Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Hej! U nas ząbków brak - pewnie to rodzinne bo u mojej córki 1 ząbek wyszedł jak miała 11 m-cy. Ale za to Kryspin od 2 dni raczkuje :) łazi po całym pokoju i wszystko ściąga, grzebie w ziemi w kwiatkach postawionych na podłodze, teraz muszę mieć oczy dookoła głowy i zrobić porządek w mieszkaniu tzn wszystko wyżej poukładać. Kryspek najpierw wstał na kolana i dłonie - etap trwał kilka dni, później zaczął się bujać w tej pozycji - następne kilka dni, później zaczął w tej pozycji przesuwać kolana do przodu i padać na twarz, w końcu zaczął przekładać też rączki i w piątek zaczął samodzielnie raczkować. Już sobie nie posiedzę heheh on też nie posiedzi ani chwili na kolanach bo chce tylko raczkować .... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martusiu kiedyś tez trafiłam na taką pracę. W ogłoszeniu było napisane, że praca biurowa, a jak sie okazało, to praca polegała na chodzeniu po mieszkaniach i sprzedawaniu Tele2. Mam nadzieję, ze z tą nową pracą Ci się uda. Aniu no to faktycznie teraz się troszkę nabiegasz. Majka jak na razie raczkuje, ale do tyłu ;) Także pewnie za parę dni ruszy do przodu. U nas ząbków też nie widać. Mam nadzieję, że pojawią się wcześniej niż mi (1 rok) hehe. U nas z nowości to to, ze odkąd wróciłam do pracy Majka nie budzi się już w nocy. Jak ją położe o 20-21 to budzi sie ok. 6. jak wstaję do pracy. Także budzika nawet nie muszę nastawiać ;) Ale niestety w weekend tez się tak budzi i dziś obudziła się o 5.40 i o 6 była już zabawa w najlepsze ;) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno nie pisalam ale czytam ,i pewnie zaraz sie pojawi pomarancza;)co u nas co do jedzonka to jemy juz prawie wszystko ostatnio na sniadanko pol kromki chlebka i paroweczka,dominik jadl tez juz jajeczko nic mu nie jest rosnie zdrowo ,kapiel juz uzadzamy w duzej wannie ,przesypia cale noce od 19 do okolo 7 ,w ciagu dnia spi 2 razy dolacze zdjecie z kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! u na steż wszystko ok:) maly rośnie jak na drożdżach. zaczyna już raczkować.już sam siada:) codziennie wychodzimy na spacerki-chociaz gdy mały obudzi sie na spacerku to szybciutko musze leciec do domu bo zawsze sie rozplacze. noce tez przesypia całe.karmie go nadal piersia. u mnie tez wszystko ok. a jak u was mamusie i dzieciaczki? pozdrawiamy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dominikiem wychodze codziennie pomimo sniegu i mozu ,maly spedza na dworze okolo 2 nieraz 3 godzin ,odpukac nie chorowal ani razu,tesciowa nieraz na mnie krzyczala zebym sama sie owinela w koc i polozyla na mrozie,ale sie nie dalam i robie do tej pory jak ja chce,nie jestem swieta bo uwielbiam z malym spac;) zasypia w lozeczku ale nieraz go w nocy wyciagne i spi w moich ramionach taki cycuszek mamuni jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co tam u Was dziewczyny? :) Emilka ma już 4 ząbki. Dzisiaj byłam z nią u lekarza, bo się znowu przeziębiła i on powiedział, że rzadko się zdarza, żeby dziecku wyszły pierwsze "dwójki" a potem "jedynki". A moja Mała tak ma;-) Emilka waży na razie 7500g, lekarz mówił, ze to dobrze, do dziś ma pół roczku i podwoiła swoją wagę urodzeniową. Troszkę mi się to mało wydawało, ale skoro powiedział, ze jest dobrze:) Nasza Kruszynka już szybciutko się przemieszcza, raczkuje z taką łatwością, że się wydaje jakby to robiła od zawsze:) My też już jakiś 2 tyg temu obniżyliśmy poziom w łóżeczku, bo Emiśka chwytała się rękoma i podnosiła do góry, zeby wystawić główkę nad łóżeczko i pozaglądać na TV:) A czasem jak tak sobie raczkuje to prostuje nóżki i wygląda jakby już miała wstać tylko rączki nie chcą się odkleić od podłoża:):):) Anetko my też czasem mamy niezły ubaw jak słuchamy "opowieści" naszej córeczki;) Dziecko to prawdziwy skarb! Moja mama mówi, że ją to tylko kochać i całować;-) Z pracą ciężko i z kasą też krucho, ale wierzę, że jakoś to będzie:) Z tej kancelarii się nikt nie odezwał i chyba już nie zadzwonią:( A jakoś z innych ogłoszeń też lipa. Z tego głupiego telemarketingu sama zrezygnowałam i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam... Teraz jestem bez pracy:( My również chodzimy codziennie na spacerki, tylko tutaj u nas nie mam za bardzo dokąd pójść, jak jest zima, bo mieszkam pod samym lasem i zazwyczaj jest nie odśnieżone, więc wychodziłam zwykle na pól godzinki czasem godzinkę. Ale za to jak jestem u mamy to sobie odbijam i spaceruję 2-3 godziny, bo tam prosto i po odśnieżane:) Dzisiaj nie byłyśmy, bo wieje taki silny wiatr i nie chciałam jej brać, żeby jej dodatkowo nie zawiało. Emilka też jest cycuś mamusi, co mnie czasem troszkę męczy, bo jak się jej zdarzy porządnie rozpłakać to nikt (mąż, moja mama) nie jest w stanie jej uspokoić, a wystarczy, że ja ją zabiorę to od razu jest spokój - tylko, że ja jak zwykle nie mam czasu ani dla siebie, ani żeby coś porobić..:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś taki jak ja___________
Gratuluję wszystkich ząbków, raczkowań i innych postępów u Waszych pociech!! Jednak bardzo zawiodła mnie uleczka. Twój synek je chlebek i parówkę? Ja myślałam, że pochwalisz się że menu synka poszerzyłaś o jakąś golonkę, czy schabowego z kapustą, a tu tylko parówka?? No i wychodzisz z nim na spacery? Sądziłam, że on już sam biega po podwórku. No normalnie się rozczarowałam ;) Buziaczki dla Was Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biega w chodziku,i wcina na 2 sniadanie paroweczke i pol kromki chleba ,a dzis na obiad dostanie 2 ziemiaczki ,i golabka w sosiku pomidorowym ,oczywiscie bez kapusty :);) rozwija sie prawidlowo jego waga to 8 kg wzrost 74cm pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze lubi mleczko z buleczka ,kasze manna na gesto,i danonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... pusto tutaj... u nas ok..mały ma sie dobrze. jak narazie ma tylko dwa zabki, raczkuje i robi kosi kosi,daje piatke,czesc.. jest slodziutkim smieszkiem. non stop sie smiej glosno jak... jutro konczy 7 miesiecy...spi cale noce. z jedzonkiem to u niego roznie-ostatnio zrobil sie niejadkiem. uwielbia kaszke biszkoptowa:)a nie lubi cielęciny a jak tam wasze maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paróweczki i danonki
Uleczka, to super. Mój jest w tym samym wieku i lubi pocignąć piwko i machnąć fajeczkę od tatusia ;) I też rozwija się zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalżalżalżal
paróweczki i danonki- żal......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalżal.żalżal
niektórych pomarańczowych panienek, które tylko czekają na wpis na tym forum jak na jakąs pożywkę, która stwarza możliwości do wyładowania własnych flustracji. Takie jesteście mądre i tyle wiecie o wychowaniu dzieci, i macie swoje pociechy w tym samym wieku to przyłączcie sie. Ale po co lepiej pisać z ukrycia drwić, wyśmiewac sie widać tylko tyle macie do powiedzenia. Mam nadzieję, że stałe uczestniczki tego forum będą was ignorowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nasza Emilka ma już kolejny ząbek na dole. W sumie to już 7 sztuk;-)) W nocy budzi się 2-3 razy, czasem zdarza się jej częściej - chyba ma jakiś skok rozwojowy;-) Czasem je razem ze nami obiad tzn dajemy jej odrobinkę spróbować czy to zupki czy ziemniaczków. Mięsa żadnego oprócz miksowanego jej nie dajemy, bo jednak troszkę się boimy, bo ostatnio byłaby się zadławiła jabłkiem:( Jadła sobie, jadła, a że ma już ząbki to ugryzła kawałek i chciała od razu połknąć... Zadławiła się i oddała całą zawartość swojego małego żołądeczka:O A tak po za tym to owocki je już chyba wszystkie, tzn te, które są teraz dostępne; jabłka, gruszki, pomarańcze, mandarynki, brzoskwinie, kiwi, ananasy. Ostatnio polubiła kisiel domowej roboty. Zjadła gruszkowy i pomarańczowy;-) Uwielbia też takie długie pałeczki kukurydziane i oblaty śląskie. Staram się jej gotować, już tylko czasem kupuję słoiczki. I chyba z żywienia tyle;-)) Wystarczy chwila nieuwagi i Emilka jest tam gdzie nie powinna. Nawet jak ją dookoła poobkładam poduchami to się tak wyspina, ze zaraz jest po drugiej stronie. Mama mi mówi, że jak ona zacznie chodzić to możemy za nią nie nadążyć;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze pani pomarancza powie cos o swoim dzieciadku co je czy raczkuje czy ma zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie nie usunelam tylko musialam tamte kato zlikwidowac a jak cie moge ponownie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Uleczka to czemu nie da się otworzyć tych linków? Ja mam nadal to samo i nie mam ukrytego, więc spokojnie mnie znajdziesz;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pisałam na samym początku ciąży na tym topiku. Urodziłam Tomasza 28 sierpnia. Często zaglądam tutaj i podczytuję co tam u rówieśników mojego synka słychać:) Piszecie, że Wasze szkraby już raczkują. Gratuluje! Tomek jeszcze nie raczkuje, siedzi też jeszcze troszkę niepewnie, na brzuchu robi różne wygibasy, ogólnie to uwielbia turlać się- z pleców na brzuch i odwrotnie - ulubiona metoda przemieszczania:D Ma dwa zęby, niedawno wyszły. Zajada zupki, deserki, kaszke, czasem mleko modyfikowane. Piszę czasem, bo jeszcze karmie piersią. No to tyle, jeszcze coś napiszę później. Pozdrawiam mamy i maluchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jaka stara stopka:D później zmienie:) Mareczek to mój pierwszy syn, ma 2 lata i 5 miesięcy i już więcej zębów niż 14:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia nie umiem cie znalezc daj mi namiary na maila ula598@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm nie wiem czy może mam nie pisać? bo tak troche zignorowałyście ten mój wpis:O Jeśli nie chcecie to ok, rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×