Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam :-) U mnie dziś słonecznie od samego rana, nie wiem czy ciepło bo jeszcze z domu nie wychodziłam, ale wybieram się na pocztę i do banku. Kupiłam właśnie legginsy ciążowe na allegro. Ciekawe czy będą dobre. A jeśli chodzi o pranie ciuszków, to kupiłam kilka par body używanych i pachniały one szarym mydłem. Zastanawiałam się czy ktoś kto je sprzedawał chciał zaoszczędzić na proszku, ale mama mi powiedziała, że ciocia moim kuzynkom prała ubranka tylko w szarym mydle bo wszystko inne ich uczulało. Także może się okazać, że jak ubranka wyprane w proszku dla dzieci będą uczulać to będziemy prać w szarym mydle. Niestety nie ma on zbyt ładnego zapachu. Ja jeszcze ubranek nie prałam i poczekam z tym do lata, może czerwiec a najlepiej lipiec. Wtedy będzie ciepło to wszystko szybciutko ładnie wyschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam RHM....:D pewnie brązowa jak murzynka :P teraz pewnie opala się na złocistej plaży w Tunezji ....ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Może któraś mnie zaraz wyśmieje, ale mam poważne pytanie. Czy w ciąży można stosować samoopalacz, albo jakieś balsamy brązujące? jestem w 25 tygodniu ciąży i trochę się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakiś zły dzień :( Od wczoraj po południu pobolewa mnie brzuch :( Moja gin dzisiaj nie przyjmuje, a na koma nie mogę się dodzwonić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM chyba już niedługo wraca ale będzie opowieści ciekawe jak jej klimat pustynny służy, narazie chyba aż takich upałów tam nie ma, Polecam wam artykuł ( dzisiejszy dodatek Gazety Wyborczej - DF) a w zasadzie wywiad z współzałożycielką Komitetu Ochrony Praw Dziecka o biciu dzieci, przemocy w rodzinie... Bardzo ciekawy, warto: \"Współczesny rodzic często nie wychowuje dziecka, ale je hoduje. Jak piękny egzotyczny kwiat\" i jeszcze jeden cytat:\"- Nie biłam, choć zdarzyło mi się uderzyć. I za każdym razem nie wiedziałam, kogo mi bardziej żal - czy własnego dziecka, które klepnęłam w pupę, czy siebie i własnego cierpienia - Bo wiedziałam, że to moja słabość, że mnie poniosło...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszki dla dzieci też uczulają! Nie wiem czy jeszcze jest ale kiedyś był taki proszek co uczulał - cypisek. Z tego co pamiętam to ja tylko na początku, może jedno opakowaniu proszku dla dzieci użyłam dla Pauli a reszta z pieluchami była prana w zwykłym w wysokiej temp., i kiedy dziecko jest starsze i pije te soczki marchwiowe strasznie ciężko się odpierają i trzeba dodać wybielacza bo inaczej wszystko ma plamy, kupki też ciężko się odpierały.. Teraz w mojej pralce jest program do prania ubranek dla dzieci i polega on na podwójnym płukaniu więc myśle że zwykły proszek wystarczy byleby dobrze wypłukane było! I też mi się wydaje że ubranka wypłukane w płynie to nie najlepszy pomysł bo zapach może drażnić dziecko, tym bardziej że w szkole rodzenie (internetowej) radzą żeby nawet mama się nie perfumowała żeby dziecko po porodzie rozpoznawało i czuło jej naturalny zapach! http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/10,91177,5330649,Poznanie_potrzeb_dziecka__pelna_wersja_filmu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra tyle leje płynu do płukania że mnie odrazu boli głowa jak wezmę jej małą na kolana a co dopiero jej 1,5 roczna córcię, już jej powiedziałam żeby nie przeginała i teraz leje mniej. A co do tego naturalnego zapachu to też słyszałam i że nie wolno się balsamować (brzuch, piersi) jak się karmi, moja babcia jak byłam mała zawsze używała kremu Nivea i ja do dzisiaj ten zapach z nia kojarze, bardzo miłe wspomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prałam w dzidziusiu tak proszek sie nazywa- ale tez zastanawiam sie czy nie bede czasem po porodzie prała w vizirze- watpie zeby mi sie chcialo oddzielnie wszystko prac.....tylko płynu do plukania nie bede dawala.... Co do samoopalaczy to ja stosuje! chociaz i tak tego po mnie nie widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki :) Wróciłam z przerwy świątecznej, doczytałam zaległości, pooglądałam Wasze brzuszki na skrzynce- śliczne :) Muszę znów namówić męża, żeby mi zrobił zdjęcie. Osobiście piorę w kasztanach, bo mąż jest alergikiem i żadne proszki mu nie służą, ewentualnie szare mydło. Pewnie Franek też będzie alergikiem, więc nie kupuję na razie żadnych proszków, a ciuszki wypiorę w czerwcu, jak już przyjadę po sesji do domu rodziców. Zrobiło się trochę cieplej i już to niestety odczuwam, puchną mi nogi i ręce i jestem jakaś taka zmęczona. Pozdrawiam serdecznie i udaję się na drzemkę po drugim śniadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo zapomniałam, że ja też dzisiaj zmieniam stope, skończyliśmy 25 tydzień, za parę dni będziemy mieli 100-dniówkę wezmę metr i będę odcinać jak \"we więźniu\" (żartowałam) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Potrzebuję pomocy. Szukam eleganckich sukienek ciążowych. Jak znajdziecie coś to prosz o linki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamusie :) Anytram mam miarę na 102 :) 102 cm w najszerszym miejscu brzuszka ;) Lenka,jak tylko będziesz po wizycie u lekarza,dotyczącej Twojej alergii to koniecznie napisz co mówił,ok?zapytaj jeszcze czy można zrobić sobie testy uczuleniowe w ciązy,czy lepiej poczekać z tym,dzięki. Marzenie, ładniutki,gładziutki i okrąglutki masz brzuszek ;) Co do prania rzeczy dla dziecka,to jeszcze się powstrzymam,tak do lipca.A w jakim proszku?to raczej w loveli albo jelpie.Moja bratowa ostatnio wyprała ciuszki rocznej córeczki w \'dorosłym\' proszku i mała dostała plamek na całym brzuszku i miała tak przez 3tygodnie.Oczywiście byli z tym u lekarza ,smarowali ją maścią i dopiero na dniach zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienkę potrzebuję na ślub (nie mój) i chcę użyć potem na komunię. Wiecie, ja w ciąży to bardzo jestem niewymiarowa. Biust mam mały, a biodra rozszerzyły mi się o 20cm. W ramionach jestem szczupła. Szok. Boję się kupować przez internet, bo raczej nie trafię. Jak myślicie? I czy dziewczyny z warszawy znacie może jakieś sklepy z eleganckimi sukienkami ciążowymi i adresy tych sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejlaseczki:) jaka piekna pogoda dzisiaj:) az szkoda w domu siedziec:) ja niedawno z badan wrocilam, jutro musze z wynikami do ginki leciec,coby zobaczyc czy juz bakterie poginely po tym antybiotyku... kurcze dzisiaj mialam tak nieprzespana noc, co godzina sie budzilam... jak nie siusiu, to pic, to dzidzia tak kopala, to za goraco bylo...a co sie bedzie dzialo w lipcu? az strach sie bac:) z ciekawosci swoj brzucholek zmierzylam juz 105 cm mam:) rosniemy jak na drozdzach:) a w sobote usg, moze wreszcie dowiem sie plci:) juz nie moge sie doczekac:) a i co do tych sukienek to ja tez mam problem, bo w czerwcu weselicho kolezanki a nie wiem co mam kupic. przymierzakam dzisiaj taka jedna (nie ciazowa), fajna byla tylko cena z kosmosu-700zł- masakra. takze jak cos fajnego sie wam w oczy rzuci (i cena w miare normalna) to dawajcie znac:) milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta brazowa:) aco do proszku to jeszcze nie mam co prac bo nawet jeszcze jednej rzeczy nie mam...az wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze nie mam żadnych ubranek...ale już wkrótce wyskocze na miasto po wyprawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz zawsze cos:) ja po sobotnim usg zamierzam juz zaczac kupowac:) nawet jak plci nie poznam:) a tak wo ogloe to dzisiaj zmiana stopki:) 23 tydzien zaczety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEBE 🌼 rozumiem Cię , a w sobotę mam ślub szwagra , latałam szukałam jakies tuniki do mojej spódnicy slubnej , i kupiłam ale w domu kolorystycznie juz mi nie pasowało. W sklepach ciążąwych tez bywałam i jakoś czułam się jak w worku po ziemniakach ( może wybredna jestem), w końcu kupiłam w zwykłym sklepie wprawdzie roz.42 ale w biuście trzeba było się zapiąć , jest czarna i ładnie odcinana pod biustem. Od razu mi sie rzuciła w oko i w duchu tylko modliłam się o to by się zapieła. Przez neta nie chciałm kupować bo zależnie od materiału dół tak się opina na brzuszku ,że szok , chyba ,że się dobrze trafi. Moja kosztowała 90 zł , i biegając po sklepach mówie do kuzynki no niech tego Darka (szwagier) gęś kopnie , ja taka gruba , cera do bani , włosy jak z tyłka wyciągnięte a im się ślubu zachciało . 10 lat razem to rok by ich niezbawił - ja to wymagająca jestem nie? Jesli chodzi o pranie to z córką na początku prałam w płatkach mydłanych i ręcznie , potem moja mama wyprała u siebi jej ubranka w zwykłym proszku i nic jej nie było , więc i ja tak zaczęłam robic , tyle ,że 2 razy płukałam tylko w wodzie bez żadnych płynów. Ale to zalezy oczywiscie od skóry dzieciaczka , teraz można wybrzydzać ale rzeczywistość może byc już zupełnie inna niz nasze tezy . Dzieciaczek pokaże co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×