Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Martusia może uda ci się przekonac lekarza i zrobi Ci usg :) Ide do domku - nogi mam jak bania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzewczyny mi tez coraz ciezej nawet gadanie mnie meczy,w nocy ciezko wstac albo przewrucic sie na inny bok,biodra tez bola,u mnie tez duchota,ale mam za to juz wszystko naszykowane ,wozek stoi lozeczko tez jak chcecie to mozecie zajzec na fotosiku sa fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka Ty to miałaś przeżycia. A ze zębem już wszystko ok? Zajrzałam na fotosik - fajne zdjęcia :) A tak wogóle to dziś myślałam co Cię tak długo nie widać na kafe. Ja też się czuje jak hipopotam, czasem, ledwo chodzę tak wszystko boli, ale już bliżej niż dalej. Damy radę! Mój mężuś dziś stwierdził, że brzuch mi się bardziej obniżył. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz z zebami mam spokuj ale cierpialam caly tydzien,mi teraz brzuch rosnie w olbrzymim tepie ,skurcze nog mie zaczely lapac ,no ale jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalola
hej dziewczyny! jestem nowa, za pozno odkryłam to forum. moge sie przyłaczyc? termin z okresu na 13.08 a z usg na poczatek sierpnia. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kalola Jasne, że możesz, im nas więcej tym lepiej. Napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalola
hmm :) mam 20 lat, kochanego męża ,dzidziuś w drodze ;) ciaze ogolnie znosze baardzo dobrze ,bede miec synka :) gdybym miala duzo wiecej wolnego czasu przeczytała bym od deski do deski Wasze posty ale niestety go nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Co tam u Was? Jak minęła nocka. Mi wyjątkowo dobrze (no może pomijając bolące biodra). Teraz popijam sobie kawkę i będę robić paznokcie, bo w ciąży to rosną jak szalone. Wczoraj zrobiłam u stóp i nieźle się musiałam nagimnastykować, ale dałam radę ;) Miłego dzionka brzuchatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ,ale ten czas leci do piero pytalam meza kiedy bedzie koniec czerwca ,a juz prawie lipiec,jejku zobaczycie lada moment bedziemy sie rozpakowywac,moze kturas z was by skopiowala tabelke z terminami dla przypomnienia i wkleila ,moze w kazdy piatek bysmy ja wklejaly bo sie pogubimy co i jak a tak latwiej nam bedzie szacowac nie wiem moze to gupi pomysl bo przeciez jest nas zaledwie pare a szkoda,dziewczyny czy wy juz macie torby do szpitala spakowane ,i ciekawa jestem czy kturas sie zdecydowala na porod w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Uleczka! Też już myślałam nad taką tabelką, ale nie wiem czy to dobry pomysł wklejać tabelkę z dziewczynami, które już się nie udzielają na tym topiku. Może stworzyłybyśmy nową, tylko z dziewczynami, które nadal tu piszą. Co Wy na to? A co do torby to ja już mam spakowaną, stoji za łóżkiem. Jest wypchana po brzegi a ciągle coś tam dorzucam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nudów zrobiłam nową tabelkę z dziewczynami, które nadal piszą na forum. Nie wiem czy Wam sie spodoba. Jeśli coś u którejś namieszałam to przepraszam i prosze poprawcie. Przepraszam też jeśli którąś z Was pominęłam. Ja poszperam jeszcze na forum na wcześniejszych stronach, może znajde dane, które w tej tabelce brakują. NICK..............WIEK.... MIEJSCOWOŚĆ.... TERMIN .....PŁEĆ....IMIĘ neta1983.........25..........Poznań...........01.08........c...... Maja uleczka...........34..........?...................09.08.......s.......Dominik kala275..........28...........? ..................12.08.......?.......? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08......c.......Maja martusia2801....23..........? ..................14.08.......? ......? iza33..............? ...........? ...................? ...........?.......? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08........s ......Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej neta tabelka super tylko faktycznie malo nas,ustalmy jeden dzien np piatek i tylko jedna z nas niech ja wkleja moze ty?bo jak kazda bedzie to robic to znowu cale strony na forum to tylko tabelki by byly ,ja tez juz spakowana ,przewaznie to spodnie dresowe i pare podkoszukek wygodnych do karmienia biustonosz i pieluchy tetrowe,dla dziecka mam 2 zestawy ubran 1 na garacy dzien a 2 na chlodny dzien,noi dla siebie recznik i kosmetyki,pewnie sie zastanawiasz po co mi pieluchy tetrowe a wiec jak karmilam piersia to zawsze pod biustonosz wkladalam wlasnie pieluche bo pokarm nieraz wycieka samoczynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta fajny pomysł z tabelką:) Dopiszę się: NICK..............WIEK.... MIEJSCOWOŚĆ.... TERMIN .....PŁEĆ....IMIĘ neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja uleczka...........34..........?...................09.08. ......s.......Dominik kala275..........28...........? ..................12.08.......?.......? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08......c.......Maja martusia2801....23..........Międzybrodzie B.14.08.......c ......Emilia?????? iza33..............? ...........? ...................? ...........?.......? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08........s ......Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to podejmuję sę zadania przeklejania tabelki co piątek, żeby za dużego bałaganu nie robić. Uleczka jak możesz to uzupełnij miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja poprawię NICK..............WIEK.... MIEJSCOWOŚĆ.... TERMIN .....PŁEĆ....IMIĘ neta1983.........25..........Poznań...........01.08........c...... Maja uleczka...........34..........Nordenham......09.08. ......s.......Dominik kala275..........28...........? ..................12.08.......?.......? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08......c.......Maja martusia2801....23..........Międzybrodzie B.14.08.......c ......Emilia?????? iza33..............? ...........? ...................? ...........?.......? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08........s ......Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja poprawię NICK..............WIEK.... MIEJSCOWOŚĆ.... TERMIN .....PŁEĆ....IMIĘ neta1983.........25..........Poznań...........01.08........c...... Maja uleczka...........34..........Nordenham......09.08. ......s.......Dominik kala275..........28...........? ..................12.08.......?.......? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08......c.......Maja martusia2801....23..........Międzybrodzie B.14.08.......c ......Emilia?????? iza33..............? ...........? ...................? ...........?.......? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08........s ......Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki u Nas upał niesamowity.Widze,ze ja termin mam najpozniej ciekawe jak to bedzie:)Ja jeszcze nawet ciuszkow nie mam popranych ,noi walizka,tez niespakowana jeszcze mam troszke czasu:)Ja od 12stej siedze przy gołabkach i dopiero teraz skonczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja golabki robilam wczoraj a dzis juz nic nie ma,kurcze dziewczyny ta hemoglobina mi spada 9,7 biore zelazo pije soki ,burak,grejfrut jem kiwi,nie wiem co jeszcze moze mi pomuc ,moze wy macie jakies sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Po dzisiejszym sprzątaniu mieszkanka mam dość, duszno jest i już nie mam na nic siły. Pozwole sobie ten raz uzupełnić tabelke :) NICK..............WIEK.... MIEJSCOWOŚĆ.... TERMIN .....PŁEĆ....IMIĘ neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja uleczka...........34..........Nordenham......09.08. ......s.......Dominik kala275...........28..........Świecie...........12.08.......c.......Kaja??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08......c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08.......c ......Emilia??? iza33..............? ...........? ...................? ...........?.......? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08........s ......Alex Kurcze tak patrze na nią i stwierdzam, że stara doopa do Was jestem :-p Uleczka a jaki masz ten stanik do karmienia? W takim rozmiarze jak teraz nosisz czy wiekszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny czytam Was juz ho ho ho,ale jakos tak mi ten czas mija,ze nie dopisalam nic jeszcze.Otoz o forum tym wiem wlasnie od Koteczka(bardzo pozdrawiam) i codziennie sprawdzam czy cos napisalyscie. Ja dzis rozpoczynam 34 tydzien i 1 dzien.Termin mam na 7 sierpnia i bede miala.......SYNKA Juleczka.Jak jeszcze nie znalismy plci to planowalismy,ze bedzie Julka,ale poniewaz los chcial zebym to ja byla ksiezniczka we wlasnym domu to bedzie Juleczek:))Poza tym zaczynam miec \"Wasze\" dolegliwosci.Dzis strasznie boli mnie kosc lonowa i mysle,ze tak juz bedzie.Nie znam niestety wagi Malego,bo tutaj (w Walii) niestety opieka jest troszke inna niz w Polsce.Bylam natomiast ostatnio (tzn tydzien temu) na USG (bo mysleli,ze Julek moze byc za maly i musieli to sprawdzic) i okazuje sie,ze jest nawet troszke wiekszy niz \"przecietne\" dzieciatko w jego tygodniowym wieku.Mam nadzieje,ze teraz jak juz raz napisalam to bede sie mobilizowala i codziennie cos skroble.Wtedy moze czas szybciej zleci choc musze przyznac,ze i tak biegnie nieublagalnie.Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i do napisania i przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kala nie przesadzaj bo stara to jatu jestem,ha,ha,ha,co do stanika to kupilam 2 wieksze bo po porodzie piersi staja sie wieksze i twarde jak kamien ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobra juz nie bede sie z Toba wykłocac o pierwszenstwo ;) :D A o ile wieksze, duzo? Chociaz tak na oko napisz. Zastanawiałam sie nad takim stanikiem ale wlaśnie nie bardzo wiem jaki. Mi juz w czasie ciązy piersi urosły o jeden rozmiar :) Witajcie kalola i lokulek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, żadna za nas nie jest stara. Mam do Was pytanko. Bo od wczoraj bardzo napina mi się brzuch, normalnie jak kamień, ale po minucie, dwóch przestaje. I od wczoraj jak dotykam brzuch w okolicach pępka, to ta skóra jest taka jakby drętwa. Nie umiem tego uczucia opisać, ale tak przy znieczuleniu zęba policzek jest taki inny przy dotyku, to mam tak z brzuchem. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta mi sie tak napinał juz jakis czas temu ale to po dłuższym spacerze albo po sprzątaniu i gin kazał nospe lykac nawet 4/dzien Juz mi sie tak nie robi a gdzieś czytałam, że macica sie tak "cwiczy" przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×