą, zasiałyśmy na parapetowym oknie szczypiorek już miałam wyrzucić - bo coś mi się zdawało, że nic z tego się nie spłodzi - a tu niespodzianka. 3 całkiem żywe zielone żywota. Młoda pęka z dumy, a ja cieszę się jak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka to super jakby nie było to też kawał chłopa z twojego kaczorka Ja mam usg we wtorek już mam pełne gacie na samą mysl, czy badania ok wyszły i czy wszystko dobrze i oczywiście sztres przed macanką (jak ja urodzę jak ja się zwykłego badania boje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam we wtorek USG, które mam nadzieje utwierdzi mnie w przekonaniu, że noszę w sobie nasienie męskiej płci. Jakoś tak nastawiona jestem psychicznie na chłoptaka i oby się nic nie zmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawędziara też mam taką nadzieję a pewnie znając życie Dzidka nic nie pokaże i dalej nie będę miałą pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to ucisk na bliznęmoja blizna jest normalnie jak reszta ciała nigdy mnie nie bolała ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam jescze do was pytanko gdzie wy Dzidzie czujecie , bo ja czuje intensywnie ale tylko w podbrzuszu i już się zaczynam martwić bo macica juz sięga chyba ponad pępek a ja ja czuje tylko na wysokości jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam tego 3d.. Chyba też pójdę;) jak kasę skombinuję:) Pikle umarłam..ze śmiechu:D A pomarańczowe guuupie to. Dobrze, że Jasiek został Jaśkiem. U mnie wieczorne szaleństwo od godziny.. Kiedy to małe cholerstwo się zmęczy?;P Poza tym ledwo żywa jestem, bo cały dzień na nogach w kuchni - parapetówki mi się zachciało:/ Ale jutro tylko ogarnę z grubsza mieszkanko, bo i tak po remoncie i Świętach czysto w miarę. Znając gości oglądających pierwszy raz to mi w każdy kąt niestety wlezą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wróciłam ze szkoły, zjadłam coś, zrobiłam sobie kanapki na jutro, bo o 7:20 transport do szkoły i biorę się za socjologię :( mąż wybył na piwo z kolegami i jak co wieczór siedzę sama. no teraz już nie sama. przez cały pobyt w szkole maluch mi się usilnie wciskał pod prawe żebro... psotnik mały. U mnie kopie faktycznie wszędzie. Najbardziej w okolicach środkowej części brzucha, ale od kilku dni to kopniaki już widać sporo nad pępkiem. no i dzisiaj to żebro :P ja mam USG w środę i mam nadzieję, że trzeci raz też się okaże, że chłopak :P Kiteczek... będzie kolejna szansa :) a co do wagi, to z jaką zaczynałaś? gratuluję kobietkom, którym się potwierdziła płeć. w przyszłym tygodniu kolejne USG, więc będzie co czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, singera zazdroszczę, chęci do nauki szycia również. Co do czucia Jaśka, kiedy leżę na boku, spływa zgodnie z prawem grawitacji i kopie dany bok; kiedy siedzę, nie odzywa się;) Leżąc na wznak zupełnie go nie czuję. Gago, chyba lepiej nie znać płci, niż dowiadywać się o zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, chyba będę dzisiaj pierwsza na forum sama się dziwie bo myślałam, że jest 8, pogoda zapowiada się dobrze narazie jest troszkę chłodno ale chyba się wypogodzi bo się słonko pokazało, Miłego dnia dla wszystkich brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłej zabawy Koteczek a ja koło 11 idę na działkę pasowało by juz trawe skosić bo takie chaszcze już urosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha - a ja myślałam, że ja taka ranna ptica dziś, a tu proszę - już są laseczki. dzień dobry! o 5.45 kaczorek się obudził z głodu i kazał zjeść kanapeczkę. tylko po niej już się rozoochocił i spanka nie ma. wogóle pod zbyt dużym wrażeniem jestem - dobrze, że to 3d raz się robi;) Zelka - w Luxmedzie za 200 robią, jestem fanką:) oblukaj na skrzynce jak wygląda nagranie z badania - zaraz wyślę. może gdzieś prywatnie taniej... Alidżi - kaczorek wierzga głównie w dole, koło pępka też lubi, ale wyżej już nie, a siedzi \"na pęcherzu\" czyli położenie miednicowe podłużne. piękna pogoda, więc net z rzadka dziś odwiedzę - miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa singera też będę miała - ale jako podstawkę pod toaletkę, bo góra zaginęła. już wysępiłam od mamuśki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja się obudziłam przed 7 na sikanie, ale jeszcze sobie poleżałam, bo zmęczona byłam wczoraj. Iwoneczka, ale słodzizna z tego Twojego maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja czuję malutką głównie w podbrzuszu ale sporo nad jajnikami raz z prawej, raz z lewej strony. Dzisiaj o 5 rano kopała z prawej strony na wysokości pępka. Podczas ostatniego badania główkę miała na wysokości pępka, a nóżki z lewej strony podbrzusza. Od trzech dni kopie mocniej i mimo łożyska na przedniej ścianie wyraźnie czuć na zewnątrz. Fajnie :) Miłego dnia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Jaki piękny słoneczny chłodny dzionek :) ...Iwoneczka ale Twój Kaczorek to Wielkoludek już teraz to szybko Maleństwa będą nam rosły, ja mojego nazywam Wielką Stopą skuli tego że stopka ma 4cm. ;) ...Alidżi ja mojego Maluszka czuję tak samo jak Ty z Koteczkiem też leży niziutko-ułożenie pośladkowe i najbardziej po pęcherzu kopniaczki zapodaje, a leży tak niziutko że dupkę na USG mial chowaną za sklepieniem łonowym i nie szło dojśc do niego czytnikiem, ale na chwilkę nam pokazał klejnociki :) ...O u mnie na działce też by przydalo sie skosic trawke, ale na weekend jedziemy do teściów więc nici z golenia dzialki :) może w nastepny weekend :) ...Maszyna do szycia też by mi się przydała, pozyteczna bardzo :)Ja co prawda nie umiem szyc ale mąż by mnie nauczyl, oststnio firanki obszywał :) ...Lecę się szykowac do wyjazdu, miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Już kiedyś padło to pytanie ale je powtórzę, napiszcie mi jaka jest różnica między 3d a 4d?? A co do tej wysokości to ja w 20tc czułam macice na wysokości pępka i tak czytałam na różnych stronach że w tym tc powinna być na takiej wysokości, i jak byłam u lekarza w 20tc to usg też mi robił na tej wysokości, natomiast ruchy zazwyczaj czuje w podbrzuchu, czasem maleństwo tak szaleje że widać ruchy na zewnątrz, zazwyczaj gdy leże na plecach :) cały brzuch się rusza, jak mi się uda to wam nagram ;) Kiedy leżę na lewym boku to czuję po lewej stronie, kiedy na prawym to po prawej, czasem na wysokości pępka ale wiem że jeszcze się nie przekręciło tylko może ma czkawke i tak główką stuka albo rączkami :) No i jak większość z was czuje ruchy po zjedzeniu, i często też kiedy siedzę, może mu/jej nie wygodnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ruchy dziecka nie są spowodowane niewygodą dziecka. Dziecko się rusza, a ponieważ jest coraz większe to czujemy te ruchy. Nigdy nie doszukuję się tego, że dziecku nie jest wygodnie. Rusza się to prawidłowa, dobra oznaka. Ja najwyraźniej czuję jak siedzę i leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę przed wyjściem na uczelnie. Nie miałam siły wstać na pierwszy wykład jakoś, a ile wytrzymam to też się okaże. Nie mam jakoś ciły siedzieć na tych twardych siedzeniach. Na szczęście tylko wykłady, więc nawet jak nie pójdę to spoko. Tupa dziękuję za namiary :) Postaram się po weekendzie wrzucić foteczki brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mówcie nic o wykładach, bo właśnie powinnam na nich być... Niestety leń wygrał, nie wstał o 6 jak planował i nie pojechał do Warszawy... :( ALE ZA 2 TYG. JADĘ!!! mój dzidziak też kopie głownie na dole, raz po lewej raz po prawej, ale wczoraj pierwszy raz zdarzyło się, że kopał nad pępkiem- tak wysoko jeszcze nie było. Jeśli chodzi o wygodę dziecka to powiedzcie mi, jak to jest z leżeniem na brzuchu? mogę zrobić krzywdę czy nie??? Brzuszek mam jeszcze dość mały, spokojnie mogę spać na nim- tzn. ja nie czuję, żebym coś tam uciskała, ale różnie mówią o tym. a- w związku z niechęcią Maleństwa co do pokazywania swojego krocza, postanowiliśmy że: ok. niech będzie niespodzianka. Wyjmą z brzuszka to się dowiemy co tam mamy:) Pozdrawiam i życzę tyle słonka co u mnie. i pędzimy z psem a potem na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania na brzuchu to chyba nic złego dziecku się tym nie robi ale ja od 3 miesiąca nie mogę , bo mam duży brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Katastroficzna pogoda. Pada jest chłodno, pochmurno i co gorsza nie zapowiada się na zmianę. Bu. Nawet nastrój mam katastroficzny. Nic mi się nie chcę i głowa mnie zaczęła boleć, ale dziecię mi kasłać przestało, więc chyba domowe sposoby zapobiegania przeziębieniu sprawdziły się. Ach... i mam ochotę na bigos. Już kapuchę wstawiłam, grzybki namoczyłam, więc wieczorkiem będzie wielkie ucztowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spania. Najlepsza pozycja, to pozycja boczna (prawy bok - nie obciążasz serca). Pozycja na brzuchu nie zagraża dziecku, ale jak dla mnie jest niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×