Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

No właśnie, pusto... Ja sobie zrobiłam trening na rowerku i na piłce. Ale jeszcze czeka mnie góra prasowania... a tak mi się nie chce :P Swoją drogą, jak nie mam egzaminów to normalnie nie mam co robić - jedynie szukam sprzętów do kuchni, a zwłaszcza zmywarki... już się nie mogę doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, właśnie mi mężulo dzwonił, że go grypsko bierze :( zawsze chorujemy jeden po drugim, więc mogę się spodziewać choróbska w najbliższym czasie :( żal mi go strasznie, bo musi codziennie pracować, a w sobotę aż 16 godzin. i jak tu się człowiek ma wyleczyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po badaniach i USG bobo ma 52 mm jest skoczny i bardzo ruchliwy :) jak mój narzeczony go zobaczył to tylko było \"o jaaaa\" :) mamy 10 min filmik niestety płci jeszcze nie da się określić. Co do badan prenatalnych nie znajduje się w grupie ryzyka i nie widzi sensu robienie takowych. A co do badania przyzierności karkowej (nie wiem ile w ty prawdy) to wiele ginekologów wykonyje takie badanie nie posiadając certyfikatów. Na cala Polskę tylko jest 24 lekarzy którzy taki certyfikat posiadają i np. w zachodniopomorskim najbliższy lekarz znajduje się w Szczecinie. Tak mi powiedział mój ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issimo, super. A powiedziałaś o refluksie? A z zupełnie innej beczki. Która z was ma firanki z woalu? Czy materiał jest bardzo upierdliwy w prasowaniu? Podobają mi się szalenie, ale widmo prasowania skutecznie mnie do nich zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle ja tam się nie znam i firanek nie mam ale u mojej mamy zawsze były i nigdy ich nie prasowała, po prostu wilgotne wieszała i one wisząc ładnie się prasowały. Asiaaaa te zdjęcia to nie nasze ale ogólnie z internetu tylko że prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówiłam Mam kupić manti reni co chce i absolutnie mam nie prowokować wymioty!!! Juz mogę odstawić folik i mogę kupić sobie jakieś witaminki dla kobiet w ciąży Jakie polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, u mnie bezfirankowo nie przejdzie. Mieszkam na parterze, a rolet i żaluzji nie lubię. Mam firanki, ale żakardowe, i te rzeczywiście wieszam bez prasowania. Ale chodzi po mnie woal, tyle że żelazko odstrasza. Nie jest to mój ulubiony sprzęt i staram się go jak najrzadziej używać (z niezłym skutkiem ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa pytałam o to pomorze dlatego że ja dla swojego S. też zostawiłam wszystko i przeprowadziłam się 600km nad pomorze :-) a tak to pochodze z podlasia, konkretnie Białystok, i też ślub bierzemy w marcu, zresztą już wcześniej o tym wspominałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku brałam Falvit M, a teraz biorę Prenatal Classic i chyba przy nim zostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woal a tiul to to samo bo ja mam albo jedno albo drugie:) ja prasuje lekko wilgotne i nie ma żadnego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z kolei było tak, że mój mąż się do mnie przeprowadził :) ale w sumie to tylko 100km, więc nie taka duża odległość jak u Was. Ale jak widać sporo jest par z różnych części Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima fajnie że już jestes po usg i że razem mogliście oglądać dzidziula, świetnie że wszystko jest w porządku! co do witamin to ja pije centrum materna, zaczęłam zanim poszłam do lekarza i jak już u niego byłam to powiedział żeby nie zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima, widać nieliczne z nas miały to szczęście, żeby się dowiedzieć, co noszą w brzuszku. Reszta musi wykazać się odrobiną cierpliwości :P ale co się odwlecze, to nie uciecze :P cieszę się, że dzidziuś rośnie i wszystko jest w porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi mój S. też nie jest z pomorza tylko z łódzkiego czyli jakieś 500km, do Kołobrzegu przeprowadził się pare lat temu także jak mamy święta to jeździmy po Polsce do rodzin, troche km się robi, droga między naszymi rodzinami to jakieś ok 300km czyli żeby odwiedzić obydwie rodziny średnio robimy 1300km :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm ja chyba kupie prenatal complex wyczytałam: Po raz pierwszy cenne właściwości imbiru, żurawiny i mięty zostały wykorzystane w zestawieniu z tradycyjnymi witaminami. Pozwalają one zminimalizować tak powszechne dolegliwości towarzyszące ciąży jak: * Nudności, * Problemy z trawieniem, * Nawracające dolegliwości ze strony układu moczowego. ja te wszystkie dolegliwości mam :) możne pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja rowniez mam termin na sierpien a dokladnie planowany porod mam na 29.08 :) juz nie moge sie doczekac :) niestety jeszcze nie wiem co to bedzie za zuczek :) gratuluje wszystkim sierpniowym mama i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima a lekarz niczego Ci nie polecił? te objawy powinny minąc do końca 3 miesiąca a potem częste oddawanie moczu będzie spowodowane rosnącym dzidziusiem i z tym nic sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) mam tylko nadzieje ze z moim zuczkiem bedzie wszystko dobrze i bedzie zdrowe to moja pierwsza ciaza wiec moj strach jest tym wiekszy. teraz zlapalo mnie zimowe przeziebienie ehhh ... mam nadzieje ze szybko z niego wyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście nie chciał mi niczego sugerować na początku ciąży dal mi ulotkę raklamową z falvitem i tyle. Powiedział ze mam kupić sobie jakieś witaminy a kwas mogę odstawić. Juz kiedyś jedna dziewczyna sie wypowiadała ze lekarz polecił jej Falvit a to dlatego ze miał fartuch falvit, długopis falvi i notesik falvit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja te nie mogę spać w nocy, dopiero zasypiam ok 6 nad ranem, ale wtedy to już maxymalnie do 11, 12stej. W związku z tym,że nie mogę zasnąć chodzę spać pózno, po północy. Dziś byłam odebrać wyniki biocenozy i panie, pielęgniarki notabene, nie umiały mi powiedzieć, czy wyniki są ok. A lekarz kazał mi się skontaktować z nim, jak będą złe. Więc zadzwoniłam i tak,żeby mi powiedział co i jak. I się okazało, że te wyniki nie za dobre są, ale to nic poważnego, od 4rtego miesiąca ciąży da mi globulki, bo w trzecim miesiącu jest przeciwnikiem stosowania czegokolwiek. Nilli, jak będziecie mieć remont to wyprowadzasz się na ten czas z mieszkania? Bo my planujemy malowanie w maju i ja wtedy na jakiś czas zamieszkam u rodziców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję się nie wyprowadzać, ale chyba będzie to konieczne, chociaż na czas malowania... jeszcze wszystko jest w trakcie ustalania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanko. Do kiedy powinno brać się kwas foliowy? Ja zaczęłam brać miesiąc przed zajściem w ciążę i biorę do dziś i nie wiem czy już mam przestać. Biorę też witaminki GYNEFAM od 2 tc. My z mężem mamy tylko 5 km (tzn. jego rodzice od moich). Od 7,5 roku mieszkamy za granicą. Tzn. mężuś mieszka już tu 10,5 roku i po 3 latach mnie tu ściągnął... ale namotałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 12 tc i 2 dni i dzisiaj sie dowiedziałam ze mogę odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelkaaaa kwas foliowy można brac do czasu karmienia piersią, przynajmniej tak czytałam, ale rozne witaminy dla kobiet w ciązy zawierają w sobie kwas foliowy więc wtedy trzeba go odstawic zeby nie przedawkowac! Kamila19_2908 zapraszamy do nas, my mamy takie same rozterki, w którym jesteś tygodniu i gdzie mieszkasz? Masz już jakieś usg bobasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima u mnie 12 tydzień i 3 dni a termin mam na 17 według @ i usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo:) jakie rozbieżności a u mnie wg miesiączki i USG (tez się pokrywają) mam termin na 20??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×