Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja nie planują żadnych wypadów po porodzie, ale sądzę, ze co Dzidzi to A. będzie szło po prostu lepiej niż mi. Ja już się boję np. jak będzie z kąpielą. A on do wszystkiego podchodzi ze spokojem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja 2 lata zyje w domu nigdzie nie wychodzac tylko sklep zadnych imprez w tamtym roku w marcu urodzilam denisa pozostal smutek i zal nic mi sie nie chcialo nie bawily mie imprezy ,potem ciaza praktycznie od poczatku zagrozona 4 pobyty w szpitalu i lezenie w domu wiec tteraz oczywiscie pamietamy o denisie czesto jestesmy na cmetarzu ale ja potrzebuje gdzies wyjsc i tak zrobie bo zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka ja nie miałam nic złego na myśli:( Każdemu potrzeba czasem się oderwać od rzeczywistości. My mieliśmy jechać we wrześniu do Tunezji razem z moim bratem i jego żoną, ale ja chyba za bardzo się tego boję. Maleństwo będzie miało dopiero miesiąc i takie podróże to nie dla nas chyba. Może to dlatego, że to będzie moja pierwsza Dzidzia i nie wiem jak będę sobie radzić. Ty masz już doświadczenie, nie to co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia ja sie nie gniewam ja tak napisalam bo byc moze by sie zaraz pokazala jakas pomarancz i by mie skrytykowala ze jestem wyrodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) u mnie pogoda dzisiaj straszna,duszno... wlasnie przed chwila przyjechal kurier z moim wozkiem.teraz czekam na meza by go zlozyl... a co do lozeczka to ja na poczatek bede miala kolyske a potem zwykle drewnaine lozeczko. czuje sie dzisiaj dziwnie,nic mi sie nie chce. brzuch sie napina ale nie boli. czuje sie taka ciezka. stopy napuchniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Ja jeszcze piore i nie moge skonczyc,bo jak na złosc to co chwile deszcz pada i nic nie schnie:(Tez juz bym chciała wszystko poskładac łozeczko,wozek,ale nie mam za duzo miejsca na to ,wiec musze czekac.Tez mam łozeczko drewniane:)Kapucha171jaki masz wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, właśnie wróciłam z długiego spaceru ;) Padał dziś u nas deszcz i teraz powietrze jest takie rześkie. Mi tez bardzo brakuje aktywności, jaką miałam zamim poszłam na L4. Ale juz powoli przywykłam do zajmowania sie domem. Jeśli chodzi o mojego mężulka to też mi duzo pomaga, na początku ciaży byłam bardzo wrażliwa na zapachy, bez problemów gotował obiady prawie przez dwa miesiące, więc nie narzekam. Uleczka ogladałam Twoje fotki, gratuluje dzieci, na pewno będą Ci pomagały. Zauwazyłam też ochraniacz na łóżeczku też taki mam zamiar zakupic :) Patrzyłam na wasze terminy porodu wszystkie prawie macie do połowy sierpnia, tylko ja mam 30 sierpnia, więc pewnie rozpakuje się jako ostatnia, ale mam nadzieję, że bedę bogatsza o Wasze doświadczenia z porodami. Dobraj nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa-ja mam wozek x-lander XT w kolorze pomaranczowym. zlozylismy go dzisiaj i bardzo nam sie podoba. a jakie wy macie wozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkak2
cześć wam wszystkim dziewczyny:)postanowiłam że mimo iż już końcówka jeszcze do was dołącze;0jeśli mnie przyjmiecie.Też mam termin na 01 sierpień.ale ostatnio z usg (34+4)wyszło mi tydzień wcześniej a malutka ważyła wtedy 2765g.to moja trzecia córcia będzie,Angela 10lat,Oliwcia 5lat a brzuszek to Amelka:):):)pozdrawiam wszystkie brzuszki Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatko!!! Jasne, że Cię przyjmiemy. Im nas więcej tym lepiej. No i masz ten sam termin co ja - tylko, że ja pewnie urodzę wcześniej. Jutro ( a w sumie to dziś ;) ) umieszczę Cie w tabelce bo już jestem padnięta i idę spać. Nie wiem czy jest powód do nerwów, ale dziś mam wyjątkowo wilgną wkładkę. Jak wzięłam tą wydzielinę w palce to była bardziej jakby woda niż tak jak do tej pory śluz. Jutro chyba poślę męża po te wkładki wykrywające płyn owodniowy. Miłej nocki i kolorowych snów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,czesc beata,co slychac kurcze czy wy tez macie problemy ze spaniem ,ja juz pare nocy nie moge spac i chodze po domu jak mara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już bym chciała być po:) Od 20tc nosze pas stabilizujący miednice,nawet musze w nim spać:(Amelka jest strasznie nisko ułożona od samego początku i to też ma pewnie wpływ. Też mam wózek x-lander tylko xa czerwony jak narazie bardzo mi się podoba zobaczymy jak się spisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie sypiam:( a wcześnie rano wstaję i jak tu się wyspać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zalozony szew okrezny od poczatku leze tz juz troche biegam, okolo 15 lipca ale dopiero jutro bede miala skierowanie z dokladna data do szpitala na sciagniecie szwa,i tak czuje ze gdybym tego szwa nie miala to juz bym urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore tez najwieksza dawke magnezu i fenoterolu a czytalam duzo ze po odstawieniu tego leku dziewczyny rodza przewaznie po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ważne że dotrwaliśmy do bezpiecznych tygodni:)teraz dzidzie mogą już się rodzic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem i nie moge sie doczekac jak mi sciagna szew ,ostatnio mysle jak mi tym razem pujdzie bo moje porody a bylo ich 3 trwaly okolo 3-4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszą ciąze przenosiłam 2 tygodnie i miałam wywoływany ,bóle zaczeły się w nocy a o 11.40 w południe urodziłam:(aale zato Oliwcie jak rodziłam to bóli dostała koło1 w nocy pojechałam do szpitala koło 2 i jeszcze mówie do męża wracamy bo to jest chyba to bo zabardzo nie boli hihi a o 3.40 miałam juz dzidzie koło siebie,ale jak się położyłam juz na łóżko porodowe to miałam już 10cm rozwarcia i głowke było już widać:)położna mówi tylko pozazdroscic!!! a teraz zobaczymy jak to będzie tu te biodra i jeszcze nie rodze w Polsce tylko w Irlandii ! dziś mam wizyte ale bez usg bo byłam w 34 tc, zobaczymy może dowiem się czegos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie rodze w polse,ja mam wizyty 2 razy w tygodniu w poniedzialki i czwartki za kazdym rarem mam 15 min ktg a badana jestem w czwartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja też mam problemy ze spaniem ..popołudniu muszę się chwilkę zdrzemną a wieczorem nie mogę zasnąć :( Dzisiaj miałam iść coś kupić maluszkowi ale tak zaczął padać deszcz że kupiłam tylko proszek dla maleństwa i odplamiacz. Oglądnęłam jeszcze pościel ale ładniejszą mam wybraną na allegro i pewnie tam zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuski! U mnie dziś pogoda w kratke, raz słońce, raz zachmurzone, ale jest przyjemnie. Miałam dziś kupić te wkłądki wykrywające płyn owodniowy, ale poczekam jeszcze do jutra. Patrzyłam na necie i za 3 sztuki trzeba zapłacić ok50 zł. Dzisiaj tylko raz poczułam coś mokrego i była to dosłownie kropelka, więc nie wiem czy jest sens to kupować.Jak myślicie? Bo słyszałam różne opinie na ich temat. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj. Wysłałam właśnie męża po wyniki badań na obecność paciorkowca (już dzwoniłam i wynik jest ujemny). :) No i wklejam zaktualizowaną tabelkę AniaSuwałki.......28..........Suwałki..........01.08.......s...... Kryspin beatkak2...........?.............?................01.08.......c...... Amelka neta1983.........25..........Poznań...........01.08........c...... Maja kapucha171......20..............?...............05.08........s...... Eryk lokulek...........24.............?................07.08.........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08.........s.......Dominik kala275...........28..........Świecie...........12.08... ....c.......Kaja??? iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08........c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08.........c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..........? ......? monia00monia...?...............?................22.08.........?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08........ s... .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki! Wiecie dziewczyny jak się właśnie wyspałam:) Poszłam położyć moją Julkę na popołudniową drzemkę, wprawdzie nie miałam nadziei że ona będzie spała, położyłam się obok niej i spałyśmy od 13.30 do 16.00 :) Obiadu dziś nie ma.... Mąż zaraz wróci z pracy... W nocy mnie brzuch na dole bolał jak na @, ale niedługo... Mój lekarz wraca z urlopu 13 lipca i nie chcę do tego czasu żadnych niespodzianek. A tak wogóle to dziś całą noc mój mały synek się śnił, a ja byłam taka szczęśliwa , że w końcu wrócę do normalności... :) A dzidzia strasznie się wypina nóżkami (chyba) w żebra i normalnie usiąść nie mogę. u nas dziś pogoda ładna - pada i dość chłodno - mam dosyć już tych upałów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) u mnie dzisiaj straszna pogoda..pada caly czas. kupilam dzisiaj dla mojego malenstwa pol spiochy i kilka kaftanikow. i jeszcze materacyk do kolyski. jak tak patrze na komode malenstwa i na te wszystkie ubranka to chcialabym juz miec dzidziusia przy sobie. wszystko juz przygotowane... tylko strasznie sie boje. jest to moje pierwsze dziecko:) a co do spania w nocy to ja tez mam problemy. nie moge zasnac a jak juz zasne to po chwili sie budze bo chce mi sie siusiu. moje malenstwo jeszcze sie nie obrocilo:( pozdrawiam wszystkie brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)U mnie od 3 dni pada,ale nadal duchota.Skonczyłam prasowanie i pranie:)Dobrze ,ze sie teraz za to wziełam ,bo pozniej chyba nie dała bym rady,co chwile musiałam robic sobie przerwy ,bo mi sie słabo robiło,no ,ale to mam juz za soba uch:)Ja na razie nie mam zadnych boli,ani objawow poza duza iloscia sluzu i tak jak neta pisała moje wkładki sa dziwnie mokre musze co chwile zmieniac,ale po za tym ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, a nie myślałam że to mogą być wody? Bo mi taka myśl przeszła przez głowę, dlatego chciałam kupic te testy. Ehhhh już sama nie wiem. Okropne jest to doszukiwanie się jakichkolwiek oznak porodu. Najlepiej jakby mi wody od razu chlusnęły i już ;) A nie takie myślenie "o zabolał mnie brzuch" , "a może to skurcz" , "jakas podejrzana wydzielina" . Też macie takie myśli, czy tylko ja taka dziwna jestem i przewrażliwiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny, mam pytanie, może powinnam dzwonić już do lekarza,ale jeszcze daję radę i proszę o pomoc - boli mnie strasznie brzuch, zrobił się twardy jak kamlot, kurczy się i wraca , tzn,że poród tuż tuż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tak myslałam ,bo co sie podtarłam zaraz spowrotem mokro i naprawde było tego dosc sporo ,Noi raz tez po kapieli jak sie wycierała poczułam jak mi cos wypadło ,był to dosłownie biały sluz ,ale to chyba nie czop ,noi narazie zadnych oznak.Tez bym chciała ,zeby poprostu mi te wody chlusneły wiedziała bym na czym stoje ech nie mam pojecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×