Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam nowe sierpnióweczki :) Walentynkowy poranek a ja siesze sama męzus pojechał do szkoły i będzie dopiero wieczorem Dziewczyny macie jakis ciekawy przepis na walentynkową kolacje bo nbęde musiała cos zrobic na wieczór :)czekam na propozycje pobudka !!!!!!Dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie przebrnęłam przez to wszystko co napisałyście. Koteczek przykro mi z powodu choroby twojej siostry, ale mam nadzieję , że na dzień dzisiejszy czuje się juz o wiele lepiej! Marzenie, koteczek gratuluję Wam synków.Ja niestety chyba prędko się nie dowiem kto tam siedzi w moim brzuszku. Ja potwierdzenie ciązy zobaczyłam na teście 12 grudnia. Prawdę mówiąc, to czułam już jakis tydzień wcześniej ,że coś się dzieje.Bardzo to przeżywałam bo na 6 grudnia miałam wyznaczony termin porodu poprzedniej ciazy , którą niestety straciłam w 3 miesiącu. Dziękuję Bogu za drugą ciążę, bo chyba bym do reszty sfiksowała patrząc na malutkie dziecko brata. Co do terminów porodu, to mój gin prawie łopatą nakłada wszystkim ciężarnym do głowy, żeby sobie nie myślały po każdym kolejnym usg, ze zmienia się termin porodu, bo to tylko maszyna kalkuluje na podstawie wielkości dziecka, a wiadomo ,że nie wszystkie dzieciaczki rosną w jednakowym tempie, jeśli rodzice są wysocy , to duza szansa, że i dziecko będzie rozmiarem wyprzedzać termin porodu wyznaczony według ost@. Tak więc ja tego sie trzymam i nie nastawiam sie na jakies duże odstępstwa od 17.08. A co tam w ogóle planujecie na Walentego? My spędzimy bardzo "romantyczny" wieczór opiekując się 7-miesięczną córką brata, który idzie dziś na jakieś weselicho. Narazie, uciekam bo luby mnie goni od komputera. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika26sz dużo miłości jak co wieczór ;-) Witam Was dziewczyny weekendowo :-) ja dopiero niedawno stoczyłam się z łóżka hehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przepiękna zima, mam park za oknem i nie mogę się napatrzeć na ten śnieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zmieniam stopkę wg @ dzięki Agula :) Anytram nie przejmuj ja tez wstałam niedawno bo o 10 w koncu sobota i jeszcze mam wolny weekend !!!!!!!! hura |!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziecwczynki :) wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek!! ❤️ Dużo dużo miłości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) Wszystkiego naj z okazji Walentynek :)!!!! A co do testów to ja chyba najpóźniej z was się dowiedziałam :) zrobiłam test 22.12 wyszły dwie wyraźne kreski i tego samego dnia gin potwierdził moja ciąże. Zawsze miałam nieregularne cykle do 36 dni, wszystko wskazywało na @ bul brzucha, ból piersi tylko jedna rzecz mnie zaniepokoiła jak przewróciłam się gwałtownie z boku na bok to strasznie zakuł mnie jajnik ból nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescccc,ja tez nie spalam 3h w nocy i teraz nie wiem czy to ze zmeczenia mnie glowa pobolewa czy wczoraj cos zlapalam ak poszlam z synkiem do lekarza na kontrole . bo dawno nie wychodzilismy bo bral antybiotyk.wezme moja mega super herbatke lecznicza i jakby co na pewno pomoze :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dla Wszystkich ktore lubia i obchodza to swieto :) issima -a wlasnie ze to ja ostatnia testowalam,bo 23.12 dzien przed wigilia :) z tym ze podejrzewalam ze to moze byc udany cykl bo 4dni nie mialam @,a zawsze mialam regularnie :) ajjj moj M. tak daleko 😭 i sobie dzis wycieczke robi z siostra do windsoru,bo on jeszcze w uk nic nie widzial ciekawego odkad przylecial.....a przepraszam widzial b. ciekawe ciuchy za bardzo ciekawe ceny i nie mogl wyjsc z podziwu ze tam naprawde mozna kupic sobie wszystko za tak niska cene :) jak ja tam wpadne to oszaleje na punkcie tych malutkich ciuszkow,bo przy synku jednak musialam sie ograniczac,a teraz zaszaleje ;) ide obiadek gotowac,bo moje dziecko odkad ozdrowialo wcina za dwoch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miala byc wiadomosc do grudniowek ;) A tak poza tym pozrowka dla wszystkich walentynek i malych walentych w brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcinam czesto kapuste kiszona i na ogorasa mam czesto ochote. wiec niby na chlopaka,ale przy synku nie mialam takich zachcianek,wiec moze u mnie to oznacza inna plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 69 ja teraz właśnie tez zjadlam kiszonego ogórasa i popiłam wodą z ogóreczków mniammmmm!!!! tak naprawde to nie wierze w te smaki ze słodkie na dziewczynkę a ogóry i takie tam przysmaki na chlopca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten link ktory podałyście o fance Jolie .....brzuch masakra... ale co ta kobieta wogole wyprawia to jest niedopomyślenia 14 dzieci...musi ja być stać- a wogóle nie jest podobna do idolki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w walentynkowe popoludnie :) i zycze duzo milosci :P hehe. Chyba dla nas najwiekszymi i najwazniejszymi (oprocz facetow) sa nasze dzidzie i to najlepsze prezenty jakie nosimy pod swoimi serduszkami:) takze wszystkim Wam przesylam buziaki i pozdrawiam :) Zmieniam dzisiaj stopke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki cieplutko was wszystkie i zycze wspanialych i niezapomnianych walentynek❤️❤️❤️❤️ U mnie chwilowo ustaly bole rozciagajacego sie brzuszka,nawet przez ostatnie 3dni nabiegalam sie duzo wiecej niz zwykle i poki co jest dobrze:):) Nilli gratuluje zdanego egzaminu,widac ,ze pilna i zdolna uczennica z Ciebie:):) Anytram super,ze dzidzia rozwija sie dobrze,oby tak do rozwiazania szlo dobrze:):) No i gratuluje kolejnego chlopca na naszym topiku:):)Marzenie tatus sie postaral o swego synka:):)Poki co rzeczywiscie chlopcy przewazaja,no ale dziewczynki tez sie pokaza:):) Moj kochany Pawelek dal mi piekny bukiet czerwonych roz,niestety w tej chwili jestesm sama w domku,bo moj ukochany musial po 17 jechac do pracy:(:(:( Witam tez nowe kolezanki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nieprawda bo ja się dowiedziałam o ciąży jeszcze później:) Przeczuwałam prawie od początku, a dowiedziałam się 29.12. Wcześniejszy test 21.12 nic nie wykazał. Ja też dostałam prezent na walentynki;) - meble do kuchni w końcu znaleźliśmy i już na pewno nie zmienimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Zelka-wygralas! :D a mebelki -baaaardzo romantyczny prezent ;) a tak powaznie,to bardzo sie ciesze ze udalo Wam sie znalezc te wymarzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika26sz, termin na 28.08 jest określony z @. Więc tak samo jak u Ciebie. Ciekawe, czy urodzimy w ten sam dzień??? U nas Walentynki w tym roku przebiegają wyjątkowo spokojnie, no i fajnie, nie chce iść do kina ani gdzie są duże skupiska ludzi,w Krakowie to wszędzie praktycznie:) Więc wcześniej byliśmy an spacerku w Ogrodzi Jordanowskim, cudna zima, a teraz w domu, prezent oczywiście dostałam, mąż pamięta. Miłego wieczorku życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka,ale ladny brzuszek,juz sporawy. wyobrazacie sobie ze ja przy synku bylam plaska do 7m-ca??!!! teraz patrzac na Was to powinnam wtedy sie bac ze nie tyje,jednak ciaza byla zdrowa,dopiero w 7mi zaczal wyskakiwac,a w 9tym mialam troszke wiekszy od Zelki! ranyy,teraz tak nie ebdize na pewno,bo juz widze ze mia jakis tluszczyk narosl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjęcie robione było wieczorem, więc całymi dniami tak to nie wygląda;) Trochę to dziwne, bo ja za bardzo zatłuszczonego brzuszka nigdy nie miałam. A moja mama też do 7m-ca ciąży chodziła w swoich normalnych ciuszkach. Moja koleżanka z grupy też jest w ciąży tylko dwa tygodnie młodszej i po niej to dopiero widać.. Powiedziałam jej, żeby koniecznie zrobiła badanie na zawartość cukru, bo coś szybo tyje i to niezależnie od pory dnia po niej widać. A tak serio to dostałam też kwiaty i słodziachnego pluszaka;) Meble są te wymarzone i do tego jeszcze w wymarzonej cenie;) Bo lekko ponad 8 tysięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już miałam się pochwalić, że ja najpóźniej się dowiedziałam o ciąży bo w wigilię ale Zelka_86 wygrywa. W sumie przeczuwałam, że mogę być bo działaliśmy w dzień owulacji, ale specjalnie chciałam poczekać do wigilii. Tego samego dnia dowiedzieli się też przyszli dziadkowie i babcie, oraz rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z @ wychodzi termin na 23.08 ale póki co będę się trzymać usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzisiaj dostałam piękną czerwoną różę, ale taki super prezent to miałam wczoraj na usg. Maleństwo ma 6 cm + nóżki, jest zdrowiutkie, ruchliwe i strasznie uparte :) Za każdym razem odwracał się tyłkiem do badania, musiałam kilkanaście razy przekręcać się na jedną i na drugą stronę :) I znam płeć :) dołączam do grona sierpniówek oczekujących na synka :) Mężulek jest zachwycony, już wczoraj zdążył opić to z kolegami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My jakoś specjalnie walentynek nie obchodzimy. Pewnie wieczorkiem jak Martynka pójdzie spać, poprzytulamy się ;) A ja wogóle dzisiaj czuję się do bani. Zrobienie głupiego obiadu już było dla mnie problemem. I strasznie mnie przy tym plecy bolały :( Zelka gratulacje dokonania wyboru co do mebli kuchennych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×