Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Cześć piękne! Powracam po chwilowej nieobecności :) Co do sukienek na ceneo mi się bardzo podoba nr 27. Ja mam 24 maja imprezkę taką nietypową - prymicja kuzyna.... Mam taka kiecuszkę może nie jakoś mega elegancką ale schludną i wygodną, miałam ją na sobie w poprzedniej ciąży na ślubie kuzynki i teraz też się nada :) A co do obwodu do do tej pory szłam jak burza ale coś przestałam już tak szybko rosnąć, mam 87 cm. W czwartek mam usg 4d i wreszcie (mam nadzieję) poznam płeć, podobno będzie dziewczynka.... Z zakupami wstrzymuję się właśnie do czwartku, poza tym zgodnie z płcią zamierzam też urządzić pokoik dzidziusia-kolory ścian, wykładzina, mebelki, rolety..... Od czwartku wielkie przygotowania :D POZDRAWIAM WAS BRZUCHATKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane!! Miałam do nadrabiania ponad 30 str.!!! Niesamowite jesteście:) Muszę się Wam pochwalić, że napisałam moją pracę mgr!:) Jestem przeszczęśliwa, bo już nie mogłam patrzeć na te wszystkie materiały.. Ostatnio się spięłam, dosiadłam kompa przez kilkanaście dni i po wszystkim. Wiecie co mam brzuch jakbym miała iść do porodu:) z dnia na dzień wyskoczył niesamowity bębenek.. Kupiłam też parę rzeczy z listy wyprawkowej, sporo ciuszków dostałam i już jakoś to wygląda.. Pisałyście o udokumentowaniu wizyt u lekarza, żeby becikowe dostać. Ja jestem jak najbardziej za, bo do teraz było tak, że jedna menelówa z drugą urodziły dziecko, zgarnęły kasę i poszły w tany zostawiając dzieciaka na pastwę losu, a tak wątpię, żeby taka poszła prywatnie do lekarza po wpisik. Jak chcą becikowe, to niech chodzą do lekarza i niech dzieciaczki są pod kontrolą. Jeśli o proszki chodzi to na początek wypiorę ciuszki w dzieciowym, a potem spróbuję wyprać w dorosłym, zobaczymy co z tego wyjdzie Byliśmy w czwartek u lekarza. Synuś potwierdzony:) lecę pooglądać sobie Wasze brzuszki, postaram się w tym tyg dodać swój z 26 tygodnia. (jak ten czas leci..) a potem idę do kosmetyczki na malowania i pedikiry, co by dobrze w klapkach wyglądać:) Wam też już się tak ciężko schylić? U mnie okropnie.. nawet skarpety trudno mi wciągnąć a tu jeszcze 3 miesiące!!! Jutro mamy studniówkę:)) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadałam się przywitać;-) Piszę z pracy, mamy tu dzisiaj straszne nudy więc odliczam minuty do wyjścia... jeszcze 10! Dziękuję za komplementy w temacie brzuszka - piłeczki. Domek dla maleństwa powiększa się z tygodnia na tydzień.... Waga - dziś rano 60,1 kg (w bilansie ogólnym, bo w I trymestrze schudłam 3,5 kg jestem plus 2 kg). BeBe ja jestem z Warszawy i widziałam fajne sukienki w sklepie ciążowym \"9 miesięcy\" przy przystanku Al. Zieleniecka. Sklep znajduje się w pawilonach handlowych, koło Expandera. Myślę, że można tam coś wybrać. Temat proszków trafiony, bo miałam Was o to pytać. A co na to doświadczone mamy? W jakich pierzecie ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dziś wzięło na sprzątanie...wypróżniłam komodę w pokoiku Maleństwa i teraz będzie czekac na jego ubranka i rzeczy,ale to i tak będzie za mało miejsca trzeba bedzie szafkę dokupic...:) :) :) Teraz się troszku prysznicem zrelaksuję :) Marzenie ładny, okrąglutki, zgrabniutki Brzusio :) Iwoneczko śliczny filmik,słodziutki Maluszek :) ale widzę że takie badanie 3/4 D dużo nie różni się od zwykłego,chodzi mi o to, że wszystkie pomiary i tak są robione w 2D...czy wogóle w 3/4D coś się mierzy albo sprawdza? niezauważyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś pytał o obwód brzuszka to ja zaczynałam od 66cm a teraz mam 90cm w najszerszym miejscu!!!ale az 9 kg na plusie skąd sie biorą te kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marzenie :)sliczny masz brzuszek Mi sie wszystkie pobobają sukienki z tej strony haloo , no moze prócz tych pierwszych a Ja przed chwilą wrąbałam talerz zupy ogórkowej a za 5 minut całego rogala z serkiem ze szczypiorkiem , ale sie najadłam i do tego kubek mleka Alidzi :) jesli nadal Cię boli tyłek tak jak mne kiedys bolał to kup sobie magnes , ja sobie kupiilam i łykam juz kilka dni i jak ręką odjoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeBe według mnie na ślub i komunie najbardziej pasują sukienki nr 4 i 29, a poza tym prawie wszystkie są bardzo ładne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się bardzo podobają te sukienki z haloo szkoda, że nie można ich kupić u mnie w jakimś sklepie. Jak się coś przymierzy to najlepiej, bo z tymi wymiarami teraz to kłopot. Ja mam duży brzuch i w nic się nie mogę zmieścić,a jak już się zmieszczę, to w biuście i ramionach wisi. szok. Dzięki za opinie, które suknie wam się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe 🌼 Dlatego ardze Ci polatać po sklepach i pzrymierzać , bo u mnie to się sparwdziło m bo brzuszek czasami nie komponuje z faktura pewnych materiałow . Trzymam kciuki i oby zakończyło się sukcesem jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego radzę Ci polatać po sklepach i przymierzać , bo u mnie to się sprawdziło bo brzuszek czasami nie komponuje z faktura pewnych materiałow . Trzymam kciuki i oby zakończyło się sukcesem jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe w razie czego zawsze mozna iść do krawcowej żeby cos ewentualnie podebrała, niewiele zapłacisz a ubrania na necie są zdecydowanie tańsze niż w sklepach więc przelicz czy na jedno nie wyjdzie ale najważniejsze żebyś ty dobrze się czuła i pięknie wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) widzę, że mierzenie brzuszków... ja mam 90cm w najszerszym miejscu i wiem, że mój brzuszek należy do małych i nie wygląda na połowę 6 miesiąca - porównywałam w szkole rodzenia i dzisiaj z kuzynką, która ma termin 3 tygodnie po mnie, a brzuszek ma większy... ale jeszcze ma trochę czasu, żeby urosnąć :P dzisiaj dostałam paczkę z ciuszkami, tylko mam problem gdzie je włożyć. chyba gdzieś wyprowadzę pościele, które dostałam na ślub i które próbuję bezskutecznie sprzedać na Allegro i jedna półka będzie wolna. Ja ciuszki zamierzam prać dopiero na przełomie czerwca i lipca. to będzie miesiąc przed terminem porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli to brzuszki mamy podobne ja tez mam dość mały!!!Jak mówie że 6 miesiąc to nikt mi nie wierzy!!!Tylko że ty chyba troszkę mniej ważysz bo ja zawsze miałam w tali malutko ale kuperka to mi natura nie poskąpiła:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, ile Ty ważysz i ważyłaś:) mi w bioderkach jakieś 2-3cm przybyło, także nie jest źle :P tak sobie myślę, że może nie będziemy miały wielkich brzuszków i będzie nam lepiej pod koniec w tych upałach letnich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi w bioderkach troszkę wiecej ale nie mam pojęcia od czekego zależy te tycie bo ja jem normalnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jem normalnie i mam 6,5kg na plusie ;) i jeszcze ćwiczę prawie codziennie ale nigdzie mi nie wlazło jeszcze tak drastycznie :P ale zauważyłam, że jak mało zjem na kolację i zjem ją wcześniej to rano na wadze może być prawie kilogram mniej... maluch wyciąga sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi :) ja łykam taki w tabletkach o nazwie Magnezin , ale jak masz musujący to tez mozesz chyba .ten Magnezin poleciłą mi farmaceutka w aptece , a oprócz tego łykam feminital n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę Laktomag B6 - też polecony przez Panią w aptece. Ma więcej magnezu. Duża tabletka, którą ciężko połknąć jak się nie przepołowi. Smak bananowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety trochę przytyłam, bo mam już +8 (z 74 do 82), choć od dwóch tygodni jest spokój, a wcześniej miałam wielki skok z 76 na 82 właśnie. W brzuszku ponad 100, dokładnie chyba 108. Powoli zaczynam być wielką piłką :P Łykam MgB6 i Feminatal +DHA i Urinal na bakterie w moczu, muszę wybrać się na badanie za jakiś tydzień, jak mi się skończą tabletki, miejmy nadzieję, że pomogło. A brzuch mam chyba taki \"do przodu\", dalej wystają mi kości z miednicy, jak przed ciążą, choć jak się czasem oglądam, to boczki chyba też nabrały. Ciekawe, co będzie pod koniec ciązy- upały i puchnięcie, wole nie mysleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, chyba nie mamy za bardzo wpływu na wagę :P w każdym razie ja idę pojeździć na rowerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych preparatów z magnezem jest w cholerę ;) do koloru,do wyboru...;)nie łykam,ale polecam magne b6...sama łykam elevit pronatal i popijam pluszem z magnezem,dobry smak ;) przyznam szczerze ,że nie mierzę się w pasie,tylko ważenie i to na wizycie u ginekologa,nawet w domu nie mam wagi :):):) ...wystarczy mi ,że spojrzę w lustro i widzę jak poszło troszkę w biodra i uda,ale ponieważ zawsze byłam przy kości ,jakoś wyjątkowo mi to nie przeszkadza,tym bardziej teraz,takie uroki ciąży...;) zawsze jadłam to,na co miałam ochotę,tak naprawdę ;) na ostatnim badaniu było 4 kg na plusie,zobaczymy jak będzie na kolejnej wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u lekarza jakoś więcej ważę - ale przyrost ten sam co w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki!!! Mi dzień minął spacerowo a potem sprzątająco. Także chyba dopiero o 17 na chwilę się położyłam odpocząć. Ja nie wiem do jakich można zaliczyć mój brzuszek, w obwodzie mam niby tylko 87 cm, ale mnie się on wydaje spory. Mały na pewno nie jest choć niestety nie mam porównania :( Może niedługo dostanę już od was namiary na skrzynkę, to pooglądam wreszcie inne brzuszki. Też chciałabym jak najdłużej być w formie, ale boję sie, że w lecie, jak przyjdą upały, to może być różnie. Dlatego tak jak Nilly staram się jak najwięcej ruszać, myslę, że dzięki temu może być później łatwiej. Chociaż dziś po tym sprzątaniu to chodziłam zgięta w pół, tak mnie krzyż bolał. A potem jeszcze mi krew z nosa buchnęła, jak byłam pod prysznicem :/ Palulka nie przejmuj się, u mnie tez jeszcze pustki jesli chodzi o rzeczy dla maluszka, ale pocieszam się, że jeszcze jest czas. U Was tez zaczynają się sny związane z porodem??? Mi sie dziś śniło, że połozyli mnie na porodówce i kazali rodzić, a ja nawet skurczy nie miałam:D Czekałam na nie i czekałam a tu ciągle nic. Wściekałam się, że za wcześnie mnie połozyli i że musze leżeć jak kłoda :D Iwoneczka, ja też zamierzam rodzić na Jaczewskiego, więc jak moja córcia się pośpieszy to może się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×