Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

co do magnezu to ja łykam magnezin mi też trochę poszło w biodra, ale niewiele. Nie będę gorsza od Nilly, tez spadam pojeździć na rowerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety na rowerek się nie wybieram, pospacerowałam dzisiaj trochę i musi wystarczyć, może jutro wymęczę u męża wizytę na basenie, samej nie chce mi się :P A tymczasem wracam do arcyciekawych notatek, także miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja dzis caly dzien na powietrzu bo u nas dzis cieplutko,dopiero na wieczor sciagnelam do domku :))) Spajk ja skonczylam polonistyke na KULu,fajnie ze tyle jest na forum humanistycznych duszyczek Co do pomiarow na 4d to mozna je robic i w koloze i czarno biale,moj gin powiedzial,ze w czarno bialym po prostu lepiej widzi i tez przelaczal jak u Iwoneczki. Korulko ja tez rodze na Jaczewskiego,wiec moze spotkamy sie wszystkie trzy,bo z tymi terminami to bardziej zalezy od naszych kruszynek kiedy zechca przyjsc na swiat:)))Iwoneczko,czy szkola rodzenie,ktora wybralas to jest ta przy szpitalu na Jaczewskiego?Jesli tak to ile kosztuje tam kurs,bo ta na Nowym Swiecie za 600 zl.wydaje mi sie droga Dziewczyny kiedy jest najlepszy czas zeby zaczac chodzic do szkoly rodzenia,bo spotkalam sie z roznymi opiniami na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któras ma ochotę na kisiel zurawinowy ,świerzo zrobiony, wciana maleństwo chyba głodne się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 40 min na rowerku zrobiłam, powiesiłam pranie, złożyłam kartony i będę pakować ciuszki dla maleństwa. Wyłożę je dopiero jak już będę miała komodę, czyli pewnie za dwa miesiące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prac bede miesiąc pzred terminem , narazie i tak nie ma co parć , bo mam tylko po córce a jak będzie chłopiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie piorę teraz. Wypiorę przed włożeniem do komody. teraz to jeszcze sporo za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna może się okazać chłopcem dopiero po urodzeniu!!!bo na usg 2d dobrze nie widać!!! Ja robie tylko 2d bo na 4d to bym musiała jechać do olsztyna lub wa-wy a szkoda mi kasy!!!razem z autobusem jedzeniem itd to ze 300!wolę za to kupić coś innego!!! A czy bedzie chłopiec czy dziewczynka i tak będę kochać bo to nasze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to parwda , bywa ze USG się miaj z prawdą mi akurat z Amelką się sprawdziło miała być babka jes babka , teraz liczę ,że chociaż cos mi pokaże ale pewnie bedzie złosliwe i lipa , wypnie sie na mnie. Mi to bez różnicy co będzie , dziewczynka byloby fajnie , siostra dla Amelki , ja siostry nie mam zawsze chciałam. A chłopiec tez fajnie bo fajnie miec parke. zawsze jest ta dobra obcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Zakupiłam magnez SLOW MAG 60 tab. 16 złociszy, chciałam sam magnez bez zadnych dodatkowych witamin i zakupiłam również ten olejek goździkowy i teraz go wącham ciagle (feteszystka stara) ale zaraz zamierzam posmarować zęba bo jednak ciagle mnie ćmi nie boli już ale tak ćmi to jest ząb już zaleczony może się plomba obruszała albo co? Poszłabym do dentysty ale 150 nie moje wiec może przeczekam do wypłaty no chyba że nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to się mówi , kazde dziecko kosztuję jeden ząb matkę . Mnie Amelka kosztowała 2 zęby czyli 600 zł. Teraz juz tez mam, bo mi się ułamał czyli koronka mnie czeka , więc też mnie już kosztuję. Pikle ma rację - małe pasozyty ciągną to co najlepsze , mogłyby chociaż zęby oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, odpukać, nie mam jeszcze problemów z zębami... tylko w maju jedna lecznicza do wymiany, co ją mam od września. ale jak boli, to do dentysty. pójdzie jakiś stan zapalny i tylko się zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle zabije cię zapach super ale w jezor szczypie jedyny plus że jak przestaje szczypać to posmak wina grzanego zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna, moje zęby pasożyt zostawił w spokoju;) Na razie tylko nawilżenie równowagę nawilżonej skóry naruszył. Za to sierści na głowie przybyło (w sumie normalne, włosy nie wypadają), niedługo idę się ostrzyć na zero, bo już się czuję jak w futrzanej czapie. Inna sprawa, że rośnie błyskawicznie - pasożyt, nie owłosienie. Martusiu, jak to nie widać płci w 2D? Zaraz wkleję link do filmu na naszej skrzynce i powiedzcie, że nie widać;) Alidżi, artykuł OK, ale miejscami przejaskrawiony aż do granic - nomen omen - psychozy. Ale jutro ci wyszczególnię co i dlaczego, dziś już nie myślę. Niedawno wróciliśmy z Piklowym ze szkoły rodzenia. Obiecuję na jutro wrzucić książeczkę, którą dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi, ups, nie uprzedziłam o doznaniach smakowych? :D O ja niedobra, zła pikle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi ale Ci zazdroszcze ze napsialas prace mgr a moja jeszcze w proszku a musze sie sprezac mam oddac w polowie czerwca. Mowisz ze kilkanascie dni Ci to zajelo? To powinnam sie w poltora miesiaca wyrobic jak przysiade. Pikle pytalas jaki utwor rozkladam, otoz Doline Issy Milosza. Bebe ja tez mam wesele kolezanki, 30 maja, mialam szyc sobie sukienke u takiej kobiety ale uszyla mi spodnie ciazowe czarne, wziela 100 zl razem z materialem wiec niby ok, ale spodnie nie sa dobrze uszyte i sie rozchodza, wiec z sukienka nie zaryzykuje. Wypatrzylam juz jedna sukienke w sklepie, nieciazowym, ale jeszcze poszukam czegos. Ja sie wypieram na poczatku czerwca do szkoly rodzenia, a termin porodu mam na 28 sierpnia. Kolorowych Wam zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, tak to jest, jak się nie przeczyta przed wysłaniem. Miało być: Na razie tylko równowagę nawilżonej skory naruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam brzuszek - na wysokości pępka ma 94 cm (ostatnio przy pomiarze było 86cm...) Odwiedziłam dzisiaj lumpex i wybrałam 10 pieknych firmowych, praktycznie niezniszczonych ciuszków dla chłopca za łączną kwotę 25 zł;-) Zmęczyło mnie to szukanie, grzebanie i pomyślałam, że dobrze, że zajmuję się tym wcześniej. Z większym brzuchem i podczas upałów może być jeszcze gorzej. Dużo dostałam ubranek ale głównie wykorzystam je po 3 miesiącu, trochę kupiłam nowych i teraz przekonałam się do poszukiwania fajnych ubrań w dobrych secondhandach. Zęby miałam wyleczone dwa lata przed ciążą, a przed samym zajściem poszłam na wizytę kontrolną i oprócz fluoryzacji nie było co robić. Na razie nie widzę zmian, mam nadzieję, że Niuniek ma wystarczająco dużo wapnia w pokarmie, który mu dostarczam. Dobrej nocki i miłego dnia jutro, oby obudziło nas piękne słonko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! Ja na glukoze idę jutro poszłabym we czwartek ale i tak muszę iśc do szpitala na usg wiec zrobie glukoze przy okazji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja wczoraj ołaziłam się jak głupia:P Ale kupiłam sobie wygodne balerinki i czarne lakierowane butki na małym obcasiku. Dzidziusiowi kupiłam butelkę, nożyczki i szczoteczkę. Pomogłam mamie wybrać dla nas prezent;) i ojcu koszulę na nasz ślub. Byłam w kwiaciarni zamówić kwiaty na ślub - 50zł za durny mały bukiecik, myślałam, że mnie szlag trafi.. Przeginają trochę z tymi cenami. Jutro przychodzi do mnie manikiurzystka - mam nadzieję, że mi ten żel nie odpadnie:P Wieczoru panieńskiego jak nie miałam, tak nie mam;) Matko jeszcze 3 dni i koniec wolności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do magnezu to najlepszy jest w witaminąB6, bo wtedy się lepiej przyswaja. Mierzyłam w mnie w sklepie tą brązową sukienkę... Tragedia. Jak ciotka własnej ciotki. Długość totalnie nie moja, bo sporo za kolano. Jakoś tak brzydko się układała. Tu opinała, tam zjeżdżała, okropność. Polecam pochodzić po normalnych sklepach, bo w tych ciążowych rzadko można coś fajnego upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×