Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny, w poniedziałek miałam wizytę u lekarza, dostałam skierowanie na przyszły tydzień (poniedziałek lub wtorek) na KTG, chyba że będzie się coś działo to wczesniej. Na razie póki co nic się nie dzieje, wiec czekam. Następna wizyta 19 sierpnia. Dostałam zwolnienie lekarskie do terminu porodu czyli do 31 sierpnia. Synek zrobił się aktywniejszy, chyba ma już bardzo mało miejsca, bo te ruchy które odczuwam są mocniejsze niż dotychczas. Tez juz chciałabym być po porodzie, póki co uciekłam do rodziców na małe wakacje ;) To czekanie w domu ogladanie rzeczy dla dziecka, tez wprawiają mnie w zniecierpliwienie. Ale już niedługo i tez będziemy tuliły swoje maleństwa. Pozdrawiam Was serdecznie i głowa do góry musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dalej 2w1 brzuch coraz czesciej twardnieje ale nic pozatym,a co tam wlaczylam se muze techno manieczki z 2000roku a co tam i se tak kiwam bo co tu robic jak juz wszystko zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również 2 w 1 jeszcze:(. Nadal nic się nie dzieje. Wczoraj posprzątałam, wykąpałam się w ciepłej wodzie i zaciągnęłam męża do łóżka (albo on mnie:) ). Na nie wiele się to zdało, bo poza paroma lekkimi, prawie bezbolesnymi skurczami nic się nie działo. Teraz też nic. A tak chciałabym, żeby moja Kruszynka pojawiła się w terminie... Za to mój chyba się zaczyna pomału bać obowiązków, bo jak wczoraj narzekałam, że Mała nie wychodzi to tak nieśmiało próbował mi wmówić, że lepiej będzie jak sobie posiedzi jeszcze ten tydzień albo dwa w brzuszku:):):) Pogoda u nas okropna, jak się zaciągnęło tak cały czas pada deszcz:o Niby dobrze, bo nie ma upału, ale ostatnio mogę tylko 3 pary butów założyć na te moje spuchnięte nogi, z czego dwie to sandały:( A na deszcze chyba sandały nie bardzo:o Ma_ja ja ruchy teraz odczuwam już słabsze niż np w zeszłym tygodniu, gdzie się nasiliły. Lekarz powiedział, ze teraz będą już dużo słabsze i trzeba pilnować czy w ogóle są, nawet takie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierwszy termin juz mina 9,08 nastepny to 15.08 pewnie tez minie a ostatni to 21,08 :);)pewnie urodze we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia ty masz 1 termin i tego sie czymaj,ja zmienialam lekarzy i kazdy gada co innego wedlug ostatniej@ wychodzi 9.08 ok mialam 3 listopada,ale jajeczko pojawilo sie dopiero na swieta 26grudnia wiec zaszlam w ciaze puzno,a wedlug usg z 13 tygodnia ciazy po wymiarach wyszlo ze termin 15,08 i badz tu madrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie wiem czego sie czymac i czy i kiedy sie przeterminuje szpital sie czyma terminu 9,08 a moja gin 21,08 i nawet nie wiem czy isc na wywolanie czy nie,wiem ze dzidzia jest duza i donoszona a co dalej nie wiem chyba zadzwonie do szpitala i oni mi poradza co i jak i ewentualnie ile jeszcze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki.... uleczka a ty do boju na porodówke a nie jeszcze tu siedzisz:) dzisiaj jest moj termin z om a maja ma 8 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi masz racje po co siedziec w domu ,a jak twoj synek przyjal maje nie jest zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)U mnie CISZAAAAAAAAAAA:(Brzuch pobolewa ,coraz czesciej ,ale zaraz przestaje,a tak sie nastawiałam ,ze dzidziek bedzie juz z Nami ,a tu Mu sie wcale nie spieszy;)Jejku koteczek ,ale masz fajnie ja tez juz chce wychodzic z małym:)Mamcia przyjechała ciekawe ,czy sie doczeka tego wnuka ,czy wroci do Polski,a mały dopiero sie urodzi wszystko mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka masz rację, ja mam tylko jeden termin, bo w sumie na USG wyszło tak samo. Ale jednak myślałam, że im bliżej terminu tym bardziej zaczyna się coś dziać. Tzn niby czuję co jakiś czas dół brzucha, ale tak jak pisałam to takie lekkie i prawie bezbolesne, takie jakby kłucie małymi igiełkami albo jak po przyłożeniu ABGYMNIC na dużej mocy.... Nie wiem czy to to:( Koteczek bardzo fajnie, że tyle spacerujecie. Dzieciątko będzie zdrowsze. Moja sąsiadka trzymała dwie córki cały czas w domu i tylko jak jechała gdzieś autem to je brała. Teraz są obie takie blade i chude, że szkoda gadać. I jak jedna coś złapie to druga od razu też ma:o Szczęśliwa, a do kiedy Twoja mama będzie u Ciebie? Bo może jako jedyna urodzisz w dzień terminu;-) I babcia będzie w siódmym niebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! Wróciłam właśnie od gina mega zadowolona, otóż okazuje się że moja Zuzinka jest już bardzo nisko, podczas badania gin czuł główkę, powiedział też że szyjka bardzo krótka....:))))) Troszkę mnie to zdziwiło bo ja nie czuję żadnych oznak zbliżającego się porodu, on jednak powiedział że "nie pochodzę" już długo :))) W związku z powyższym pozwoliłam sobie na cuuudowny zakup - litrowa cola :))) Kto wie.... być może po raz ostatni w ciąży będzie mi dane sie jej napić :))))))) Pozdrawiam wszystkim zniecierpliwione brzuchatki i szczęśliwe mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje,ze wczoraj rano o 6:19 urodzilam naturalnie Julka 53 cm i 3526 wagi.Jak bede miala chwilke to opisze wszystko.Buzka i trzymam za Was kciuki bo to baaaaardzo ciezka praca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski szkoda ze tu taka cisza ,u mnie nic,wczoraj mie bolal brzuch ale przestal ,mam do was pytanie czy wy tez tak macie,ja jak w nocy pruboje wstac i musze sie przekrecic to mnie boli kosc lonowa ,takie dziwne uczucie jakby kosci mi pekaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim;-) U nas wyszło dziś słoneczko więc i humor lepszy od rana;-) Wczoraj w nocy miałam skurcze, ale nie regularne i niezbyt bolesne, tak, że po jakimś czasie udało mi się zasnąć. Co prawda budziłam się co chwilkę, ale to nie było niestety to:( Uleczka mnie bolą pachwiny jak się obracam, zwłaszcza prawa i też się zastanawiam czy tam coś nie pęka;-) Lokulek gratuluję i dużo zdrówka dla Maluszka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje! Ula ja mialam identycznie!!cos okropnego,po scianach chodzilam w nocy wiec mam nadzieje,ze Twoj synus juz puka.Z tego co mi polozna mowila to wlasnie jak glowke ma dzidzia juz tak nisko to tak bola kosci. My zaczelismy walke z nocami,bo niestety koleczka nas dopadla od razu. Trzymajcie sie dziewczyny!!wiem,ze nie jest latwo,ale cudo jakie sie dostaje w zamian...nie da sie opisac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny ja juz nie daje rady chodzic nie moge bo tak mie boli kregoslup,do tego przeczytalam ze ten moj dziwny bol to moze byc rozejscie sie spojenia lonowego a to nie ciekawa sprawa boze biodra mi rozrywa nawet jak leze ja juz nie wytrzymam plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddaje sie poplakalam sie w lazience nawet nogi do wanny nie moglam wlozyc mam dosc dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko współczuje Ci, nacierpisz się kochana, mam nadzieję, że juz blisko Twojego porodu i że skończą się te wszystkie bóle. Mnie boli brzuch na dole i też budze sie w nocy kiedy przekręcam się z boku na bok o spaniu na plecach nie ma mowy, bo kręgosłup wtedy bardzo boli. Ale daję radę. Lokulek gratulacje serdeczne. Pozdrawiam Wszytskie Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×