Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dziewczyny, ja się nie martwię wielkością brzuszka. Mi się on podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi ładne buciki ;) Nilli akurat mam w domku żurawinke w słoiku, będe sobie podjadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia24
hej ja jestem aktualnie w 22 tygodniu i termin tez mam na sierpnia :)) i bede miala dziewczynke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja nie wiem, że wszystkie dziewczyny piszą żebyś się nie martwiła przeż to sama radość mały bzdylek mieć przy sporym maluszku, gorzej jak by dzidek niedowagę miał a tak tylko pozazdroscić że będziesz się mogła sama golić bo ja juz muszę męża prosić co wprawia mnie w letkie (pisownia zamierzona) zażenowanie a w sumie mój brzuch jakis olbrzymi nie jest ja sama jestem cała duuuża.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia24
Ni$lli ja tez mam strasznie maly brzyszek i bardzo sie z niego ciesze bo mam zgrabny a wszystkie moje kolerzanki rozlalo ze wygladaly strasznie takze ciesz sie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy pusia koteczku trzymaj się 🌼 ja tez z Amelka miałam mały brzuchol , w 6 miesiącyu mi dopiero było widac ,że w ciąży jestem , pzrytyłam 13 kg , większość poszło w tyłek i biust i melunia miała 2500 kg , 50 cm . Zaczynałam od 52 kg. Teraz zaczynałam od 70 i schudłam a brzuchol rośnie , niemal jak już z melką na koncówce , ale tez bardzo mały jak na mój gust jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchatki! :) Nie było mnie zaledwie 3 dni, a do przeczytania ponad 10 stron. Udało mi się nadrobić połowę zległości, resztę postaram się później doczytać. Od poniedziałku byłam w delegacji w Poznaniu. Jeszcze jestem padnięta mimo, że wróciam wczoraj wieczorem. No cóż latka już nie te no i ciężarek z przodu ;) Bebe - ja zamierzam (w końcu) rodzić w Bródnowskim. Mam blisko a ostatnio przekwalifikowałam się na lekarza z tego szpitala, po namowach dwóch koleżanek, które rodziły tam w zeszłym roku. Opinie różne, ale jak o każdym szpitalu. Co do położnej to właśnie się zastanawiam, trochę szkoda mi kasy ale temat do przemyślenia. Wprawdzie mam lekarza prowadzącego z tego szpitale, ale.. sama jeszcze nie wiem. W kwestii szkoły rodzenia - miałam nie chodzić, ale nie wiem czy jednak się nie zdecyduje. Dowaidaywałam sie już - koszt 350 zł, a zajęcia zaczynają się na początku czerwca, czyli pasuje. jedyny minus to to, że zajęcia będą od 17:30 (wykłady) czyli mężulek się nie wyrobi, ale najwyżej będzie dojeżdżał na ćwiczenia na 18:30. Ubranka zamierzam poprać dopiero w lipcu. termin mam na koniec sierpnia więc powinno być git. :) Byłam u ginka. Pijawiły mi się upławy :( dostałam jakieś globulki Macmiror, mam nadzieję, że pomoże. Na dodatek przeziębiłam się mocno. Zawsze o tej porze dopadała mnie angina, mam nadzieję, że tym razem odpóści. Maluszek kopie niesamowicie, zwłaszcza jak jade samochodem czy pociągiem. Chyba mały podrżnik rośnie :) Ale się ostatnio uśmiałam :) Mężulek rozmawiał z maluchem przez brzuch żeby wyszedł troszkę wcześniej i zrobił tacie niespodziankę na pierwsza rocznicę ślubu (16.08) ciekawe czy posłucha :) Czarnulka - gratuluje poznania płci. Kolejny chłopak :) Koteczek - będzie dobrze. A Maja jaka już duża! Zaraz zajrze na skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja w 3 miesiącu ciaży tez miałam Macmirror przepisany na grzybka, bardzo mi pomógł , na razie odpukac..puk puk...choróbska od mojej pochwy trzymają sie z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilly - brzucholek w sam raz :) najwązniejsze, że maleństwo dobrze się rozwija Figalrna - wysłałam Ci zaproszenie na Nk No i zmieniamy stopę. We wtorek zaczęłiśmy 23 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa - mam nadzieję, że i mi pomoże. Do tej pory miałam spokój, teraz się cos przypałętało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Już nie pamiętam którym (przepraszam, ale skleroza u nie na porządku dziennym) podobały się butelki z krecikiem z mojej wyprawki. W super Pharm jest obecnie promocja na wszyskie elementy z tej serii -20% smoczki, butelki, niekapki... http://www.superpharm.pl/promocje/index

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie piękne słonko, ale tylko 15 stopni... Młodą do ogrodu próbuje wygonic, a ta w zaparte na kanapie siedzi ;) Koteczek oby nic nie ywnaleźli w szpitalu. A Majeczka ładnie rośnie. Co do leków- faza do 36 tyg. ciąży ;) Nilli brzuszek malutki i zgrabniutki :) Co do upławów i grzybków, odpukać, nie mam. W poprzedniej ciąży co chwile mi coś wyskakiwało. Ale myśle, tylko dlatego, że mieszkalismy u teściów + męża rodzeństwo. Za dużo ludzia na m2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) u mnie pogoda dopisuje jak na razie wiec moze sie skusze na jakis maly spacerek :) Nie wiem ale jakos w tym tyg strasznie dlugo spie wstaje o 10-11 :P nie wiem dlaczego moze jakas przemeczona jestem ... nie wiem. Ruda a jakie masz te uplawy jaki maja kolor? przepraszam ze pytam ale ja tez dostalam ostatnio ale nie wiem czy mam sie nipokoic czy nie... jeszcze raz przepraszam za pytanie jezeli moze jest dla Ciebie krepujace. Doczytam Was i zaczne sie udzielac :) Musze odwiedzic nasza skrzyneczke zobaczyc co sie tam dzieje i wlaczam sie w tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia - witamy :) ruda, co Ty o tych latkach gadasz, a brzuszek to słodki ciężar :P my wczoraj mieliśmy w szkole rodzenia o pierwszej fazie porodu. mówiła o lewatywie, co pomaga, o roli bliskiej osoby, kryzysie 7-8cm itp. mała masakra :P ponad dwie godziny to trwało. tyłek mnie już od siedzenia bolał :P a za tydzień kolejne fazy porodu i filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie z tym USG. Ja w poniedziałek idę do lekarza. Będzie mędrkował nad sposobem porodu. A dopiero 8 czerwca mam scan i będzie to mój ostatni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, jesteś z Warszawy, o ile pamiętam? Gdzie znalazłaś szkołę rodzenia za 350 zł? Jakaś prywatna inicjatywa? Obdzwoniłam kilka w swojej okolicy, żeby nie jeździć na drugi koniec miasta - wszystkie bezpłatne, finansowane przez urząd miasta, o ile pracujesz albo jesteś zameldowana, albo studiujesz w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze 🌼 ja tez mam twardy brzuszek i moj gin sie troche zmartwil ale zbadal mnie i powiedzial ze wszystko jest ok :) a twardy brzuszko moze byc dla tego ze jestem / bylam bardzo szczupla. Ale naprawde nie martw sie napewno bedzie dobrze. A czemu trafilas do szpitala? z powodu twardego brzuszka ? czy cos jeszcze przy tym mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam regularnie zapisywane globulki "na wszelki wypadek", więc przyplątanie się czegoś nie wchodzi w grę. ale czasem coś poczuję i zaraz się smaruję Clotrimazolem w kremie. to jest chyba jedyna rzecz, na którą jest mój gin uczulony ;) a szczerze powiem, że mam dość brania tych globulek przez 15 dni co drugą wizytę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle ja jestem z okolic Warszawy i niestety musze zaplacic za szkole rodzenia jezeli zdecyduje sie uczeszczac na zajecia. Czarnulka gratuluje synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, meldunek w okolicach bezpłatnej szkoły, niestety, nie dotyczy, chyba że praca lub studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle - dowiadywałam się w Bródnowskim, skoro tam zdecydowałam się rodzić. Krzyknęli mi 350 zł ale zapytam się jeszcze swojego lekarza jak to jest. Też widziałam pełno plakatów, że jest za free ale rzeczywistość okazała się inna Kamila - upławy obecnie są żółte i zapaszek nieprzyjemny. Niec mnie nie swędzi i nie piecze, ale ginek stwierdził, że lepiej to zaleczyć. Nilli - oj słodki ciężar, który ostatnio nieźle daje popalić :) ale jednak zaczynam już odczuwać obciążenie, jakby nie było piłeczka rośnie, obecnie 100 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) Czarnula Gratuluje synusia w brzuszka , KOteczek :)ciesze się że jednak będziesz rodzic naturalnie , a 3 dni w szpitalu szybko zlecą ważne że Majeczka duża i wszystko ok Nilly:)sliczny masz brzusio choc faktycznie malusi aż dziw gdzie sie ten Rafałek miesci :) Pusia Witamy :)zaczernij sobie nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Ale napewno bedzie wszytsko dobrze 🌼 Ja odczuwam tez juz silne kopniaczki maluszka mojego ;) najbardziej odczuwam je jak kopie kolo pepka takie fajne odczucie. I jak chodze czy jade gdzies autobusem to jak kopie to sie smieje starsznie i usmiecham pewnie ludzie na mnie dziwnie patrza ale co tam :P hehe moje kochane szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale dawno tu nie zaglądałam :-/ ***ANYTRAM dzięki za info. odnośnie sklepów ciążowych, Fartlandii i szkoły rodzenia w Białymstoku. Swoją drogą to już się tam zapisalam i od maja zaczynam zajęcia z gimnastyki. Jeszcze raz dzięki :-) ***KOTECZEK życze powodzenia w szpitalu Dziewczyny mam jeszcze do Was pytanie. Ile razy miałyście robione usg? Ja chodze do gin. panstwowo i wg niego na ciąze przypadają 3 badania usg. Pierwszy mialam w 8 t.c. a drugi w 21 t.c. Ostatni będzie w 30 t.c. i dopiero wtedy powie mi jakiej płci jest dzidziuś. Tak wogle to wku... mnie ten lekarz bo nic mi nie mowi (poza tym ze jest dobrze) a ja się denerwuję. Na Przezierność fałdu karkowego też mnie nie wyslal bo twierdził ze sie nie kwalifikuje, a jak stwierdzilam ze moge pojsc prywatnie to bylo juz za pozno. Męczy mnie to do dzis że taka gapa ze mnie. Teraz zastanawiam się nad wizytą prywatną i usg 3D. Boje się tylko ze kolejne usg moze zaszkodzic dzidziusiowi (jak juz pisałam wg normy przypadają 3 usg). Napiszcie co o tym sądzicie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle no wlasnie niestety ja musze zaplacic za szkole rodzenia i wlasnie dlatego jeszcze sie zastanowie bo mamy i tak sporo wydatkow. Na razie ogladam te w internecie :) Ruda no ja wlasnie tez mam takie bialo-zolte kurcze chyba powinnam powiedziec swojemu ginowi. Ech... ale ze mnie gapa zawsze pamietam co mam sie zapytac gina a jak juz u niego jestem to zapominam a badal mnie wiec powinnam powiedziec o tych uplawach. No nic powiem mu za miesiac a moze teraz cos moge uzyc jakos zapobiec ? czy bez konsultacji nie ? nie wiem wlasnie jak byscie radzily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Koteczku, strasznie mi przykro, że musisz tam leżeć, ale jest plus tej sytuacji, przynajmniej wiesz już, że na razie nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego i masz dodatkowe badania porobione. 🌼 czarnula gratuluję synka:) u nas też szkoła rodzenia jest bezpłatna. Zaczynamy 6 maja:) Śliczne macie brzuszki, wyprawki, łóżeczko Alidżi super i niedrogie. Ciuszki będę prała na jakiś miesiąc przed terminem. łóżeczko i wózek zamawiamy pod koniec czerwca. Tylko nasz synio jeszcze imienia nie ma zaplanowanego. Nie sądziłam, że będziemy mieli z tym aż taki problem. Tzn. nie było by problemu, gdyby najbliższa rodzina nie skreślała wszystkiego co wymyślimy. Niby, nie powinniśmy się sugerować nimi, ale liczymy się z ich zdaniem. Przynajmniej na razie, bo już mnie to zaczyna wkurzać. zaczynamy dziś 27 tydzień:)) strasznie jestem ciekawa ile nasz maluszek waży. Ale następny pomiar dopiero 14 maja. nilli rozwaliły mnie te pomiary ptaszka i kuleczek:) Nie sądziłam, że jeszcze są to takie maleństwa:) Mogę porównać z moim dzieciaczkiem, bo mamy podobne daty porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja mialam 5 razy robione usg 3 razy u gina swojego i 2 razy w spzitalu jak bylam a i raz mialam na poczatku ciazy u innego gina. Ale w sumie to zalezy od lekarza i chyba potrzeb nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka gratuluje synka!!!! I duzy zbieg okolicznosci, w tym samym czasie bralysmy slub i ja pochodze z Twoich okolic:) Nilli sliczny brzuszek, taki zgrabny!!! Koteczek, trzymaj sie w tym szpitalu , fajnie ze rozwialy sie Twoje watpliwosci dotyczace porodu. Kiteczek, mam pytanie do Ciebie, bo wiem, ze martwilas sie, ze nie czujesz ruchow dzidzi dlugo, a kiedy zaczelas czuc regularnie? Ja jutro zaczynam 22 tydz ciazy i w sumie juz od 2 tyg czuje od czasu ale to takie b delikatne ruchy, a juz chcialabym poczuc mocniejsze kopniaczki. Lekarz wprawdzie mowil, ze do 23 tygodnia moge nawet nic nie czuc, ale ja jak zwykle pzrewrazliwiona jestem. Czy u Was dzis tez pochmurno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×